Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni. 24.červenec 2014 1:03:12
Prosím ještě o nějaké historky z vojny.
Šnek tu vůbec  není 24.červenec 2014 0:05:11
Napoprvé jsem "sowiet" přečetl jako "soweto" a vůbec jsem se nedivil.
Sakryš, mrzí mě, že takovéhle kalby jsem v HK na kolejích nezažil.
Náš rekord byl sud usazený do výtahu a kdo si ho přivolal, mohl si za drobný poplatek natočit.
Ale takovéhle akce už jsem nezažil, jednak se začlly rozmáhat notebooky, druhak na Palachovkách byla půlka Erasmáci z blízkého i dálného východu, z nichž půlka trávila veškerý čas na předražené piškotéce, druhá pak zas pouze ucucávala čaj, protože Alláh.
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou!  23.červenec 2014 21:03:36
To já si pamatuju akci, kdy jsem se jednou poctivě a nevinně učil na Otavě na Jižáku a naproti z Blanice se začalo linout "Páni a paní, vím jak se ruší žal..." na plný koule. Pak někdo z Otavy zařval "KALÍÍÍMÉÉÉÉÉ!!!!!" a během rekordně krátkého času se všichni na těch dvou barácích vyklonili z voken a balkónů. Nejdřív letěly dolů hořící papíry, pak hořící deky, pak hořící skříně. To už tam byli policajti. Asi šest nebo kolik vozů. Dva zaběhli do vrátnice, aby si vyslehli raport. Pak jeden vyšel ven s tlampačem a sebevědomě se postavil mezi ty dva baráky. V tu chvíli začala celá ta masa jednotně skandovat "Striptýz! Striptýz! Striptýz!", takže zahanbeně prchl. Auťáky posléze odjely a ty dva nechali svému osudu. Myslím, že se odtamtud vyplazili někdy kolem jedné v noci. Ale řeknu vám, brodit se ráno k zastávce přes tu spoušť, to bylo so sowiet...
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou!  23.červenec 2014 20:51:16
Tohleto se dělo i v mym bejvalym bydlišti na Palmovce... dokud se neobjevily kočárky...
My jsme byli náhodou slušná parta. To hovno ve výtahu určitě nebylo nikoho z nás, a naše nebyla ani ta lžička, co do něj byla zastrčená. My se bavili nanejvejš tím, že že jsme vlezli nahoru do strojovny a posílali lidi ovládáním do různých pater po celé koleji.
FarsaiD funyny  23.červenec 2014 17:54:55
Vzhledem k tomu, že si pamatuju s jakou úlevou jsem na té akci chcal do křoví, abych se v něm pak vyválel, tak asi ne.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge 23.červenec 2014 17:49:49
Nebyls to náhodou ty, kdo tenkrát močil za jízdy z okýnka tramvaje?
FarsaiD funyny  23.červenec 2014 17:32:36
Já když naposledy v nějaké širší společnosti vrstevníků vyprávěl, čím jsme se bavili na kolejích, tak se jeden gentleman upamatoval, že bydlel v téže době na týchž kolejích a zcela seriosně se zaobýval možností mi dát i po letech do držky. Takže už radši nic nevypravuji.
No, to se u nás stávalo v prvním patře, kde byl takovej širokej rantl pod oknama, na kterej se lezlo ze střechy, která kryla chodník mezi kolejema. Občas prostě někdo zaklepal z venku na vokno, že potřebuje dovnitř, za babou nebo tak. Případně se tudy ve volejbalový síti tahaly dovnitř sudy s pivem. Někde myslím ještě existuje video, jak s kámošema z toho vokna vožralý chčijeme ven, klečíc na stole. Ale kdyby se objevilo, tak teho pána nepoznám a niekedy som ho neviděl. A krom toho mám schovaný jejich barevný fotky, na kterých tancujou lambadu nahý v pokoji a intimní osvětlení jim dělají červený trenýrky hozený přes lustr.
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 23.červenec 2014 17:09:27
Na informatickych kolejich tohle nehrozilo.
Ja se jednou na vecirku nejak dostal do souladu se svym vnitrnim Spidermanem a cca v jednu v noci jsem zacal lozit po balkonech na Druzbe (koleje). Kamosi o me meli strach, ja mel srandu z toho, ze jim utikam z patra do patra. (Do ted se jim za to musim omlouvat.)

Po chvili jsem vlezl na balkon v sestem patre, dostal jsem rozum, vlezl k nekomu do pokoje a sel jsem zpatky k nam na vecirek.
Na tom pokoji sedeli dva typci, neco prgali a vubec je nezajimalo kdo se jim v jednu v noci prochazi po pokoji, ani se na me nepodivali.
Připomnělo mi to život na koleji, na patře, kde se sestěhovaly páry. Bylo tam tuším asi 24 pokojů, dveře tenký a holky mladý, plný energie. Takže obvykle někdo na jednom konci začal souložit, orgasmické výkřiky slečny vyprovokovaly soulož o pokoj vedle a tak dál furt dopředu. Pokud si dobře pamatuju, tak někdy se to otočilo ještě jednou. Dnesky ty kkti akorát hulej trávu nebo čumí do kompu. To za nás nebylo.
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 23.červenec 2014 14:46:46
Promrdana prilezitost.
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate  23.červenec 2014 14:14:56
Zkoušel jsem na ně zaklepat, jestli můžu přijít na trojku, ale asi už spali.
radamec Staňte se členy  FRA 23.červenec 2014 14:03:51
Můj otec se byl schopen vzbudit proto, že už podezřele dlouho nezavrčela lednička. Vstal, zabezpečil porouchaný spotřebič proti vyplavení okolí a šel si zase lehnout.
ahura_mazda რომელმაც განთავსებული ამ ჰიტლერი აქ?  23.červenec 2014 12:38:18
Tak už nejspíš přišel čas na tlustou čáru. Některé věci mohou zůstat nevyřčeny.
Udělal ses taky?
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou!  23.červenec 2014 7:52:20
Za slabý zvuk v pozadí dík!
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate  23.červenec 2014 7:39:51
Tak to já kupříkladu dneska ve 3 ráno jsem se vzbudil, anžto bylo otevřené okno a sousedka měla trošku hlasitější orgasmus.
To by byla škoda, kdyby mi to mozek odfiltroval!
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 23.červenec 2014 7:06:21
+1