Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne: Komiks Asterix CZ
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

Namáte někdo odněkud stáhnutý naskenovaný 32. díl v angličtině (ve francouzštině bych možná pochopil Asterix a Obelix)? Ten jediný mi chybí (stahoval jsem ty, co v češtině nevyšly a pochopitelně až na 33.). otvirak: V pozdějších vydáních číslují sešity podle francouzského pořadí, takže je správné, že vychází 33. 25-32 vyjdou jak to tak vypadá v příštích 8 letech.
otvirak ...dostihl jsem sve id... 
Ti Egmonti jsou dokonali.. loni vydali dil ktery ocislovali 24 a letos 33 ? Zajimava metoda... Snad nezapomenou vydat ty chybejici...
kubikus ....ten má vkus 
To je datum, kdy to vyjde ve Francii (v Bruselu). 22.10 to má vyjít u nás.
Hexina Jen ať nám nebe nespadne na hlavu ! 
Jen ať nám nebe nespadne na hlavu ! ...
Teda 14.10.2005
Hexina Jen ať nám nebe nespadne na hlavu ! 
Jen ať nám nebe nespadne na hlavu !
Na stránkách egmontu je ještě jedno datum 19.10.2005
kubikus ....ten má vkus 
33. díl v češtině?
Sním či bdím? Na stránkách egmontu http://www.egmont.cz/index.php?okno=nbooks se objevila tato zpráva: Asterix 33. Nebe mu padá na hlavu Celosvětová premiéra nejnovějšího alba o známém galském bojovníkovi Asterixovi a jeho nerozlučném příteli Obelixovi. Vychází 14. října! Vychází: 22. 10. 2005 Že by Uderzo podmínil licenci na Asterixe pružnějším vydáváním novinek u ostatních vydavatelů? Nicméně 22.10 je sobota. Jako nevěřící Tomáš dokud ho nebudu mít v ruce, neuvěřím.
SAGITARIUS  
kubikus
Kdyz jsem predevcirem jel z letiste, tak jsem zahledl dva blizko sebe umistene billboardy na tento 33. dil. Az me prekvapilo ze nekomu stoji za to davat tolik pachu za reklamu na Asterixe. A to jsem jeste netusil, ze vydani je jeste tak daleko jak pises.
Pokud bys je hledal, tak se nachazeji za zastavkou Nova Sarka. (smerem od centra)
chipushit už jsem babička:-)) 
mám 2 Majestatixy, 3 Alfabetixy, 3 Obelixy, 3 centuriony a 3 Panoramatixe - vyměním za Asterixe, monokla a Idefixe...
Prosím do pošty - díky
kubikus ....ten má vkus 
Roshtee: OK vyměním monokla za náčelníka. Ale kdyby nekdo měl Asterixe a Idefixe: tomu věnuji klidně všechny legionaře a Halabalu k tomu a ješte s bonusem deseti zkaměnělých příšer. kubikus@post.cz
chipushit už jsem babička:-)) 
kuikus
tak mě chybí taky jeden legionář...

mám jen centuriona a jednoho vyplašenýho leionáře...

Falvalou mohu dláždit...
Roshtee = Rozvrkočená cimprlína = 
Kubikus> Nebo jednoho legionare s monoklem nahraj mym smerem :o)
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Vytrvej a sestav legii :-).
kubikus ....ten má vkus 
změna tématu
Mám další novinku, ať tady je i něco jiného než kindr vajíčka. Ne že bych taky nesbíral, ale už jsem to vzdal, co mám doma už skoro celou centurii za třech druhů legionářů. Podle oficiálního webu http://www.asterix.tm.fr/ bude 22. září na tiskové konferenci představen v Bruselu nový 33 díl Asterixe. Zároveň bude zahájena putovní výstava ""Le monde-miroir d'Astérix" tedy něco jako Asterixův zrcadlový svět" a vydána belgická poštovní známka s Asterixem. Můžete si vsadit, jestli do české kotliny doputuje dříve výstava nebo překlad nového dílu.
Hexina Jen ať nám nebe nespadne na hlavu ! 
Mám navíc Falvalu, Obelixe, Asterixe, Panoramixe a rybáře, dám i tři figurky za Idefixe
Roshtee = Rozvrkočená cimprlína = 
Já mam kromě náčelníka všechno jen jednou. Od synovce jsem dostala rybáře a teď mi chybí už jeden legionář (s monoklem) a Asterix. Jupí :)
filmovymaniak  
ja mam 4 skameněliny, 3 Obelixe, a několik skládaček s tématikou Asterixe a 3 různé magnetky Asterix a Obelix Ve své zbírce mám Panoramixe , Obelixe , rybáře , Centurióna a legionáře s mečem a štítem
chipushit už jsem babička:-)) 
hm... mám další zkamenělinu a opět Falvalu a Alfabetixe...
Falvalou mohu pomalu dláždit...
Roshtee = Rozvrkočená cimprlína = 
No nevim, vcera jsem koupila zas jedno 40 g a jedno 38 g a v obou byli ty zkamenely blbci :( takze vejce 34-36 g. Jo a cislo tam mam 41.
filmovymaniak  
Jak najít postavičku
Asi to má něco společného s čísly na obalu od kinder joj pod údaji o výrobci a dovozci, pokud ještě máte obal od části s čoko. koulemi je-li tam číslo 38 je to čaroděj je-li tam číslo 43 je to obelix je-li tam číslo 24 je to C-64 světlemodrý brontosaurus / zkamenělina / se 3 bílými rohy zkuste se mrknout na čísla u jiných postav dík
chipushit už jsem babička:-)) 
potřásáním a prohmatáváním...