Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

 

AMMIE'S LINKS

 

amanda-tapping.sg1.cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
amandatapping.wz.cz
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
amanda-tapping.de.vu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
theamandatappingcontest.tk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
at-tr-sj.de.am
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
amanda-tapping.net
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
do-you-have-to-call-her-sam.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
amandatapping.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
major-carter.de.vu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

!! Soutěž o největšího Amandistu !!

O co jde? - pravidla jsou následující - Každy, kdo se chce ucházet o nej Amandistu (tku) musí sem hodit co největší počet obrázků, které neznáme :oD (Samo, že s Amandou, kym jinym :oD) Za každý obrázek bude bod.

Pořadí:
1. místo - Jaroslav Sklenařík - 2 boda
2. místo - Gorre - 1 boda
3. místo - Aadwark - 1 boda
4. místo - V.I.L. - 1 boda
5. místo
Soutěž začne od 1.7.

Lumberjack I always wanted to be...a lumberjack! 
Moriarty
Svině! Tuhle sem sem chtěl zrovna šoupnout! Neva, dám jinou...
 
No to já du taky soutěžit. Mám všechny její videa, jako jsou Amanda Tapping goes to NY, Amanda blows Chicago Bulls nebo Amanda Tapping on the horse party
 
Lumberjack I always wanted to be...a lumberjack! 
Soutěž!!! Tak to bude kůl!!! Žeru soutěže!!! Už jdu prohledávat harddisk!
 
Oprava reportu
Tak jak to bylo ?
Vše začalo v Chrudimi, kam sem dorazila odpoledne a kde jsem se setkala s mýma kamarádkami Amandine a Sammie. Byla sobota 22.11. Jen co jsem dorazila za holkama zasedly jsme k PC a už jsme se od něho nehli. Tak nějak jsme usoudili, že spát se nepůjde, že by to nemělo cenu. Stejně bychom neusli při pomyšlení, že už zítra uvidíme Amandu. Ještě ten den nám psala Darth SMSky typu ?Amanda už je tady a má dlouhé vlasy.? Nebo ?Za chvíli si s ní budu povídat, asi omdlim? . Kolem 1 hod. ranní jsme se už pomalu začaly strojit a připravovat se. Když byly 2 hodiny vyrazily jsme. Asi půlku cesty jsme prospaly. Kolem 8 hodiny jsme dorazily do Furthu. Hoďku jsme hledaly hotel Pyramida? Když už jsme ho našly, setkaly jsme se s Cassandrou (xchat). Jelikož jsme ještě měly čas, prohlédly jsme si hotel. Poté jsme si zašly pro tickety. Měli tam i různé fotky s Amandou a tak jsme neváhaly a koupily si nějaké? (já, Amandine, Sammie) Asi o půl 11 mělo začít videopromítání, tak jsme se šli posadit. Koukali jsme na music videa od fanoušků. Najednou se naprosto neočekávaně přiřítila Amanda, JR a Peter. Měla dlouhé blonďaté dlouhé vlasy. Mé srdce začalo bušit na plné obrátky a kolena taky. Byla jsem tak šťastná!!!! Snad nejšťastnější na celé planetě. Slzy se mi valily přes obličej. *Opravdu jsem ji viděla a na živo !!! Všichni z toho byli uneseni. Náš sen se stal skutečností !!!!*
Byli jsme od ní asi 6 metrů. Po krátkém přivítání nám řekla, že jí uvidíme znova u Focení

