Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravuje:

Jan.S.Harold

Může vás zajímatReklamaMílí přátelé,

mašíbly na poli literárním, potažmo vědeckém, známe všichni. Pan Borecký o nich velmi kvalitně informuje ve svých pracech a jeho péčí vycházejí i původní texty.

Co ovšem v těchto publikacích není dosud patřičně doceněno, je výskyt podobných fenomenů na poli duchovním. I zde nalezneme nebývalé výrony plodivého ducha, nezřídka velmi inspirativní. Věnujme jim tedy tento klubík, dobuďme jim slávu, jež jim náleží!

PS: Miluji vás a pomáhám vám... Jan S. Harold

Branimir  
 
cestujicivnoci  
Aha, to jsme si nerozuměli. Jako bych nic neřekl.
úplně nerozumím co myslíš.

Původně se jmenovala Petra Částková.

Pak Petra Yamuna Wolfová, pak Petra Yamuna Wolf, nyní Umay Yamuna Wolf.

Nejsem si jistá, jestli Částková je rodné a Wolf by exmanža.


Vaginální mapování nevymyslela. To samozřejmě převzala z USA (odkud většina podobných píčovin přichází, i když jurodivé Rusko se teď taky dost snaží).

Z nějakého důvodu teď s tím nechce být spojována . Citace z předžalobní výzvy - chce aby stáhli ten článek- "...
Vaším odkazem (evidentně difamačními zprávami), které jsou stále aktivní, ačkoliv neaktuální, které zde uvedu, SE CÍTIM BÝT POŠKOZENA z několika důvodů…uvedený článek je evidentně psán ve snaze poškodit mé dobré jméno a dobrou pověst mne coby psycholožky a podnikatelky, a pomluvit mne. Tímto je výrazně omezen můj osobní, sociální a v neposlední řadě i odborně profesní život pomáhající odbornice, profesionálky. Přes mou snahu zbavit se tohoto očernění minulosti změnou jména z Petra Yamuna Wolf na Umay Yamuna Wolf, mne stále lidé s touto špínou spojují. Nepřeji si být již jakkoliv veřejně spojována s vaginálním mapováním. A proto vyžaduji okamžitý výmaz obsahu těchto odkazů..."
cestujicivnoci  
Nikoliv. Změnila si jméno roky předtím, než tu "terapii" vymyslela.
veronikaR  
jinak teda začala prodávat MLM doplňky na hubnutí a plést rastacopánky.
 
!!
veronikaR  
Zlodějská píča dojela na dovolání k NS.

https://www.ceska-justice.cz/2017/11/vulgarni-vyrazy-kvuli-kurzu-vaginalni-terapie-nejvyssi-soud-vyhovel-dovolani-youtubera/


Do redakce České Justice přišla předžalobní výzva, že je všechny zažaluje, když ten text nestáhnou protože proušují GDPR. A že vona si chudinka mění jména kvůli tomu, jako ji vláčí médii.
 
