Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a Internet

Spravuje:

ap2001ReklamaJak říká Okoun: Tož vitaj!

Byl bych docela rád, kdyby se tento klub ujal jako taková miniporadna pro uživatele a studenty AutoCADu a spřízněných aplikací. Sám jsem v tomto oboru začátečníkem (2 roky praxe), takže asi taky budu zrpvu zadávat spíš otázky, než odpovědi.

Dotazy prosím zadávejte STRUČNĚ a VÝSTIŽNĚ.

CharlieJohn HAPPY 
good idea
I am very grateful to have found people with the same question as me. And the good thing is that the question has been answered in this forum. bob the robber
 
CharlieJohn HAPPY 
good idea
I am very grateful to have found people with the same question as me. And the good thing is that the question has been answered in this forum. bob the robber
 
radamec Staňte se členy  FRA
Nevím kam s tím, ale cítím potřebu se podělit, tak to napíšu sem. Zdá se, že se objevil první freewarový program, ve kterém se dá dělat opravdové 3D kreslení. Konkrétně jde o FreeCAD poté, co v nové zatím nestabilní verzi 0.13 přidal loft, sweep a alignment. Sice to každou chvíli padá a jsou nutné počítačové dovednosti na úrovni junior guru, ale už pouhý fakt, že to vůbec jde, je obrovský průlom.

 
szybkieodchudzanie
therma cuts
I can't wait for more posts!
<a href=http://thermacuts.info.pl>tabletki na odchudzanie</a>
 
Arielleutersm  
virtual assistant training philippines
Is almost any interested regarding virtual helpers?
 
Zdravim, prepni FILEDIA na hodnotu 1 a nekam si to zapis, protoze to dela casto :o)
Kwango A querulous Troll... 
To se mi jednou stalo u verze 2006 a nepotěším tě. Nakonec pomohlo až úplné přeinstalování :/
jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
tuhle situaci jsem nikdy nepotkala, napadá mě leda možnost pochroumané nějaké vestavěné proměnné nebo nestandardní nastavení v profilu, ale nevím zda tam něco takhle ovlivňujícího chod je, dotaz bych směřovala na cadforum
Zdravim, mam problem s oteviranim a ukladanim vykresu. kdyz na to kliknu, tak me to nevyhodi okno, kde si vyberu cestu a napisu nazev vykresu, ale v prikaz. radku to po me chce napsat cestu. nikde zadne okno. nikdy me to tohle nedelalo. moc diky jesi me poradite:-)
 
radamec Staňte se členy  FRA
(Jak tak koukám po těch možnostech, já si to snad naprogramuju v PostScriptu.)
 
radamec Staňte se členy  FRA
Nevím, jestli jsem tu správně, ale potřeboval bych poradit program, kde bych si mohl nakreslit přibližně takový vějířovitý graf. Pochopitelně kvůli jednomu obrázku nechci vyhazovat desetitisíce, ale něco bych třeba i zaplatil, pokud to bude opravdu fungovat.

Podstatné je, že nepotřebuji žádné extra grafické efekty ani 3D, ale spíš něco, co dobře pracuje s polárními souřadnicemi a dá se trochu programovat. Abych mohl říci "nakresli 256 paprsků v pravidelných úhlech od středu a do vytvořených políček vlož ve správných úhlech a v esteticky vypadajícím fontu 256 slov, která naimportuješ z textového souboru".

 
uchopovani objektu, vybrat polovina
Galaxian Máte-li rádi chat, nebude se vám líbit 
Kdyžtak kdyby náhodou, tady je ten adresář pro klávesový zkratky:

c:\Documents and Settings\martin\Data aplikací\Autodesk\AutoCAD
2008\R17.1\enu\Support\acad.pgp
 
jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
rozhážou jakým způsobem ?
Zdravím. Chtěl jsem se zeptat. Když kótuji v 2D určitý objekt a potom ho celý pootočím, kóty se mi vždy rozhážou. nevím co s tím. poradí někdo? díky.
 
nejsem nikdo 
je dobry si nekam vytahnout taky panel uchopove body - muzes tam potom definovat, co te zajima v ten dany okamzik - napr kdyz mas pobliz stred nejake usecky a stred kruhu, budou ti automaticky uchopy skakat sem tam.
Mám problém s extrakcí dat - některé údaje jsou prázdné.
Ve výkresu mám dynamické objekty, u kterých je otočení a protažení. Z nějakého důvodu je při extrakci dat vyplněn pouze údaj "Úhel", zatím co "Vzdálenost" je prázdná. Před pár měsíci mi to ještě fungovalo. Zkoušel jsem otevřít výkres z té doby a už mi to taky nešlo.
(upgrade jsem taky nedělal)
Netušíte někdo čím by to mohlo být?
AutoCad 2008
 
Nevím vůbec jak se dělají nějaké osy (některé věci ještě neznám) ale pokud jde o to najít střed u kruhu, nebo čtverce a něco k tomu nakreslit, tak u kruhu stačí (při kreslení) ukázat na čáru toho kruhu a AutoCad ukáže jeho střed. Pro čtverec (obdélník) pomůže zapnout přichytávání do poloviny úsečky - viz menu Nástroje / Nastavení kreslení ... záložka "Uchopení objektu" - zaškrtnout "Polovina". (A pro ten kruh tam musí být zaškrtnuto "Střed".
To mi tady nedávno někdo poradil :-)
AutoCad 2008 - osy ve 2D objektech
Jak se v AutoCadu 2008 delaji osy ve 2D objektech? Treba ve ctverci ci kruhu? Je to banalita, ale nemohu na to prijit. Diky za odpoved.
 
jacana líbance s pojidly, kazový řez,  Mňau
na domácí užití si pořiď program, který ufinancuješ