Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Kvůli imbecilnímu spamu identity Hereze v tomto klubu platí nadále zákaz přispívání anonymním uživatelům. Díky za pochopení.

O práva k psaní napište moderátorovi (uděluje je ovšem zřídka).

Banán loupají tito opičáci: Hereze (za naprostou, s ničím nesrovnatelnou tupost - výběr blbosti z jeho klubu k přečtení zde - http://www.bibliograf.cz/mazat.htm ; sam_hofgins (za bezobsažné plky), Perk (za blbost).

Londo Martin Čakrt je smradlavá pyča  a udavačský stalinistický pohrobek
Zavřela Mariánková v Litoměřicích.
 
Londo Martin Čakrt je smradlavá pyča  a udavačský stalinistický pohrobek
 
Fazekas já jenom já 
Kopečná 72
Nevyzpytatelné jsou cesty páně. Kam jsem jako student chodil do antikvariátu k pánovi s tikem v oku, Jánoš? Petržílka? , tam se tedy stěhuje Chloupek z Veselé ulice. Už je to ofiko. A vtipný je, že ty prostory patří přímo jemu, takže to bude asi poslední štace.
 
Vesela fakt neni "nedaleko od nadrazi". A beru to jako dobrou zpravu - na Kopecne je sance, ze konecne pochopi, ze bojkotovat muj-antikvariat.cz neni dobry napad!
 
Londo Martin Čakrt je smradlavá pyča  a udavačský stalinistický pohrobek
No nwm, mně přijde Kopečná stejně daleko.
To je škoda. Veselá byla nedaleko od nádraží. ale chápu rozhodnutí majitelů, páč uživit tak velkou plochu v dnešní době je úkol téměř nadlidský. Jsem zvědav, jak dlouho na nový adrese vydržej.
Londo Martin Čakrt je smradlavá pyča  a udavačský stalinistický pohrobek
Tam, co bejvali Janoš a Petržilka?
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Bad news from Brno
Antikvariát Alfa končí na Veselé ulici a stěhuje se na Kopečnou.
 
Wittgenstein  
Díky moc! Já si nakonec před dvěma týdny objednal celý ročník 76 z jednoho brdského antikvariátu a nakonec jsem nelitoval, našel jsem tam nečekané perly (překlady Pavla Dominika a Martina Hilského, o kterých jsem vůbec nevěděl).
jo a máš tu světovku v rezervaci u Burdáče v Kantu.
Hlavně bych ho nahlásil panu Kadlecovi na Můjantikvariát. Měl by toho chlápka okamžitě smazat z MA.
Wittgenstein  
Chvilku se vymlouval a pak na tři následné maily neodpověděl (přístup "skleněná hora"). Peníze pochopitelně nevrátil.
Wittgenstein  
Souhlasím, za ta léta je to v obchodování po netu jediný případ, kdy mě někdo podvedl.
A tohle konkrétní číslo světovky je nějaké zakleté, našel jsem jí v Banské Bystrici, objednal, načež mi přišla suchá odpověď, že menší objednávky než za pět eur nevyřizuje.
A komunikuje? Peníze dostal? Já ho neznám a nikdy jsem tam nebyl (i když jsem nedávno jel okolo a měl cuky se tam zastavit). Pokud peníze zinkasoval a nic nedodal tak do něj.
(Já sám též obdržel v minulosti stovky zásilek, jak doporučených, tak obyčejných, a nikdy se nestalo, že by se něco "ztratilo". /Jako že jsem něco objednal a protistrana nekomunikovala a z obchodu sešlo se mi stalo několikrát, ale snad právě proto, že čekám na nějakou zpětnou reakci, jsem nikdy o peníze nepřišel./)
cichlasoma_meeki Free East Turkestan 
(Je ale treba rict, ze placeni antikvarum predem na ucet je v Cechach dle me zkusenosti malo risikova praktika, za leta a jiste stovky nakupu je ta jedna kniha od Hostasy to jedine, co mi neprislo.)
cichlasoma_meeki Free East Turkestan 
Učinil jsem u něj tři objednávky, jedna došla normálně, jedna po urgenci (údajně pošta napoprvé strhla štítek s adresou a vrátilo se mu to), třetí přes urgence nedorazila.
Londo Neodejdu, dokud s Okounem  nezískám nějakou trofej.
Neznám.

Tak holt asi ČOI, co jiného ti zbývá.
Wittgenstein  
Neznáte náhodou přeloučského antikváře Ivo Hostašu? Koupil jsem si u něj Světovku 5/76 - přes četné urgence jsem ji od něj nikdy nedostal. A koukám, že nejsem sám:
https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-3980/ivo-hostasa
Jak dlouho se asi takový byznys dá provozovat?
 
gorila Navision je zlo, které se musí vymítit.. 
James_Butler: Já kupuji knihy kvůli informacím a je mi jedno jestli je stará rok nebo 150 let.
Jako finanční investici jsem si knihu nekoupila. A pokud koupím něco dražšího, pak spíše pro radost nebo jak píšeš ty - "podporou antikáře, překupníka atp."
 
Londo Neodejdu, dokud s Okounem  nezískám nějakou trofej.
Občas se něco drobného (jako zrovna pár Novákových ilustrací k Troskovým románům, Malákovy ilustrace ad.) před lety objevilo na Aukru, občas něco v aukcích různých Vltavínů atp., ale obecně je to bída. Před lety jsem třeba v jedné aukci koupil originál Rotreklovy obálky k Lemovým Astronautům.