Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy. 19.září 2014 23:08:32
V nemineralizovaných obcích se mi něco takového nestalo nikdy.
Micana Hoďte si   mašli! 19.září 2014 23:01:00
Švagrová původně chtěla ještě žvýkačky a vodu, ale pak si to všechno koupila na poště.
Nediv se těm frustrovaným ženám. Když se rozdávaly trafiky, dostaly - trafiku!
Nebo tam každý den někdo chodí a chce známky.
Sarpele Want to sell your house?   Best hide the taxidermy. 19.září 2014 22:53:27
Podobný zážitek jsem měla kdysi v Karlových Varech. Minerální prameny mají asi už takové účinky.
Micana Hoďte si   mašli! 19.září 2014 22:39:46
Mně nedávno přišel pohled od bratra a švagrové ze Sardinie, ofrankovaný ve Františkových lázních. Když jsem jich pak ptala, jak bylo na Sardinii, dozvěděla jsem se, že dobře, ale že tam nikde nemohli sehnat známku, a tak se rozhodli pohled odeslat až z Čech... a dále již veškeré další zmínky o Sardinii zastínilo obří vypravování o tom, jak ve Františkových Lázních kupovali známku.

První trafikantka prý začala hned křičet, vyběhla zpoza pultu a hnala je až před trafiku s řevem, co si o sobě myslí, kupovat pohledy jinde a po ní chtít známky, na kterých, jak známo, nemá žádnou marži. Usoudili, že je duševně chorá, a zamířili do jiné trafiky, kde trafikantka na dotaz, má-li známky, odpověděla: "Mám, ale neprodám," a pak začala křičet, že to by mohl dělat každý, kupovat si pohledy jinde a po ní chtít známky, na kterých, jak známo atd. Jako nijak extra cool story to není, ale překvapilo mě, jak milo může být ve městě, které žije prakticky jen z turistického ruchu. (Známku jim, už notně roztřeseným, nakonec prodali na poště, hned jak skončila pauza na oběd.)
kultakutri okusováno zubatými žabami  19.září 2014 19:52:04
Tak já posílala cosi do Hämeenlinny a někdo přečetl Finland jako Thailand. Přemýšlela jsem, jestli příště napsat Suomi a nejlépe poslat máslo, jelita a hlávkový salát, ale to by nemuselo dopadnout vůbec dobře.
Olol! Měli tam přihodit aspoň klíčenku :)
Trofozoit All my demons  now work for me. 19.září 2014 17:27:45
Mně takhle z evropského grantu měli proplatit výdaje na konferenci. Ale jen když zašlu originál dokladů do Francie. Samozřejmě se nesměly ztratit, jinak smůla a byly to desetitisícové částky. Za A4 doporučenou trackovanou obálku jsem dala tuším přes tři stovky, které mi pochopitelně nikdo neproplatil.
ahura_mazda Çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmışs  19.září 2014 17:21:20
Mně kdysi posílali balíček z Connecticutu do Prahy. Když jsem ho otevřel, byl uvitř dopis z oddělení FBI v Texasu, ve kterém se omlouvali, že balíček otevřeli.
rionka světlo na konci  ocasu 19.září 2014 16:21:10
omg! poslednich 128 novyku od vypocetni techniky pres pocitadla az po nalepky na pohlednicich bozi. DIK
!!
J_H_ I'm so long lets smoke tea  19.září 2014 16:04:42
Pch. Pokuta za rychlost v Hamedanu mi dosla pres Bernaul a Jokohamu.
operator304 my name is Subject Beef  19.září 2014 14:01:43
A kdyz jsem tuhle potreboval poslat nejake dulezite dokumenty a na prepazce jsem zadal pozadavek "Chci to poslat takovym zpusobem, abyste to neztratili", koukala na me postacka jako na vraha.
Co ale Ceska posta je: moje sestra si nechala poslat z domova do ciziny leky, maminka vyplnila adresu odesilatele a sverila bublinkovou obalku institucim. Balicek putoval putoval, az segre letelo letadlo zpet a opustila portugalskou adresu, balicku se nedockavsi. Asi za 14 dni zevlila doma na vsi, kdyz zvoni postacka: - Vy jste Maminka? Tady se vam vratil balicek, jako nedorucitelny. - Nejsem Maminka, ale balicek je adresovany mne, tak jsem rada, ze si me oklikou pres Portugalsko zase nasel, dekuju! (Zadna extra razitka tam afaik nebyla.)
Není to tedy Česká pošta, ale náš pohled poslaný v únoru z Lanzarote do Čech došel za měsíc a půl a jedno z razítek na pohledu bylo z Malty.
Stejne by me zajimalo, jestli uz nekdo zrevidoval predpisy na ustajeni koni, slozeni krmiva a udrzbu postovnich dostavniku, ktere zdedili po C.K. poste. Ze mezitim pridali nesmyslne, navzajem si odporujici "bezpecnostni predpisy" plus ctyri az pet nekompatibilnich pocitacovych systemu, ve kterych se nevyznali ani jejich programatori, ale postaci z toho vseho skladaji povinne zkousky, je jina pohadka. Obdivuji kohokoli, kdo se do tehle dzungle vyda a prezije v ni.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman  19.září 2014 10:46:28
Na nové koště bych nespoléhal, na poště to podle mých zkušeností bývá opačně. Ale jinak to popisuješ celkem přesně, co si ze svého působení v oboru pamatuji.
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 19.září 2014 10:35:11
Nakonec se to prý doručilo, jako cca 15 dalších se stejnou nálepkou v minulosti.
Ale zase to bude celkem slusna filatelisticka kuriozitka...