Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Tak jako nemit hypoteku klidne bych i sel, ono bych se asi dost veci i naucil...
Kitsune Nespi, budeš malátnej!  
Kurva mrdtky britský doufám že ji dabldeker přejede. Tak. (book)
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Jo jasně že jo. Mě tenhle přístup sere neskutečně. Kde na tohle kurva jako přišli, že jim řekneš svoji cenu a oni si myslí, že tě na dvou kolech pohovorů okouzlí natolik, že půjdeš na půlku (dobře, o třetinu)...?
Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Je to mensi ceska rostouci firma. Ja je na druhou stranu chapu i databaze pouzivat umim, administrovat taky, tak ale nejsem prez ne machr. Tak me meli poslat do pice hned a ne me mesic zdrzovat.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Been there, je to k posrání. Je to aspoň menší česká firma, aktivně vedené majitelem/zakladatelem? (ať si můžu upevnit posu)
Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Tyvole to jsou sasci todlecto. Dve kola pohovoru a oni pak napisou ze se jim moc libim ale daji mi o 1/3 min penez a kdy ze to muzu nastoupit? Mrdat do ucha klauni.
 
rionka světlo na konci  ocasu
tento příspěvek je sprostý a proto by se na něj neměl nikdo dívat
nehorázně mě serou, mrdaj a provokujou lidi, kteří chtějí, abych jim vysvětlila nějaký komplexní zamrdaný problém [ne, nikdy se neptají, jak funguje kávovar nebo lego, dycky je to něco složitýho] a když jim to [pro daný obor] typickýma rozvětvěnýma megavětama plnejma zkurvenejch hyperbol opíšu, tak na mě chvíli čuměj a pak pronesou uraženě sranec typu "ale vy mi tady vykládáte nějaký ty svoje naučený nahrávky!!!", popř. "vy mluvíte jak stroj!!!" [wtf?]. tohle mě kurva URÁŽÍ, VY ZMRDI. horší už je asi jen "vy jste ženská, vy mi nemůžete poradit, chicht". tak si to najdi sám, ty namyšlená píčo.
 
jacana líbance s pojidly; projekty zeleně 
zkurvenej dojebanej cad, zasran co to omrdal už při instalaci, hlavně, že se tvářil, že s tim běžně dělá, umí, rozumí. Ani hovno. A ještě ty zasraný wokňácký aktualizace, který to zpičily definitivně. 6 zaprděnejch smrčků a grafika nestíhá - kurva co sem komu udělala
 
dupinozka co kdyby vyšetřující personál byl nahý 
http://support.microsoft.com/en-us/kb/316951
How to recover a lost Word document
Hledej, někde to bude
dupinozka co kdyby vyšetřující personál byl nahý 
Hele on ten word bude mít uložený někde u sebe v dočasných souborech. Hledej po disku něco co začíná jménem tvého souboru - neříkám že se jméno musí shodovat. S open office jsem prošel nedávno podobným zachraňováním.
Kurva mrdat tyhle wordy. K čemu je mi dopíče, že mám nastavený ukládání po dvou minutách, když ta mrdka neukládá a po nahození pojistek je soubor ve stavu, se kterým jsem ráno začínal. Mrdat, toto.
 
sunset One fine day we'll fly away... 
Uááá, jestli kurva do píči zasranej dneska bude na nově mrtvola úřednice, tak ať víte proč!

Dobrý den, jak jsem psal mailem, podávám žádost o XYZABC o EFG a rád bych se stavil to formálně předat.
Dobrý den, tak přijďte do 11 hodiny, pak chodím na oběd.
Nehodí se mi, co odpoledne?
No, z oběda chodím ve 12.
Fajn, tak já přijdu na tu 12tou.
To ne, přijďte tak o půl jedné...
 
dr.zloduch aj zopar poldeckov bol som naozaj pekne   ozraty
Já taky!
Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Prave ze mam hovno, a uz ani tech pet piv.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
Já si vždycky při pohledu na vás myslím, že jste pí bergamott a pak mám šoky z různých výrazů.
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
Jak si, kurva, představujou, že budeš non-stop v hospodě po pěti pivech? Resetuje se to posraný počítadlo někdy, nebo to máš na začátku pět piv a pak nic?
Vojtas Sbíráme chaluhy hnědý a červený  sbíráme chaluhy jsme z toho zmatený!
Ty vole, dohajzlu, kurva donemetr element.

24/7/365 around the sun (neplacena) pohotovost v jednom cloveku a v hospode po 5 pivech.

To nebudu delat!!!
 
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Kurva piča vole práce, nasrat tyhle přídavky mailem, si to do píči dopište do toho požadavku, kór když je to tam- zpátky - tak ne, tam. Rád dělám zbytečnou práci, a ještě u toho vypadám jak čůrák, že to trvá. Do prdele už jednou!
 
sunset One fine day we'll fly away... 
Jen zkurvená státní instituce ti dopoledne zavolá, že ti budou posílat mail, přičemž "vše důležité najdete v mailu, jsou to drobnosti, ale musíte projekt předělat od základů". No a v mailu samozřejmě není nic.
 
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
To je kurva takovej problém si to patro místo držkování přestavět? Jak říká jedna známá managerská mamrdvěta: "Přicházejte za mnou s řešením, ne s problémy!"