Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Jaase Beware the beast but enjoy the feast he  offers 17.březen 2004 10:54:03
Tedy, myslím kontakt na něj :)
Jaase Beware the beast but enjoy the feast he  offers 17.březen 2004 10:52:16
janek
Wow ... tak tohle dej někam dál, a bylo by vhodné uvést obor(y) jeho vědomostí ... To by se hodilo nejen tobě, a myslím, že ten dotyčný by měl zajištěný solidní příjem .-)
bwian I'm a lucky bastard!  17.březen 2004 10:28:16
janek: A nevěděl by ten člověk nějaké zajímavé informace o úplných řídkých množinách v PSPACE? Marně něco hledám.
janek The Spice Must Flow  šílení sněhuláci 17.březen 2004 10:22:42
To věřím, tenhle mi nejdřív nabízel, že kdybych potřeboval, napíše mi diplomku. Nejdřív jsem se tomu smál, ale pak už ani moc ne. :-)
"Will write theses for food" :-))
shaga kdo hledá najde a tak hledám já se nedám  už kvůli nim 17.březen 2004 9:37:32
janek: Kamarád dělá s pražskými bezdomovci divadlo (Ježek a Čížek), párkrát jsem s nimi byl po představení popít a co kus, to osud. Rozhodně vesměs velmi zajímaví lidé.
MaLer Víte kde se může nekuřák v klidu najíst?  Tak nám to řekněte! 16.březen 2004 23:20:16
Inu, v cechach nevim, v petrohrade jsem podobneho typa potkal, pravda, netestoval sem jeho znalosti, ale to ze prohlasil ze je profesorem matematiky na mistni univerzite bych mu i veril.
Jaase Beware the beast but enjoy the feast he  offers 16.březen 2004 23:17:27
Nemyslím, že by to opravdu bylo normální ... neměl u sebe schovanou skrytou kameru? :)
janek The Spice Must Flow  šílení sněhuláci 16.březen 2004 22:49:05
Právě se mi stala taková zvláštní (no, každopádně pro mě zvláštní) příhoda. Začnu popořadě. Mám kamarádku Holanďanku (jménem Wotienke), která v Olomouci studuje v rámci programu Erasmus. Ujal jsem se jí, když přijela, a tak nějak na ni od té doby dohlížím, jestli se jí tu daří a jestli je všechno OK (např. tlumočení na cizinecké policii, kde se mluví jen česky:) No a minulý týden jsem byl u ní na party, kde bylo asi 30 různých zahraničních studentů. Wotienke bydlí v centru města nad kavárnou - když z té kavárny vyjdete po schodech nahoru, dostanete se přímo doprostřed jejího bytu. Party byla v nejlepším, když najednou mezi námi stojí echt hnusný houmlesák a slyším, jak kamarádka volá "For crying out loud, someone who speaks Czech, get him out of here!". Tak jsem se toho ujal a milého pána vypoklonkoval. On se moc omlouval a říkal, že jen chtěl pivo. A že mluví čtyřmi jazyky a že slyšel hluk a že by s námi konverzoval...
No a co se nestalo. Před chvílí jsem byl na koncertě Wotienke (hraje na klavír a zpívá) a cestou domů jsem na náměstí potkal onoho santusáka. Chtěl po mě nějaké peníze. Jelikož pozdravil a poprosil, a protože jsem ho vlastně znovu potkal kvůli ní, dal jsem mu menší obnos. Když jsem se ptal, na co je potřebuje, přiznal upřímně, že na pivo, na jídlo že má zatím dost. Dal jsem se s ním do řeči a nestačil jsem se divit. Při diskusi o Tomáši Akvinském jsem musel hodně lovit z paměti znalosti z gymnázia, ale pokud jsem mohl posoudit, nevymýšlel si. Pak jsem stočil řeč na historii medicíny a byl jsem ohromen. Ač je to můj koníček, ten člověk (přestože jak říkal, to není jeho oblíbené téma) mě naprosto zaskočil a zahanbil rozsahem znalostí a svým přehledem. Dal jsem mu pak na cestu další peníze, on mi za odměnu řekl něco o historii Olomoucké katedrály, ve které prý přespává. Nevím, možná je to mezi houmlesy normální, ale mě tohle překvapilo. Ten človíček tvrdil, že má dvě vysoké školy - to nevím, ale aspoň tu jednu mu věřím.
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk 8.březen 2004 21:35:22
Trávíce prázdniny, byli jsme dnes s rodinou v Mořském světě na pražském Výstavišti. Akvária byla hezká, potvory v nich také (byť podle reklamy jsem se domníval, že expozice je mnohem větší), ale nevěřil jsem svým očím, když jsem si na jedné popisce přečetl, že nějaký tam přítomný živok "se živý planktonem". Po prozkoumání dalších popisek (tištěných na plastikovou průsvitku, řádně osazenou a zevnitř osvětlenou, takže to nebyly žádné provizorní cedulky) jsem zjistil, že sloveso "živyt se" je v nich standard (jen asi dvakrát se autor vůči svému úzu přepsal a uvedl, že se někdo něčím "živí"). Krom toho jsem se dozvěděl spoustu dalších cenných informací, například, že "žahavé polypi žijí v simbióze se sasankami" i leckteré další perly, o "drodných rybách" a podobných úsměvnostech ani nemluvě.

