Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravují:

ahura_mazda,
DanQ,
spawn

Může vás zajímatReklamaToz vitej poutniku a zastav se na sve pouti za dobrodruzstvim.
PRAVIDLA KVIZU:
Patrejte jenom ve sve pameti ci domacim archivu, zadny Google apd, jinak budem soutezit kdo je na googlu driv ;o)
dokud neni zodpovezena predchozi otazka, nebo otazka propadne (po odhlasovni vsech pritomnych, nebo po uplynuti 4 dnu automaticky) nesmi byt polozena dalsi.

A jak si vedou ucastnici adventurniho kvizu?
Pepak: 7 bodu (3 ot.)
DanQ: 7 body (12 ot.)
Skogen: 4 body (3 ot.)
Tukak: 3 bod (1 ot.)
Maftik: 2 bod (8 ot.)
Riva: 2 bod (3 ot.)
Ahura Mazda: 2 body (2 ot.)
Eso: 2 body (1 ot.)
TheGen: 2 body (1 ot.)
Aiax: 1 bod (2 ot.)
Lucas13: 1 bod (1 ot.)
Quido: 1 bod (1 ot.)
Hadati: 1 bod (0 ot.)
Frencis: 1 bod (1 ot.)
Notorius: 1 bod (0 ot.)
Well: 1 bod (0 ot.)
Jindroush: 1 bod (0 ot.)
DJ Manas: 1 bod (2 ot.)
Aktualni otazka: 8.1.DanQ
jmenujte dve adventury, ktere se zabyvaji stejnym pripadem (kriminalni zahadou)?

Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Grimalkin: Jo, to mohly, zase na druhou stranu nevypadal, že by ji měl důvod zabít, narozdíl od toho detektiva, který jí tím přímo vyhrožoval (viz jeden odposlechnutý rozhovor).
Grimalkin  
Snek: me jeste napada, ze mohly patrit i tomu novemu priteli Laury, byl taky zrzavy a mam dojem, ze se s tou sekretarkou hadal. No, mel bych to znova rozehrat :).
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Grimalkin: Egyptskou hádanku jsem vyřešil, ta pro mne tak těžká nebyla. Ohledně důkazů však opravdu nevím; zrzavé vlasy v případě Yvette (té francouzské sekretářky) by mohly něco znamenat, ale na druhou stranu je tam mohl někdo podstrčit, zejména když ji posléze pečlivě zasádrovával. Je to však jeden z nejjasnějších důkazů; co měly však třeba znamenat ty černé chlupy na Erniem (tom černochovi), to mi fakt nedošlo.
Grimalkin  
Snek: Ja jsem to hral uz hodne davno, kdyz jsem mel jeste problemy s anglictinou a navody nebyly tak snadno dostupne pres internet jako dnes, takze jsem to dohral bez napovedy se spatnym koncem. (A tu egyptskou hadanku ke konci jsme se s kamaradem resili snad pul roku :).)

Prvni polovina je super, ale bohuzel se to pak nejak zvrhne. Dukazy jsem vetsinou taky nepochopil, az na nejaky ty zrzavy vlasy na miste cinu apod. Budu to muset znova rozehrat, docela me laka prijit tehle hre na kloub.

Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Dohrál jsem Lauru Bow II, avšak v závěru s nápovědou. Akce od 5. dějství (úprk před vrahem) jsou skutečně velmi neintuitivní, a ohledně 6. dějství jsem zcela v rozpacích. Opravdu ani zpětně nedokážu vymyslet, z čeho jsem měl tak jednoznačně zjistit, že vrahem všech je ten detektiv (O'Riley). Najít a poznat správného Carringtona, určit totožnost Watney Littla atd., to je všechno jasné, ale důkazy o vraždách fakt nechápu (když už pominu, že třeba Ernieho bych jako vrah nechal plavat v lihu, a nenosil ho k mastodontům).