Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravuje:

wooxyReklamaHoj hoj,každej kdo máte chuť tak něco pište, je jedno co,hlavně že víte, jak je Bobík super. Těšim se...

DĚS!
Naprostá špička reggae scény!
Give me some vibration man! Jah, Jah, Jah!

PS:Je mi až trapně při čtení příspěvku od Burynda!
 
REGE
AHOJ LIDIČKY VZPOMÍNÁTE NA BOBA JE TEDY BYL NEJSENZAČNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ MILUJU HO CELÉHO JEHO PISNE,PLAKÁTY NO PROSTĚ VŠE CO SE S NÍM SPOJUJE.A MAM SEN KTERÝ SI DOUFÁM NĚKDY SPLNÍM,NAVŠTÍVÍM JAMAIKU A ČÍHNU NA JEHO HROB A POKECÁM SI S NÍM,ALE ASI MI NEODPOVÍ,ALE JA TO I PŘESTO SKUSÍM TAK ČUS LIDI A MILUJTE NEJ.BOBA
 
hovno
muzu rict jedno co to je??????????? chvilka napeti a tady je odpoved "hovno"
 
pokud vite kde to sehnat stahnout atd piste sem dik skrittek1@centrum.cz splnite me tajne prani :) zlepsite mi naladu a bude mi na svete hej ste nejlepsi lidicky dik :) at se vam dari
 
ahoj bobik je super :) Poradte mi kde sezenu jeho cd moc si je preji nemuzu je nikd esehnat a ni najit atd dik
 
fuck off vy zmrdi, boba si strčte někam. . .to i Hitler byl lepší.
Kde si vyčetla, že Bob hrál tenis:D Stalo se mu to při fotbale.. A nezemřel na to zranění, co měl na noze. Ale celkovým selhánim organizmu kvůli rakovině plic, jater a mozku.. Když už sem píšeš takový podrobnosti, piš aspoň pravdu. A ještě něco- myslíš, že fakt umřel?? Myslíš, že žil? Pamatuj si jedno- Rasta nežije, rasta neumírá. Rastafari je realita jako taková. Není čas přemejšlet jestli žiješ, nebo ne.. Jsou tady důležitější věci. Žehnám vám a doufám, že všichni dospějete k Poznání. Rastafari!!
Pozor! Bohem reggae je jediný Bůh- Jah Rastafari. Bob je pouze prorokem, který skrze reggae šíří svoje proroctví do celého světa.. Je to slovíčkaření, ale někdo by si to z tvýho příspěvku mohl špatně vynaložit.. Bless!
Bob je bůh
Bob byl,je a pořád bude bohem reggae. Je prostě nejlepší. Škoda, že je ta rakovina
 
nenynka Cesta spravedlivého, ze všech stran lemo 
nemá prosím někdo něco z těhle alb - Bob Marley and the Wailers: The Wailing Wailers 1966 The Best of the Wailers 1970 Soul Rebels 1970 Soul Revolution 1971 Soul Revolution Part II 1971 African Herbsman 1973 Rasta Revolution 1974 Catch a Fire 1973 Burnin' 1973 Natty Dread 1974 Rastaman Vibration 1976 Exodus 1977 Kaya 1978 Survival 1979 Uprising 1980 Confrontation (posthumous) 1983 Live! 1975 Babylon by Bus 1978 Talkin' Blues (recorded in 1973) 1991 Live at the Roxy (recorded in 1976) 2003 Legend 1984 děkuju... :o)
 
Bob je nej...nikdo na něj nemá a ani nebude mít,co?
 
Bobík
Všichni píšou jak Bob je super.a mají pravdu.ja sem se do něj snad zamilovala:)))už asik 2 roky sbirám o něj nejrůznější články a sem do něj opravdu zažraná.jen nesnáším lidi co ho maj rádi jen kvuli tomu ze ho např. jeho nejlepší kámoš ho má taky rád:(
 
Bob Marley
taky bych chtěl pozdravit všechny příznivce Boba Marleyho, a chtěl bych se poptat po nějakých webových stránkách...kde jsou překlady písní Boba Marleyho...pošlete mi to prosím na emailovou adressu Slave.SHOT@seznam.cz
 
:)))
Všechno o jeho smrti máš dobře napsaný, ale nehrál tenkrát tenis, ale fotbal - byl to jeho oblíbený sport. Měj se
Miluju Jamajku a Jamajka miluje mě!!!!!!
Díky za stránky, ale dala bych víc fotek. Vždycky když mě něco rozhodí zavřu se v pokoji a pustim si mojí oblíbenou písničku Lovely up your self.=)
 
Miluju Jamajku a Jamajka miluje mě!!!!!!
Díky za stránky, ale dala bych víc fotek. Vždycky když mě něco rozhodí zavřu se v pokoji a pustim si mojí oblíbenou písničku Lovely up your self.=)
 
joj
joo marly je aspon spevak kam se na nej hrabou ti dnesni skurvenci.proste rege.caaaaaaau mnej te se a hulte je to fajn
 
jestli jeste nekdy najdu nejakyho(kou) čupku co bude psat pod mojim nickem tak ji skopu........viz. xx.Rich_girl.xx........psat takovy sracky jakej mr.kary a gardencity?????? nejsi trapnej(ná)
 
milujem Bobyho
neco sehnat
hosi nebo holky kdyz natrefite na,ale huste velkou vlajku jamajcy a na niiiii bobyho tak se ozvete na Vj3tK1@seznam.cz dik moc a milujte ho.
 
as na to ze hral fotbal