Vot Čéchija.

Jaase Beware the beast but enjoy the feast he  offers 2.únor 2004 1:07:10
LOL ... tak to je DOBRÝ!!! :-))))
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk 31.leden 2004 1:51:00
Přičemž je velmi pikantní, že to sem postuje právě Tequille, která má vedle nicku jako motto "I´ve tasted blood".
TEQUILLE i want you, in vinyl suit  I want you bad 30.leden 2004 18:02:15
zkopírováno od ID Hew:

Nedávno jsem nesl výsledky krevního testu (nejsem HIV pozitivní, měl jsem jenom sníženou srážlivost krve :o)) mému známému lékaři, který, mimo své soukromé praxe, je specializací dětský lékař v místní nemocnici. Vzhledem k tomu, že jsem slušně vychovaný muž :o), považoval jsem za zcela samozřejmou svoji pomoc mladé mamince, která se lopotila s kočárkem ve sněhu na neodhrnutém chodníku. Ke své škodě jsem si neodpustil udělat několik pitvorných "ksichtů" na malého, asi 1,5 - 2 roky starého živočicha neurčitého pohlaví, který začal radostně tleskat ručičkami a něco žvlatlat. Tomu "něčemu" jsem porozuměl vzápětí a bylo to pochopitelně "táta" a ten malý spratek to hulákal celou cestu ke kamarádově ordinaci a pokračoval i v čekárně. Marně jsem mu, k nemalé radosti ostatních, vysvětloval, že nejsem jeho tatínek. Maminka toho dítěte (neznám ji a ten den jsem ji viděl poprvé v životě :o)) mi zpočátku byla nápomocna, později se jenom škodolibě chechtala. Přibližně po třech nekonečně dlouhých minutách vyšel můj kamarád z ordinace, já mu vrazil obálku se slovy: "Tady jsou výsledky testů!" a chystal jsem se rychle zmizet. On (ta svině!) postřehl situaci ve které se momentálně nacházím a na celou čekárnu hlasitě a srozumitelně řekl: "Aha, to je to popírané otcovství, no pojďte dál i se slečnou a dítětem." a vtáhl nás všechny tři do ordinace. Maminka toho dítěte už smíchem modrala, já už jenom tupě zíral a Petr (onen pan "doktor" alias svině převlečená za kamaráda) se spokojeně pochechtával. Řekl jsem mu, že je vůl a začal se smát taky. Tím to ale neskončilo. Celá situace vygradovala, když jsem se při odchodu v čekárně pokusil tiše pronést: "Já skutečně nejsem otcem...", ale zachytil jsem několik opovržlivých a spalujících pohledů od zde čekajících maminek, že jsem raději zmlknul a dal se na rychlý ústup. Mimo smrtících pohledů mamin s dětmi mne pronásledoval radostný řev toho malého hajzlíka: "Táta, táta, táta ..."

captainn to houká kápo  sýček 12.leden 2004 14:47:52
Nikdá nevíš. Třeba jsi těžkej schizouš a psala si to ty!
manka
:-)
Jeste ze to psal nejakej uplne cizi zivot a ne muj ;-)
Život evidentně píše hůř než pes. :-)
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk 11.leden 2004 2:20:57
:-)
ocs sine ira et studio  OCSite 11.leden 2004 1:38:56
Šnek
No, jesti takhle píše sám život, tak tedy potěš koště ;)
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk 11.leden 2004 1:24:37
Ocs: Jestli onen vstup neměl být ilustrací toho, co všechno píše sám život?
ocs sine ira et studio  OCSite 9.leden 2004 21:08:43
(i) to sem nepatří;
(ii) je toho na netu o středověku spooousta, stačí umět hledat. Zrovna včera jsem si tam ověřoval, kdy byl postaven a kdy spadl Juditin most ;)
(iii) ovšem s projevenými schopnostmi gramatickými, o slovníku už nemluvě, ani ty výsledky s gůglem nepřekvapí ;)))
JSEM V ...
NA CELIM ZASRANIM NETU NENI NIC O STŘEDOVĚKU! nET JE NA ...