Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne: Komiks Asterix CZ nově na asterix.otvirak.cz
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
Asterix na facebooku
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
..možná vložim stránku v rámci toho "donášení předrkrmů", v komiksu to vypadá, že donesl pět šest jídel, uvidím jak to půjde... a jak moc budu aktivní v tomhle vykradení :)
otvirak ...(ne)normalizuji... 
Jo, je to kratší, 27 stránek, očividně to nebylo míněno jako plnohodnotný komiks. Já to překládám, zatím jsem u šesté stránky. Nevěřím, že to u nás někdy vyjde, tak snad nebude vadit když to pak nasdílim.
Hanussen člověk jsem a člověk budu (snad) 
Co se týká těch 12 úkolů - tu anglickou verzi jsem jenom proběhnul, ale vypadá to, že to je podobný případ jako komiksy podle 2 filmů s Lucky Luckem (česky nevyšlo, ale v originále je to součást série), tj. Daisy Town a Balada o bratrech Daltonových, které taky psal Goscinny. Jsou tam scény z filmu, ale celé je to hrozně uspěchané, protože to nemá takový prostor, takže některé gagy moc nedávají smysl, pokud člověk neviděl i film. Tady bych řekl, že to bude něco podobného.