Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne: Komiks Asterix CZ nově na asterix.otvirak.cz
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
Asterix na facebooku
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
cistokrevny komiks? jen klidne sdilejte...

Ja jsem sekci Bonus pred par (doslova) tydny musel trochu promazat, s hruzou jsem zjistil ze nejen ze odkazy uz jinam nefunguji, ale prisel jsem o vlastorucni sken latinskeho Asterix Legionarus... soubor s anglickymi *.cbr (kde je ta kniha s trochou texu a spousty obrazku The Twelve Tasks Of Asterix - the book of the film) jsem nasel a znovu vysoupl, ale vlastni skeny ne. Pritom mi pripada, ze vsechno zalohuju.
Asterix i muj (20 let neaktualizovany) web se vloni presouval ponekud nasilne a nanestesti ne beze ztrat.. ale co uz, jsem rad ze ted to nejak jede.
Asterix dobývá Řím
Ahoj, možná to pro někoho nebude žádná novinka, ale já osobně si pro sebe objevil Ameriku. Zjistil jsem, že kdysi vyšlo komiksové vydání filmu Dvanáct úkolů... A nemyslím tím ony dvě obrázkové knihy ale komiks https://en.wikipedia.org/wiki/Asterix_Conquers_Rome V originále "Les 12 Travaux d'Asterix" a např. v angličtině "Asterix Conquers Rome" (tedy Asterix dobývá Řím). Šance, že by u nás vyšlo v češtině je asi pramalá, zvlášt, když se ani neuvádí v oficiální řadě. I když pár speciálních čísel už Egmont vydal. Každopádně našel sem odkazy naskenovaných vydání v angličtině a němčině, pokud budete chtít, dodám odkazy, nebo to můžu hromadně někam uploudnout. Nechci sem Otvírákovi dávat odkazy na stáhnutí, pokud to nepovolí. Ale myslím si, že by to mohl být další adept do sekce bonusy ;) Mě tedy toto zjištění udělalo velkou radost, tak třeba nebudu sám:)