Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetWeb a Internet vubecNové

Spravuje:

shMoulaReklamaMate? Pouzivate? Platite? Inkasujete?

drinker ... 
Alty jsou dead
Co za altcoiny se teď vyplatí nakoupit? všechno je ve slevě
 
Další zastávka 10300
 
notypyčo!
the_majkl  
"Zřízení registru požaduje sama EU, ta ale míří jen na firmy, které směňují virtuální měny za skutečné peníze, a na takzvané virtuální peněženky − software, v němž je možné uložit přístupová hesla ke kryptoměnovému účtu." Jako že mít neevidovanou kryptoměnovou peněženku už je v podstatě nelegální? To to šlo vcelku rychle.
drinker ... 
sulini
 
ehm..... :D
Tak možná začalo ale přestalo. :-)


12,065
to jsem zvědav
Jeden magor co kreslí fib kruhy na youtube -opticalartdotcom. Nesouhlasim teda s jeho bearish verzí, ale poslední pohyby trefil celkem přesně a v podobnou dobu co má přijít kapitulace má coinmate naplánovanou údržbu. Poslední údržba byla 10.7. a ten den začal sešup z letošního vrcholu...taková moje malá konspirační teorie.
 
Proč? V reakci na akciové burzy?
drinker ... 
To prave chteji aby sis myslel!
Dneska večer to začne padat
 
drinker ... 
Posledni vrchol bylo nekde kolem 13k. 10300 byla nejaka resistence, ale uz je prolomena a neni technicky duvod aby se to vratilo pod ni. Bude atak na 13k a pak dale na 20k. ATH nebude prolomeno na poprve a bude nasledovat vyraznejsi pullback.
Všichni mluvili o retrace na 8500/7900, tak mi přijde logický udělat přesnej opak- fakeout, nahnat lidi a teprve pak to poslat dolu.. a věřim že s cenou určitá skupina lidí manipuluje...uvidíme.
 
popcorp S tim káblošem  se nekamaraď
drzim palecky
Tipuju že to je euforický fomo vyhnaný po překročení posledního vrcholu na 10300 nebo kolik to bylo. Pořád počítám s nákupem pod 8K, zatím to jede podle plánu.
A musím se pochválit. Opravdu to lokální minimu bylo. :-)

Škoda, že jsem nenakoupil.
velký červený dildo přijde na akciích. Centrální banky zareagují správně tiskem dalších peněz a jejich půjčováním na záporný úrok, což vymrští cenu bitcoinu do astronomických výšin.....