Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

O Okounovi

Spravují:

S_M_Lomoz,
bard,
arnost

Může vás zajímatReklamaDobrý den, vítáme vás u dalšího vydání našeho online zpravodajství.
Upozornění: pro komentáře k aktuálním tématům, která se tu objeví, slouží klub Komentáře k aktualitám). Komentáře už tu nadále nebudou trpěny.
A ještě jedno: pro zprávy o haváriích, úmrtích a podobných aktualitách je určen klub Černá kronika, pro obskurnosti, kachny a okurky klub Bulvár. Směřujte tedy své úsilí v daném oboru zpravodajství tam. Prší? Sněží? Je horko? A někoho to zajímá? Pak použijte klub Aktuální počasí.
Pro novinové články, zvlášť ty aktuální, použijte klub Monitor tisku.
Jste-li puzeni překopírovat sem obsah mailu s nějakou dobročinnou žádostí, například o darování krve pro nemocnou osobu, ověřte si předem například na www.hoax.cz, jestli nejde o planý poplach nebo o akci, která je passé.
Slovo moderátora: Pokud se vám něco nelíbí na faktech, která zveřejňujete jako aktuality, zdržte se prosím komentářů přímo v příspěvcích, vlastních hodnocení a silných slov. Děkuji.

Jak psát aktualitu: vhodný titulek, stručný odstaveček se shrnutím zprávy (omezeno na 1024 znaků), zdroj.

Jak nepsat aktualitu: jedno z předchozího opomenout (přijatelné je to snad jen tehdy, když se vynechá ten odstaveček, protože titulek je všeříkající).

Jak rozhodně nepsat aktualitu: vynechat dvě z těch věcí nebo napsat titulek s užitím jakési nic neříkající zkratky. Např. "Krize v PiS" (WTF?)

Tak, bodový scénář dnešního zpravodajství je u konce. Přejeme vám příjemný zbytek dne a zítra se s vámi těšíme opět na shledanou.


Vzkazuje captainn: O americké rodině v pražské reklamě už víme, přestaňte to pořád linkovat a cross-postovat, vy kkti!

Světová zdravotnická organizace (WHO) běžně vynakládá víc na cestovní náklady než na boj proti AIDS, tuberkulóze a malárii dohromady. Podle agentury AP to vyplývá z interních dokumentů WHO. Obvinění přichází v době, kdy organizace přidružená k OSN žádá další miliony na pomoc Somálsku a Jemenu.

http://zahranicni.ihned.cz/c1-65740590-sefka-svetove-zdravotnicke-organizace-letala-v-prvni-tride-na-cestovni-vydaje-padlo-vic-penez-nez-na-boj-proti-aids-tbc-a-malarii
 
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Poslanci odsoudili UNESCO za to, že upírá Izraeli právo na Jeruzalém

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-odsoudili-unesco-za-to-ze-upira-izraeli-pravo-na-jeruzalem-11o-/domaci.aspx?c=A170523_150846_domaci_kop

Čeští poslanci odsoudili mezinárodní organizaci UNESCO kvůli rezoluci upírající státu Izrael právo na Jeruzalém. Vyzvali zároveň českou vládu, aby kvůli protiizraelským postojům této organizace přestala UNESCO financovat.

 
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  podpořit prezidenta Zemana
 
Počet migrantů, kteří na druhé straně středozemního moře čekají na cestu do Evropy, stoupl během tří měsíců z 5,95 mil. na 6,6 mil. Tvrdí to Bild s odvoláním na dokumety německých bezpečnostních úřadů.

https://www.welt.de/politik/deutschland/article164827505/Bis-zu-6-6-Millionen-Fluechtlinge-warten-auf-Fahrt-nach-Europa.html?
 
