Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Kvůli imbecilnímu spamu identity Hereze v tomto klubu platí nadále zákaz přispívání anonymním uživatelům. Díky za pochopení.

O práva k psaní napište moderátorovi (uděluje je ovšem zřídka).

Banán loupají tito opičáci: Hereze (za naprostou, s ničím nesrovnatelnou tupost - výběr blbosti z jeho klubu k přečtení zde - http://www.bibliograf.cz/mazat.htm ; sam_hofgins (za bezobsažné plky), Perk (za blbost).

Wittgenstein  
Díky moc! Já si nakonec před dvěma týdny objednal celý ročník 76 z jednoho brdského antikvariátu a nakonec jsem nelitoval, našel jsem tam nečekané perly (překlady Pavla Dominika a Martina Hilského, o kterých jsem vůbec nevěděl).
jo a máš tu světovku v rezervaci u Burdáče v Kantu.
Hlavně bych ho nahlásil panu Kadlecovi na Můjantikvariát. Měl by toho chlápka okamžitě smazat z MA.
Wittgenstein  
Chvilku se vymlouval a pak na tři následné maily neodpověděl (přístup "skleněná hora"). Peníze pochopitelně nevrátil.
Wittgenstein  
Souhlasím, za ta léta je to v obchodování po netu jediný případ, kdy mě někdo podvedl.
A tohle konkrétní číslo světovky je nějaké zakleté, našel jsem jí v Banské Bystrici, objednal, načež mi přišla suchá odpověď, že menší objednávky než za pět eur nevyřizuje.
A komunikuje? Peníze dostal? Já ho neznám a nikdy jsem tam nebyl (i když jsem nedávno jel okolo a měl cuky se tam zastavit). Pokud peníze zinkasoval a nic nedodal tak do něj.
(Já sám též obdržel v minulosti stovky zásilek, jak doporučených, tak obyčejných, a nikdy se nestalo, že by se něco "ztratilo". /Jako že jsem něco objednal a protistrana nekomunikovala a z obchodu sešlo se mi stalo několikrát, ale snad právě proto, že čekám na nějakou zpětnou reakci, jsem nikdy o peníze nepřišel./)
cichlasoma_meeki Free East Turkestan 
(Je ale treba rict, ze placeni antikvarum predem na ucet je v Cechach dle me zkusenosti malo risikova praktika, za leta a jiste stovky nakupu je ta jedna kniha od Hostasy to jedine, co mi neprislo.)
cichlasoma_meeki Free East Turkestan 
Učinil jsem u něj tři objednávky, jedna došla normálně, jedna po urgenci (údajně pošta napoprvé strhla štítek s adresou a vrátilo se mu to), třetí přes urgence nedorazila.
Londo Neodejdu, dokud s Okounem  nezískám nějakou trofej.
Neznám.

Tak holt asi ČOI, co jiného ti zbývá.
Wittgenstein  
Neznáte náhodou přeloučského antikváře Ivo Hostašu? Koupil jsem si u něj Světovku 5/76 - přes četné urgence jsem ji od něj nikdy nedostal. A koukám, že nejsem sám:
https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-3980/ivo-hostasa
Jak dlouho se asi takový byznys dá provozovat?