Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
jak krásný musí být život bez ocs, grammar nazi ocs, font-ocs a barvo-ocs. a bez perfekcijonysma. (A ještě bez zpíčenejch autistickejch binárních inžinýrů, který nedokážou pojmout, že když venku nesvítí slunce, tak to, do píči, ještě neznamená, že tam prší!)
rionka světlo na konci  ocasu
chybi jeste krapitek smolkove zkurvene modre :)
tahle zkurvená barva bude nejlepší
cestujicivnoci  
Zkusil bych #effcff.
rionka světlo na konci  ocasu
jak krásný musí být život bez ocd, grammar nazi ocd, font-ocd a barvo-ocd. a bez perfekcijonysma. nedokážu si to kurva ani představit. ale zřejmě bych byla úplně inertní.
 
rionka světlo na konci  ocasu
jednou se naseru, vykapátkuju si tuhle přesnou modrou barvu odnoveného okouna a vypreparuju tón přesně napůl mezi modrookouní a bílou, aby to bylo kurwa niewidocznyze zo všoch strón! a napíču to sem papyrusom!!!! :D
 
rionka světlo na konci  ocasu
to je... sivé
lillyofthevalley   chci tam!
to je něžné!
Kurva piča parason, připomnělo příběh jednoho studenta s Aspergrem, který odeslal kolegyni práci cca 8 stran bílým fontem. Ta si stěžovala, že jí posílá prázdný stránky.
rionka světlo na konci  ocasu
 skvělý, takže já tady budu neustále žehlit debilní větnou stavbu a zkurvené formuláře po idiotech, který od sebe nedokážou poznat dva typy fontu (chybí už jen comic sans a zmrpapyrus) a papír s výstupem tudíž vypadá, jakoby ho vyblila kráva (aka "ideální" dokument na poslání zákazníkovi, aha??), s ňákym exportem do pdf se ani nevobtěžujó, nějaké vole souborové koncovky vole nebo snad nedejbože mezery za čárkami a tečkami jsou vůbec nějak.... ehm... to, pod rozlišovací schopnost, hm.... hm.... a... pak, PAK MNĚ šéf sdělí, že se furt JEN rozčiluju, že vždycky přijdu a ŘVU a že se mám laskavě uklidnit, vždyť se tady rozčiluju POKAŽDÉ JEN JÁ!!! je snad MŮJ problém a MOJE chyba, že různí random kkti nejsou schopni na úrovni psát ani mluvit, neb mají ikve tykve? to mám v tom kanclu jako nocovat, abych získala extra čas ("přesčasy neexistují") na překládání hieroglyfů kktů nr.1 do obecné řeči kktů nr.2 s formátováním a diakritikou, aby oficiální výstup nevypadal, že ve firmě dělají vopice? a nebo JE TO FAKT DOOPRAVDY JEDNO? děláte si ze mě kurva srandu???
 
MenthaPiperita  
Amen, kurva. Místo věnce možná radši nasrat.
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Mas to vic mrdat.
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Kurva to byl vcera zasranej den.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Jak mám kurva něco vytvořit s tímhle zasraným softwarem, který na každý vstup od uživatele reaguje s cca 0,2-0,5s prodlevou a vyhazuje neustále zmatené chybové hlášky? A tyhle errory v knihovních objektech vyléčitelné tím, že v knihovně hýbnu grafickým objektem o pixel tam a zase zpátky a zase to releasnu - to je jako kurva co?
 
Kurva doprdle už hrdzavou kotvou do riti mrdat tenhle čajovník. To je dopiči tak strašně vápnostřežnej, že bude vysírat i kvůli zalejvání vodou z vodovodu? Mrdat, kurva. Dostane destilku se síranem, a buď se zvetí, nebo skončí na kompostu.
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Asanovat domrdany lidstvo, asafp. Prace na kterou staci zasrana prodlouzena micha a stejne je to pro nektery mrdky intelektualne narocny. Kurwa jebana mat, mlatit to bazukou naplocho. Aspon ze tu dobre varej, bude se mi styskat, az tohle dokurveny kokoti hnizdo vyleti do luftu. Mohl by to zase nejakej malej curacek zapalit jako pred lety.
 
cestujicivnoci  
Serou mě zmrdi, kterým připadá napohodu místo komplet funkčního examplu v jednom zipu dát dokumentaci.
 
Je. Kurwa.
rionka světlo na konci  ocasu
vidím, že v dubnu se sem asi budu vždy vracet s podobnými hovny. howgh.
 
rionka světlo na konci  ocasu
(toto nejni vo okounech)