Má jediná myšlenka byla Amanda, Amanda .... Amanda .... kdy ji uvidim znovu?? bylo to jako věčnost..
Už jsem se nemohla dočkat na focení ... Chtěla jsem se co nejrychleji dostat do místnosti, kde se Amanda fotí s fanoušky. Když jsem tam přišla Amanda stála před pozadím. Jak jsem přicházela pořád se na mě usmívala a mezitím co jsme si říkaly " Ahoj " jsem jí předala dárek. Předemnou byla Sammie a před Sammie Amandine, která jí dávala perníkové srdce. "Byla jsem pekne nervozni, kdyz se na me mela konecne dostat rada na foceni s Amandou. Pekne se mi klepala kolena a porad jsem se holek ptala, jak se rekne anglicky: Mam pro tebe darek. Ted jednoducha veta, ale tesne pred focenim neco jako sto strankova ucebnice:-). Kdyz jsem konecne prisla na radu, musela jsem si na Amusku pockat, protoze se prave fotila s Peterem Williamsem. Pak prisla. Moje pocity se nedaji popsat. Nesla jsem ji pernikove srdce a malou krabicku s ruzeninovym srdcem. Podarilo se mi na ni divat a rict, ze pro ni mam darek. Jeji prekvapeny oblicej, kdyz se divala na to srdce byl naaaadherny. Vzala si ho do ruky a dala mi najevo, ze se s nim vyfotime, netusim, co mi rekla, ale pochopila jsem ji:-) Neskutecne kratke foceni a musela jsem jit. Po mne sla Sammie, otocila jsem se a co nevidim: JR vzal srdce a naznacoval, jakoby ho chtel snist. Amanda se k nemu vrhla a volalal na nej: No, no, pak mu ho vytrhla z ruky. Taky si vzpominam, ze se snazila otevrit tu krabicku s ruzeninovym srdcem a neslo ji to, tak na me mavala. Ja husa se nevratila. Venku cekala Annaud, tak jsme asi jasaly a smaly se na Sammie, drzely pesti a vubec mely jsme skvelou naladu." Pak jsem šla blíž k ní, chytla mě kolem ramen a fotka byla na světě.

Čekali jsme Amandin panel. Měl být od 15:00, ale trochu se opozdila - a to čekání bylo nesnesitelné.
Před Amandiným panelem měli panel JR a Peter. Stále jsme čekali ... a čekali ?.až někdo zaklepal za jevištěm se slovy ?Už můžu přijít?? ? samozřejmě to byla Amanda, tento báječný hlas nemohl být nikoho jiného. Amanda se zvedla a namířila si to k PW a JR. Chlapci ji plácli po zadku a už byli pryč. Mezitím jsme si sedli do uličky mezi sedadla, já pochopitelně co nejblíž :oD (byla jsem od ní 3 metry) Od tohoto okamžiku měla Amanda panel sama pro sebe.Řekla nám spoustu zábavných věcí. Např. když byla mladá, jak zvonila na zvonky v sousedctví a pokaždé se skovala za auto u sousedů a sousedi ji vždcky našli. Když se jí zeptali na její nejoblíbenější charakter v StarGate, odpověděla, že by nechtěla, aby se vrátil Martouf. - Že tam byl JR příliš. A že nemá ráda Apophise, ale Petera ano.Amanda byla tak sladká ? Jejímu nejmladšímu fanouškovi bylo 6 roků. Byla to malá dívka, Amanda ji objala, jako kdyby si ji chtěla nechat. Dokonce se jí ptala, zda ji může adoptovat. Pak s námi zpívala " Row, row your boat " - to bylo úžasný !!!! Pak jí dali němci "row row your boat" v němčině a Amanda to četla po nich ? teda se nažila ? ale šlo jí to. (Mám v plánu jí dát na GCC 2004 českou verzi k "row row your boat")
I já jsem se odhodlala a zvedla otázku na ruku. Nejprve jsem řekla "Hi Amanda..." a tim to haslo, protože jsem neměla mikrofon a tak přejela, na dalšího .. Navíc jsem ten hlas stupňovala směrem dolů a nervy jsem měla v kýblu ... Na druhý pokus se mi to už konečně povedlo !!!!!
Řekla jsem jí:
- Hi, Amanda, i love you - mezitim mi řekla THANK YOU - very much and what is it "Gung-ho" in space race? (Ahoj Amando, strašně tě miluju, prosimtě co je to "gung-ho" v episodě Vesmírny zavod?
Gung-ho?
-yes (ano)
What is that meant? (co to znamena?)
-yes (ano)
What is gung-ho meant? (Co gung-ho znamena?)
It means ... gung-ho. (to znamena - gung-ho)
It means ... be ready. (to znamena - byt pripraven)
It means -aaa- excited. (to znamena - byt vzruseny)
It means "we are in the go" (To znamena - skočit do toho :D)
"one-in" the jupming to ...
In a refer for Sam, she´s very gung-ho, because she´s so excited about ... (Samantha je dost gung-ho, protože jí to co dělá baví)
It means something .... (To znamena něco - mezitim se holky vedle mě začali tlemit ) - else to you people loving, I see as you´re giggling. (Hej, u vas to znamena asi neco jineho, že?)
It means thing she´s very excited, this is where she .......

