Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravují:

Janchor,
Vosje

Může vás zajímatReklamaCh-Ch-Ch-Ch-Changes!

David Bowie, song by song

Tento klub byl založen 8. června 2000 - a může za to Vosje!

Janchor This is all  a tape recording
A uz je vim: Divadelni klub The Swan (ex-Kolowrat na prazskem Ovocnaku), rikaji tomu David Bowie Tribute night a zahraje tam vic kapel plus my, start pred osmou.
Dalsi sance bude 12. ledna v ramci nejakeho vzpominkoveho vecera, jeste to sem upresnim, az budu vedet detaily.
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Až na to někdy narazím, zajdu se podívat. Na karaoke bych se vypíchal, ale bigbítový interpretace zní dobře.
 
We are the Goon Squad and we're coming to Dejvice
Zatim to spis tajime, ale shodou podivnych okolnosti vznikl revival, kterej bude mit tenhle patek v Praze uz treti koncert. Jen jako predskokani, ale zahrajem tim padem kratsi set veci, ktery uz mame pocit, ze treba i trochu umime. Revivaly jsou samozrejme zlo, tudiz tomu za prve rikame spis "tribute", a za druhe necekejte nejake imitacni divadelko, ale v podstate bigbitovy intepretace vseho moznyho od Ziggyho po Reality. Na Blackstar jsme si jeste netroufli, ale mame to v planu.
 
Fuck: (
 
stare a fishfull of  errors
RIP
http://www.novinky.cz/kultura/391415-david-bowie-podlehl-rakovine.html
 
Sidusidie  
R.I.P.
 
 
Luke Aaaafrica is Zion and Zion is Aaaafrica  ...a odtud dal...
A pohled na jeho záda zde: http://www.youtube.com/watch?v=yBvykHJK_Ic
handz Behold my  glory!
 
gogolacka Ameth I  bovvered?
a vsechny je smete. muahahaha.
Tak ja sem zkusim neco napsat, jo? I kdyz uz jste ty novy Arcade Fire stejne vsichni videli.. Bowie nastupuje pred patou minutou.
 
Jestli to zpívá on tak teda :-O
lsp ◈◈◈ 
 
mousegrief  
Je to sice bulvár, ale... http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/david-bowie-next-day-official-1851284 A bude viset na dřevě? ;-)
 
mousegrief  
Kniha Hudba, která si neříká krautrock, je ovšem v našem kulturním prostoru přínosná. Což nic nemění na mém dříve prezentovaném názoru.
 
mousegrief  
Od Petra Ference je především velmi krátkozraké vyčítat Bowiemu, že je manipulátor a člověk s mimořádně vyvinutým čichem ohledně trendů (včetně sociálních). David Bowie přece užívá hudbu jako prostředek. Vlastně se pohybuje v meta-hudebních oblastech a hudební showbiz jistým způsobem přesahuje (a proč by neměl čerpat benefity plynoucí z komerčního úspěchu?... byl by hlupák, což není). Ale má štěstí, že je zatraceně dobrý muzikant a textař. Bowie je ikona [(nezáleží na tom čeho); ikona sama o sobě]. Takto založil a vybudoval svou kariéru. Ovšem jedná se o fakt obecně známý a hudební kritikou přijímaný. Pokud tohle p. Ferenc neví, není příliš schopným novinářem. Souhlasím, dobré album. Opravdu dobré. Není třeba dělat "vlny", ani házet kamením. Bowie učinil, co chtěl. Avšak "odmávnutí" 1. Outside svědčí (IMHO) o skutečnosti, že recenzent sice hledá hlubší souvislosti, ovšem ve skutečnosti o ně nestojí.
minotaur_95  
http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudba/clanek.phtml?id=774432 zvlastni....