Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Mě se jednou nahoře na Karlově ptali nějací cizinci v autě, jak se autem dostanou na letiště. Ukázal jsem jim, kterým směrem je letiště.
Nedavno se tu resily spravne/spatne mapy. Myslim, ze jsem to uz nekam psal, takze sorry, pokud je tomu tak :)

Byl jsem jednou v Thajsku v Chiang Mai v dobe tech velkych povodni. Mel jsem odjet vlakem, ktery nakonec nejel (takze jsem nevidel most pres reku Kwai). Pani na nadrazi mi ochotne vysvetlila, kde je autobusove nadrazi. Vzala mapu, ktera mela na jedne strane Chiang Mai a na druhe strane Bangkok. No a nejenze mi na mape Bangkoku vysvetlila, kde prave v Chiang Mai stojime, ale taky zakreslila celou cestu az na to autobusove nadrazi s nekolika vyznamnymi body po ceste.

(Na mape skutecne byla zakreslena cesta z vlaku na autobus, holt jen v jinem meste.)
!!!
ne :-)))))))))
mpts Neobtěžujte žebrotou,  přispíváme na chudé. 22.duben 2014 18:05:19
!!!
lebe i my se rano muzem probudit  mrtvi 22.duben 2014 17:05:56
mam tady dnes takovou mptskovinu:

tak si tak dneska odchazim z kancelare a u vchodu do baraku potkavam celkem noblesne vypadajici pani, ktera se prave chysta odemknout postovni schranku. jako slusne vychovany clovek ji pozdravim. pani se na me podiva a chce odpovedet na pozdrav. vyslovi ale jen "do" a v tu chvili pravdepodobne zlomila klicek v zamku schranky a nenasledovalo tedy ocekavane bry den, ale "pici".
danielsoft Je to tak, nebo jak?  Co říkal ten nevoják? 22.duben 2014 16:28:10
Mě zase ondyno (v době, kdy jsem ještě studoval na škole) zastavil u Červeného kostela nějakej Ital v autě a někam se chtěl dostat. Měl mapu Brna a na ní namalovanej Petrov a furt si myslel, že ten Červenej kostel je Petrov a podle toho se orientoval. Já jsem se mu pokoušel nějak rukama nohama vysvětlit, že se mýlí (na angličtinu nereagoval, italsky neumím).
A tohle jsou shiba inu, hrozní kokoti.
TCO Bitch, how are you  not a hobbit again?! 22.duben 2014 15:42:51
To je vcelku pravda.
kultakutri okusováno zubatými žabami  22.duben 2014 15:32:32
To je vcelku pravda.
Pallando Já se vrátím... a se mnou přijde zákon!  hubnoucí blog... 22.duben 2014 15:26:14
Vzpomněla jsem si, jak jsme jednou z kamarádky stopovaly z Brna a měly namířeno do Ostravy, když tu u nás zastavilo auto, jedoucí správným směrem (poloprázdné), a řidič se nás lámanou němčinou vyptával, jestli se tudy jede do Řecka. Uvažovala jsem, že mu svou lámanou němčinu sdělím, že do Řecka nejlépe přes Ostravu (už jsme tam stály asi hodinu), ale nakonec jsem pokušení nepodlehla.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise! 21.duben 2014 22:00:30
Ale ňuňu!
A tohle jsou shiba inu, hrozní kokoti.
Tady taky.
Tak tady bych se, s dovolením, HedgeHoga zastala
mpts Neobtěžujte žebrotou,  přispíváme na chudé. 21.duben 2014 21:31:57
Ještě mne vlastně napadlo, že podobnou situaci, byť v menším měřítku (tam to nebylo mezistátní), jsem jednou řešil také, a pomohly Google Maps v mobilu.
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  21.duben 2014 20:56:43
U prvniho ji to nepotkalo, u druhyho podle me taky ne.
kultakutri okusováno zubatými žabami  21.duben 2014 20:54:35
Tuhlevá jednou matka šla do práce a u městských sadů ji zastavil jakýsi Francouz, který měl mapu Krakova a snažil se dostat do Varšavy. Nebo měl mapu kdovíčeho a snažil se dostat do Krakova, to si už fakt nepamatuju. Nějaký hnidopich může profiltrovat internety, jestli to tam není zaznamenáno. Nicméně, matka nevládne francouzštinou, jakož ani Francouz nevládl nějakým užitečným cizím jazykem, takže to bylo složité. Nakonec mu nakreslila itinerář až do Ostravy, a ať se tam zeptá na cestu dál. Jestli dorazil, není známo, ale odjel správným směrem.
kultakutri okusováno zubatými žabami  21.duben 2014 20:48:54
Bílýho akitu měl kdosi naproti kinu Metropol, ale to už je dávno; potkávala jsem ho občas uvázaného u krámu a jednou mě přistihl majitel, jak psa škrábu za uchem a divil se, že mě Alík nesežral, prý byl povahy vznětlivé, zmateně se však nejevil. Včil se tu rozmohli takoví ti malí oranžoví, co vypadají jako akita v měřítku 1:4.
kultakutri okusováno zubatými žabami  21.duben 2014 20:46:09
Se neposerou, lid se dožaduje historek, tak je asi nezná, no, a já to nemám nacvičené jako na divadlo.