Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Logicky :)
Myslím že v Co nás sere.
Wed tady nebo kde nedávno popisovala, jak ji někam nechtěli pustit se synem.
 
Svatý Pejtl sp❤a 
Mám pocit, že ty nový Star Wars jsou taky až od 15 (nebo 12,ale to je jedno) a pustili nás tam s Davidem v pohodě, nikdo nic neřešil, i nám prodali detskej lístek. A rozhodně tam Dada nebyl nejmladší.
lillyofthevalley   chci tam!
to byla reakce na ty děti pod patnáct
Od 15 asi občankou, ale 12 je snad jen doporučený věk, ne?
lillyofthevalley   chci tam!
A jak chtějí kontrolovat věk? Nestraš, že se dneska do kina chodí s rodným listem!
Nemate nekdo zkusenosti s tim, jak moc kina kontroluji vek deti u filmu se stanovenym vekem, do kdy jsou nevhodne? Bratrance nepustili ve 13 letech na Deadpoola, ktery je od patnacti, i kdyz sel se svou plnoletou sestrou, tak premyslim, jestli by me s detmi ve veku 10,5 a skoro 12 pustili na film od 12.
 
Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Grafomotorika je novotvar pro skrabopis? Mam ho porad.
 
Důležitá je škola, obzvlášť když byla v přípravce, na ostatní bych se vykašlala. Jinak náš písmenkatej syn měl úplně klasickou nejklasičtější první třídu ZŠ a "opožděný grafomotorický vývoj" znamenal přesně to, že jsme mu v první třídě říkali, ať poznámky "zlepši úpravu!" vesele ignoruje a po prázdninách do druhý, aniž by za ně napsal řádku, začal psát najednou jako člověk. Takže ten odklad kvůli grafomotorice by asi dával smysl, ale jinak ne.
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Nezměnilo.

U nás školka - ústně : není zralý na školní docházku. Písemně pro PPP - je zralý.
Paralelně psycholog a logoped - je zralý.
Zápisy do státních škol - není zralý, zvažte odklad.
PPP (to bylo dnes) - odklad nic nevyřeší, je zralý, ale je motoricky neklidný + horší grafomotorika. Prý že by měl být zařazen do speciálního programu (nevím o co jde, asi nějaká škatulka aby měli odškrtnuto více inkluze), ve škole ideálně s asistentem (na to prý budou další vyšetření).

(Vlastně PPP po tom, co jsme jim řekli, že včera když bylo v pohádce, že je něco daleko desetkrát sto kilometrů, tak si to s malým ujištěním přepočítal, že je to milión metrů daleko, uvažovala i o individuálním studijním programu, ale to jsme jim rozmluvili s tím, že bude v malotřídce, tak by to mělo stačit ...)
flames ...tož tak 
Ve školce nám řekli, že děcko ´se nechytá´. Ve školní přípravce, že všechno zvládla hravě a že by to pro ní byl trest nechat ji ve školce. V poradně se paní po pěti minutách omlouvání za ´objektivní přístup´ vyjádřila, že by ji nechala ve školce (ROK), protože nedokázala seřadit špejle podle velikostí.

Hm,.. změnilo se ve školství něco za posledních 30 let, nebo je to jen mé deja vu?
 
el Sent from my  browser
„PDP!“
manka To jsem celá já, prostě ...  trochu magor :-)
Trénuj sebeovládání. V nadcházející školní docházce se to bude hodit. Vypadá to, že tam budete mít slušný rodičovský potenciál. :-)
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Řekl jsi jí "Chcípni, krávo"?
Povídej, copa si povídal :)
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Dnes jsme byli na informativní schůzce ke škole. Projevil jsem neskutečné sebeovládání - byla tam jedna mamina, která zdůrazňovala, že učitel musí být genderově uvědomělý a nesmí podléhat genderovým stereotypům, že by chtěla, aby tam byla hodně umělecká výchova a že by nechtěla, aby se děti už v první třídě učili počítače, resp. technologie.
Neudržel jsem se jen jednou....
 
Svatý Pejtl sp❤a 
Jo, tyhle klucí mi chybí. Úplně lituju že jezdim autem.
Hladky prubeh maji priusnice ve vetsine pripadu u deti i bez ockovani, pro dospele je to horsi, takze je vtipne, ze nekdy kolem puberty ucinnost ockovani slabne.
Očkuje. Ale žádné očkování ti nezaručí 100% imunitu, stejně jako ti ji nezaruční ani samotné prodělání nemoci. Jestli jsou děcka očkovaná, měla by mít vyhlídky alespoň na hladký průběh.