Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravují:

Fotrik,
MH.RingoReklama
MH.Ringo VGA 
 
MH.Ringo VGA 
Trochu jsem se zase rozepsal, tak tady retro recenze na Indiana Jonese 4:
Indiana Jones IV And the Fate of Atlantis
 
MH.Ringo VGA 
Indiana Jones 4. Na vánoční odpočinek, s hrou bez stresu a soubojů, jsem sáhl po této klasice, kterou jsem v minulosti dohrál několikrát a nikdy se neomrzí si ty lokace projít znovu, obzvláště, když po letech člověk zapomene mnohá řešen a zapojí i mozek k tomu, aby na to zase přišel. Zbožňuji tuhle hru, představuje pro mě nejlepší adventuru všech dob a asi to tak navždy zůstane. Navíc pro mě představuje impresionistický zážitek, poutá mě ke hře nádherné období, kdy se mi do rukou začaly dostávat Excalibury a já v jednom z nich viděl jeden z nejpůsobivějších obrázků v herním časáku vůbec, ze hry Indiana Jones 4, lokace Azorské ostrovy, hora v dáli, mořská zátoka a v ní nádherné červené taškové střechy typické pro přímořská městečka. Od té doby jsem po hře toužil a jak se mi dostala pak do rukou, tak naprosto v ničem nezklamala.
 
MH.Ringo VGA 
Do záhlaví jsem hodil odkaz na můj herní deníček z Laury Bow, kterou mám právě rozehranou, na kterou mě naočkoval Richmond, který ji nedávno dohrál :-)
 
Fotrik Pařezofil 
Oni ty Legední hry dopňují postupně, Spellcasting série, Eric Unready, ted Misson Critical. Asi bych taky to dával po troškách :)
myslel jsem, ze ten salon byl na gogu, ale ted koukam, ze ne
Fotrik Pařezofil 
No konečně taky někdo jinej! :) Já chci ještě Shannaru a Callahanův přesčasovej salůn!
MH.Ringo VGA 
Mission Critical od Legendu na GoGu!
 
Fotrik Pařezofil 
Zkouším první Lauru alias Colonel's Bequest. Jen doufám, že nezjistím někde v půlce hry, že jsem v neřešitelné situaci, moc těm aktům, které končí různě podle vykonaných akcím, nedůvěřuju :) Ale atmosféra zatím lepčí než měl Camelot!
 
Fotrik Pařezofil 
Camelot dohrán. Fůra smrtí, dead end jak vyšitej taky byl. Asi klasika od Sierry :) Ale upřímně jsem čekal od této hry trochu víc, měl jsem ji pomalu za kult.
 
Fotrik Pařezofil 
Rozjel jsem Conquest of Camelot. Tohle použití parser s myší se mi zád jako vůbec nejlepší kombinace.
 
Fotrik Pařezofil 
Před vánoci dohrán poslední díl série Blackwell. Skvelé zakončení série, tentokrát v nočním městě s poletujícím sněhem a opět skvělou hudbou.
 
http://www.paperash.com/checkout-dark-train/
 
taky
 
Shigor Sanity is overrated 
buk