Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Poskytování zdravotních služeb nezletilému (daylight)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Když už se rozletíš na kousíčky, nenech se skládat mravenci?
(Myslím, že ani přednášející si nebyl jistý, jaké je tam ponaučení, když tu pohádku poprvé slyšel. Možná má pravdu Vlaho, ale kdo ví...)
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Těch pár směšných pohybů ještě zvládnu ...
ocs sine ira et studio  OCSite
Takže dítě si uděláš nové?
No vida, a pak že v té pohádce není poučení.
Kunewaelder  
Cape hare (Lepus capensis)

Hares utter a loud, high-pitched scream when caught or injured, and may also produce a warning noise by grinding the teeth together.
Jj. Imho blbě přeložený z keňštiny.
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Se stalo. Já jsem vcelku ohleduplný.
ocs sine ira et studio  OCSite
Základní ohleduplnost diktuje, když to naříká, to rychle dorazit, aby se to netrápilo.
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Nechrastí, zraněný zajíc naříká jako malé dítě.
ocs sine ira et studio  OCSite
Že hledat v pohádkách poučení je zpozdilé?
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Že si nemáš nic strkat do prdelky.
že zajíc chrastí?
A jake pouceni z toho plyne?
operator304 my name is Subject Beef,  hear my rusty trombone...
Budu si muset nekdy poslechnout zajice pri behu.
Dada!
Včera jsem slyšel keňskou pohádku, tak kdyby se hodila pro výchovu...
Zoborožec a zajíc neměli přítelkyně a to je velice trápilo. Přemýšleli, co s tím udělat, a chytrý zajíc přišel na to, že by mohli odletět do nebe a tam že nějaké ženy určitě najdou. Zoborožec uznal, že je to dobrý nápad, ale že to nepůjde, protože má hrozný průjem a nikam daleko tedy letět nemůže. Zajíc nejprve posmutněl, ovšem vzápětí jej napadla spásná myšlenka. Dá zoborožci do zadku špuntík a můžou letět.
Zoborožec i se zajícem na hřbetě letí stále výš a výš až doletí do nebe. Tam se koná nekonečná tancovačka a je tam spousta žen. Ladný zoborožcův krk je terčem mnoha obdivu a tak první noc zoborožec tráví s jednou ženou, druhou noc se dvěma ženami, třetí noc se třemi. Jenže o zajíce není žádný zájem, všichni se mu vysmívají a zajíci je smutno. Zajíc se naštve a třetí noci se přikrade za zoborožce a v nestřežené chvíli mu vytáhne špuntík.
Třídenní nahromaděný průjem se rozlétne po celém nebi a celé nebe je pak smradlavé a zoborožec se hrozně stydí. Je naštvaný na zajíce za to, co mu ten provedl a rozhodne se z nebe utéci. Sebere se a bez rozloučení odletí.
Zajíc je zklamaný, protože ani po zmizení zoborožce o něj žádná žena nejeví zájem a všichni se mu vysmívají. Rozhodne se z nebe také odejít, ale nemá jak, protože zoborožec už je pryč a zajíc sám lítat neumí. Ale zajíc je chytrý a přemluví tedy několik obyvatel nebe, aby mu pomohli a splétali z rostliny provazec, na kterém se zajíc nechá snést z nebe až na zem. Protože ale přes mraky není zem vidět, domluví se zajíc, že až bude dole na zemi, třikrát trhne provazcem a pomocníci můžou přestat provazec splétat.
Zajíc se přidržuje provazce a ten se pomalu sune dolů k zemi. Už už se zajíc dostává pod mraky a uvidí nádherné pohoří z výšky, tak krásné, až se mu zachvěje ruka a mimoděk trhne třikrát provazcem. Obyvatelé nebe přestanou provazec splétat a uvolní jej. Zajíc začne i s provazcem padat a padá stále rychleji a rychleji, až dopadne na zem a roztříští se na tisíce kousků.
Zajícova pádu si však všimnou mravenci. Nelení a sesbírají všechny zajícovy kousky a zajíce zase sestaví. Avšak neudělají to úplně správně. Od té doby zajíc když běží, tak se mu z hrudi ozývá chrastění.
 
kacule1 je země kulatá? 
Stále spolu....?!?
 
khk Sbírá cukry po kavárnách  Když si dáš lžičku cukru...
Ale to dík, přesně tak.
khk Sbírá cukry po kavárnách  Když si dáš lžičku cukru...
Souhlas, tak stejně u koček. Koťata vždycky víc alergenní potenciál.
Zidane se sebere a odtáhne kam slunce nesvítí, nebo se mi splašej kladiva.