Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  19.listopad 2014 7:45:12
!
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  19.listopad 2014 7:44:59
!
Trofozoit All my demons  now work for me. 19.listopad 2014 2:56:23
Rozhodně je teda okamžité zchlazení daleko účinější než jakékoliv pitomosti se sádlem později.
Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  18.listopad 2014 19:56:57
Já to naopak moc nechápu. Když jsem si tuhle hrál s benzínem, tak jsem si pak popálenou ruku máchal ve studené vodě docela dlouho. Přišlo mi to tak nějak intuitivní.
TCO will unleash the wrath  of the electric tiger 18.listopad 2014 18:29:18
Kde se to zastavi?
Řekla přeci čerstvé.
J_H_ I'm so long lets smoke tea  18.listopad 2014 12:34:04
!
"Kašlal na to, protože chtěl jít další den na tancovačku do hospody"

Jako že jak moc, ani to nechladil a nic? Nebylo by naopak pro tancovačku lepší to ošetřit? (Nic proti, svým způsobem chápu, ale stejně se zeptám...)
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate  18.listopad 2014 10:51:50
příhoda
Můj nevlastní otec strávil mnoho let na montážích v zahraničí a naučil se tudíž dobře a hodně vařit. Pokračuje ve vaření i teď, když už je mu přes 70.
Asi před týdnem se mu podařilo vylít si na nohy vařicí polévku. Kašlal na to, protože chtěl jít další den na tancovačku do hospody, takže tu spáleninu zanedbal, nemohl se pořádně ani obout, čili máti jej musela celý týden vozit každý den na převazy na polikliniku. Pak se mu to zlepšilo a doktorka mu doporučila mazat si na spáleninu čerstvé sádlo.
Co myslíte že udělal?
Rozhodl se vyškvařit si sádlo a to se mu podařilo vylít si na břicho.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, nicim se netrapit,  na nic nemyslet 18.listopad 2014 9:59:42
Pokud te desi predstavy jelena, nikdy, opakuji NIKDY se nedivej na film "Eraserhead".
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 18.listopad 2014 9:22:25
Vždycky jsem si přál nachomýtnout se k podobné akci, kdy by dotyčný rodič byl sběratelem pu-erhů a mladí by je vyhazovali, bo jsou to jen nějaký dvacet let starý čaje.
Aha, tak upozornění pro čtenáře, foťáky půjdou na Aukro :-)))
Já to pochopil, ale nabízel jsem ji před více lety (když jsem ji naposled našel) a všude se tvářili, že jako ne-e.
arnost snad nechci tak   moks 16.listopad 2014 21:16:33
Proboha, nemyslim na foceni. Uz ta vyroba filmu by byla dneska pracna a nefotilo to nijak extra. Ale je to hezky stroj.
Já už teda nikdy, fotil jsem s ní pár let.
arnost snad nechci tak   moks 16.listopad 2014 21:09:48
Mikromu II by bral kazdy.
Dnes jsem se ségrou vyvážel věci z baráku rodičů (je na prodej) do sběrného dvora a přišla řada i na pytle, ve kterých léta odpočívalo asi 100-150 tisíc nezpracovaných poštovních známek z obálek, ve kterých lidi posílali filmy do Fotochemy. Ve sběrném dvoře to vzbudilo velké haló, jeden z pracovníků volal svému tátovi, který je čistě náhodou hlavním filatelistou v HK, ten dorazil, byl velmi potěšen, vyprávěl jak on sám tyhle známky z Fotochemy taky odlepoval z obálek, já jsem mu ukázal ještě asi 7-8 tisíc vytříděných a převázaných známek co snad nějak někdy pomalu rozprodám, a on si ty pytle vzal. Přeji mu úspěšné zpracování ...

Měli jsme s sebou taky zvětšovák Axomat, ten si hned vzal jiný maník, co tam byl, že ho ve sbírce ještě nemá. A jestli prý nemáme i nějaký foťáky, to jsem říkal, že už ne a po návratu zpět jsem našel Flexaretu, Mikromu II a ještě nějaký prastarý měcháč, tak příště.

Taky jsme našli vlastnoručně podepsané blahopřání předsedy vlády Špidly k tátovým šedesátinám, to jsme zatím nevyhodili.
Na hranici s ní!