Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne:
  • cerven 2020: La Fille de Vercingétorix (Vercingetorixova dcera) u nas odsunute, vyjde snad v zari.
  • 24. 3. 2020: zemrel Albert Uderzo.
Komiks Asterix CZ nově na asterix.otvirak.cz
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
no to uvidime na realnych cislech po premiere a po svatcich. nedelam si moc iluze, kdyz se tak koukam kolem sebe.. ó tempora, ó mores!
a take, co je v posledni dobe uspesne v kinech.. Ja byl dycky pres toho naseho antihrdinu, nez pres osvalovane nezranitelne se slipama pres pyzamo.. neni to tak ze bych bral z komiksoidnich filmu jen Asterixe, u toho mam naopak silne kriticke vyhrady, Asterix v Americe ci hrane Olympijske hry, ale z "konkurence" beru spise ty co jdou proti proudu, co ja vim, prvni Sin city ci Kick ass (druhe dily si nepamatuju).. ale to uz bude davno publikem zapomenute. Spiderman, hm, co nadelame jineho nez ze zajdem na Asterixe doufaje ze bude aspon tak dobry jako byl Asterix: Sidliste bohu..
Si piš, kam se hrabe nějakej týpek co mu stříkaj pavučiny z rukou na Asterixe!!!! :-D
otvirak ...(ne)normalizuji... 
to snad jo.. a snad je kazde z tech fantasy v uplne jine tride a nebude nam to konkurovat ;)
Já myslím že je to celkem dobrý tah nasadit to do kin ještě před vánocemi a ne až 8.1. (jak to bylo původně naplánováno). Vánoční svátky jsou obdobím kdy mají kina největší tržby. Pevně věřím že si to svého diváka najde, Asterix je přece jen značka! ;-)