Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Možné příčiny potíží:
  1. Útok brazilských hackerů
  2. Odešel nějaký kus hw
  3. Po páteční úpravě už to vypadalo, že je vše v pořádku, bohužel po víkendu se výpadky znovu objevily. Výpadky jsou způsobeny dosud nezjištěným problémem souvisejícím s hostingem na Amazonu. Snažím se získat nějaké vyjádření od Amazoních techniků, pokud se k ničemu nedobereme, budu muset Okouna přesunout někam jinam. Dík za případnou trpělivost.
  4. Toto se zde již řešilo v letech 1758, 1819, 1970 a 2011
Díky Zerrykovi za nápad na vylepšení záhlaví.

opu.peklo.biz mam na vlastnim zeleze = muzu spoustet cronem jak je libo
BALCARENKO  
To máš u wedosu, ne? Tam je standardní cron maximálně jednou za hodinu. Když si připlatíš, tak 1x za 5 minut. Každopádně mám ukohníno sledovátko přístupů http://okoun.kvalitne.cz/navstevnost/, do kterýho by se asi dalo dodělat něco jako "teď to nejede už asi hodinu 15 minut a 23 sekund". :)
pokud nekdo neco uklohni, nemam problem to dat na server kde jede opu.peklo.biz.
 
na to bych imho potřeboval čtyřiosumšestku ve skříni - to by snad ani nebylo nutne... www.php5.cz. Netreba mit ani vlastni domenu, davaji tam třetího řádu zadara.
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
optám se na to muma/floyda
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Když se vám povedlo sehnat někoho na databáze, tak už jistě nebude těžké sehnat i někoho na cron...
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
na to bych imho potřeboval čtyřiosumšestku ve skříni, která by to neustále checkovala a přes nějaký token by se to zapisovalo... tohle je bohužel jen php skript, který se volá uživatelsky.
Vim ze to uz je dost nad ramec toho vaseho udelatka, ale nebylo by plz mozne do nej dodelat plove/neplove statistiku? Ta se celkem hodi kdyz clovek prijde po delsi dobe na Okouna, zjisti ze nejede a pohledem do statistiky vidi, jestli jde o cerstvou zalezitost nekolika poslednich vterin/minut, nebo si jen tak hovi uz treba x hodin (coz by indikovalo zavaznejsi technicky problem), popr. jestli uz v nedavne minulosti take silneji kuckal apod. V tom bylo to puvodni Pribilovo plovatko genialni, ze stacil jediny pohled na online/offline grafík dole a bylo hned jasno, jak na tom Okoun po zdravotni strance zhruba je.

Jinak (a s tim by myslim nemel byt vetsi problem), daly by se do stranky pridat meta informace, aby ji bylo mozne krz Google nalezt jako "Okoun Online Checker", "Test plavby Okouna" popr. nejak podobne?
posl. par dni je nakej pomalej
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Fuuuuuuj. Se mi zacla prehravat reklama a delala zvuk. Tak kdo by si chtel zaktualizovat hosts, tak at to nemusi hledat sam:

127.0.0.1 sgreen.erne.co
127.0.0.1 go.eu.bbelements.com
127.0.0.1 elderly.perfomax.cz
127.0.0.1 pagead2.googlesyndication.com
127.0.0.1 www.googletagmanager.com
127.0.0.1 go.eu.bbelements.com
127.0.0.1 go.bbelements.com
 
Občas se mi z Androidu, kiwi browser, přihodí, že nemůžu psát vůbec nikam do žádných políček (nejspíš mi fokus sežere nějaká prefíkaná reklama, kterou nevidím). Po kliknutí na přispět se normálně ukáže textové pole, ale nejde do něj kliknout a psát, taktéž políčko pro vyhledávání klubů atp. je mrtvé. Reload stránky nepomůže, všecko zavřít a otevřít dost možná pomůže.
 
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
(čti - napiš tam   aj vybavené)
(koles místo toho, aby hlídal počet bajtů do 64k, omezil počet znaků na čtvrtinu a nechal to tak, inu každý ušetřený if je dobrý)
PetaKlic neobyčejně citlivý sociopat  https://bilemysi.cz
(na ty způsoby přišel žeryk, já jsem navrhnul protiopatření, koles ho udělal a celé to rozbil)
 
(Imho to vzniklo jako byprodukt omezení maximální délky záhlaví, ktrou koles implementoval onuhdá, jak PetaKlic přicházel s novými a novými metodami, jak rozbít okouna)
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
(imho ochrana proti spambotum)
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Fascinující.
Chce to něco do "uvítací zprávy". (Bug to je, wtz)
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Při změně nastavení klubu mi to vyhazuje čudnou chybovou hlášku, změna nastavení práv se pak samože neprovede.

 
BALCARENKO  
Tak tak, to jim musí stačit.