Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log, manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


renatask ...změna je život...  23.červenec 2014 21:27:33
odpouštím ti!:-))
Jo a na koupání je přímo ve Frantovkách Aquafórum, přehrady kolem Checbu určitě ne. Pěkné jsou také zatopené kaolínové lomy u Velkého Luhu.
Takže referát - apartmá pro 4 lidi, ve skutečnosti normální 2+1, nouzově by mohli spát i další lidi v obýváku, vybavení standardní, přístup na zahradu (houpačka, altánek), grilování možné, v garáži pár hraček pro děti. Velmi klidná poloha kousek od centra lázní, parkování uvnitř za branou. Paní správcová ochotná. Do 500 metrů potraviny, cukrárna, pošta, Lídl, solná jeskyně, thajské masáže, 1 km na velmi pěkné dětské hřiště.
(dočítám po první dovolené)
Dík!
Dík!
tvl to byl asi omyl, jak jsem to kopíroval, srry!!!§§§
Díky moc!
DadB jsem zralý na  šrotovné 22.červenec 2014 23:38:31
Vzali jsme dnes děti na pohádkouvou naučnou S TEZKU hradeckými lesy. Srsly?

Ne! Za těch deset dřevěných pajduláků, které během pěti kilometrů cesty tam a zpět (není okruh!) potkáte vždy cca 3 metry od polomů nebo asfaltové lesní dálnice se stovkami cyklistů a bruslařů ve vysokých rychlostech (takže se akorát bojíte, kdo vám kdy kde sestřelí dítě; navíc semtam i nějaký ten mastňák v autě si to projede) - tak za to to fakt nestojí.

Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate  21.červenec 2014 7:14:32
Jestli pojedete s dětmi přes Sasko, doporučuji dinopark u Budyšína.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor. 18.červenec 2014 21:15:04
Diky, prevzala jsem na Lopuch.
Návleky se tomu říká...
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 16.červenec 2014 23:22:18
Coze?
Co ty rukávky a nohavičky, jakože s tetováním, WTF? Nová móda? Viděny dnes nejméně 4x, v okolí Praha - západ.
Stojím za mášou a spol.
Aha, asi jsem místo hvězdičky viděla křížek, moje chyba. Každopádně díky.
Micana Hoďte si   mašli! 10.červenec 2014 14:05:56
Četla jsem (teda slyšela jako audioknihu) a pokud vím, na konci knížky jsou oba romští kluci (nebo minimálně jeden) někde v čudu, zdrhli z domova, opakovaně se nedostavují na schůzky s kurátorem a tak, čímž to hasne. Ten její vlastní z toho vychází v podstatě jako chudák, na kterého se pro samé jiné starosti nedostane jeho porce lásky a žádá se od něj, aby to chápal. O tom, že umřel, vůbec nevím, v té knížce to rozhodně není.

...nějak mi to časově kolidovalo, tak jsem mrkla na tu wiki, a vskutku - vlastní syn se v roce 1991 narodil...
Ještě mám dotaz alá hyena... Nechci číst tu knihu, ale kdybyste tu někdo chtěl prozradit, jak to vlastně s těmi jejími kluky dopadlo (na wiki jsem našla akorát to, že její vlastní syn zemřel v 91), tak bych mohla ukojit svou zvědavost. Narazila jsem akorát na "problém, útěky, krádeže...", vždycky je tak obecně, nic konkrétního.
Zrovna jsem se pro pročtení všech možných článků a cenzur (knížku jsem nečetla a ani nechci) chystala napsat, že z toho mám dojem, že na sebe vzali těžkej úkol, kterej se tak úplně nepoved (je jedno jestli vinou systému nebo jejich, pro klid duše beztak hozenou na geny), napsali o tom knížku a teď se můžou posrat, když o obsahu té knížky někdo mluví a rejpe se v tom. Jestli si od toho paní slibovala jen výdělek, síně slávy a klid, její blbost... To tvoje je ale kratší a přesnější :)

(já lidi pečující o cizí děti v podstatě bez výjimky obdivuji a protože jsem ani nečetla tu knížku, tak si netroufám nikoho soudit, co se týče adopcí nebo vlastní výchovy a péče o ty děti, reaguju jen na jejich přístup k tomu "napsali knihu, ale reagovali na ni lidi").