Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 18:01:25
Zrušila se Národní, ksindl se přestěhoval na Anděl a zahustil substrát. Ta tiskárna je pro ně ubytování a živobytí.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 16.duben 2014 17:56:52
Ale? To jsou mi veci, ja se v te lokalite uz tak pet let nevyskytuju, tak nemam prehled, ale tohle me docela prekvapuje. Nejak nevidim duvod, proc by se tam stahovali. Ze by tam nekdo otevrel nejakou novou kolumbijskou, nebo afghanskou francizu?
To je něco jako dostat v obálce nábojnici od poloplášťové střely.
Vcera jsme meli v postovni schrance zmuchlany plastovy obal od rukavic na kterem se psalo, ze jsou polomacene.Odhodila jsem tento to trideneho odpadu. Snazi se nam tim nekdo neco naznacit?
J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 17:34:56
Naopak je tam přírůstek.
J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 17:34:40
Naopak je tam přírůstek.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 16.duben 2014 13:47:13
IMHO to dost souvisi i s tim, jak zavreli tu prodejnu heroinu ve stodvanactce. V souvislosti s tim jsem detekoval ubytek prapodivnych individui v celem blizkem okoli.
Já to sledovala naposledy v devadesátých letech. Od té doby to vídám jen z tramvaje či auta a pozoruji, že tam probíhají jakési snahy bojovat s entropií. Entropie na Smíchově byla vždycky mocná síla a v těchhle místech bylo jedno z epicenter.
J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 12:53:02
Dole byl barák, kterému se říkalo Peklo a zřejmě tam místní obyvatelé likvidovali přebytky toulenu z tiskárny. Ale to je už dávno pryč, kdyby tam nebyla ta posraná ruina, tak je to dost dobré místo, my měli štěstí na velký prosluněný byt a byl tam klid. Než tam začali jezdit policajti a hasiči častěji než pošta.
Jo Kmochova, pardon. Kdysi v tý ulici snad nic jinýho než smažky nebydlelo. A bylo to tam hodně drsné.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 16.duben 2014 12:21:05
Za "fetohobohotel" dik. Na tyhle schody sem si vubec nevzpomnel.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 16.duben 2014 12:16:45
Jo aha. Fajna past, wtz, tam se ale da zajet jen z Plzensky, ne z Holeckovy, ne? No... tam bych neotacel, ale normalne vycouval, kdyz uz je o tom rec.
J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 12:08:12
Ne, Kmochova x Holečkova. Zátaras je na konci ulice Grafická, jak začíná Kobrova. Hned u fetohobohotelu bývalé tiskárny, takže hlavně cizinci se tam nejednou dost zapotili hrůzou.
Tipla bych ty v Mahence. Myslím, že je tam vidět i ten zátaras. Fór ani nebyl tak v tom, že ta zajížďka by byla dlouhá, jako že na konci se pro po obou stranách parkující vozy jaksi nebylo kde otočit. Stalo se mi to taky pod tlakem navigace Garmin a to i přesto, že jsem tam vyrostla, a ty schody si mohla pamatovat (i když takovejchhle krátkejch spojek mezi plzeňskou a holečkovou je několik souběžnejch a některý se projet daj, jiný ne). Každopádně otáčecí manévry s delším vozidlem byly pobaveně pozorovány místními divokými domorodci, kteří ve větším množství vypadají dost nebezpečně.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 16.duben 2014 11:58:16
LOL, to myslis tyhle schody? (Jine me nejak nenapadaji) http://mapy.cz/s/9Fwq
J_H_ I'm so long lets smoke tea  16.duben 2014 10:57:14
Když jsem ještě bydlel na Smíchově, tak naše ulice končila schody z ulice Holečkova. Asi tak před 5 lety přestaly po těch schodech dolů jezdit auta, protože je tam "navedla navigace". Nyní to už je prý lepší, i ty nejposlednější mapové podklady přivedou auto do slepé ulice (neoznačené), která končí betonovými zábranami a kde už na ně čekají místný kmeny.
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  16.duben 2014 10:52:22
V kombinaci s lobotomií může být takovej čínskej krám dost peklo, wtz.
S fungujícími věcmi nevznikají tak zábavné historky.
taky mi to tak připadá
bwian I'm a lucky bastard!  16.duben 2014 9:25:38
Tady všichni mají zkušenosti jenom s čínskými navigacemi, které mají mapové podklady podle satelitních snímků od severokorejského satelitu?