Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyRuční práce

Spravuje:

attilienReklamaGalerie pro milovníky bílé výšivky, pochlubte se co jste vytvořili ;) Je vytvorena proto, aby se v klubu o bile vysivce, ktera je spis na pokec, neztratila vase dila.

obnovit
 
www.letajicisvec.cz - novinky
 
Zdar holky,teď jsem dožehlila nový ubrus,tak se musím pochlubit
 
holky,mrkněte na tadyty stránky.Jsou tam i nafocená dílka,ale to je teda teprv mazec....
http://www.artmama.sk/search/node/richelieu
 
irmas
No to je obrovská NÁDHRA !!!!

Kniha richelieu

Nedávno jsem si v Librexu všimla, že se stále prodává kniha "Výšivky" od Márie Čižmarovičové. Je tam sice i barevná výšivka, ale richelieu je tam taky dost.
lenkahrabalkova myslim, ze uz jsme si o ni psali, ale ani pres net uz nebyla nikde k sehnani. Jmenovala se tusim Bila vysivka.
no,tak to já taky křížkuju - a dost vydatně - záleží,co komu právě slíbím :)
 
irmas
pááááni, nemám slov, od tohoto vyšívání jsem utekla víceméně ke křížku, ale když to vidím a ke všemu TAKHLE KRÁSNÉ mám zase chuť něco načatého dodělat, ale takhle krásné to fakt tedy nemám :-))
taky, občas i pletu, doma se diví, že stihnu obojí
tak tento stav znám taky,akorát že já křížkuju :-D
no,asi jsem se špatně vyjádřila...já vyšívám,když čumím na telku jinak by mně honila mlsná a nebylo by se mnou k vydržení.Trpím syndromem neklidných rukou, jak jen čumím na bednu a nic u toho nedělám,jsem pak značně nervózní :)) Takže holky:celovečerní filmy - to je to pravé :D
lenkahrabalkova  
Nevíte někdo, kde a jak se dá objednat polský časopis Half Richelieu? Je to časopis o richelie. Spoustu hezkých předloh.
 
lenkahrabalkova  
Moooooooooooooooooc hezké. Opravdu. Krása.
lenkahrabalkova  
Jakou knihu? Moc jich o richelie neznám.
A kdy jsi jedla a spala?.Já mám osobně raději bílou než křížek(který jsem šoupla k ledu),ale toto by bylo moje celoživotní dílo.
 
v průběhu posledních 2 let - s přestávkami - mezitím byli i nějaké ty křížky...
taky se mně to zdálo hrozně náročné a těžké,ale není to nic těžkého, jen to chce moře trpělivosti,ale výsledek pak stojí za to
no no no.... začínám se rdít, holky nepřehánějte.Jsou holky šikovnější a všestranější.Já holduju i křížku,ale je fakt,že bílá výšivka je parádnější.Nejhorší je to obkreslování předloh a nanášení na plátno - zatím jsem dělala sama...
díky,moc mně to potěšilo