Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle, Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


Štěně A hangover is the wrath of grapes.  5.prosinec 2014 15:58:20
!
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 5.prosinec 2014 15:26:03
To by psal "máme zas čtvrtýho, takže plány na sebevraždu v přímém přenosu...", ne? (Kurva!)
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  5.prosinec 2014 15:08:52
vy jste některý z mých obchodních partnerů?
MenthaPiperita   5.prosinec 2014 12:39:48
Kurvafixnámol, máme zas čtvrtýho prosince, takže zase plány na sebevraždu v přímém přenosu? To si dělá prdel??
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!! 5.prosinec 2014 7:04:07
O tohle jsem tedy prisel a jako nahradu jsem obdrzel neco takoveho. Proc to rudi khmerove nevystrileli uplne ? Takova parta hnusnych primitivu, zkurveni degenerati vznikli krizenim tech nejpitomejsich z celeho naroda. A kdyby byli jenom zasrane tupi, zmrdi to jsou a nic pekneho si nezaslouzi. Treba ten zkurvysyn ze sousedstvi, znam ho co jsem prijel, znam ceny za moto taxi a ten picus dementni se pokusi uctovat vyssi cenu. To je takovy prekurvenec, ze si mysli ze jsem pres noc zapomel kolik co stoji, nebo si picus mysli, ze nevim co lepsiho udelat s penezma a budu mu prispivat ma buhvico ? A ta parta hovnozroutu, ktera prodava jakesi mistni srackovite fety u mesity si taky uz nekolik mesicu srovnava v hlave, ze me znaji a vidi skoro denne, nikdy jsem si od nich nic nekopupil a vzdycky je poslal do prdele i s jejich byznysem. Curaci zkurveni obtezujou pokazde, kdyz jdu okolo, zachazet s nema jak se psama, jak se priblizi, brat do ruky sutrak a nevahat hazet. Nastesti mam v tomto smeru dostatecne spatnou reputaci, nebo dobrou musku a mam od nich trosku klid, jini tolik stesti nemaji. Slysel jsem o pripadu, ktereho podobna spina obtezovala skoro 4 roky prakticky denne, nez to posranym debilkum doslo, nebo nez si dokazali neco zapamatovat, jako by einymu z oka vypadli. To je fakt obcas tezko uverit, ze jsou tak vygumovani a nedelaji podobne svinstvo umyslne. Jo, ten chudak vypovedel, ze ho ta svoloc obtezovala 4 roky, nez si konecne uvedomili, jak se veci maji, jenomze ten chudak potom odjel nekam na 3 tydny a cele to zacalo nanovo, az mi ho zabylo lito chudaka.

O dopravni situaci se zminovat nebudu vubec, leda bych se nasral, ridit v tehle zemi nebudu, protoze bych se dostal rychleji do kriminalu, nez do nemocnice. Do te asi brzo, protoze jak ty hovada zkurvene jezdi nicemu nepomaha vice, ale pravdepodobne bych asi ukopal hned prvniho z tech zasrancu, ktery by se pokusil udelat nektery z jejich oblibenych manevru. Kreteny jezdici po chodniku z tech motorek shazuju na potkani, ale muset mezi tim zkurvysynem ridit delsi dobu, tak to nekdo odsere.
sunset One fine day we'll fly away...  4.prosinec 2014 15:51:25
zasraný fleky na slunoplacce
Zavlečen do Penny, plnýho zcela nepříčetných důchodců - průvodní jevy typu "Debil blokuje košíkem celou uličku", "Diblík cukrblik", "Bitevní paroloď s hubeným napoleonem", "To mlíko v akci jsem viděl dřív" a "Nasraná pekelnice" included.
Na parkovišti zablokován na 5 minut dementem s vobrovským ofroutem, co si myslí, že když Von Nádherný (před 50 lety) a Jeho Nádhera (před 100 lety snad) chtěj žrát, tak ostatní musej počkat, protože slepice má nejen shnilou kůži po všech těch sračkách, co si celej život matlá na xicht v marné naději, že odežene vrásky a všech solárkách, co z ní udělaly vysušenou indiánskou prababičku, ale je taky ukrutně nešikovná, a tak má hnátu v gipsu a pajdá a jemu se nechce čekat na uvolnění místa těch 10 sekund, než bych odjel.
Cestou (3 km) vybržděn na první křižovatce, na dvouproudém kruháči donucen hryznout do volantu, když se kokot pokusil aktivovat obě mozkové buňky naráz a udržet moč i volant. Což se mu nepovedlo, a tak se rozhodl vzít to z vnějšího pruhu ještě jednou dokola. Vzápětí mi zajela blbka nečekaně z odbočovacího pruhu (kde stála na červený) zpět do hlavního přímo před chladič a hrozně se divila, co to za ní píská, řve cosi o kurvách blbejch a mává haxnama.
Jobovku, že sifon pod vanu, co se tam MUSÍ zejtra namontovat, se nehodí k tý zasraný vaně jsem po takovým nášupu řešil zcela klidně a s úsměvem:)
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu 7.listopad 2014 13:18:45
Kavárna zkurvila deviantních dam
panem Schwarzenbergem
služební zákon je v angličtině pussy
pražská kunda podlehla panu Kalouskovi
tak jsem se chtěl vlísat do přízně kurev
jsem inspirován stabilizovat hovno
zvýšit ekonomický růst kurev
hovno se mi určitě podaří


