Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


rionka světlo na konci  ocasu
nejdu na akci, abych se nasledne zahrabala u banovani a odbanovavani pubertalnich kikotu na internetu. co uz... clovek musi ta tlacitka obcas provetrat. ale trochu mi to pripomnelo, co me sere na internetu: lidi!
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak je mi líto, je zase na tenhle klub. Opravdu, subíku, když se zorganizuje kvůli tobě schůzka v Istanbulu o 12 lidech z několika zemí, a tyse rozhodneš, že nedorazíš, i když jsi už dostal zaplacený letenky a hotel, stejně tak jako tvoji otroci, tak si kamarády neuděláš. Ty zdrclá mrdko zkorumpovaná. Vlastně ne, ty bys rozesral i korupci...
DJ Slamák 15:30:08 on Sunday,   4 December 292,277,026,596
To si Jaroslav Vodička zasloužil?
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
vyplavená kolna, vyplavený pes, pomlácené jednoukvetoucí růže, které vloni zdecimovalo sucho a nekvetly, letos slibná násada, majoránka v prdeli, jabloně, hrušně též, zbytek jsem ještě neviděla, ale je to fuk, protože další bouřkové pásmo se blíží, zedník Chvístek Ostrava nekvalitní nemohu doporučit
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
A jo, mrdat.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
A co jsem napsal?
Tady kurwa u nás na Vysočině jenom vítr a mraky
Inbrední, piča, je to inbrední.
lillyofthevalley   chci tam!
Prachaticko
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
A jo, ještě, ty zupáckej smradlavej udavačskej žoku, co byl posranej z každé světlice a nebyl schopnej si dodat morál jinak, než tuzemákem a myslivcem, už jsem myslel, že tě v životě neuvidím. A teď jsi v telce i s novým přelivem. To je loreál, ty píčo?
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Vy konkrétní skotské píče. To, že jste sloužily v upjatých rajtkách za krále klacka v koloniích vás dělá tou nejhorší anglickou kolonií ze všech, nechápu, že jste tam nechcípli. Nebo že jste nechcípli každé ráno, jen co se kouknete na ty svoje pokrytické vypité ksichty při holení. Nechápal jsem, že jste nedokázali uřídit pět lidí, co se teď divím, že nedokážete nemít bordel v tisícnásobném počtu. Jste jen vyoraní, imbrední přizdichcáči, co poučují ostatní o morálce, cti a hodnotách, ale pak zalomíte loket každému, bez zájmu o to, co pro vás udělal. Lízejte si prdel svým bratrancům za oceánem, až se převalí na bok a zjistí, co jste za kundy, tak přijdete i o posledního sponzora. A jestli si myslíte, že vás uživí zlato z království, tak na to zapomeňte, vymysleli si všechen business jen aby vás měli na gumičce, vy šašci.
 
Kurwa kurwa kde?
lillyofthevalley   chci tam!

kurwa! kurwa! kurwa!

ty trakaře jste si tam nahoře mohli nechat, vyplavená kolna, vyplavený pes, pomlácené jednoukvetoucí růže, které vloni zdecimovalo sucho a nekvetly, letos slibná násada,

kurwa! kurwa!kurwa!´

majoránka v prdeli, jabloně, hrušně též, zbytek jsem ještě neviděla, ale je to fuk, protože další bouřkové pásmo se blíží

kurwa! kurwa! kurwa!

 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
To mi taky vždycky fascinovalo, že zkušebny se složitě odhlučńují, aby nikoho nerušily (to je v pořádku) a stejně se obvykle vleče nějaký spor s nerudným důchdcem, co číhá ve světlíku, jestli nějaká ta basa neproleze ven.

Ale cholerickej kokot, ktrej do ochraptění sprostě řve na skupinku šestiletých fotbalistů hodinu v kuse, to je "sport" a "pohyb dětí na zdravém vzduchu", takže cajk (zdravíme na fotbalové hřiště vedle ÚFE AV v Kobylisích, doufám, že ten cholerickej dement už dostal infarkt).
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Copak filharmonici nebo rockové kapely, to takový cvičící bluegrassový banjista...
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Vsude.
blabulabul  
V ulici na 200 metrech jsou 2 zkušebny "rockových" kapel, zkoušející několikrát týdně, a skoro nejsou slyšet. To se s jediným zasraným uřvaným sportovním "instruktorem" nedá vůbec srovnat.
rionka světlo na konci  ocasu
Už nejsem nasranej, ale kdybych sem přišla v 11 AM, tak si to někdo za rámeček nedá, doprdele už. Pořád myslím, že je lepší nadávat než jít někoho zabít, ale možná se mýlím ...
 
rionka světlo na konci  ocasu
pekingský? pekinský? pyčo
DJ Slamák 15:30:08 on Sunday,   4 December 292,277,026,596
Chápu, že Vy nesmíte ani naznačovat, ale to jsou tak závažná konstatování, že by mě zajímalo, jestli si o tomto případu nemůžeme třeba přečíst někde v médiích nebo tak.