Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


Nedá pokoj? :-)
:všem
Doufám, že ne.
 
htlmonym I'm just a Sweet Transvestite 
A už si teda konečně zašukala a dá pokoj?
ertegun botův mulťák 
Rozhodně se prý hodně naučil a líbilo se mu tam.
DJ Slamák je to slusny clovek co lubi   kladiva
Jako u té okouní ID?
dexter666  
A už teda umí hajlovat správně?
Syn potřeboval vypomoci s němčinou. Včera proběhla úvodní hodina u Evy Braunové.
 
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
"Nasrat na vas, stejne jste vsici vozrali!"
(TM) cca dvacetilety policista, odchazejici od rvacky v hospode pote, co ji jeho kolegove vyresili tak, ze utvorili kordon/ochranku na odchodu jedne strany sporu.

Porad nevim, jestli to byl dobry zpusob reseni, protoze ten druhy dneska vysira do jinych a zkousi vyvolat rvacku. No co uz.
 
Tak ono je toho víc, alepoň podle tohoto zdroje. IMHO se IAEA o spoustě incidentů bez následků nedozví.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
To je z toho filmu, že?
kdyz jsme u Stuxnetu: puvodni verze byla psana tak, aby sikovnym zpusobem (ktery pripominal bezne problemy zastaraleho typu centrifugy) zkurvila separaci ale neznicila zadne zarizeni - Irancum se obohacovani vubec nedarilo, provedli radu personalnich zmen (vcetne vyhazovu nejschopnejsich lidi) ale neprisli na to, ze maj preprogramovane centrifugy, a takhle to pokracovalo vic jak 2 roky. Teprve kdyz udelali agresivnejsi verzi Stuxnetu a zacali ji sirit velmi lajdackym zpusobem (=infikovane flashky prodavane na nedaleke trznici se slevou, v nadeji, ze si to nejaky iransky jaderny inzenyr koupi pro osobni potrebu, a casem si to dotahne do zamestnani) se Stuxnet rozsiril takovym zpusobem, ze si toho nakonec nejaka beloruska antivirova firma vsimla.

Cili na zacatku byl dost genialnim zpusobem vymakany virus, ktery byl rozsireny sikovnym zpusobem, ale pozdeji se to zvoralo z politickych duvodu - kvuli kratkodobym cilum (titulky v novinach o znicenych centrifugach) se zmrvila dlouhodoba efektivnost cele akce
 
el Sent from my  browser
Bombardování je na prd. Dodáme jim turbíny.
!!!
!!!
DJ Slamák je to slusny clovek co lubi   kladiva
!!!
CrazyJoe žere malé děti  a nevrací kočárky
!!!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Kdysi v Íránu, když řádil Stuxnet na největší obrátky, spouštěl slavnostně tehdejší prezident Ahmadínežád nějaké turbáky, které byly dodané Man Turbem a instalované kvůli sankcí místní společností s nemalou pomocí švýcarských a německých turistů. Kvůli chaotické amatérské organizaci, kterou se kancelář prezidenta tehdy vyznačovala, padla doba slavnostního spouštění na konec nedestruktivního testu, ve kterém se měl zkoušet provoz na 115% požadovanéh výkonu, jak stanovují normy API.

Během těchto zkoušek běží stroj v namodelované situaci tak, se dostává přes maximální výkon na určitý čas. Někdo z prezidentovi družiny řekl: "To tak pěkně hučí, to bude vypadat dobře na kameru".

Vzhledem k tomu, že exprezident Ahmadínežád rád rozvláčně mudroval a lál všemi směry, tak se čas vymezený na zkoušku přes maximálku protáhl natolik, že to jednotuše ta zařízení nevydžela a došlo k explozi, která usmrtila pár chudáků, co pózovali kolem, a jako nan potvoru naprosto neusmrtila tehdejšího prezidenta.

Tolik k testování.

Svobodný svět slavil úspěch Stuxnetu ještě několik týdnů. Do té doby, než se jim Stuxnet usídlel v jejich industriích.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
!!
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
!!!
bergamott Kam?  Asi sem.
J_H_, Harold i Arnošt dík!!!