Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


Tak to bude prapíča!
Prazacka A zase bude...  Foto kvítí
Že je to píča se ví už pár let. Postupně vyrostla na megapíču, to se dalo čekat a bylo jen otázkou času, kdy se stane terapíčou. Vždy, když už si myslím, že dál to nejde, tak mi dokáže, jak moc se mýlím. Dnes jsem na to přišla, ona je prostě zasraná supermegaterapíča s fraktálním potenciálem, ono se to nikdy nezastaví!!!
 
Deever Bránit Evropu z Německa  může jenom ruský fízl.
Chápu, že v rámci vašeho korporátního přizdisráčství nejste schopni napsat tiskovou zprávu bez společné schůzky šéfa marketingu, vrchní PRistky, najatého koprobota z agentury a viceprezidenta pro obchod. Vážně to chápu. Ne, nechápu, ale to je jedno. Proč ale, do psích koulí, nepozvete mě, abych vám to tam za patnáct minut nadiktoval a všichni jsme si nemohli jít po svým vykořisťování dělnický třídy, případně na golf nebo dělat manžovi teplou večeři při sledování Deníku Dity P.? PROČ?
 
píča jedna, zkurvila mi celej víkend.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Kurvadohajzlu už zase! Už zase se musím dozvědět o další práci tak, že se mne šéf zeptá, jak na tom jsem, jestli je to hotový! To je furt dokola jak u kreténů! A ne, ono se to nezlepší!!! (Kolega už zažil, že ho seřvali za to, že neudělal něco, co mu jaksi opoměli zadat)
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Zkurvený retardovaný doklady a retardovaný mamrdský čůráci co nejsou schopný, NEJSOU SCHOPNÝ DO PÍČI UŽ KURVA, mi ani po ČTVRTÉ URGENCI mi zaslat JEDNU A4, vymrdanci vypíčený, to by člověk jim hlavy ukopal.
 
Mléčný retentát! Kurvadoprdelecotoje? Jedna lžička "jogurtu" a celou noc mu bylo blbě. Technologii na to, abyste mohli vidět co je pod žebrem, nemáte, ale jak zkurvit jídlo, to jde jedna báseň.
 
lillyofthevalley   chci tam!
Kráwa nebeská! Ztělesněné sobectví, pizdikřuška jedna i po čtyřicítce intelektově nedomrlá! Tři týdny ho houpá, aby pak, vozgřusácky v devět večer poslala totálně dementní zprávu..... bez kouska studu, blbka rozmazlená. V tak vážných věcech, kurwafix, nejde o její zasrané nedostatkem chlapů frustrované ego! Pizda.
 
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Nevím proč musí mít všechny renderované postavičky v reklamách vizáž šťastného kreténství.
To zelené hovno od alzy, vždycky když se to na mě v bedně vysune, tak mám pocit jako by se zezdola rychle vystrčila chlupatá prdel s namalovanýma veselýma očíčkama!

Ta hnusná rodinka, nebo co to je, s velkými hlavami, kterým se v držkách zračí ta největší měšťácká nízkost a tupost!
Ty tuny dalšího hnoje, který jsem milosrdně pro tuto chvíli vytěsnil z paměti! Chleba namazanej prdem!
Volám jako Ginsberg!

Ty holywoodský rendery, zřejmě předpokládající, že divák je naprostý kretén a kripl a tak se s těmi držkami identifikuje, najděte si libovolný screenshot z takovýho madagaskaru https://www.google.cz/search?q=madagaskar+movie&tbm=isch ta čilá šťastná mentální retardace!
Ty přisražený mongoloidní ksichty! Pak to vyserou v miliardách, na každej sloup, takže tomu neuniknete, musíte jít do alberta a koupit si veselou krávu a ještě o to požádat!
Aktivně se účasnit těch kupeckých haha píčovin, co vymýšlejí ti sráči v reklamách se shnilými mozky!
Kéž by jim našili na xicht jejich vlastní vyrenderovaný prdele s nějakým rodinným sloganem!
Zatímco všichni už jsou tak tupí, že kolem toho a v tom chodí a nic je nenapadá. Poseru se!

Ty krásný doby, kdy reklamy kreslil takovej mucha https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/19/Alfons_Mucha_-_1902_-_Cycles_Perfecta.jpg

Uf, to se mi ulevilo.
 
lillyofthevalley   chci tam!
Děte do prdele s posranou civilisací!
 
vy pice vymastene delnicke, tahnete do hajzlu i se vsim svym hlucnym pomrdanym vercajkem, mor na vas, mor na ty kundy, co to objednali, mor na celou tu pojebanou haha-colledge, co v tom zkurvenym starym baraku vedle sidli
 
Dadaista  
Dokurvený dvouhodinový spánek, vyjebaná pětidenní rýma, kvůli které se nedá dýchat, a zasyflená židle, o kterou jsem si musel ukopnout svůj oblíbený malíček!

Doufám, že mám na tenhle týden vybráno.
 
DadB jsem zralý na  šrotovné
Dojebanej systém našeho státního zdravotnictví, zlámaná haxna, bolest v krku, teplota. Kurvadrátaleužfaktjako.
 
Jaase Beware the beast but enjoy the feast  offers
V korporátu dělám poprvé, tak to prostě nevím a ptám se!
Doprdele, aby bylo vulgaritě učiněno zadost!
 
DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
EMEA se, kurva, používá snad ve všech zpíčených multinacionálních korporátech, doprdele.
Jaase Beware the beast but enjoy the feast  offers
EMEA? To se používá i jinde, nebo jsi taky v DHL?

A abych nebyl OT: zmrvený denní spánek a pomalu se táhnoucí noční ... alespoň že ti Milánci se dneska chovají normálně, na rozdíl od včerejška, kdy bych je ráno ubíjel rozžhavenou rezavou tupou lžící do ucha.
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Ani hovno, akorat si rikam, ze bych mel dostavat procenta z usetreny castky za uklid, pokazdy kdyz nejakej nedomrdanej polskej ridic zaslouzi rozmazat po zdi a ja ho necham zit. Brexit na ty imigrantsky mrdky.
DadB jsem zralý na  šrotovné
Někdo spadl do drtičky, kurva?
DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
(Pyča, já prostě nic neumím udělat pořádně)
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
A toz kurva hlenem pokryta, to si tez pochvalim, jak ten domrdany bozi den prijici skvi se a tli co zkurwysin przebujely. Vite vy dementi nedobcovani, nac prijde ocista potravinarske vyrobni haly ci skladu od hoven premnohych z lebi vyhrezlych a sajrajtu vseobecneho? Tu pomnete, kolikero penci premnohych setrim spolecnosti polozabozrave teto s kazdym nekompetentnim slovanskym bratrem, jenz ziv a na sracky, z nichz slozen jest na sracky nerozjezden brany opusti.
Much better