Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pár základních pravidel:

1. Nechovej se jako blbec.

2. Pokud někdo tvoji fotku označí jako Století, pravděpodobně to znamená, že už tady byla, nebo je hodně profláknutá. V tom případě ji laskavě repostuj do okouního klubu Století. Tam si ji mohou prohlédnout i ti lidé, kteří náhodou nesledují tento klub od jeho začátku. Chápeme, že to je možná poněkud rýpalské, ale pokud se toto pravidlo nebude dodržovat, tento klub se brzy zaplevelí fotkami ze začátků Internetu.

3. Nemravné fotky se odkazují linkem "18+". Nemravnými fotkami se rozumí vše od bradavky dál. Víme, že v době, kdy se na netu objevují šílené perverze, je to poněkud staromódní, ale pochopte, že někdo tenhle klub sjíždí i v práci či s dětmi.

4. Prosíme, žádné nechutnosti. Díky. (Pro vysvětlení viz bod 1.)Fotku vložíte pomocí tohoto příkazu: <img src="adresa-obrázku-na-webu">
Spřátelený klub Ujetá videa se nachází zde.
Drsnější odnož ujetých fotek se nachází zde. Odeberte se tam, pokud si nejste jisti, zda je vaše fotka ještě ujetá nebo už nechutná.

Pro zájemce historie a skvělých ujetých fotek v dokonalém rozlišení doporučujeme Shorpy. Prostě klasika.


Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Not the hero we need, but the one we deserve’ These words were famously used to describe Batman, but we are not Gotham, and our hero is someone else altogether. Our hero’s name is Mark Longley. Mark Longley lives in Surrey, and he is getting married soon. His stag do was yesterday, and Mark Longley and his friends are not here to joke around. There is a lot going on in the picture above, but let’s focus on what’s important here: his face. This face, dear reader, is a face covered in pubes. It’s not just your everyday pubes ‘tache, or beard. A normal man probably wouldn’t have even thought of doing anything more than ye olde pubic facial hair, but Mark Longley and his friends went that extra mile. The pubes belonged to ’20 to 40 men’, and were apparently sent to the best man’s house by post. Isn’t this all truly beautiful? We wish the happy couple all the best, and hope their wedding goes as well as the stag do did. Never change, Mark Longley.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
 
JeromeHeretic Nejsem temný, jsem jemný   v hezkým svetru
Ne, jen pisu jak to obvykle byva. Ja nevim, jestli si tam tu vodu cerpa z vlastni studny, nebo odkud ji bere...
SAGITARIUS  
Jerome, vem si prášek.
Kdyby napsal že je to první osídlení Marsu, tak tomu také uvěříš?

Ostatně pokud je to opravdu v Kalifornii, tak to s největší pravděpodobností bude Palm Springs, kde má 90 % celebrit své zimní rezidence. A tam je sucho tak nějak z principu, protože to leží uprostřed pouště. A bez lidí tam neroste ani stéblo. (ale zase je tam v zimě teplo, na rozdíl od Pacifického pobřeží u LA)
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách,  nýbrž naopak, rakety v nich...
A to jsi všechno poznal z té fotky?
DJ Slamák Dráždivé zplodiny životních příběhů. 
Cywe a já si říkal, kde má asi schovaný čtvrtý pár nožiček!
monty.roman  
to už ten scotty celkem přehání.
JeromeHeretic Nejsem temný, jsem jemný   v hezkým svetru
Obavam se, ze celebrita odpad ze sve koupelny nemela skrzeva prorezanou trubku privedenej ke vsem stromum na sve zahrade, jako jsme to meli na chalupe my...
JeromeHeretic Nejsem temný, jsem jemný   v hezkým svetru
To jako, ze kdyz je sucho, tak byva zakaz zavlazovani z vodovodniho radu. Je to pomerne bezne i u nas... ale soudruh je celebrita. Vsichni jsme si rovni, jen nekteri jsou rovnejsi. Fizlove samoze pres tu vysokou zed to patrne nezahledli, tak ho ani nemeli proc predvolat k poadni vysvetleni a tydlevidle. (Prestoze, a to je na tom to zajimave, padesat procent sousedu k podani vysvetleni predvolat zvladli. Jiste padla i rada obvineni a oni ted pred soudem celi hrozbam vysokych pokut. Takovych, ktere jsou pro ne likvidacni, ale tady soudruh celebrita by si jich ani nevsiml... a tak proc ho vlastne obtezovat, zejo...)
el Sent from my  browser
Ano, ja to chtěl napsat... :-)
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
el byl blíž, fskutečnosti moucha.
Akvarko Even Alf is not humorous at times 
THESE AREN'T MY GLASSES
mrtvá planeta imho lepší než planeta nemytých celebrit
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
:)
Aby se mohla osprchovat.
Jenže tady je to naopak, celebrita sem tu vodu přivedla.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Nevím v jakém klubu se nedávno řešilo, že když se budeš sprchovat dvakrát denně, tak zabiješ planetu. V kontextu s touhle debatou to trochu úsměvné je :)
SAGITARIUS  
A děti v Somálsku žízní. Kapitalisti zasraný...
SAGITARIUS  
To jako že když má byt 57+8, tak by celebrita neměla mít na vodu?
Sucho v Kalifornii a zahrada celebrity
popis