Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle, Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 23.říjen 2014 17:19:17
Kurva, píča, jebat, neschopný mamrdi, vole, s IQ rozšláplýho chrousta, kurva, to je furt "rychle, rychle, dohoď někoho, neznáš někoho, kdo nám udělá tohleto támhleto", tak jim dohodím tři lidi... Hrozně to hoří, hned, hned, a všichni tři mi do dvou dnů napíšou: "Hele, ještě se mi nikdo neozval..." No tak to pourguju, připomenu, popoženu, "jo, jo, hned jim napíšeme..." - a prásk kokota za ucho! Měsíc a půl je v píči a najednou mi píšou: "Hele, ani jste mi neřekli, že už jste to udělali s někým jiným!" Kurvááááááá! Já jsem za čuráka, já jsem za toho arogantního pičuse, co doprdele uhání někoho honem honem a pak se dotyčnej neráčí ani vyžvýknout, že to udělá s někým jiným?
istaed no jo, no ...  21.říjen 2014 10:31:23
do piči s nissanem, ale fakt už!!!
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 16.říjen 2014 17:26:08
Vypadni mi z hlavy, piča už, a nepiš mi moje myšlenky na Okouna!
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý  16.říjen 2014 16:17:23
V Brně, kde jinde! (dají ti to zadarmo, stačí si zaplatit kurs)
DadB jsem zralý na  šrotovné 16.říjen 2014 15:50:06
KURVA PÍČA DOPRDELE SRÁČ
se vám tady na to můžu milánkové vysrat
Hlavně že všichni víte, že takhle to není dobře, ale že by někdo z Vás dal jednoznačné stanovisko, jako to dobře být má, tak na to koule nemáte, co?!
Janney After Monday and Tuesday even  the calendar says WTF 10.říjen 2014 18:54:05
Ako že pred mesiacom umrel tetin priateľ po ťažkej chorobe, s tým bolo treba rátať a nejako sme sa s tým už zrovnávali. Ale že dnes tej istej tete zahynul syn aj s priateľkou pri autonehode, no to sa tam hore kurva snáď niekto posral!
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 10.říjen 2014 8:05:44
Tak jsem si kurva nevšimla, že má o půl tónu jinou barvu vlasů. Jako kdyby to měnilo něco na faktu, že je to píča zasraná. Já nemám v práci asi jiný starosti, než ji furt zkoumat.
Prdni do toho nenápadně větu o zvýšení platu.
Kunewaelder   9.říjen 2014 17:01:26
Ale Ferdinandé....

Se tak nerozčilujte pane Vaněk.
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  9.říjen 2014 16:46:18
připomnělo miloše zapletala, kterého po návštěvě požádal estébák/esembák, jestli by to hlášení na sebe nemohl napsat sám, když je ten spisovatel...
sunset One fine day we'll fly away...  9.říjen 2014 16:40:05
Generál tuhle opět odměnil jeden z mých nepravidelných záchvatů pravdomluvnosti nějakýma těma kecama a výhružkama. Mj. jako že jako výstup z porady nad mými KPI mi slíbil odměnu ve formě vytýkacího dopisu.
No a utekl měsíc a nic, až dnes přišel můj šéfko a sotto-voce mi objasnil, že debilní výtky generála ku mé práci ve stylu: "To JÁ když jsem nemocnej, tak si vezmu paralen a jdu do práce" prostě nedokáže vtělit do vytýkacího dopisu a protože zná můj květnatý styl různé úřední korespondence, požádal mě, zda bych si ty výtky nemohl napsat sám.

Můj WaTaFak index roste na 106 procent...
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 8.říjen 2014 22:37:38
jojo, nebudou se muset hambou přepadnout...
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  8.říjen 2014 17:26:14
z vašich textů vzejde nová intelektuální elita národa, to je víc, než vám můžou dát peníze
DadB jsem zralý na  šrotovné 8.říjen 2014 17:07:05
Neserte, kurva, neserte, jo!!! Teď jsem dopsal skripta, moje kapitola má i s mezerami 31833 písmenek a budou za to čtyři tisíce hrubýho. To je 0,126 za písmenko. A to nepočítám tu kupu tabulek, kterou jsem k tomu musel udělat a ze které zbyly jen screenshoty, co se nepočítají. Reálně jsem tak na desetníku. A měsíc života v prdeli.
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  6.říjen 2014 23:24:14
kde si můžu učebnici koupit?
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 6.říjen 2014 21:09:52
Chceš říct, žes napsal 277 NS za dva a půl měsíčního platu po zasraný pětistovce za zajebanou normostranu? A wiki jsi aspoň kopíroval?
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý  6.říjen 2014 15:52:03
Kikina si objednala učebnici a platila mi 0,306 Kč za znak vč. mezer, bylo jí u prdele o čem to bude, tak jsem psal sračku za sračkou, abych jí odevzdal půl milionu úhozů a ona ještě píčovala, že tam dávám obrázky a krátila honorář. Četla to jen korektorka, tuny plků místo hutných výstižných fomulací. Ještě že ten dementní word počítá i znaky v tabulkách. Příště ti takový zasraný kšeft přehodím, chceš?
Ako u jebnutych.

Takto kokotsky riesenu firemny postup na reklamaciu vymislel inak vyjebany kokot.
Takze bud popisem a zistim chybu sam a a potom mi to subdodavatel nejak vyriesi (takze zavola spravnu firmu) a bude to drahe alebo ukecam niekoho kdo ma na svoje veci u spravnej firmy support a skusi mi to pretlacit cez neho.

A este mi to kokot vysvetli ako to najspravnejsie riesenie ako ma firma fungovat.

sunset One fine day we'll fly away...  6.říjen 2014 14:02:27
jezu christe, a potopa kurva furt nikde... :/

To máš jako s tím idiotem, jaxem tady někde psal - callcentrum, průměr hovoru 50 sekund, holka přijde a dělá průměr 10 sekund a je 3 měsíce mohutně oceňována do doby, než jsem si poslechl její hovory a 9/10 bylo stylem: Klient si na něco stěžuje / vykládá problém, načež slečna mile odtuší: Moment, přepojím vás.
Manager je tiez nadavka. mna tak niekto nazvat rozbijem mu hubu. To racej byt zvan kokotom ako Managerom