Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle, Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


asskymo Zakládám oheň - kouř potěší - venkovana  4.duben 2014 18:41:15
Unbook.
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  4.duben 2014 16:56:44
!
sunset One fine day we'll fly away...  4.duben 2014 15:32:53
Jogurty útočí
Cywe, nějakej dobrák jedný z našich micin nakukal, že když dá otevřenej jogurt do tepla, on se namnoží a udělá z jednoho jogurtu dva. Inu, blbka vidouc úspory rozdělala včera hnedle 6 jogurtů, identifikovala doma jakousi "teplou trubku pod stropem předsíně" a na ní opatrně umístila kýžené pochoutky ku procesu rozmnožování. Ráno ovšem jaxi zapomněla, načež se při hopsání s botou po předsíni stalo nevyhnutelné, pipi došla o půl hodiny později a pořád vypadala jak po bukkake :D
Já tu zpíčenou vymrdanou kokotskou tiskárnu jednoho dne zabiju. ZABIJU!!! Co si má co kurva dopiči v pátek začít upgradovat software. Kterej čoklomrd to tam tak nastavil, kurvaeleuž!
sunset One fine day we'll fly away...  2.duben 2014 15:33:17
No jasně, o svým bordelu můžeme žvanit jenom my, ale běda jak si to troufne zasranej cizák, to mu dáme svorně přes pysk:)))

Stejný články najdeš i z druhý strany, např. výstavba dálnice D11/A8 do PL... A navíc oni nemluví o českým bordelu, to je spíš označení nějaké absurdity dovedené do extrému.
Na megaveletrhu dostane firma nejvyšší cenu za dosti převratný produkt a oni nedaj zástupcům pozvánku na slavností večer, kam se jinak dostane kdejakej vořežprut a podržtaška? A nikdo se ani neomluví? Kde do dopíče žiju? V Rusku?
Mastodont Mužům a ženám ...  už nejde o společné dobro 2.duben 2014 10:33:04
J_H_ I'm so long lets smoke tea  2.duben 2014 10:25:30
Náhodou, hate-flow docela šlape.
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 2.duben 2014 10:21:54
Píča jedna zasraná, mrdat ji ježkem do prdele a protahovat chřestýše tou sračkou, co má místo mozku.
sunset One fine day we'll fly away...  1.duben 2014 17:23:06
Sorry, taxem zas zaostalej dement, normálka... ;)
jaaja nach mir die Härte, die Kälte, die Dürre  die Glut 31.březen 2014 22:50:16
nahodou, ja sem kurva chodim jenom kvuli sunset, protoze je tak krasny vedet ze tydle picoviny se dejou nekomu jinymu a ne mne!
flames ...tož tak  31.březen 2014 15:53:46
"Czeski film" mají Poláci už dlouho. Kurvapiča.
asskymo Zakládám oheň - kouř potěší - venkovana  31.březen 2014 15:36:36
Nemohl by to tu někdo do píči přejmenovat na "Celej svět se spiknul proti sunset"?
sunset One fine day we'll fly away...  31.březen 2014 14:33:33
Kdo má židli...
Prdelí soupem po stejnejch židlích už 18 let, několik naivů tak napadlo, že by mohli chtít židli. Novou.
Njn, téma bylo nadhozeno na poradě a vyautováno ředitelem se slovy: "Nový židle až se ty starý rozpadnou."

Trpí chudák nedostatkem představivosti, vcelku komedie sledovat kolegy, jak se tu od té doby snaží nenápadně zkurvit a všelijak pomrvit ty křesílka :)
sunset One fine day we'll fly away...  25.březen 2014 12:51:35
Od pocitu letadlovitosti...
... nepomáhá ani houfná snaha přesvědčit mě, že část směrnice o službě XY, kterou jsem napsal před rokem a půl prostě není, nikdy sem ji nenapsal a i právníci mi s drzostí sobě vlastní tvrdí, že KURVA DOHAJZLU takovou službu ani neprovozujeme...
sunset One fine day we'll fly away...  25.březen 2014 11:01:20
Doprdele, už zas si připadám jak letadlo. Volám na úřad, kdy jako kobliha vycákne stavební povolení. Z koblihy vyleze, že woe "Souhlas napojení na komunikaci" musím mít i od nových sousedů, co koupili před 3 dny vedle pozemek. Seženu vyjádření nadřízeného (krajského odvolacího) orgánu, že je příliš pozdě na přistoupení do řízení a kobliha to nesmí vyžadovat a jedná se o porušení nějakejch píčografů, včetně hezké citace několika soudních rozhodnutí. To samé striktně vyžaduje od ostatních sousedů, přičemž se vyjádřila, že "já přeci nemám žádnou lhůtu na vydání rozhodnutí." (tedy lhůty samozřejmě jsou, jen ona je prostě beztrestně porušuje a my to platíme).

Tak nefim, mám tu pizdu
a) polejt kyselinou, rozstřílet na sračky a spálit plamenometem
b) jen si stěžovat, ovšem koordinovaně všech 6+ stavebníků
c) podat hromadnou žalobu pro méně závažné porušení stavebního zákona - byly prokazatelně minimálně 3*

* a k čemu mi to bude, když soud trvá roky?

PS: Další paradox - kobliha chodí do práce jen Po a St, potvrdila to několikrát i na nahrávce, nicméně dle zjištění dostává mzdu za celý úvazek???

PPS: Nedá mi to, Poláci v poslední době maj takový rčení "Czeski film", který znamená něco debilního, chaotického, švejkovského, něco jako ftip bez pointy a navíc dost dementní. Asi jako když se Liška snaží o humor alá Monty Python. Toz tohle je Czeski film jaxvině.
sunset One fine day we'll fly away...  14.březen 2014 11:01:31
Tak tomu pyčovi, co sebou včera přebíhajíc ostravskou dálnici a přeskakujíc ohrazení jebnul na tlamu asi 50 čísel před mý auto vzkazuju, že je to megačurák. Příště místo divokýho rotování volantem pojedu rovně a ukážu mu opravdový Rozjezdy pro hvězdy, případně z něj udělám Kluka z plakátu.
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  25.únor 2014 17:08:08
Připomíná mi jedno správní řízení, kdy se ouřady ptám, které doklady k předmětnému případu potřebuje a ten kokot mi odpověděl "přineste všechno, co k tomu máte."
No to bylo panečku čoromoro.
sunset One fine day we'll fly away...  24.únor 2014 21:01:29
Stavební úřad je Hugo a Hugo je kundafáč
Néééééééé, typyčo, já vím, proč s úřady komunikuju písemně nebo pomocí prostředníků. Dyk já bych je všechny ty zmrdy zabil.

Jako stavební řízení a kokotiny - zmrdice ze stavebního úřadu si může vyžádat asi tak 999 různých dokundamentů, taxe ptáš pizdy "tohle nechcete?" "Ne." "A tamhleto?" "To jo." "Souhlas napojení na komunikaci?" "Nechci." atdatd. Doložíš všechno co píča chce, počkáš na vyjádření dalších státních debilů a z tý obrvagíny vypadne, že chce papír "Souhlas napojení na komunikaci", který na začátku vyloženě odmítla.

A já se mám posrat, buď do 2 dnů doložím souhlasy spolumajitelů cesty nebo ta blbě vycákaná kobliha zastaví řízení a fuck off.

(klika, zítra jedu po poslední 3 podpisy, trvalo mi to jen 4 hodiny a 35 km)
Deever Nemám nyní na to čas,  jsem v Nikaragui 15.únor 2014 3:23:06
Ignorace, totální zkurvená ignorace. Totální nezájem a beze špetky respektu. Kurva.