Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


kultakutri okusováno zubatými žabami 
A jestli si tě s někým nepletu, tak ty tři sežrali v tom vašem kraji divočáci.
rionka světlo na konci  ocasu
doufám, že "kacíř"
mpts Suit yourself, it's up to  you.
+1
DJ Slamák: Naštěstí sem lidé z Kraje beze stínu nechodí.
eleison: Ano.
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu
"K...ř" je co přesně za krajovou nadávku, prosím?
eleison  
Vyřiďte prosím dceři, že ta její verze Dajány je stejně nejlepší!
Ani neměl jinou šanci. Nemohl poznat, že jsem otec a když se ptal, čí je to slečna, oznámil jsem mu, že moje a dál to nerozvíjel.
Vietnamsky prasatka uz u nas na vsi zdrhla taky. Celkove asi pet kusu v jednom hromadnem uteku... tri zmizely, dve se nasla v kilometr vzdalenem prasecaku mezi normalnima prasatama.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
ale evidentně to by slušně vychovaný mladý gentleman, když se na jméno dívky ptal jejího otce:-)
Právě, že s útěky všelijaké havěti mám svoje zkušenosti. Prasátka jsem naháněl mnohokrát a koza, než se ji podařilo ochočit, nám svojí taktikou - vyčkávání a prudký výpad - připravila nezapomenutelné okamžiky.
Přidám ještě jednu nedávnou minipříhodu.
Cestoval jsem s dcerkou (22) prvním vlakem do Prahy. Na další zastávce přistoupil mládenec, původem odněkud od Žiliny, usazený na Moravě, který se vracel k rodině v náladě velmi společenské. Neměl jsem příliš chuť rozvíjet konverzaci, zvláště když bylo vidět, že si naši společnost vybral kvůli mému půvabném doprovodu. Vzhledem k tomu, že měl vystupovat za několik minut, považoval jsem za vhodné udržovat konverzaci v podobě dialogu.
Směr rozhovoru se stočil na přímou otázku, týkající se jména slečny. Mládenec nebyl v podstatě zlý a nechtěl jsem ho jen tak odbýt. Navrhl jsem mu, ať hádá. Poté, co jmenoval asi dvacet dívčích jmen, pokusil jsem se mu poskytnout malou nápovědu. Zastavil jsem ho u jména Janka. "Stačí, když odeberete jedno písmenko a máte to." Chvíli vraštil čelo, jak usilovně přemýšlel a vlak už vjížděl do jeho stanice. "Jank!" zvolal vítězoslavně, popadl své věci a zmizel ve tmě.
Trofozoit All my demons  now work for me.
Aha, už.
Je to facebooková stránka, kde si členové skupiny dávají informace o policejních hlídkách. Namátkou zpráva, která se objevila před chvilkou:
K...ř, pašík v kombajnu tam číhá. Nějak často.
atp.
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven!
Pašík je v policejním žargonu normálně pachatel ...
Znam z jine strany.
Sousedku, co ma vzdycky pres travni sezonu dve az tri ovce, zastavila v nektere z blizkych vesnic policejni hlidka. Nahledli do dokladu, checkli adresu a zvolali:
XY 4? Zajistete si ty berany, uz jsme kvuli nim tenhle mesic trikrat zastavovali dopravu.
(Berani opousteli pozemek rozsahlym systemem der v plote a spasali travu v pangejtu u silnice. Proc jim trava v pangejtu u silnice chutnala vic, nez stavnaty jetel na klidnych pastvinach, tezko rict, ale nebyly to prvni ovce u silnice, delaj to tu dost casto. Asi je to ovci obdoba cholesterolovych lahudek z nonstopu na nadrazi. je to hnus, ale nelze odolat)


Vzhledem k tomu, ze oprava plotu kolem rozsahleho pozemku byla znacne nakladna a leto se valem chylilo ke konci, sousedka zajistila berany na dvorku pred domem. Jelikoz berani kadili tak, ze z domu neslo rano vyjit bez lopaty, bylo loni jehneci obzvlast jemne a mladoucke.
Představa, že se mi po XYZ toulají zvědavá vietnamská prasátka (pašíci), protože rodinní příslušníci, kteří zaskakovali při krmení něco opomněli zajistit, mě vyprovokovala k přerušení léčebného režimu. Po zjištění, že se jedná o policejní Volkswagen Passat (pašík) jsem zase spokojeně "zapadl do peřin".
mpts Suit yourself, it's up to  you.
Poro?
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
!! JAk vypadá!!
FB, Policejní hlídky - XYZ
A: Pašìk se motá po XYZ.
B: Sak ty ne? :-D
C: Já se budu motat večer :-D
Xid (znepokojeně): V které části XYZ, prosím, a jak vypadá? (vysléká pyžamo a hledá pracovní věci)
Xid (rozpačitě): Už mi došlo, že mám asi delší vedení...
D: Byl to nový pašík v kombajnu a na předních sedackach svítili fosforove bundy
Xid: Pro chovatele pašíků, který nemohl nějaký čas osobně kontrolovat zahradu, měla původní zpráva jistý znepokojující rozměr.

r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Krása.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Pěkný :)