Jsem z toho tak hotová, že už si ani nepamatuju, co všechno říkala.
Brzy to mělo končit. Hvězdy už se loučili ? ale ještě to nebyl konec, protože měla na řadu přijít autogramiáda.Poté co jsem jí řekla " ahoj " přišla jsem k ní a dala jí na podepsání fotku s ní. Zeptala se mě na jméno. Řekla jsem "Barbara" a ona nevěděla. Tak jsem jí to zopakovala. Opět nic, tak se mrkla na mou kartičku a řekla "ahh, Barbra" Když jsem opustila místnost, musela jsem stále myslet na to, že to byl konec. Všechno bylo u konce ... tak rychle to uteklo .. Nechci, aby to skončilo... Kdy ji uvidim znovu??? ... Byl to strašný pocit, při pomyšlení, že už jí nikdy neuvidim... Bohužel se tak stalo. Nasedli jsme do auta a odjeli. Se Sammie jsme nahodily discmany. Po půl hodince už jsme všichni brečeli.

Amando děkujeme !!!! Nikdy na to nezapomeneme !!!!
 
woe, tady se to rozjelo
 
Super to není, ani omylem

MaschinenFuhrer: ja vim, řikala jsem to ... Někde vyhrabu ten druhej, ten se mi líbil :D možna proto, že jsem ho nepsala sama :)) ale bylo to bombasticke, asi zitra ..

dnes už nemůžu, na http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=jen_o_ammie__rickym
pořádám soutěž about AT a už nemam sílů psát .. takže snad zítra
 
No ty blaho, fakt megasupeeeer!!!!
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Ale je to SUPPPÉÉÉR!!!
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
sammie
raději to opravdu zítra přepiš, moc smyslu to nedává, převládají tam emoce, nemluvě o neformátovaném textu
 
Protože některym, to nebude davat smysl... už z toho důvodu to přepíšu, a asi zítra ...
 
