Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


lillyofthevalley   chci tam!
existuje, u lidí i u zvířat
lillyofthevalley   chci tam!
Držím palce!
lillyofthevalley   chci tam!
Musí co nejrychleji domů.
lillyofthevalley   chci tam!
ano
buc_buc já 
existuje, mám podobný případ, kdy jsem přivezla mámu z nemocnice a strašně se zhoršila, že to vypadalo na definitvní konec a tak jsem obvolala celou rodinu a všichni přišli a máma ožila a začala komunikovat.. až následně jsem se dozvěděla, že si plánovala po návratu z nemocnice "rodinnou oslavu", ale já o tom nic nevěděla... zemřela tedy až deset dní po té v okamžiku, kdy se splnilo všechno, co si ještě přála
Taisa nález v normě 
Myslím, že to existuje. Kamarádka mi vyprávěla, jak jí umřela babička - byla hodně stará, dlouho nemocná, senilní, pletla si členy rodiny, neměla o nic zájem, ani chuť k jídlu. A pak při jedné návštěvě byla najednou čilá, měla úplně jasnou hlavu, každého oslovila správným jménem a s chutí se pustila do všeho, co jí přinesli. Měli radost, že se to s ní zlepšuje. No a v noci umřela.
Vyděsili, uvařili čaj, zabalili do dek, zatopili, ustlali a už jsme ho zpátky nepustili. Mělo to tak být, prostě.
Micana Hoďte si mašli! 
To zní neuvěřitelně. Asi bych se hrozně vyděsila teda.
Nechci to zlehčovat seriálama a možná je to celé vymyšlené, ale v Chirurzích tomu říkali tuším poslední vzepětí. Stávalo se to těžně nemocným umírajícím pacientům krátce před smrtí. Jestli to existuje i mimo ten seriál nevím.
To je nějaká síla zvláštní.

Můj otec (85) bydlel ve vlastním bytě, z kterýho odmítal odejít bydlet k nám, zcela odkázaný na pomoc pečovatelek. Po bytě se pohyboval na elektrickým vozíku a byl schopen si například uvařit, ale ne přesunout se bez pomoci z postele na vozík, nebo z vozíku na záchod. Jedné listopadové noci kolem 3. ráno slyším tátu pod oknem našeho domu. Myslela jsem, že se mi to zdá, ale ne, byl to on, v pyžamu a na vozíku. V noci se vzbudil, přesunul na vozík, vyjel z bytu, projel domovními dveřmi, který nikdy nedokázal ani otevřít, jak byly těžký, přejel dvě křižovatky a dojel cca 1 km k nám před dům.
Taisa nález v normě 
Myslíte? :-( Já pořád doufám, že jo. Je to silnej chlap, pracoval fyzicky celej život. Teď je ho sotva polovina a vida, co zvládnul. Příbuzní mají pro něj objednanou sanitku na úterý ráno. Tak třeba to zvládne.
kultakutri se vrací do normálního života 
Je to smutné, ale zároveň tak jaksi hezké.
kultakutri se vrací do normálního života 
Blízké setkání s Ritným Rydlem?
Rejpavej_krtek  
Tak to se domů nejspíš už nepodívá...
Taisa nález v normě 
Je, ale musím přiznat, že mě to rozesmálo. Prostě si jen tak normálně čekal na tramvaj. Vůbec nechápu, kde se v něm vzalo tolik síly. Předtím se nemohl sám ani posadit na posteli. Ani nevíme, kde vlastně byl ty 4 hodiny, on to už nedokáže říct. Ta zastávka je od nemocnice jen asi 300 metrů. Doktoři se teď bojí, aby jim zase neutekl. Uvolnili mu lékařský pokoj a dovolili jeho přítelkyni, aby zůstala s ním.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Tak to je smutný...
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Hustý, právě mi došlo zadání na úplnou píčovinu na 3 A4 psaný Comic Sans, naprosto ve stejným duchu.
Ach jo :-(
Taisa nález v normě 
Kolega z práce umírá. V květnu ještě normálně pracoval, poslední květnový víkend se zhroutil. Hospitalizovali ho, dělali různé tomografie, rezonance, biopsie. Našli nádor v mozku, III. fáze, prognóza špatná. Určili mu léčbu radioterapií a chemoterapií. Prošel jednu sérii radioterapie. Potom ho hospitalizovali na plicním - zápal plic. Pak mu našli další nádor na plicích, rychle se zhoršuje. Chemoterapie už nemá smysl. Je úplně zesláblý, vyčerpaný, připojený na kyslík. Doktoři mu nedávají než měsíc života. Všichni jsme ho už oplakali. Chce jet domů (cizinec). Doktoři ho před cestou dopujou antibiotikama nebo kortikoidama nebo čím.
Dneska ráno zmizel z nemocnice!!! Mysleli jsme, že si zalezl někam do kouta, v klidu umřít. Hledali ho po areálu Bulovky, uvnitř i venku a v přilehlém okolí - hledali sestry, ostraha, policie, příbuzní, kamarádi…
Asi po 4 hodinách ho konečně našli. Byl celý od krve, odřený, s potlučenými lokty a koleny. Stál na tramvajové zastávce a čekal na tramvaj.
Jel domů.
 
super :))