Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Máme doma prvňačku.
 
Zdánlivě rozporné informace!

Vcelku se mi její přístup docela líbil, ale obávám se, že si s těma dětma u spousty rodičů dost zavařila; někteří to nevydrželi a začali ty kluky trochu usměrňovat, odklízet jim nejhlučněší věci (zvon) z dosahu... No nechtěla bych být v její kůži.
frakira už nemá žádné problémy... 
Verunka dneska řekla: "Máme s panem učitelem takovou dohodu: když my nebudeme zlobit, on bude taky hodný, když nebudeme hodné, bude zlý."
Já myslím, že jsem moc hodná, ale tahle metoda mi kdysi fungovala...

(rozvrh máme)
O učitelce dokážu říct jen to, že je moc hodná. Na třídní schůzce měla své dvě děti a bylo mi jí dost líto, protože dělaly randál a skákaly jí po hlavě tak okázale, že všichni jen klopili oči, a ona je nedokázala ani v nejmenším usměrnit (ne že bych ty situace neznala). Je jen otázkou času, kdy ji prokoukne její třída...
 
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče 
Dnes už oba.
Prvňačka má super učitelku, čtvrťák nevíme, neznáme, uvidíme. (Zatím jen rozporné informace o jejím věku, jeden chlapec říká, že je děsně stará, úplná babička, náš říká, že je něco mezi, ani mladá, ani stará, kamarádky dcera říká, že je mladá, a jeden rodič, který ji spatřil, pravil, že je jí cca 45. Sama jsem na ni zvědavá.)
istaed no jo, no ... 
jo. (a skvělá učitelka)
Ano, mají.
Slepice007: Marně přemýšlím, proč školy nemůžou mít rozvrhy hotové k 31.8.

Většinou proto, protože je nezačnou včas chystat. Včas znamená nejpozději v květnu.

(Nám naštěstí už i prostřední dítě dorazilo na střední, kde je pravidelný rozvrh jasný už několik týdnů a je vystaven onlajn, a onlajn se dá kouknout i na všechny změny pro aktuální týden. Tisíce děkovných dopisů, hudebka již dnes domluvena.)

slepice007  
Co rozvrhy, už je vaše děti mají?
Mladší dcera už se pustila do každoročního věštění z koule, kdy asi budou mít odpoledky, aby kolem neexistujícího školního rozvrhu našla prostor na klavír (a další aktivity). A jak říkala její učitelka: "Já ti určitě budu aspoň dvakrát volat, tohle je jenom nástřel".
Marně přemýšlím, proč školy nemůžou mít rozvrhy hotové k 31.8.
 
:-)
frakira už nemá žádné problémy... 
jen takový radostný výkřik...
Verča má, zdá se, dobrého učitele!
 
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky
do lodicek se delaji specialni upravy. Bud si tam muzes nechat dat srdicko (to ti tam vlepi protetik na miru, asi 150Kc), popr. muzes mit, ze ti pod puvodni vlozku daji "cosi" na podporu klenby.

Jinak, ted nove se delaji i skeny chodidla pri chuzi. Maji to na I.P.Pavlova, pokud mate poukaz na pojistovnu, stoji to cca 300Kc a muzete si vybrat z jakeho materialu to udelaji. Obsluha/sestricky jsou tam dost protivne, ale vysledny produkt za ty kysely ksichty okolo stoji
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče 
To já taky, ale mnohokrát tak nějak zapadnou do nějakých záhybů, Duplo ne, je velké a ostré, na něm jsem si natrhla nohu už několikrát. A je úplně jedno, že je větší než normální Lego, na kostky trpím nějakou slepotou.
slepice007  
Mám srovnání. Malé se mnohem víc zabodnou.
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče 
Duplo víc bolí, byla bych za malé kostky lega. Tedy já za ně vlastně jsem, doma praktikujeme.
!!

Od tří let bych zavezl byt legem, které by se nemuselo uklízet. A klenbu by si kvalitním našlapováním vypěstovali všichni, včetně babičky.
slepice007  
drobné kostky klasického lega jsou ještě mnohem zábavnější. Ale nutno přiznat, že lego je nesmírně odolné.
igi mors ontologica  -
Obcasna neduslednost ve vercernim uklidu dupla z kobercu je na ploche nohy rodicu ucineny zazrak.
renatask ...změna je život... 
Na ploche nohy nam doporucili slapat rano a vecer v nadobe oblazkama nebo s hrachem fazolema a treba ryzi. Stridala jsem to. A poslapavaly jsme pri rannim myti a vecernim cisteni zubu.zz