Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
 
Je to sice Kladno, ale to neni tak daleko a maji i dovazku. Dorty maji skvele. http://www.e-party.cz/b2x0-pohadkove.htm
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Mám takovej pocit, že z cukrárny na Kulaťáku jsem dostal někdy uprostřed minulého století k svátku zmrzlinový dort (z mnoha různobarevných kopečků), a to bylo dobro.
Teď ovšem nakupuji u Erharta na Vinohradské.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Cukrárna na Kulaťáku +1.
Sice je to olezlej socíkovej bufet a prodavačka může být lehce netečná, leč není nepříjemná, katalog mají široký a dorty dělají hezké a chutné.
Jj, šneku. Když máš jedno kolo a vedle taky jedno kolo, tak to dohromady nemusí být vždy dvě kolečka, protože když se k tomu přidá ještě rám, řetěz, šlapky a řidítka, tak to bude dohromady zase jedno kolo.
Hele to je dobrý! Věřím tomu, že tříleté dítě bez problémů řekne "tam" a ukáže tím směrem, kam autobus opravdu jede. Pokud ne, tak je to budoucí dyslektik, který bude mít potíže rozeznat "d" a "b".
Micana Hoďte si   mašli!
My jsme dort měli tady odsud http://www.pieceofcake.cz

(vyrábí tchynina bývalá studentka. Ač máslový, přesto lehký, potah byl z pravého marcipánu včetně aut a bagrů! A byl celý můj, protože nikdo jinej u nás sladký nejí, jak se ukázalo)
nezavisly_penis  
tuten pan ze by? "The Burt Affair"

http://en.wikipedia.org/wiki/Cyril_Burt

popr.

"4. The great IQ scandal

Sir Cyril Burt, professor of psychology at University College London, used studies of twins to prove that IQ was mostly inherited. It was the largest study of its kind, so even those who rejected his explanation accepted his figures. He was one of the architects of the much-debated 11+ examination, which determined children's secondary school careers. "

dale tady, hle:

http://www.theguardian.com/education/2003/nov/13/research.highereducation2

ale je to vsecko dost davno, aby to postihlo i dnesni decka. leda by ti britoni byli uplne blbi.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
mistni ID, ktery psychologii vystudovalo. Az se behem tydne potkame, vyzadam si detaily a uvedu relevatni udaje.
zdroj
Cukrárna Amarilis - Praha, pobočka Háje
Nechávali jsme tam dělat dort, vše OK. Přinesl jsem vytisklou fotku z netu a řekl, že nějak tak. http://i.nahraj.to/f/X8u.jpg
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
V britanii se s vychovnym systemem stala takova mala nehoda. Meli nejakyho psychologa, ktery se o tema durazne zajimal a byl povazovan za nejvetsiho odbornika vsech dob. Hlavne udelal brutalni pruzkum cele spolecnosti a na zaklade jeho vysledku postavil teorii jak spravne vychovavat deti. Tak z nej udelali lorda, nastavili podle nej cele skolstvi, upravili zakony. /Bohuzel jeho jmeno jsem neudrzel./
No ted se po triceti letech ukazalo, ze ten chlapik nikdy zadnej brutalni pruzkum neudelal, ze to byla jenom bouda, jak ze statu vytahat prachy za fiktivni asistenty delajici pruzkum v terenu a vsechno je to potemkin, kterej si vycucal z prstu. Blby je, ze tomu 30 let verili a ted volaj na sve potomky policii.
nasladko.cz. Už několik let neobjednáváme narozeninové dorty jinde.
Markus Breier, Osadní 5, holesovice. Zatim nejlepší dorty, co jsme jedli. Ale asi je lepsi si tam nejdriv zavolat, kdyz jsme tam byli pred par dny, tak pekl pro nejaký hotel 60 velikonočních beranku.
 
+1 (my ale nikdy nechtěli dort v podobě nějakých "postaviček", což tam asi nedělají)
tato cukrárna je otřesná. dále viz Fredie, akorát ty baby tam bych liskala
Nevím jestli se teď neshodím jako dortový nevzdělanec, ale nám pro tyhle účely vyhovoval Hájek (světozor), alternativně Hájek a Hájková. V součtu obou jde asi o 10 krámů rozložených různě po Praze a hlavně mají otevřeno i v dost okrajových časech (jedni od brzo rána, druzí do pozdě večera, oba o víkendu).
 
Jenže Prágl je velké jak sviňa, víme?

Před několika lety nám takhle úspěšně posloužila cukrárna na Kulaťáku (poblíž vyústění Svatovítské).

U nás klasika Erhart na Milady Horákové (dort od nich jste u nás mohli loni ochutnat, červenej angry bird). Letos máme zálusk na Mimoně, což mi připomnělo, že bych už pomalu měla objednat! Díky :)
Klasika - pokud to někdo nenapíše, tak je to debil z Práglu.