Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle, Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


nesoustredeny cože?  22.srpen 2014 20:28:08
Do hajzlu s "MACHINE TIME". Kurva ale už!

- Estimaty pro práci dělané stylem "tak ten manuální update konfiguráků vám zaplatíme, to vytvoření scriptů taky, ale jakmile ten script pustíte, tak těch pět minut běhu vám nezaplatíme, protože to je machine time" mne opravdu, ale opravdu začíná neuvěřitelně srát.

- Smoketest těch buildů samozřejmě dělejte, ale dáváme vám na to patnáct minut a dobu, po kterou se to instaluje, vám platit nebudeme, protože machine time.

- Všechny tasky vám pěkně rozesereme po 434234 kategoriích (aby v tom byl ještě větší bordel) a každému dáme tak 0.1 hod (proč to už neestimovat v sekundách, čůráci?!)

- Připravili jsme pro vás úžasný super hyper systém (napsaný čínským zmrdem a zvící jednoho 2000 řádkového perl scriptu) pomocí na kterém dělejte všechno co jste dělali předtím u sebe. Je to asi tak třikrát pomalejší, nedáme vám k tomu přístup (když chcete vytvořit build, tak do toho šťouchněte klackem a ono něco vypadne) a hlavně když to pojede, tak si laskavě uvědomte, že vás v tuhle chvíli zrovna neplatíme (protože to je machine time)

- Hlavně že máme každej týden v sedm ráno meeting kde se všechno řeší, probíhá výměna názorů (přijďte se svým, odejdete s naším) a nastavují se procesy (leda hovno). Mezitím se stejně spousta projektů už dostává do aktivní fáze, takže se všechno stejně řeší za pochodu.
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky 8.srpen 2014 10:13:44
to si tak krava ze me dela prdel...... Potrebuju na Back to school kampan letaky, nekolikrat to reknu a i napisu termin, do kdy maji byt hotove. Godzilla bohuzel neposloucha a podklady misto pondelka zacne resit behem dneska a az po me urgenci, kde mam hotovy produkt.
Chvili ticho a pak se me dvakrat zepta, jestli to opravdu musi byt Back to school letaky a jestli nemuze udelat jine.... Zacnu mlatit hlavou o zem :(

a IMHO tenhle klubik book. Asi tu budu castym hostem
sunset One fine day we'll fly away...  18.červenec 2014 12:30:14
Zasraný český vovce, prej že "nikdy žádnej zákazník nechtěl doložit materiál"... Tak zmrdeček mi účtuje za matroš katalogový ceny + dopravu (přitom má 25* procent slevy a dopravu na místo stavby zdarma), k tomu efektivně asi 380 Kč za hodinu práce (tahání LANky v baráku) a stráááášně se diví, že se voe někdo uráčil ty jeho ceny spočítat a dělá Bartošku, že prej já jsem špatnej klient. Ještě jeden takovej zasran, chytnu ho za tlamu, vyhodím do prdele a cestou mu urvu škebli.

* slevu vím, páč znám obchodního ředitele dodavatele a obchodujeme spolu, prej že mi to za ty prachy namontuje on sám osobně:)
Deever Bránit Evropu z Německa  může jenom ruský fízl. 8.červenec 2014 14:31:12
z toho jak polyká co on vytřel se mi navalilo
sunset One fine day we'll fly away...  8.červenec 2014 12:09:15
kolegyně vrká do telefonu na půl firmy
Když doma zameteš, tak ti ho večer vykouřím až do konce. A když vytřeš, tak to i spolykám:)))
sunset One fine day we'll fly away...  25.červen 2014 23:06:29
Kurva zasraná, to sou fšichni pojišťováci takový dementní socky, že nechápou potřeby střední třídy? Jeden si myslí, že mě vole jahody lechtaj na koulích a že mu zaplatím dovolenou na kanárech, druhej zas nedokáže pochopit, že na jeho investiční rady se můžu jako dealer na burze vysrat a třetí pipině budu asi muset vytetovat na čelo, že voe pojištění za 15 ročně při limitu 150 na jednu jedinou krádež je kurva do hajzlu prostě do pyči drahý. To jako v těchhle institucích doufaj, že sem nějakej vychlastanej kripl a bezmozek, když si chci pojistit nový rodinný domeček za X mičud?

