Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


V Praze 6 otevírají první bosou stezku

https://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=53344
 
tohle jsou asi fotky ze života, že? :)
 
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Jeste sem. Nezbavuje se nekdo lega Duplo? Shanim pro kamaradcina chlapecka. Je postizeny a chteji cvicit motoriku.
 
To je u něj naprosto normální. Alespoň že tentokrát nenechal mobil v družině, mohl by zavolat, kde ho řidič vysadil, abych pro něj dojela.
Ale vzdyt dojel.
To je pekne nezodpovednej, jestli vedel, ze si ma nechat 6 nebo kolik Kc na bus a nenechal. :-)
Vrátil se!
Drobecky jsou v pohode, ty sezobou bezdaci.
to je na třeťáka docela dálka! až ho příště budete posílat do hlubokého lesa prahy, tak dávejte pozor, ať za sebou nesype drobečky, jinak se zase vrátí!
Tak náš třeťák jede dneska poprvé sólo škola (Praha - Háje) domov (Brandýs nad Labem). Měl jet už minulý týden, ale babičky to nerozdýchaly a jezdily s ním. Zatím zvládnul metro a je v busu na Brandýs - alespoň doufám, že je v tom správném. Utratil s kámošema za kraviny peníze na autobus, naštěstí ho řidič vzal (některým stačí lítačka, některý chtějí doplácet, asi jak se vyspí). Za půl hodiny se uvidí, jestli to zvládnul. Uff.
 
Micana Hoďte si   mašli!
Myslím, že přesně tenhle problém se tu řešil někdy velice nedávno. Mám dojem, že odpověď zněla "ano, ano".
sheck Buďme realisté, požadujme nemožné! 
Já se pro jistotu zeptám, ať nedoporučím sestře nesmysl: může se člověk objednat do nespádové pedagogicko-psychologické poradny? A jak? Zavolá tam, vylíčí problém, dostane termín?
 
Micana Hoďte si   mašli!
Pro bilingvní děti
Jen si tu odložím: kamarádka mě upozornila, že se chystá od příštího školního roku na Praze 6 pořádat v rámci téhle neziskovky

http://classacts.cz

kurzy pro bilingvní děti (angličtina, čeština) od předškoláků po třetí třídu. Děti, co doma mluví anglicky, ale chodí do českých školek a škol, by tam měly dohánět takové ty základní před-a školní dovednosti v angličtině (čtení, psaní a tak). Kdyby se to někomu hodilo, dám vám kontakt přímo na organizátorku.
 
Jeden z výstupů naší víkendové "komunitní školy": https://www.youtube.com/watch?v=7aks1YXuw_0
Celý projekt je dobrodružný a poučný zvlášť pro ty rodiče, kteří se v roli učitelů ocitají poprvé. Kdyby nic jiného, utvrdilo mě to v názoru, že učitelé by měli brát mnohem, mnohem víc peněz:)
 
Dotaz
Kde se dá koupit velká plastová kancelářská sponka jako hračka pro děti? Kolegyně je na rodičovské s miminem, tak bych jí to chtěl dát jako vtípek (jsme úředníci). Hledal jsem v obchodech v Tesku na Andělu, ale bezvýsledně...
 
el Sent from my  browser
Můžou se děti v autě vyblít? Budou mít u bazénu wifi?
operator304 Já slíbím, že nebudu tvůj soudce  ty slíbíš, že nebudeš můj kat
Myslete na ty ubohe hyenky, vzdyt uz jim lezou zebra.
hmmm...nechci ;)
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče 
Bez auta jsme cestovali dlouho (do věku dětí 6 a 8, pak jsme pořídili auto, resp. byli donuceni pořídit), pravda, většinou ve dvou, ale občas i jen já sama. Když jsme jeli na hory, holt jsme nezbytné vybavení půjčovali tam. Lyžuju jen já, takže děti jsem dávala hlavně do lyžařských škol, dokud jsem si nebyla jistá, že už to zvládnou víceméně samy. Určitě to není nic jednoduchého, ale jde to i v jednom. Třeba na kola s dětmi od mala jezdíval manžel často sám. Výlety taky jakžtakž jdou, i hromadnou - i když uznávám, že auto lepší, zvlášť, když jsou děti malé. Já tedy při řízení po roce a půl, co ho máme, překonávám strach pořád.

Sirin, držím palce!