jrd12 bílý hnusný plesnivý u počítačů  kundy!
(jinak Ariana Grande je americká hvězdička s cílovkou mladší dorost, na koncertu muselo bejt spousty děcek)
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Koncertní halou v britském Manchesteru otřásl výbuch. Zemřelo 19 lidí
Sledujeme on-line 23. května 2017 0:54, aktualizováno 2:15
Britská policie zasahuje u vážného incidentu v koncertní hale v Manchesteru, kde vystoupila americká zpěvačka Ariana Grande. Během exploze zahynulo nejméně 19 lidí a dalších 50 se zranilo. Zpěvačka je podle mluvčího jejího hudebního studia v pořádku. Na místě jsou záchranáři a pyrotechnici. Úřady incident vyšetřují jako teroristický útok.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/manchester-koncertni-hala-vybuch-exploze-f1y-/zahranicni.aspx?c=A170523_005121_zahranicni_fer
jrd12 bílý hnusný plesnivý u počítačů  kundy!
Výbuch v koncertní hale v Manchesteru na koncertě Ariany Grande, zatím 19 mrtvých, nikdo pořádně nic neví, vyšetřuje se to jako teroristický útok.
zdroj:Internet
 
Tander Lee  
První zahraniční cesta Trumpa
Na první zastávce v Saúdské Arábii pronesl zajímavý projev plný tolerance, porozumění a výzvy k vymazání teroristů z povrchu Země a dnes dále pokračuje na cestě do Izraele, kde bude mj. domlouvat Izraelcům s Palestinci.
 
V textu zprávy nenalézám nic o žádném idiotovi. Asi ses spletl buď v nadpisu, nebo v odkazu.
Je to idiot!
 
Dadel Respect my authoritah! 
Cesky hokejovy narod place.
 
Češi i nadále nemají rádi islám, homosexuálové jim nevadí a i v dalších věcech jsou výrazně liberální, ukázal PEW research: http://reportermagazin.cz/a/i3qS5/dve-tvare-ceskeho-naroda
 
Do evropy přichází stále více dětí a mladistvých bez doprovodu, číslo se za poslední roky zpětinásobilo, tvrdí UNICEF: https://www.welt.de/politik/ausland/article164684634/Zahl-unbegleiteter-Fluechtlinge-verfuenffacht-sich.html?
 
FarsaiD they have to go back 
Petr Mach: Právě teď Evropský parlament poměrem 393:221 hlasoval pro to, aby EU zahájila řízení proti Maďarsku a mohla ho zbavit hlasovacích práv.

Na Maďarsku eurposlancům vadí mj "že maďarská vláda neplní své povinnosti na relokaci žadatelů o azyl v souladu s právem EU" a že odmítají 90% procent žadatelů o azyl.
 
Porošenko podepsal zákon, který zakazuje (některé) ruské weby.

https://www.theguardian.com/world/2017/may/16/ukraine-blocks-popular-russian-websites-kremlin-role-war
 
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
Zemím, které nepřijaly uprchlíky, pohrozila Evropská komise soudem
http://zpravy.idnes.cz/uprchlici-prerozdelovani-evropska-komise-pohrozila-soud-p3q-/zahranicni.aspx?c=A170516_160820_zahranicni_pas

Státům Evropské unie, které nepřijaly žádného žadatele o azyl v rámci přerozdělování podle kvót, pohrozila Evropská komise řízením, jež může skončit u soudu. Zároveň vyzvala Maďarsko, Polsko a Česko, aby začaly přijímat migranty v rámci dohodnutého programu jejich přerozdělování.
 
Rakouský parlament schválil zákaz zahalování obličeje na veřejnosti. Opatření je součástí „integračního balíčku”, který také konkretizuje způsob začleňování žadatelů o azyl do rakouské společnosti a ztěžuje agitaci ve prospěch šíření radikálních myšlenek. Pro zákon hlasovaly strany dosluhující koalice sociálních demokratů (SPÖ) a lidovců (ÖVP), napsala agentura APA.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/437992-rakousky-parlament-schvalil-zakaz-zahalovani-tvare-na-verejnosti.html
 
lillyofthevalley   chci tam!
http://echo24.cz/a/iyYGb/slavny-fotograf-kratochvil-se-zazracne-probral-z-umeleho-spanku

Antonín Kratochvíl, český fotograf s řadou ocenění a jedna z nejvýznamnějších postav světové fotografie, se po dlouhých týdnech beznaděje probral z umělého spánku.
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate