Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Do píči už jednou kokoti zkurvený, kolikrát vám ten zasranej formulář ještě budu muset poslat?! To si s nima vytíráte svoje tlustý smradlavý prdele nebo co? Takový zajebaný prachy vám člověk nacpe, běda jak je někde o dvě koruny vedle, a když jednou to má jít obráceně, tak se třeba poser! Aby vás AIDS po poli honil, píči nemytý, zapařený, podebraný!
(ČSSZ, kolo třetí)
 
blabulabul  
aa, dzień świra, to sem kurva dlouho neviděl, budu muset zopakovat
DJ Slamák 15:30:08 on Sunday,   4 December 292,277,026,596
Bude to chtít důraznější metody, kurwa.
https://www.youtube.com/watch?v=J38txXW6Z7I
blabulabul  
Pejskaři zasraný zkurvený. Všichni ti čuráci vymrdaný v ulici musej mít ty mrňavý kotníkomrdy, ale sou moc sexi na to, aby s nima do zasraný prdele šli ven, nebo aspoň kurvapiča je naučili srát někam, kde do těch jejich sraček každej nešlápne. Kurvy zasraný mrňavý takhle vobeserou celou ulici, všechny auta, vobechčijou všechny baráky, já mám furt všechno vochcaný, podrážky samý hovno, doma hovna, v autě hovna, všude hovna kurva zmrdi zasraný zkurvený. Vono nestačí, že když mrzne, že jim ty hovna nakopu před vchod, ne, nedocvakne jim to, hoven je pořád všude jak nasráno, kam člověk šlápne tam je hovno. Jednou se fakt ale už naseru a i když za to ty uječený uštěkyný svině mrňavý nemůžou, normálně je nakopu do prdele až nalítaj do Jizery ať chcípnou a sousedi ať se z toho třeba zeserou. Zmrdi.
 
sunset One fine day we'll fly away... 
Tak to tu vážení ještě nebylo. Jeden vítěz, zato po dva měsíce suverénně v čele.

Hlavní cenu každodenní masové soutěže o čůráka měsíce za listopad i prosinec vyhrálo o délku mnoha zapruzelých prdelí oddělení PPL. Mrdky pomrdaný, takovej lajfstajl sem nežral. Kdybych to měl kurva vokomentovat, tak bysem se posral a takový sprostý slova ještě nikdo nikdy nevynalez a kurva ani vole pyčo nikdy nevynalezne.

Nízkost těch debilů je donebeřvoucí! Všechny lidi tam choděj pro prachy jsme vobrazili, vomailovali, voblažovali svým nasraným ječením do jejich chlupatých oušek. Všechny kontakty z nejleprotičtějšího palce vysosaný a stejně sme tam dohajzlu nenašli jedinou pizdu, která by nebyla 2 měsíce nedostupná nebo naprosto tupě nevědomá, v kómatu nebo v tom nejkomunikativnějším případě už tam nepracující!
 
Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
Tohle si čím dál tím víc říkám při sledování NHL. Ale vím, že je ty čuráci nijak hodlat neubírají, tak si vždycky akorát zanadávám.
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Zmrdi zasraný, táhněte už s těma zkurvenejma reklamama do prdele!!!!
 
DJ Slamák Kvůli lidu, kvůli klidu vybereme  to menší zlo.
Dĺžene a mäkčene požuvívať netreba, sú už aj tak mäkké, možno ich rovno prehĺtnuť. Do piče.
sunset One fine day we'll fly away... 
Sem grammar nazi a jsem na to hrdý
Když, kurva, budeme požuvívat moc" dia-kritiky", a hlavně, čááárek! ... tak bude, to vám řeknu, svět zas vo velkej kus debylnější místo!
 
DadB jsem zralý na  šrotovné
MRDAT ČURÁCI MRDAR
HODINU SE S TIM TADY SERU

Na stránce se vyskytla chyba
Chyba
Detail chyby
Interní kód chyby: 1400
Popis chyby: 1400:ORA-01400: do ("PUB"."OBD_PUBLIKACE_FIN"."TYP") nelze vložit hodnotu NULL (DBD ERROR: error possibly near <*> indicator at char 126 in 'insert into obd_publikace_fin (ID_GRANT,ID_PUBLIKACE,INS_KDO,CISLO_GRANTU,POPIS,UPD_KDO,TYP) values (:p1,:p2,:p3,:p4,:p5,:p6,:<*>p7)') Dotaz: insert into obd_publikace_fin (ID_GRANT,ID_PUBLIKACE,INS_KDO,CISLO_GRANTU,POPIS,UPD_KDO,TYP) values (?,?,?,?,?,?,?)
DadB jsem zralý na  šrotovné
OBD zasraný zkurvený pojebaný
kdo ten systém vymyslel by zasloužil dva negry s drátem a letlampou
 
MaLer Tak určitě! 
Mrdat tuzkou do voka, zasrany podelany hrabeci rady
 
sunset One fine day we'll fly away... 
Jó karma...
Proč, do zapařené pičky, proč vždycky když člověk nárazově/náhodou vytlačí nějakou větší škváru a moh by bejt fklidu, přijde vzápětí zcela nečekána nezvána účtenka na velmi podobnou sumu?
Bože, jakkoli se jmenuješ, někdy mě pěkně sereš! :)
 
oklahoman 42 
Zkurvena Ceska Posta... kvzliva jednomu domrdanymu doporucenymu papiru, ktarej byl stejne na hovno (vyzva k zaplaceni / neplatte, jiz uhrazeno, bych blil) jsem prisel o pul hodiny zivota a nasral se naprostou nechopnosti mistnich uradnic za zajebanymi prepaskami. Doprdele jak tohle muze jeste dneska fungovat?
 
mot Give me a kiss to build a dream on 
Kurva, to bude karma.
Mrdat kurva, jakto, že mám každý tři tejdny jednu zkurvenou zpičenou domrdanou virózu. Jak mám kurvadopiči už fix dělat, když mám v hlavě zkurvenej úl. A zrovna když je nejvíc práce, u všech kurev syfilitickejch.
 
Kurvy zamrdané babišostánské, právě nám dali k 31.12. výpověď z baráku, že prý sem budou stěhovat ty stovky ajťáků pro dohled nad EET. 26. listopadu, kurvadrát, když se před vánocema dodělává nejvíc akcí. To ti zmrdi nevěděli dopředu, dopičikurvaaleuž.
 
Morlor Né že by na tom záleželo, ale ano. 
Nesu v ruce dva džusy a v Lidlu před expresní pokladnou s metr krát metr cedulí "max. do deseti položek" mě předběhne dýchavičná tlustá prasnice s košíkem zmrzlin a těch největších prostě píčovin. Kráva blbá vepřózní, hudryfuj, bleble.
 
asskymo Zakládám oheň - kouř potěší - venkovana 
Děsivé, svině kriminální dělají nevídanou kriminalitu. Jestli někdo může žít z toho, že 24 hodin je nade mnou zavřený a něco dělá s přístroji a když jsem doma, tak mne pronásleduje z místnosti do místnosti, tak jde o kriminalitu nejodpornější, za kterou devianti platí. Za chvíli jste všichni před soudem, svině ukradli mi byt, zničili hypotéku, jsem na ulici a do nekonečna škodí a provokují.
skull I skladník v Amazonu si může přečísti  Vergilia v originále
byste se zlobila pro trocha hlasiteho mrdu...