Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


dr.zloduch usiel prec no ritku ma uz prepichlu 
zasranej zmrdanej, čuráckej já ti dám nepodepíšeme -,.-§§ů)úú)"ASDFěčš!/4/4"QD!!!!!!!!
 
plesnivé obálky flekaté dopisy nezvoní píčuje!! nepřinesl balík vysral se mi na dveře strká penis do schránky a směje se tomu!! drahé neefektivní smradlavé otrava! zedník chvístek! ostrava!!
zasraná česká pošta, drahý jsou jak švédský kurvy a otevřeno mají od 8 do 10. objednané zboží za 89,-Kč a poštovné 109,-Kč. to jsou služby jak od zedníka chvístka.
 
lillyofthevalley   chci tam!
zkurvený podzimní mouchy
 
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
A to sis ještě nezvyk? Nebo jsi v druhý fázi? :)
lillyofthevalley   chci tam!
zkurvený bolševici!
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Banda zkurvenců, chce to nemožné na počkání a zázraky do tří dnů ale aby dodali konkrétní zadání tak, aby se to dalo bez problémů stihnout, to ne. Minimálně měsíc předem vědí, kdy to musí být hotové a teď to chtějí mít za týden.
 
dr.zloduch usiel prec no ritku ma uz prepichlu 
Kurva do prdele, curak jeden vydlazdenej
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Kurva se na to můžu tady vysrat, tady se nedá dělat na něčem dlouhodobějším, sednu k projektu, který musí být někdy v lednu připravený a furt za mnou někdo chodí, že teď hned ode mne něco potřebuje, že to nepočká a že včera bylo pozdě. Jako klidně práce na tři dny hotová do večera, proč ne!
 
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
Aktivní blbec horší než třídní nepřítel! Píča se vysírá s trasírkou týden po celým zkurveným areálu a druhý týden se mrdá s eleborátem, který je úplně k hovnu, protože klient si objednal úplně něco jiného! Kráva jedna, byla líná přečíst si zadání a pak prosere půl měsíce zbytečnou prací, na kterou je ovšem óóó-veliký machr.
 
sunset One fine day we'll fly away... 
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
psia krew = psí rod = tvoje máma byla čubka a její máma taky
(v situaci, kdy by si to někdo mohl vzít osobně, je třeba jisté obezřetnosti)
Prazacka A zase bude...  Foto kvítí
Co se týká funkčnosti systému topení (mimochodem jaké máte technické vzdělání v tomto oboru – já jsem průmyslovák se specializací tepelná technika) vedoucí údržby právě v této chvíli kontroluje jednotlivé větve.


Ty kreténe vylízanej! Vytáhni držku z ředitelovy prdele, vem si svoje vzdělání pod to svoje smradlavý podpaží a přijď si sáhnout na to 3 dny studený topení!!! K tomu nepotřebuju vzdělání, abych zjistila, že to netopí.
I sousedovic tříletá holka mi řekne, že je to tudený a asi vozbitý!
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Kazdej kripl vi, ze to napred tvrdne, tim padem je to pak tvrdsi. Neni ovsem vylouceno, ze se nekdo jako vetsi curak uz narodi a pak se jim cely zivot snazi stat.
sunset One fine day we'll fly away... 
psia krew, cholera
doslova psí krev, cholera - neadresné zakletí nepříliš hrubého významu
Vypičenej a zkurvenej Babič, čurák jeden nedomrlej, STbák zajebanej, rakovina národa, cizák zavšivenej!
 
Kruciprdel, nevim, gde se tu mam jako zeptat, tak popici treba tady: co znamena(-la) nadavka 'psakrev cholera'?
 
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!!
Myslis neco jako Mr. Dickens v zenskem podani? Pro ty kteri to neznaji/nerozlusti je Mr Dickens podle vzoru je to hard a kdyz je to potom harder, tak to hardens... je to dick a on proste Dickens.
Deever Bránit Evropu z Německa  může jenom ruský fízl.
Aha, firma, která dodržuje zkurvený SLAčka. No, nechtěl bych (ale jsme tam taky). Negratulki a soucitu nemálo.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Doprdele! Vy neschopný dementní zmrdlý hovadský netáhla, děláte si prdel?! Kurvafix, že na ty požadavky prcáte a kdykoliv si s nima nevíte rady, pinknete je zpátky sem, opravdu NENÍ akceptovatelný řešení! My jsme si už všimli, že na SLA zvysoka serete (6 hodin, máme za sebou 12), ale pak se kurva nedivte, až vám to hovno někdo rozmaže po ksichtě! To jsem nežral tohleto.