Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

chipushit,
otvirak

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne: Komiks Asterix CZ
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji... 
otvirak ...(ne)normalizuji... 
jeee, vcera byl v trafikach - zase - Asterix&Obelix: mise Kleopatra

..to bych si mohl pri te prilezitosti teda pustit :o)
floutek13  
Asterix gamebook
Ahoj chci se zeptat na jeden okruh knih s Asterixem. Nevím jestli o něm tady někdo ví, já sám o něm donedávna nevěděl. Jde o gamebooky s Asterixem.(http://cs.wikipedia.org/wiki/Gamebook). Je to jen textová kniha - ne komix. Tady je ukázka: http://www.gamebooks.org/show_item.php?id=191 . Vyšlo samozřejmě i ve francouštině - pod názvem: Asterix - Alea Jacta Est! a jedná se asi o 6 knih. Nu, a teď bych se zeptal jestli už někdo tyhle knihy četl/hrál. Je to dobré čtení? Jde mi o to, že zvažuji koupit jednu z těchto knih - lze sehnat asi za 200/250 Kč ovšem že v angličtině. Za jakékoliv postřehy/příspěvky budu rád. Jinak už se těším na nový komix - a doufám, že kvalita (tedy dějová) zase stoupne směrem k dílům vydaným za Goscinnyho života.
otvirak ...(ne)normalizuji... 
habatom: diky. hm. prvnich asi deset sekund jsem si myslel ze ses spletl a ze to je animovana verze...
a teda, nechcu vypadat jako hnidopich, ale nemel by byt Asterix vyrazne mensi nez Obelix? Dyt je ten herec skoro stejne vysokej jak Depardieu! :)
První trailer na nový hraný film Asterix v Británii... :-D http://www.youtube.com/watch?v=JMPgluOMup0&feature=related
otvirak ...(ne)normalizuji... 
aha... TAKHLE animovane... njn, nova doba
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh
Ó, bóžé, že si mrší hranou sérii jsem zkousl, ale že minimálně vizuálně zmrší animovanou, to jsem tolik nečekal. Z fotek mám dojem že vidím Wallace a Gromita (nic proti nim, ale je to prostě něco jiného).
1. foto z nového Asterixe
Jinak na těhle stránkách jsem objevil první fotky z toho připravovaného anim. filmu Sídliště bohů. http://davewesselscomix.blogspot.com/2011/05/asterix-land-of-gods-planned-for-2014.html
:-) No na stránkách egmontu je to zařazeno normálně v sekci komiksy. Ty máš tohle album? Zkusím se po něm někde podívat a kdyžtak hodím info...
otvirak ...(ne)normalizuji... 
eeeee... ehm... eee... no, ja mel za to ze to je spise kniha, ilustrovana sice, ale nikoliv komiks... ale musim priznat ze jsem na jeji existenci zapomnel, ehm
Co je zač?
Ahoj Otvíráku! Nikde na tvých stránkách jsem nenašel jedinou zmínku o tomto komiksovém albu http://www.egmont.cz/cz/knihy/asterix-jak-obelix-spadl-do-druidova-kotle-kdyz-byl-maly/ Je fakt že jsem ho nikde v obchodě zatím neviděl... Nevíš o něm něco? Díky!
otvirak ...(ne)normalizuji... 
...Sídliště bohů...
otvirak ...(ne)normalizuji... 
novy dil Asterixe, uz ne z Uderozvy dilny, by mel byt hotov na konci tohoto (2012) roku
zdroj fr wikipedie

...a v roce 2014 by mel byt na svete dalsi animovany film (byt se desim informace ze ve 3d) na motiv Mestecka bohu...
zdroj en wikipedie
otvirak ...(ne)normalizuji... 
prvni plakat k novemu hranemu filmu...nechci vypadat jako hnidopich, ale nema byt ten posledni, ctvrty, bez bot? :)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh
Takže konec světa nepřijde s novým filmem, ale až nějakou dobu po něm? Hm, zajímavé:-) Třeba to bude koukatelné:-D
otvirak ...(ne)normalizuji... 
tuzemska premiera hraneho Asterixe v Britanii (at se bude jmenovat jakkoliv) je planovana na 18.10.2012 [diky Honajzovi za rychlou odpoved na muj dotaz]
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh
Safra, zapomněl jsem, že se tu musí psát tag BR. No, kdo chce text písně, tak si ho v tom textu najde, nebo použije druhý odkaz na začátku.:-)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh
Asterix v Británii (animovaný) - The Lookout is out
Tak jsem hledal text (lyrics) pro písničku Cook da Books - The Look Out is Out známou z závěrečných titulků animovaného Asterixe v Británii a našel jsem diskusní vlákno, které se soupisu textu věnuje. Neufungovalo mi, ale Google cache pomohla. No a víceméně finální výsledek toho textu je prý: Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo The lookout is out, Let out a big shout maybe-we're all a team. There's room no more, The room is beserk- it just wont work with me Intermission time(we'll talk about it later) While I play in mind ( just sit back) watch the story fold(we'all been told to go now) So the ticket back is black jack. It's anybody's deal, let's try in the reel and maybe something-I've got a hunch The crunch is now on you, let's try something new, and maybe someone -could turn the wheel. Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo The lookout is out, Let out a big shout maybe- we're all a team. Fade out on the moon, It's too soon to tell, it just wont work with me. It's petition time(you take our punishment) Try another line( it's allright) Seek a different rhyme(we'll sing a song about it) Things will be just fine there's no fight. It's anybody's deal, let's see how you feel and maybe something- I've got a hunch. The crunch is now on you, let's try something new, and maybe someone could turn the wheel. Explanations: 1-we're all a team - they just pronouce so badly the M falls to the floor before it reaches the mike but its meant to be there trust me. 2-there's room no more, the way they pronouce again both badly and to fit the tempo it really just goes from there'e to room without anything between they just fake a sound there a lot of bands do that, same happens at turn the wheel. 3- While I play in mind : to visualise your play in your mind before actually commiting a course of action on the board. 4-YOU take our punishment, thats the petition, the same way the roman soldiers always petition NOT to go vs the gauls lol. 5) It is CRUNCH and NOT grudge , the crunch is on you as in a mix of the ball is in your camp and you are the one about to get the shaft at the same time. A nakonec je tam zmíněno, že tedy text zpívali Cook da Books, ale text napsal Jeff Jordan a hudba, jak je u v té době ve Francii časté, napsal Vladimir Cosma (známý též z Eso es, Jeden hot a druhý čehý, Křidýlko, nebo stehýnko, Četník z S.T. atd.).
otvirak ...(ne)normalizuji... 
Prodalo se 350 milionů sešitů s Asterixovými příběhy a vyjdou nové
http://kultura.idnes.cz/prodalo-se-350-milionu-sesitu-s-asterixovymi-pribehy-a-vyjdou-nove-p94-/literatura.aspx?c=A110927_083705_literatura_jaz

jen potvrzeni nedavno kubikusem postovane novinky...
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh
Já bohužel pod vlivem i tohoto sešitu kdysi do školního slohu (no spíš do takové humorné fantasy povídky, kterou jsem napasoval na domácí sloh) Normany použil, a byl pak opraven.