Vendula Kociánová - labužnice života
1tSfpons6 orhmostdnedSr ·
Tím, že píšu tento článek se možná vystavím nepříjemné kritice, ale chci vás ujistit, že toto sdílím ne proto, abych někoho vyděsila, ale abych vás uklidnila, protože běsnění už jsme zažili mnoho.
Jako u většiny věcí, které se nám dějí, nemohu vědecky ani nijak jinak potvrdit, zda je to pravda, či ne. Sdílím pouhou zkušenost, kterou jsem zažila ještě před tím, než se ke mě dostaly tyto informace.
Setkala jsem se s plně očkovaným člověkem, který absolvoval dvě dávky Pf...Seděli jsme spolu 2 hodinky a byla to příjemná návštěva. Já jsem se zrovna nacházela v ovulačním období. Chci podotknout, že netrpívám na bolesti dělohy ani v premenstruačním období a přesto mě po pár hodinách začala velmi bolet děloha. Bylo mi to divné, odcházela jsem na wc, protože jsem měla pocit, že začnu menstruovat.
Po chvíli se přidala i bolest beder. Po skončení návštěvy na mě padla divná fyzická úzkost. Ze vteřiny na vteřinu jsem pocítila jakoby silný nával chřipky. Zamotala se mi hlava a řekla jsem partnerovi, že si musím jít lehnout, že na mě něco leze.
V posteli jsem si však uvědomila svou sílu, kterou jsem již několikrát použila, když na mě něco lezlo. Uvědomila jsem si, že já jsem pánem svého těla a já přijímám, co v něm bude nebo nebude. Zopakovala jsem si velmi usilovně mantru "BERU SI ZPÁTKY SVOU SÍLU, JÁ JSEM PÁNEM SVÉHO TĚLA!" Po pár opakování jsem ucítila, že tomu věřím, tělo se uvolnilo a s ním odešly všechny předchozí příznaky. Druhý den se ke mě dostaly informace o přízancích níže. Od té chvíle mám pocit, že jsem silnější a nebojím se, že na mě něco "skočí".
Píšu vám to proto, že informace níže mohou být pravda, ale že na tom vůbec nezáleží. Došlo mi, že NENÍ JAKÁKOLI MOŽNOST ubránit se před Matrixem. Je jedno zda bojuju za tu nebo onu stranu, prostě není možné udělat nic zvenčí, čím se uchráním. A o co tedy jde?
O FREKVENCI. Každá nemoc má svou frekvenci. Pokud vibruji na podobné frekvenci dovoluji ji do mě vstoupit. Tím, že jsem opakovala mantru "BERU SI ZPĚT SVOU SÍLU, JÁ JSEM PÁNEM SVÉHO TĚLA!" Jsem navýšila frekvenci. Má to podobnou sílu jako modlitba. Při zvýšení frekvence vše, co obsahuje frekvenci nižší, mohlo odejít.
Uvědomme si, prosím, že když se na něco silně napojíme, stáváme se toho obětí. Není třeba se bát. Mnohokrát jsem si ověřila, že když si sáhnu na svůj zdroj, jsem chráněna.
https://otevrisvoumysl.cz/greg-reese-ockovani-sirici.../...
 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Já vim, ale to nejni vončo... A psát mu kůli tomu nebudu, zvlášť né do lochu. :D
kultakutri molekularni ekologie!  
To asi nepůjde, my se tomu na redakčních večírcích vždycky kolektivně smějeme, jaká je to píčovina.
To nedělá dobře. Takovéto silně nabité antivědecké knihy vyzařují negativní vibrace a v jejich blízkosti dochází k bouřlivé interferenci s kritickým objektivně-empirickým myšlením!
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Já bych si s dovolením vzal!
kultakutri molekularni ekologie!  
Jo, známe. Kolega v redakci má ten Atlas of Creation jako podložku pod monitorem, dal mu ji někdo z katedry fyziky, komu to dal nějaký americký kolega, nikdo to nechtěl. Ale jako dveřní zarážka nebo jiný kus neužitečné hmoty toprí.
DJ Slamák Předně hlavu svatý Heleny,  velkou sklejnici čerstvý krve biskupa
Občas jsou i dobré zprávy
Harun Yahya jde do tepláků... na 1075 let. (Koukám, že už byl dva roky ve vazbě, to mě minulo.)

Nefunguje mi tu vyhledávání, tak nevím, jestli se tu o něm někdy psalo. Každopádně to je osobnost mezinárodního věhlasu. Ostatně - představte si křížence Petra Hájka, Guru Járy, Jaromíra Soukupa a kmotra Mrázka, to vše na steroidech... to mají mazlíčkové rádi.
 
DJ Slamák Předně hlavu svatý Heleny,  velkou sklejnici čerstvý krve biskupa
O kurwa, Bill Gates to tu čte!
"Tento web není dostupný"...
Solidni masakr
DJ Slamák Předně hlavu svatý Heleny,  velkou sklejnici čerstvý krve biskupa
Proč tu ještě není žádné 5G akbar?

https://stop5g.cz/

Tohleto má dokonce billboardy v Moravskoslezském kraji.
 
To myslíš vážně? Viděl jsi to video, na jehož základě ten blb Duška kritizuje? Já ani nepochopil, jak toto ublognutí s tím videem vůbec souvisí.