Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Cobliha1  
Juuuu :) Po pondelni schuzce podam info.
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
no v ty dole urcite ne. nakonec jsem ji zapsala do Lesensky, vse tam vypadalo rozumne a bylo to i za rohem vlastne. ale nakonec to vypada na zmenu na opacny konec prahy, dle doporucen Cobliha1. a jsem na to zvedava, je to uplne nova skolka, prej tam jeste budou v prubehu zari dostavovat skrine a janevimco. riditelka zni rozumne a mile, tak doufam ze podobne to bude i s ucitelkama.
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
jeste ne... je tam neco zajimavyho?
operator304 Já slíbím, že nebudu tvůj soudce  ty slíbíš, že nebudeš můj kat
jkom 2.0
V Kolíně jste byli?
(sernana to, okoun nemá dneska rád můj telefon)
 
Doprdele tyvole co to dělá?!!!!!
Sarah takže sceve školce nepotkáme?

& dresden: je tam hezká malá zoo kousek od glassmanufaktur, na druhou stranu od téže továrny je muzeum hygieny, což zní strašně, ale jsou tam prej samý super věci (nebyla jsem),mcentrum a řeka je bezvaakpak je tam super hřiště https://flic.kr/p/oGrP9j na rohu wallstrasse a dr kulz ring (naproti je obchoďák altmarktkde sese dá parkovat), strávili jsme tam. Opakovaně ale několiinhodin
 
Muzeum hygieny doporučuju všema deseti.
eTakese vnepotksmenenepotkátme?
Dresdner Parkeisenbahn je super. A hned naproti je Skleněná manufaktura od VW.
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
a kdyz se to tu tak osvedcilo, tak se jeste zeptam.... (ackoli mozna me presmerujete do jineho klubu)

co byste doporucili za pekna mista v Drazdanech, kdyz sebou budu mit dite 3,5 roku? ma byt pekne, tak klidne spis venkovni (koupaliste, hriste, parky a jiny radiste) a nebo i vevnitr (koukala jsem na nejaky to muzeum hygieny, coz je teda spis muzeum cloveka a vypadalo to docela poutave - co dal?). dik
 
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
dik za vzkaznikorady! jak rychle se to vyresilo - jeste ze toho okouna mame, ze:)
 
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
Sara je zapsana do skolky v Troji a potreovala bych ji asi presunout na Jizni Mesto a nebo teoreticky nekam na osu JM - Bila hora (prace), ale to je takovy blbejsi reseni, rekla bych. Prece jen prace se muze snadno zmenit a mam to i nejak tak nasledujici rok v planu.
V který části města bydlíš?
sarah klid, rozvahu a hlavne se neposrat... 
ok, dik. soukroma je samozrejme reseni, ale ponekud nakladne, coz se mi momentalne nehodi.
 
invain stanovení priorit řešení  jednotlivých nahlášených požadavků
mně předloni volali na koncu srpna ze všech čtyř školek, ve kterých Bubu odmítli, že se jim uvolnilo místo a že může nastoupit. zkus obvolat všechno co se ti hodí, nic horšího než Chodz do rici ti nejspíš neřeknou
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Me vedeni vyhledle skolky rekli, ze mam volat prvni tyden prazdnin a pristi tyden. Nekdo se muze o prazdninach odstehovat napr. Predloni par znamych deti nastupovalo v zari, kdyz se uvolnilo misto, na jare je nevzali.
 
lillyofthevalley   chci tam!
Nebo zkusit oslovit rodiče z cílových MŠ, jestli někdo naopak nepotřebuje místo v té tvé školce. Možná by o někom takovém mohlo vědět i vedení vaší MŠ.
leda se pokud se někde uvolní místo, navíc dítě už nikde nevezmou, v tuhle chvíli už by na něj státní školka nedostala dotace. Nebo viz máša.
Nebo soukromou.