Nastřihejte to někdo.
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 7.listopad 2014 7:03:11
...kurvadoprdele!!!
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 7.listopad 2014 7:01:37
Ten zlomený verš je skvělý!
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý  6.listopad 2014 23:28:47
Každá píča
tu kupí ča
kany, korýše i s topiči,
ale já jsem bez piči,
bez pečí a bez přístřeší, poniváč sem v píče - upadly mi klíče!
(s přívěskem od auta, i s logem renaulta)
Nevím kam, tak volám a pak píšu:
viděli ste píču?
Co jí chybí IČO?
"Neviděli, píčo!"
píčuje hlas z výše.
No tak to jsem v píče!
(komu se to příčí, toho já mám v píči!)
A už dost s tou píšou, je to zoufalá šou..(ou ou!)
OU!
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 6.listopad 2014 17:59:16
Ta jediná mě napadla, ale tu nechci. Ona není číča, ona je píča.
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  6.listopad 2014 17:46:57
ČÍČA.
A anglicky se to řekne stejně, vy kundy.
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  6.listopad 2014 17:40:32
fotbalistická

brankář pustil míč a
já teď nutně potřebuju
rým na slovo píča
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 6.listopad 2014 17:33:03
Potřebuju verš na slovo PÍČA!
Trofozoit All my demons  now work for me. 6.listopad 2014 15:51:06
Kundy jsou to.
sunset One fine day we'll fly away...  4.listopad 2014 23:46:21
Vážený kunďata, zmrdi a kurvy - si laskavě na přebíhání čtyřproudovky za noci, deště a provozu hned vedle podchodu vemte tmavě šedý hadry, na hlavu jebněte hustanigga kapuci, klíďo, na ale nenabourejte mi u toho auto, dementi, hlavou ani plech neprorazíte!

(se nic nestalo, ale jen o chlup z ohanbí leprotický stařeny)
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 31.říjen 2014 14:27:02
Ty se vo tom hlavně nemáš, kurva, ani dozvědět, tebe jen zmrdají za to, žes to neopravil! Chápej to správně: Nejde vo to, aby chyba byla opravená, ale vo to, aby správně prošla procesem. Nějaká zpíčená oprava je každýmu u prdele, chyba hlavně musí vygenerovat opatření!
nesoustredeny cože?  31.říjen 2014 11:58:20
No tak těm lidem už asi definitivně mrdlo v palici. Najdou bug a jako první to napíšou project managerovi a QA.
Mne, člověka kterej to může jako jedinej spravit, samozřejmě vynechají.
jacana líbance s pojidly, kazový řez,  25.říjen 2014 22:08:24
kurva kurva kurváááá, do piči, to snad ne
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem 23.říjen 2014 17:19:17
Kurva, píča, jebat, neschopný mamrdi, vole, s IQ rozšláplýho chrousta, kurva, to je furt "rychle, rychle, dohoď někoho, neznáš někoho, kdo nám udělá tohleto támhleto", tak jim dohodím tři lidi... Hrozně to hoří, hned, hned, a všichni tři mi do dvou dnů napíšou: "Hele, ještě se mi nikdo neozval..." No tak to pourguju, připomenu, popoženu, "jo, jo, hned jim napíšeme..." - a prásk kokota za ucho! Měsíc a půl je v píči a najednou mi píšou: "Hele, ani jste mi neřekli, že už jste to udělali s někým jiným!" Kurvááááááá! Já jsem za čuráka, já jsem za toho arogantního pičuse, co doprdele uhání někoho honem honem a pak se dotyčnej neráčí ani vyžvýknout, že to udělá s někým jiným?