Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Možné příčiny potíží:
  1. Útok brazilských hackerů
  2. Odešel nějaký kus hw
  3. Po páteční úpravě už to vypadalo, že je vše v pořádku, bohužel po víkendu se výpadky znovu objevily. Výpadky jsou způsobeny dosud nezjištěným problémem souvisejícím s hostingem na Amazonu. Snažím se získat nějaké vyjádření od Amazoních techniků, pokud se k ničemu nedobereme, budu muset Okouna přesunout někam jinam. Dík za případnou trpělivost.
  4. Toto se zde již řešilo v letech 1758, 1819, 1970 a 2011
Díky Zerrykovi za nápad na vylepšení záhlaví.

Dnes bez problému u mě a vůbec už nějak dlouho mi to funguje normálně.
Dnes celkem problem se prihlasit na toho Okůňa, zlobi vam to taky? Dlouho (minuty) nic, musel jsem stopnout, reload... jak se chytne, tak uz asi OK.
 
takovejpokus  
je sice hezké, že nové registrace mají zasranou googlí sedmistupňovou captchu, ale pokud se nová registrace pokusí odpovědět, tak se odpověď nepošle, místo toho se dozvídá, že není co smazat
 
PetaKlic neser a migruj >>  https://bilemysi.cz
a?
Mne pády Windows s modrou smrtí neovlivní, protože Windows doma nemám.
Problém není ve filtrech, problém těch nerozpoznatelných reklam je v tom, že nejsou na stránce na místě, kde se zobrazují. Někde je kód reklamy, ale zobrazí se přes nějaké jiné části stránky.
Fotokýbl postoupil na vyšší úroveň antihotlinkingu a pokazil Přebralovy kreslené ikony v klubiki. Originály jsou naštěstí zachované tady.
 
PetaKlic neser a migruj >>  https://bilemysi.cz
ach, my jsme si potvrzovali to divné chování adblocku v mozille, no u mně to záhadně přestalo po pádu windows s modrou smrtí, po kterém se mi celý firefox záhadně hodil do továrního nastavení, od tý doby adblock plus funguje zase normálně
A máš vybrané české filtry? Páč mně se to neděje.
ocs sine ira et studio  OCSite
P.S. Kromě toho z prostého faktu, že žádnou reklamu na ČS nevidím, ani když Ghostery vypnu, odhaduji s celkem vysokou pravděpodobností, že ji nejspíše asi ten můj níže citovaný seznam blokování patrně také pokrývá :)
ocs sine ira et studio  OCSite
Stačilo, pokud si dobře vzpomínám, v browseru otevřít konsoli a podívat se na resources.

Docela hezky to ukazovalo také staré Ghostery, ale na to první netřeba doplňků (a navíc nové to neumí, ale to Tvůj problém nebude, nové je jen pro nové Safari, pokud vím, a neumí to právě a jenom vinou omezení, která tam Apple na doplňky klade).

Po odeslání tohoto příspěvku: tři reklamy, z nich dvě blokovatelné (CZC a VZP), jedna "neblokovatelná" (Česká spořitelna), kterou Adblock nevidí, takže i hledání adresy k systémovému blokování podle Ocse je hrozný opruz.
ocs sine ira et studio  OCSite
Safari by na iPadu myslím mělo umět blokovací extense, fakt je neumí? Neověřoval jsem, mohu se mýlit.
PK: Adblocku jsem nějakou dobu ručně donastavoval, aby blokoval reklamy na Okounu, to nastavení si sám vypínal. U většiny reklam na Okounu v poslední době navíc už ani nenabízí blokování. Teď například vidím tři reklamy, které Adblock "nevidí", a jediné prvky na stránce, které mi nabízí blokovat, jsou ikonky.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
ok, upresnim, na ipad.
 
na mobilu pouzivam Operu mini, jinak na PC fsude uBlock origin
Já teda chodím na Okouna z mobilu s Androidem a s Operou, kterou užívám proto, že umí pěkně zoomování a zalamování textu. Reklamy jsem tu nikdy neviděl, to tady je?
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Firefox + uBlock Origin
Tři (ale určitě jich je víc). Firefox, AdBlock browser a kiwi, kteréžto někdo doporučoval na okounu a mně vyhovuje nejvíc.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
kolik znas prohlizecu na tablet s adblockem?