ja ho stejně přepíšu, tenhle je fakt hnusnej, ale asopn neco
 
caracho - uzivatel nema blog -  :: hledam krtnika ::
sammie
na to je format text
 
beeeeeeeh, ono to neni odentrovany musite si domyšlet mezery, deb. okoun!! ://
 
Máš závidět co ... mam ty videa na PC, můžu ti je nahrát na FTP, NEVIS O CO PRICHAZIS !!!! TO SI NIKDO NEUMITE PREDSTAVIT, jake to na takovem conu je .. když ji vidite na vl. oči, můžete jí cokoli říct ... tady je, ale je hronej ... měla jsem 2, ten druhy byl lepší .. tady je aspon ten horší ... Tak jak to bylo ? Vše začalo, když jsem přijela do Chrudimi k Amandine. Tam jsem se konečně osobně poznala se Sammie. Celou sobotu jsme ztrávily u PC, ale také venku, na lopu ? všude možně. Chvíli jsme byly na lopu, chvíli jsme koukaly na ?Gungho? :oDDDDD a taky 7x14 :oDDD Večer jsme ztrávily na lopu. Ještě nás večer vzrušovala Darth svýma SMSka typu ?Amuška už je tady a má dlouhe vlasy.? Nebo ?Za chvili si s ní budu povídat, asi omdlim? . Kolem 1 hod. ranní jsme se už pomalu začaly strojit a připravovat se. Když byly 2 hodiny vyrazily jsme. Asi půlku cesty jsme prospaly. Kolem 8 hodiny jsme dorazily do Furthu. Hoďku jsme hledaly hotel Pyramida? Když už jsme ho našly, setkaly jsme se s Cassandrou (xchat). Jelikož jsme ještě měly čas, prohlédly jsme si hotel. Poté jsme si šly pro tickety. Také jsme si koupily plakát s bohyní? (já, Amandine, Sammie) Asi o půl 11 mělo začít videopromítání, tak jsme se šli posadit. Jelikož jsme měli čísla nad 550 čekaly jsme, že budeme sedět někde v zadu Ale to se naštěstí nestalo. Seděli jsme sice vzadu, ale ne až zas tak moooc vzadu. Zkoukly jsme asi 3 videa na promítání a pak v nás vybuchla bomba. ? Na podium se přiřítila naprosto neočekávaně Amuška. Měla příčesek. Mooooooooooooooooc ji to slušelo. No slušelo, už jsme se s holkama shodly, že tak jak vypadala se nedá popsat. Neexistuje slovo, které bychom dokazaly najít. Byly tam asi 5 minut, pak zase zmizly (zmizla spolu s PW a J.R.Bournem). Dokoukaly jsme videopromítání a šly se fotit s Amuškou. Během focení nám pouštěly bonusky ? Videodiář RDA (Paradise Lost) Videodiář CHJ (Changeling). Možná toho bylo více? abych nekecala.. Po focení jsme se šly projít ven. Provětraly jsme se a zpět do hotýlku. Ve 15:00 začal panel s JR a PW?.. celkem nuda, a ještě k tomu to protáhly asi o půl hodky :o((((( jsme u toho spaly ?. Pořád jsme čekaly, kdy přijde Amuška a nic !!! Až najednou kdo si zaklepal z naaranžované brány ? byla to Amuška. Pak už jsme ji jen zahlédly v bráně. Začly jsme utíkat do uličky, abychom jí zabraly z blízka. Seděly jsme od ní 3 metry a fotily o sto šest. Nakonec jsme na našem místě zůstaly a tak jsme pozorovaly Amušku z bezprostřední blízkosti. Byla, byla, byla tak ?.. ? neexistuje slovo, které by vystihovalo, jaká byla. Ta hodinka s Amuškou byla jak 5 minut, utíkala tak rychle. Am byla tak veselá, pořád se smála. Odpovídala na otázky fanoušků. Dokonce i já (a to je co říct) jsem se odvázala a položila otázku. Nejprve se na mě podívala, ale jakmile zaregistrovala, jak se vedle mě tlemí Sammie a Amandine, obrátila k nim :oDD Asi nejkrásnější zážitek, byl, když nám pustily video, které udělala ShimaTsuno, a Amuška viděla svoje výrazy, smála se s náma všema. Byla tak kouzelná, jak malinká holčička. Pořád v dobré náladě, což se jen tak nevidí. Když už to skončilo, přesunuly jsme se k autogramům, na které jsme si vystály frontu. Nejlepší byla Sammie (:oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) Po autogramech jsme jeli domů, celou noc jsme v autě probrečely ? Nikdy nezapomeneme, jaké je to na živo. Myslim, že to co řeknu hovoří za nás všechny ? na tento zážitek se nedá jen tak zapomenout. Když si teď vzpomeneme na con, a na Amušku, jaká byla. Jak se tvářila u autogramů, jak byla veselá, vtipná, krásná, tak se nám chce brečet. Byl to opravdu skvělý zážitek. Příště pojedem znovu. Neumíte si představit tu nádhernou atmosféru, fňuk :o( Zde si můžete stáhnout video, které nám promítali a na které se s námi Amuška dívala. - "Not just a Pretty Face" - možná vám nic neřekne, ale těm co byli v Norimberku určitě ano. A nebo Suddenly Monday, které také soutěžilo. (linky tu nejsou uvedené) mrkněte sem - mam tam nick Mandy - http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=jen_o_ammie__rickym
 
No tak to ti jako fakt silene zavidim, to bude slo byt bozi :-DDDD Jasne, kopni ten report sem!!!
 
Jinak :oD Teď se vytahnu :P Jak jsem byla v Německu, tak mam z německa 23 videí (digitakem) a zpivali jsme tam s AMuškou "row row your boat" z Urga ... byla božská ;) A na to, že jsem měla číslo ticketu 555, tak jsem od ní seděla 3 metry, super, ne? :oDDDD Chcete sem hodit report, jake to bylo?
 
Když to řikáš ... AKorát ta modrá .... máš bonusy z natáčení? nemáš někde seznam, jaké máš? :o)
 
Ale jinak to zahlavi je zupa!
 
Ja mam vsechny dily na DVD? ale ted jsem ho pujcil kamoschce :-DDD
 
To víš, nechodim jen na tohle forum ;o))) proto je zahlavi hnedka, akorát mě se*, že je tu bíle pozadí ... resp. že na tom druhem, je trochu do modra :o/ kolik toho mate celkem o SG? v GB? či kolik CD?