Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log, manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Micana Hoďte si   mašli! 24.srpen 2014 22:37:26
Mimibazar
Prodávám výtečné stupátko za kočárek, tadyhle

http://www.okoun.cz/boards/turecky_bazar?contextId=1066097538#article-1066097538

tak kdybyste snad někdo...
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče  18.srpen 2014 9:34:48
Taky jsme si tam my dospělí užili klidu, děti průběžně mizely na dlouhou dobu, semtam se přišli ukázat, ale spíš jsme je neviděli. Pásky jsme ovšem raději dali a sama jsem viděla, že se hodí, potkali jsme 3 ztracené děti.
Baterku do podzemí s sebou (viz mášu), ale kdyžtak prodávají i na kase v místě samém - u nás jedna podzemní boule, i s baterkou v ruce, příště dám spíš čelovku, odnesla by to ta.
Jo a většinu atrakcí uvítají i maminky, já se jediná z rodiny svezla na tobogánu do podzemí (děti ještě nemohly, že nemají patřičné paramatry).
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven! 18.srpen 2014 9:10:41
To jen telefon přepsal "milovickém tankodromu" :o)
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor. 18.srpen 2014 8:29:06
Dik za tip, jen se snazim rozlustit, co je mailoví mem tankodrom.
Jezdíme poměrně často, doplním že je fajn mít s sebou baterky. A ověřit si kdy má Škodovka celozávodní dovolenou, protože pak tam není k hnutí.
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate  17.srpen 2014 18:19:19
Jedu!
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven! 17.srpen 2014 18:14:26
Tak jsme byli dnes s malým v Mirakulu. ( www.mirakulum.cz ) A bylo to super, vystavil se tak, ze se tři čtvrtě hodiny nezeptal žádné Proč? Pro dokonalý zážitek je potřeba s sebou vzít více dětí, aby se o sebe staraly samy a dospěli si mohli v klidu piknikovat. Ocenit je nutné taky službu, kdy dětem daji pásku s telefonním cislem rodičů, neb je to tam protkane podzemními chodbami. Tatinci uvítají , ze na většinu atrakci mohou taky a navíc tam pořádají i jízdy BVP po mailoví mem tankodromu.
Njn, já jí pořád řikala, že když to nedá do letošního června, bude si muset hledat jinou chráněnou dílnu.
Micana Hoďte si   mašli! 6.srpen 2014 12:44:10
skoro jsem se taky dojala.

(ale koukám, že už je holce pět, to nevím, jestli ji jednou pustěj na Okouna)
Tak na to se taky těším!
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci. 5.srpen 2014 16:33:49
Hustý! :-D
(nic nepotřebuju atd.)
Viktorka se právě naučila číst. Byla jsem u toho a ten AHA moment byl docela doják. Jen to na ni přišlo pět minut před večerkou, takže teď lítá po pokoji s baterkou a vykřikuje slova, která se jí tam porůznu podaří přečíst.
J_H_ I'm so long lets smoke tea  3.srpen 2014 19:41:08
IKEA nebo Klein.
Bruno ...abys spalo, neplakalo, svy mamince  pokoj dalo 3.srpen 2014 8:48:04
Jo, darky. Nevite o svadlene, ktera je schopna sit divny kostymy? Predevsim zvkrata - papousek, zelva...
Micana Hoďte si   mašli! 2.srpen 2014 23:36:49
JO, že ho to přestane bavit, to je samozřejmě riziko. Ale asi budu fouňa a babičky do toho zainteresuju možná finanční spoluúčastí... Ale vysavač, ten by se mohl ujmout taky, dík.

Šnek: hraběcí to není, vlastně docela dobrý nápad - akorát to vyžaduje aspoň trochu plánování a já jsem děsnej lempl, už se vidím, jak se den před narozeninami nakonec řítím do lidlu pro blikací, protože tam budou mít ještě otevříno.

lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  2.srpen 2014 8:34:48
Navod mohu poskytnout.
Šnek tu vůbec  není 2.srpen 2014 0:47:05
(Možná hraběcí, ale co se zeptat v nějakém okouním klubu stylu Udělej si sám nebo Práce, zda by vám to případně někdo z Okouňáků nezhotovil zcela podle přání?)
Kuchyňku si mladej vyžádal taky, buď v klidu. A vysavač. Naštěstí jsme kuchyňku nechali na babičkách, které pořídily plastovou hrací růžovou hrůzu - plotýnkový sporáček se zadní deskou s pár poličkami, nějaké plastové náčiní včetně kastrůlků, zplastové zeleniny, krabiček s kořením apod., sporáček začal bublat a hvízdat, když se zapnul... Píšu naštěstí, protože kuchyňka mladýho bavila asi tak desetkrát (no, asi přeháním, tak půl roku občas zahlédla denní světlo a pak jen při přeskládávání skříně s hračkami), takže investice do nečeho lepšího by mě akorát mrzela. Ovšem vysavač, to byl držák, to musím uznat - možná hrálo roli i to, jak jsem vždycky byla nadšená z těch polystyrenovejch kuliček po celým pokoji (byly součástí vysavače, který je vysál do takové nádobky, abys je následně opět rozsypala po koberci a mohla znova vysávat, nic jiného než ty polystyrenové kuličky to neutáhlo).
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 1.srpen 2014 16:07:17
Ani ne, spis prehanim.

Chteli jsme zabit par much jednou ranou - kluk chtel kuchynku, nasim nam furt neco chteji davat, tak jsme poprosili meho manualne zrucneho otce aby zkusil nejakou kuchynku vyrobit.
Trosku jsem se bal, ze vyrobi dvoumetrakovou obludu v meritku 1:0.99 ke skutecne kuchyni. Otec je tesar a neuznava jiny hrebik nez 200.
Nastesti nase ukazkove kuchynky ignoroval, vyrobil jeden sporacek do ruky, po zahnuti vsech trcicich hrebiku a dratu to nevypadalo nebezpecne a kluk projevil patricne nadseni.

Kluk v tom ted pece panacky z lega, protoze Pernikova chaloupka.
Micana Hoďte si   mašli! 1.srpen 2014 15:58:01
Díky, něco z toho nevypadá zle. Zatím asi opravdu vede ta Ikea.

TCO: je za tím nějaký příběh?