Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


to si pan fuka nezasloužil
Moc mě neser, nebo to taky schytáš. Kdybych měl potřebu nadávat na lidi, co jsem nikdy neviděl, bylo by to v pohodě, tohohle zmrda mám v práci.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
to si pan fuka nezasloužil
Vypíčený čuramrdán F., co se neustále tváří, jako kdyby měl v prdeli obřího čůráka a nos strčený ve smrduté zmodralé kundě, kretén, co by si zasloužil za každý ze svých sto padesáti centimetrů narvat černošské péro až do žaludku, idiot, co ho vlastní matka nespolkla jenom proto, že by to byla ta nejzkurvenější nechutnost, kterou kdy v životě udělala, zkurvysyn, co se udělá jenom když může jebat ostatní lidi za něco, co neudělali tak, jak ve své posrané křišťálové kouli viděl, ale samozřejmě to vymrdanec nebyl schopen plnohodnotně vysvětlit.

Piča, piča, piča, chleba namazaný hovnem jemu do držky a syfla na jeho kliku od kópelky!
 
Zasraný zkurvený zkorumpovaný poslanci, kteří nic nedělají se snížením trestní odpovědnosti mladistvých. Viz napadení stařenky v Brně dnes i jinde jindy. Svině.
 
DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
Ritný otrok pana Popelníčka, přece.
Kurvaaaaaaa 2:0
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Eh, ted nevím, kdo je p. P.!
DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
Copak, pan Prověrka něco posral?
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Takže je na vás už insolvence, vy kundičky? No to mi poser holý záda.
 
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Kokote..
 
Jeden kurva z obchodu mi vzdycky rikal ze dulezitejsi nez vyrobit je prodat. Myslim ze ho vyrazili po pul roce...
blabulabul  
Nevím, čemu nerozumíte. Není umění dělat levná funkční řešení, umění je prodat drahá nefunkční řešení.
sunset One fine day we'll fly away... 
No tož to sem nežral. Tak já naservíruju idiota k sežrání na zlatým podnose se solí a kečupem a ten kripl majitel mu regulérně odkejve, že pomocí robotů lze vkládat a editovat záznamy do relační databáze. Pro neznalé - to je príma asi jako drbat se na zádech roztočenou bruskou a odpalovat si zároveň cigáro dynamitem.
A sem v píči, šéf klienta je ujištěn, že to půjde a my všechnu přípravu uděláme snadno za hoďku dvě. Na závěr jsem ještě zjebán, co s tou kokotinou otravuju.
Taxem se zeptal (pěkně na vnitrofiremní diskuzi kterou čtou všichni) mejch bílejch goro, totiž guru a mám silný pocit, že všichni se podle nátury buď smějou nebo do čelíčka ťukaj ještě teď, páč to prostě nejde.
Moje řešení za pár litrů spadlo tiše pod stůl a klient za kvartál zjistí, že za nefunkční řešení vyplázl sto tisíc a pak bude teprve KUREVSKY NASRANEJ...
 
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Do píči takovýho času a prostředků tu zamrdáme jen proto, že synové a dcery Olympu jsou příliš sexy na to, aby se přihlašovali do toho zkurvenýho SAPu. Osraté kokoty do huby!
 
Ty nezodpovedna pico! Alibisticky curaku!
 
rionka světlo na konci  ocasu
nejdu na akci, abych se nasledne zahrabala u banovani a odbanovavani pubertalnich kikotu na internetu. co uz... clovek musi ta tlacitka obcas provetrat. ale trochu mi to pripomnelo, co me sere na internetu: lidi!
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak je mi líto, je zase na tenhle klub. Opravdu, subíku, když se zorganizuje kvůli tobě schůzka v Istanbulu o 12 lidech z několika zemí, a tyse rozhodneš, že nedorazíš, i když jsi už dostal zaplacený letenky a hotel, stejně tak jako tvoji otroci, tak si kamarády neuděláš. Ty zdrclá mrdko zkorumpovaná. Vlastně ne, ty bys rozesral i korupci...
DJ Slamák 15:30:08 on Sunday,   4 December 292,277,026,596
To si Jaroslav Vodička zasloužil?
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
vyplavená kolna, vyplavený pes, pomlácené jednoukvetoucí růže, které vloni zdecimovalo sucho a nekvetly, letos slibná násada, majoránka v prdeli, jabloně, hrušně též, zbytek jsem ještě neviděla, ale je to fuk, protože další bouřkové pásmo se blíží, zedník Chvístek Ostrava nekvalitní nemohu doporučit