Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne: Komiks Asterix CZ nově na asterix.otvirak.cz
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
Asterix na facebooku
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
Tak Griffon/Gryf u nas pry na jare... Tomas Haba psal na ksichtbichli ze psal Egmontu a nez jsme stihli poradne vtipkovat v kterem roce dostane odpoved, odpovedeli mu...

Ja tam pro zmenu psal, ze kdo chce cerstve vydane mince s tematikou noveho alba, necht navstivi https://www.monnaiedeparis.fr/
otvirak ...(ne)normalizuji... 

Dnes byla zveřejněná obálka nového připravovaného alba... řekněme Asterix a Gryf... ve Francii vyjde za deset dnů (21. 10.). U nás termín neznám.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
Herní koutek
Společnost Microids podepsala smlouvu na další tři počítačové hry. Měly by je vydat v následujících pěti letech (tak chápu dobu platnosti smlouvy).

Připomínám, že nezávisle na výše uvedeném má vyjít 25. listopadu hra Asterix & Obelix: Slap them All! od společnosti Mr. Nutz Studio.
novější trailer na tuto hru: https://www.youtube.com/watch?v=b-xZcfZMryQ

zdroj: https://www.vortex.cz/microids-vydaji-dalsi-tri-hry-s-asterixem-a-obelixem/
otvirak ...(ne)normalizuji... 
Jo, no. Ja o tom sice informuju, ale na webu se tomu moc venovat nebudu... mam to s tim asi jako s knihami kde jsou Uderzovy ilustrace a nejaky textovy pribeh... proc ne, ale ja se venuju komiksu s Asterixem... Idefixe (jako odnoz literatury) mam smerovaneho vice k detem (a/nebo milovnikum malych pejsku ;)
Idéfix et les Irréductibles
Tak mně Deepl.com (lepší než Google) přeložil, že to bude vlastně animovaný seriál v září, ale zároveň podle něho adaptace do komiksu a ten článek od w_o_o_d_yho ukazuje obálku a pár obrázků z toho komiksu, který obsahuje asi tři příběhy.
Bude se to odehrávat v Lutécii, dva roky předtím, než se Idefix setkal s Asterixem a Obelixem, a bude o skupince psů, kteří odolávají římské okupaci Lutécie.
A jak to u nás kdysi vycházelo v roztodivném pořadí, a také já jsem se k tomu dostával v roztodivném pořadí, a ještě navíc zmaten animovanými filmy, tak jsem netušil, že Idefix nebyl v tolika sešitech až do Cesty kolem Galie.