Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetWeb a Internet vubecNové

Spravuje:

shMoulaReklamaMate? Pouzivate? Platite? Inkasujete?

Tander Lee  
Při verifikování identity mi to napsalo: "You've reached your maximum number of attempts. Please try again in 24 hours." Proč nabízejí službu, když nejsou schopni plnit poptávku?
těšíte se na dickening?
 
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Ale konkrétně BTC mám asi za 8$. ;-)
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
pro.coinbase.com
Přes koho obchodujete?
Prosím P.T. spekulantstvo (investorstvo) o tip - jaké používáte pro nákup/prodej BTC brokery? Nakoupil jsem kdysi něco přes coinmate.io, ale ti dobří lidé teď "nějak" "najednou" nemají bankovní účet pro vyplacení po prodeji...
 
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Pokud není člověk dealer drog a podobně.
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Ale už tam píšu, že mi je to fuk, ty truchlotruhlíku. Mimochodem jsem se přestěhoval a na burzu mě teď se změněnou adresou nepustí. Ale budu to řešit výhledově.
Mé sdělení, jež ti uniklo je, že kryptoměny jsou reálně bezcenný šunt.
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Nevím o čem mluvíš.
Tak to jsi tady asi jediný, ale beru to jako součást Tvého onemocnění a nesoudím Tě.

BTW, https://www.okoun.cz/boards/bitcoin?contextId=1069235486#article-1069235486
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Nevím o čem mluvíš. A mimochodem bitcoinu mám nejvíc v životě, za 7€. B-)
asym Hier bin ich Barsch,   hier darf ich's sein
Hele, nechceš si na ten svůj komplex méněcennosti založit vlastní klub? Nám je všem fakt líto, že se Ti podařilo prodělat na bitcoinu, ale Tvé extrémně dlouhé truchlení už přechází v diagnózu, která je ponižující hlavně pro Tebe.
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Kryptoměny mají tu výhodu, že nedohledáš kdo tě okradl. ;-)
stare a fishfull of  errors
coinmate
Dear Coinmates,
 

We regret to inform you that our company has been notified by FIO Bank of the cancellation of our company’s bank accounts effective March 30, 2020.

Important information about forthcoming operations:

  The coinmate.io website will remain operational and client funds available for withdrawal.
   
  Crypto and FIAT (EUR, CZK) client funds are 100% backed and the company is ready to settle all user balances in full.
   
  We will stop accepting new bank deposits on 27.3.2020
   
  Please withdraw your FIAT balance (EUR, CZK) until 30.3.2020 at the latest. All FIAT withdrawals will be limited after this date.
   
  Trading on the exchange will remain operational but please be aware of the price, which on Coinmate trading pairs may become significantly different compared to the market price.

We made tremendous efforts in recent months to establish a relationship with another banking institution in the Czech Republic and abroad but also due to the ongoing pandemic of coronavirus and recent Brexit, it is impossible for a British crypto exchange to open bank accounts within the EU under such circumstances.

Also due to the size of our exchange and current situation, we are unable to switch to a different business model under a non-UK company. This situation is all the more painful for us because COINMATE is one of the most reliable and best-rated crypto exchanges in the world. Our focus on security and user-friendliness paid off. We always preferred quality over quantity and our services have been based on honesty and fair dealing.

We are currently negotiating several options to establish a new banking partnership. If we are successful, we will recover our services in full.

Thank you for your support.

The Coinmate.io Team

Přičemž "withdrawals from your accounts are disabled". Teď po stížnosti už jsou enabled. Nevěřím jim ani slovo.

 
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Dík
Rybkazlata  
Snoopy: BTC se nikdy nerozdělilo kvůli nepotvrzení nějaké transakce. Rozdělilo se jednou a to v okamžiku kdy čínští těžaři chtěli změnit velikost základního bloku a to se zbytku komunity kolem BTC nelíbilo. Proto si udělali fork což není roštěpení ale spíš kopie a od té doby si jedou Bitcoin Cash a ten je spíš už šitcoin bez nějaký zásadní síly. Naopak BTC ustálo všechny útoky velmi dobře a je to opravdu velmi robusní nástroj. Co se týče nákupu BTC za CZK tak se to dá udělat pod 1%. Jak na to: Najdi si dobrého směnárníka který ti vymění CZK za EUR. Peníze ulož na eurový účet a převeď je na účt nějaké btc burzy. Následuje už jen poplatek burzy který je pod 0.5% (bitstamp třeba) Převod do místní měny ve vietnamu netuším jak to bude ale počítám že to půjde v nejhorším z BTC do cash fiat někde v kavárně u stolku s notebookem a ostrou kudlou do 5% :)
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Mám v tom nějaké peníze, ale nikdy jsem tomu nevěřil a lidi tomu věřit přestávají. Je to jen taková hračka, pokud nejste dealer drog nebo nechcete koupit vraždu. Že se na to dá sázet je fakt, to jde i na čísla ve Sportce.
 
ale abych to upresnil ....
bitcoinove transakci opravdu LZE verit (ten proof of work je docela drahej na to aby se sit jen tak z pleziru rozstepila)
kryptomeny != bitcoin, kryptomeny jsou hodne siroke a hluboke more
...omlouvam se za odkaz na coinmate.io ...... (akorat se potkaly soubezne debaty zde a na nyxu o rychlem prevodu prostredku) ... nemam s nim zadnou zkusenost, a tam si na nej nasledne stezovali i jini, vice v aktualni neschopnosti plnit jine , podstatnerjsi zavazky nez prijimat platby .... ja muzu ze skusenosti doporucit bud ten easycoin (drahy ale jednoduse pristupny) a nebo v opacnem konci spektra pak Kraken, Coinbase nebo Binance
to tomu rozumite pouze ramcove.
Ano, je to vec spolecenske dohody.
Ano, ze vzduchu lze vytahnout libovolnou dalsi kryptomenu.
Ano, doknce to lze udelat i "forkem" z nejakeho duvodu a ve vztahu ke konkretni uz existujici kryptomene.
... ale to neznamena ze tento kouzelnicky trik ma mit vliv na .... napriklad bitcoin (ne ze by se od nej zadne forky neoddelily)
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Nedělám do toho a jen jdu kolem, ale pokud tomu rámcově rozumím, vyskytly už se případy, kdy byly nějaké sporné transakce a bitcoin se de facto rozštěpil nebo se od něj odštěpila jiná kryptoměna stylem že jedna ta větev ty transakce uznala a druhá ne, což mi zní jako že není úplně neprůstřelné to kritérium jak se pozná platná transakce, respektive že je to věc společenské dohody - že se poměry můžou náhle změnit a de facto to někoho, kdo myslel, že něco má, okrade, nebo mu to řekne hele aby tě to tak nebolelo tak tuhle máš jinou ze vzduchu vytaženou kryptoměnu.
Za případné vysvětlení že je to jinak budu rád, ale nemůžu slíbit že to budu schopný pobrat, moc se v problematice neorientuji.