Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log, manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


operator304 my name is Subject Beef  25.říjen 2014 23:05:56
Tak jsem pred chvili vyzkousel na Eveline to chyceni pri hysteraku. Docela to zabralo. Po 5 minutach, kdy se snazila vsi silou vymanit, prestala jecet a domluvili jsme se.
ok, priste nejdriv doroluju a pak budu reagovat
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 25.říjen 2014 12:21:57
Kdyz se budes snazit, tak te nakonec uskrti na dalku!
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  25.říjen 2014 12:13:33
+1
Tak určitě, ale nějak nemám to srdce... Asi si holt vybuduju tyrana :/
"Tak jen než začnu prohledávat i zahraniční weby a solit absurdní částky za dopravu a jiné daně, zkouším to tady."
Šnek tu vůbec  není 25.říjen 2014 1:20:23
(Medle dobrá příprava na život.)
Ty z toho máš prdel, ale tady se hroutí svět!
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 24.říjen 2014 22:15:07
!!!
Deštník
Omlouvám se, že vám to přerušuji, ale kdybyste měl někdo tip, kde sehnat deštník s tématikou Star Wars (jiný, než ten nepoužitelný škaredý modrobílý s klony, co ho mají všude), prosím vzkazníky. Může být i bazarový. Mladý zapomněl svůj nejmilovanější nejlepšínasvětě deštník za rovných 99 Kč z Lidlu v metru a bohužel do ztrát už nedoputoval :( Na webu jsem strávila víc než hodinu a prt. Tak jen než začnu prohledávat i zahraniční weby a solit absurdní částky za dopravu a jiné daně, zkouším to tady. Deštník to byl tenhle:

Zkouška deštníku

Ale stačilo by i něco podobného jako tohle:

Hlavně na něm musí být "mistrjóda"!

manka To jsem celá já, prostě ...  trochu magor :-) 24.říjen 2014 21:57:07
Já jsem v době kdy byly děti malé nic o pevném objetí nikdy nic nečetla. Došla jsem k tomu vlastně nějak sama - když byla tehdy asi dvouletá mladší dcera unavená až přetažená a řvoucí, že si nemohla pomoci, tak nezabíralo prostě nic jiného, než ji položit do postele a zároveň ji prakticky skoro zalehnout, aby se nemohla ani hnout. Trvalo to tak deset minut než se uklidnila a začala usínat.
Jestli to bylo nebo nebylo pevné objetí jak ho popisovala Prekopová to netuším. Určitě to ale zabíralo, takže určitě nebudu tuhle její metodu principiálně zavrhovat. U starších dětí si to však moc představit nedokážu. Nicméně pokud by to zabíralo tak by mi to bylo asi milejší než nějaká dětská psychofarmaka na uklidnění.
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče  24.říjen 2014 13:20:26
Taky si myslím, jak jsem pročítala ty příspěvky zpětně, nejdřív jsem viděla rovnítko mezi dětmi tyrany, ale pak mi z toho vycházelo, že jde o dost jinou výchovu. Každopádně mám pocit, že ta mášina by možná mohla být tvárnější, té bych se asi tolik nebála knihu o malých tyranech dát. Ale nevím, nevidím do toho samozřejmě.
Té "mojí" bych ji nedala ani náhodou i s malou kritikou jsem se se zlou potázala.
Co na dětech, já bych to měla problém psychicky ustát i jako rodič. A to jsem dlouhodobě zasedávala nezvladatelnýho německýho ovčáka, takže průpravu bych měla.
Wednesday Všichni jednou umřete...  24.říjen 2014 12:06:21
Z té Tvojí mám pocit, že si takhle představuje tu nejlepší výchovu. Že si to takhle stanovila sama. Ta Mášina bude jinej případ. Ta je takhle vycepovaná prostředím, ze kterýho vyšla.
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče  24.říjen 2014 11:12:48
Mám kolem sebe podobný případ, resp. maminka asi bude jiná nátura, ta na ty svoje děti sáhnout vůbec nedá a nenechá to ani dělat okolí. Vyrůstají z nich fakt spratci a teď bych už i skoro řekla, že je pozdě (oba už ve škole, 1., 2. třída), který netyranizují jen ji, ale už i okolí, protože si myslí, že si můžou cokoli dovolit. A že jsem si dovolila jim párkrát něco vytknout, ona mě vždycky sjela takovým pohledem a dětem se za mě vlastně omlouvala. Takže se to dostalo do fáze, že se s nimi spíš snažíme nevídat. A to jsme s maminkou ještě před dětmi byly docela kamarádky.
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 24.říjen 2014 11:06:31
S tim se pocita: Ty jses proste zablokovana, museli by na tobe lezet dyl.
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče  24.říjen 2014 11:06:05
mimino x čtyřleté dítě (Mimino snad nikdo nepřimačkává k zemi, když brečí, že má hlad. Doufám, že ani ta Prekopová ne!.)
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče  24.říjen 2014 11:04:45
+1, hrozná představa, brr