A jen pro prdel - zeptám se vždycky na prostou otázku - kolik od vás dostanu za škodu vykradením ve výši 750 a zničený věci za dalších 250; a všichni do jednoho mlžej jak vokna u auta, kde se zrovna mrdá.
MenthaPiperita   13.červen 2014 21:28:52
Kokot zasraná, vpředu i vzadu otitulovaná... ať se napřed naučí česky, anebo aspoň ctrl+c - ctrl+v tak, aby nevynechával začátky vět, a ať to některej jeho poskok přečte, jestli aspoň všechny zdroje byly s diakritikou, když už jsou samá chyba a nedávají smysl, než tu píčovinu jebne mně na překlad, který "strašně spěchá" - měl na to jenom rok a půl času. Hovado neestetický, aby mu shnil a upad.
zpiceny pice vsech pici. jako by jim nestacilo, ze zpici vsechno na co poslou z pici dotaz a vrati jim to picu pici chyb!
Naprosto zkurveny, zasrane pomaly, vyjebany pracovni pocitac s kundovskym ubuntu, ktery ani nejde normalne vypnout. Zkurvena zkurvenost.
sunset One fine day we'll fly away...  3.červen 2014 22:12:32
Ani kurva hovno! Vždyť já si vlastně jezdím/lítám po hotelech, tam něco povídám, občas podepíšu nějaký smlouvy atp a zas jedu zpátky. Jediný blbý je, že tutam narazím na špatnou hospodu, jen Mekáč je fšude stejně hnusnej:)
sunset One fine day we'll fly away...  3.červen 2014 21:48:03
Je to vegetarián typu kráva je můj bratr*, pracovitej jak chrlič, zkurví na co sáhne a tak ho nechtěj ani na hovnocuc, čurák nemytej se zelenou plísní za předkožkou, ubohej vonhrňdíra, sociál zkurvenej zahnízděnej ve čtyřiceti u rodičů, pablb s rádiovkou, co vyleze z domu jednou za rok do jednoty přes ulici, bratra nemůžou ani pustit z domu jak je vylízanej a přesto má takovej tvor drzost votírat se mi o moje předky jen proto, že to zrovinka nejsou Češi. Ostatně celá tahle famílie hrůzy (i von) jsou zavostalý čoboláci z nějaký zaprcaný vosady, tak kurva čužuž!

* hubu plnou ušlechtilosti o návratu na stromy, ale dát jim krávu, tak do tejdne chcípne, páč ji ani ve svý tuposti nevyvedou na pastvu, o dojení nemluvě
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 3.červen 2014 9:39:57
Je to ZMRD VŠECH ZMRDŮ!
e.wusha ...  2.červen 2014 22:44:02
píčakurva zajebaný všechno
beskyder bez teploušů by nám ten vláček   už dávno nejel 2.červen 2014 16:27:11
Není čas začít si hrát na vlastním písečku, do řiti?
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 2.červen 2014 16:21:50
Kretén jeden zasranej! To je normálně esence kreténství a odkapává to z něj jak sliz, rozmrdat mu hlavu o futra by byl záslužný čin!
sunset One fine day we'll fly away...  29.květen 2014 14:32:00
Koprofágie v koproracii (podle vzoru demokracii)
Mocné moje muheheee se line krajinou, byv jsa upozorněn na poslední zápis z porady dozorčí zrady našeho korporátu.
Kolega zabodnul prst na stránce 2 a za mého hurónského řevu prakticky ocitoval stížnost, za kterou jsem od generála někdy před rokem dostal pokutu 3 kolíků zasunutých do prdele za neloajální kecy:)
CrazyJoe žere malé děti  a nevrací kočárky 28.květen 2014 11:48:22
Kurva, které prase pustí do produkce aplikace s DB connection natvrdo zadrátovanou v kódu?! To jako nikoho nenapadlo, že by se to někdy mohlo migrovat na jiný server? Od jedné z aplikací mám naštěstí zdrojáky, ale od té druhé nikoliv! Doprdele, co to je za dementy?
sunset One fine day we'll fly away...  26.květen 2014 15:59:25
Teďko v pátek seděl čurák kousek od nás v zatáčce a nápadně na mně při odjezdu kejval flaškou s pivem. Kurva, to se nedá vypovědět, jakou já měl chuť zdvořile mu pokejvat v odpověď pistolí.

Jenže to by mohlo poněkud rozhodit sandál budoucím sousedům, pověst alá Dirty Harry nechci a taxem zas vychladl, proč jen sem kurva furt tak rozumnej:)))
sunset One fine day we'll fly away...  26.květen 2014 9:47:51
Ne, děkuji. Vaše maily čtu, ale prostě Vám na odpověď seru.
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  25.květen 2014 11:44:05
doufam, ze se kravy podrazite co nejdriv navzajem. tohle udelat malymu, to vam neodpustim.