Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


Jo tak ty bys chtěl za hodinu práce na autě 3000kč.....Hovno dostaneš, ty zkundyksychte a zpičismrade!
 
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
A klít bude kurva kdo?
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Vy nemáte tři ruce?
Vy máte tři prsa?
pěkný, fakt pěkný
lillyofthevalley   chci tam!
444
Ukaž
lillyofthevalley   chci tam!
už mne ty zkurvený čtyřky serou!
 
Dva! Měsíce! Ihihi! Hihi. Hi... Just shoot me in the head, will you? Jebať tento život, chcem do kafilerky.
 
Achnaton Klaňte se Slunci! 
Tak a dost, kurva, dost!!! Jestli po mne zase budete chtít o víkendu nějakou pomoc nebo spolupráci, tak budete dodržovat nějaká pravidla. Takže jednak budete se svými požadavky chodit NEJPOZDĚJI ve čtvrtek večer, jednak budete zachovávat aspoň elementární slušnost, poptáte se jestli mám na vás čas, jestli jsem ochoten a budete používat kouzelná slůvka "prosím" a "byl bys tak laskav". Prostě mne o spolupráci POŽÁDÁTE. S takovými manýrami, jako že mi v pátek večer kdosi zavolá s tím, že mi v podstatě oznámí, že v sobotu v devět někde budu a že se se mnou počítá běžte do prdele a s následnými patterny "až ty budeš něco chtít ode mne, tak se na tebe taky vyseru" taky.
A klidně mne pomlouvejte jaká jsem sobecká svině, co nechce nic dělat pro druhé. Jsem ochoten udělat leccos, ale kurva ne nějakého poskoka, který okamžitě bez odmlouvání nakluše, kdykoliv na něj někdo hvízdne. Víte, kdy jsem si mohl celý víkend zorganizovat podle svého místo toho, aby se mi ho snažili organizovat jiní? Nevíte, protože je vám to u prdele! Tak já vám to povím. Už to jsou skoro dva měsíce!
 
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Škodolibě mě blaží, že to má někdo podobně.
flames osran osraty hovnak otrocky 
Hotový trojpichadlákový asfalt dehtakShail. Zpičismradi.

Říkám jim ještě ve čtvrtek - "..vážení, provedli sme několik posraných testů, nikdo z vás se neráčil ani kurva zeptat, nikdo neměl čas se tu zastavit, já zítra jedu do prdele a ono přijde pondělí a vy nebudete kurvafix vůbec tušit, co máte dělat"

Přišlo pondělí.

A oni kurvapičafix neví, co mají dělat!!!!

Můžu se na ně vysrat, na kokoty a taky se na ně vyseru!
DJ Slamák My nežijem životy reálný  my obklopujem se divadlem
taky cudny asfaltacky otrok indicky indian ind?
flames osran osraty hovnak otrocky 
Jo... Indický Ind v Indii.
sunset One fine day we'll fly away... 
Kdyby to nějaký sráče zajímalo, tak programátor dostal přístupy až dneska:)

Náš majitel má takové páteční výbuchy. Od pondělka do čtvrtka na všechno mrdá, do práce spíš nakoukne a v pátek dopoledne ho vždycky vyjebou klienti, že tohle a tamto mělo být hotové před dvěma měsíci až rokem. Takže v pátek v poledne přijde do práce, svolá poradu, předloží své šílené vize jak by to mělo fungovat a buď jede domů nebo se jme je realizovat. To v tom horším případě.

Jelikož na firmě trávím nutné minimum, až dneska jsem se prohnul smíchy, když jsem zjistil, že ten kokot v pátek vyškubnul se slovy "to ho naučí" ze zdi vývojový server a přinutil našeho admina, aby ze zbytků dvou serverů starých 16 let vytvořil "novou mašinu" a nainstaloval na ni úplně novej systém.

Samozřejmě nastavení novýho systému místo našeho (novýho a osvědčenýho) zabralo cca 50 hodin víkendové práce a opravdu ho to naučí - mnohé nové nadávky:) Jinak celá firma stála a čekala, zrušený víkendový školení atdatd.

Největší prdel na tom je, že jsme to dělali kvůli pomalosti starýho serveru. No a ten nový je rychlejší asi tak o milisekundu na minutu... :D :D :D
 
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
Indie?
flames osran osraty hovnak otrocky 
"It´s not possible.."

já ti dám takové notposibl, že se nezastavíš až k moři

čurák, tyvole
 
Taky ostraty hrnok som prilepil urushi lepidlem a drží kurva doteď jak židovská zkurvená víra.
Ty plantážníku! Už mi to zní taky!!!
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!!
Do riti i s vlsanim. Jak mam ted kurva drat smolit nejake rozbory anglicky, kdyz jedine co mi zni v usich je zasrany Gott a Rolincova ve starem duetu s novym textem. Vlsani ... Vlsanie... Kdyz se bratru loni narodila dcera a pojmenovali ji Alice tak to bylo porad "Alice, alice, who the fuck is Alice.." ale to je aspon anglicky a navic to lidi znaji, to se dalo pozpevovani nejak vysvetlit. Ale s Vlsanim, kurva co s Vlsanim....