Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


sunset One fine day we'll fly away... 
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
psia krew = psí rod = tvoje máma byla čubka a její máma taky
(v situaci, kdy by si to někdo mohl vzít osobně, je třeba jisté obezřetnosti)
Prazacka A zase bude...  Foto kvítí
Co se týká funkčnosti systému topení (mimochodem jaké máte technické vzdělání v tomto oboru – já jsem průmyslovák se specializací tepelná technika) vedoucí údržby právě v této chvíli kontroluje jednotlivé větve.


Ty kreténe vylízanej! Vytáhni držku z ředitelovy prdele, vem si svoje vzdělání pod to svoje smradlavý podpaží a přijď si sáhnout na to 3 dny studený topení!!! K tomu nepotřebuju vzdělání, abych zjistila, že to netopí.
I sousedovic tříletá holka mi řekne, že je to tudený a asi vozbitý!
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Kazdej kripl vi, ze to napred tvrdne, tim padem je to pak tvrdsi. Neni ovsem vylouceno, ze se nekdo jako vetsi curak uz narodi a pak se jim cely zivot snazi stat.
sunset One fine day we'll fly away... 
psia krew, cholera
doslova psí krev, cholera - neadresné zakletí nepříliš hrubého významu
Vypičenej a zkurvenej Babič, čurák jeden nedomrlej, STbák zajebanej, rakovina národa, cizák zavšivenej!
 
Kruciprdel, nevim, gde se tu mam jako zeptat, tak popici treba tady: co znamena(-la) nadavka 'psakrev cholera'?
 
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!!
Myslis neco jako Mr. Dickens v zenskem podani? Pro ty kteri to neznaji/nerozlusti je Mr Dickens podle vzoru je to hard a kdyz je to potom harder, tak to hardens... je to dick a on proste Dickens.
Deever Bránit Evropu z Německa  může jenom ruský fízl.
Aha, firma, která dodržuje zkurvený SLAčka. No, nechtěl bych (ale jsme tam taky). Negratulki a soucitu nemálo.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Doprdele! Vy neschopný dementní zmrdlý hovadský netáhla, děláte si prdel?! Kurvafix, že na ty požadavky prcáte a kdykoliv si s nima nevíte rady, pinknete je zpátky sem, opravdu NENÍ akceptovatelný řešení! My jsme si už všimli, že na SLA zvysoka serete (6 hodin, máme za sebou 12), ale pak se kurva nedivte, až vám to hovno někdo rozmaže po ksichtě! To jsem nežral tohleto.
 
Tak to bude prapíča!
Prazacka A zase bude...  Foto kvítí
Že je to píča se ví už pár let. Postupně vyrostla na megapíču, to se dalo čekat a bylo jen otázkou času, kdy se stane terapíčou. Vždy, když už si myslím, že dál to nejde, tak mi dokáže, jak moc se mýlím. Dnes jsem na to přišla, ona je prostě zasraná supermegaterapíča s fraktálním potenciálem, ono se to nikdy nezastaví!!!
 
Deever Bránit Evropu z Německa  může jenom ruský fízl.
Chápu, že v rámci vašeho korporátního přizdisráčství nejste schopni napsat tiskovou zprávu bez společné schůzky šéfa marketingu, vrchní PRistky, najatého koprobota z agentury a viceprezidenta pro obchod. Vážně to chápu. Ne, nechápu, ale to je jedno. Proč ale, do psích koulí, nepozvete mě, abych vám to tam za patnáct minut nadiktoval a všichni jsme si nemohli jít po svým vykořisťování dělnický třídy, případně na golf nebo dělat manžovi teplou večeři při sledování Deníku Dity P.? PROČ?
 
píča jedna, zkurvila mi celej víkend.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Kurvadohajzlu už zase! Už zase se musím dozvědět o další práci tak, že se mne šéf zeptá, jak na tom jsem, jestli je to hotový! To je furt dokola jak u kreténů! A ne, ono se to nezlepší!!! (Kolega už zažil, že ho seřvali za to, že neudělal něco, co mu jaksi opoměli zadat)
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Zkurvený retardovaný doklady a retardovaný mamrdský čůráci co nejsou schopný, NEJSOU SCHOPNÝ DO PÍČI UŽ KURVA, mi ani po ČTVRTÉ URGENCI mi zaslat JEDNU A4, vymrdanci vypíčený, to by člověk jim hlavy ukopal.
 
Mléčný retentát! Kurvadoprdelecotoje? Jedna lžička "jogurtu" a celou noc mu bylo blbě. Technologii na to, abyste mohli vidět co je pod žebrem, nemáte, ale jak zkurvit jídlo, to jde jedna báseň.
 
lillyofthevalley   chci tam!
Kráwa nebeská! Ztělesněné sobectví, pizdikřuška jedna i po čtyřicítce intelektově nedomrlá! Tři týdny ho houpá, aby pak, vozgřusácky v devět večer poslala totálně dementní zprávu..... bez kouska studu, blbka rozmazlená. V tak vážných věcech, kurwafix, nejde o její zasrané nedostatkem chlapů frustrované ego! Pizda.
 
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Nevím proč musí mít všechny renderované postavičky v reklamách vizáž šťastného kreténství.
To zelené hovno od alzy, vždycky když se to na mě v bedně vysune, tak mám pocit jako by se zezdola rychle vystrčila chlupatá prdel s namalovanýma veselýma očíčkama!

Ta hnusná rodinka, nebo co to je, s velkými hlavami, kterým se v držkách zračí ta největší měšťácká nízkost a tupost!
Ty tuny dalšího hnoje, který jsem milosrdně pro tuto chvíli vytěsnil z paměti! Chleba namazanej prdem!
Volám jako Ginsberg!

Ty holywoodský rendery, zřejmě předpokládající, že divák je naprostý kretén a kripl a tak se s těmi držkami identifikuje, najděte si libovolný screenshot z takovýho madagaskaru https://www.google.cz/search?q=madagaskar+movie&tbm=isch ta čilá šťastná mentální retardace!
Ty přisražený mongoloidní ksichty! Pak to vyserou v miliardách, na každej sloup, takže tomu neuniknete, musíte jít do alberta a koupit si veselou krávu a ještě o to požádat!
Aktivně se účasnit těch kupeckých haha píčovin, co vymýšlejí ti sráči v reklamách se shnilými mozky!
Kéž by jim našili na xicht jejich vlastní vyrenderovaný prdele s nějakým rodinným sloganem!
Zatímco všichni už jsou tak tupí, že kolem toho a v tom chodí a nic je nenapadá. Poseru se!

Ty krásný doby, kdy reklamy kreslil takovej mucha https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/19/Alfons_Mucha_-_1902_-_Cycles_Perfecta.jpg

Uf, to se mi ulevilo.
 
lillyofthevalley   chci tam!
Děte do prdele s posranou civilisací!