Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


kultakutri okusováno zubatými žabami 
Jo a to jsem asi vyprávěla, jak si mí poddaní představují, že v chlastoskladu o rozměru 3 metry čtvereční ukrývám úplně všechno vč. štěchovického pokladu a budoucích prasat. No, tento týden jsem byla tázána, zda nemám někde nějaký párátka, ubrousky a citrony.
Dneska jsem byla dotázána, zda umím nahodit vedení vysokého napětí. Na dálku.
 
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Půvabné.
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Mám někde gramatyku v angličtině na papíře a nějaké učebnice někde stažené, ale musela bych pohrabat. Měla jsem dobré finské učebnice pro level 0 od Leeny Silfverberg, ale rozdala jsem je, ale možná to někde na internetech bude. Akorát tomu chybí ten anglickej kousek, je to jenom finsky.
!!!
Rejpavej_krtek  
Já myslim že některý baterky moc nedávají rychlý vybíjení, takže když je zatížíš delší dobu naplno tak napětí poklesne a telefon si myslí že je vybitá, ale po chvíli klidu se zase vrátí do normálu.
stromka: Tak nabízí se otázka, nakolik ta aplikace ty baterie opravdu vybíjí a nakolik si to ten telefon jen myslí...
bludička  
!!
Guyver Pane Jonáš, máte kámen?  A mohla bysem ho vidět?
Nějaký voltoš.
No, obávám se, že tohle mu GIBS neuvěřila :-)
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Kamarád, vyšetřovatel hospodářské kriminálky, mi vyprávěl, co se mu přihodilo. V nějakých novinách zahlédl Kantorův tematický vtip, ten ho zaujal, tak si ho zvětšil na A4 a kamsi založil.


Jednoho dne tam měl nějakého svědka na výslech, podal mu předtištěné poučení. Jaké bylo svědkovo překvapení, když součástí poučení byl i tento vtip ....
 
Mně takhle dobíjí baterky v mobilu. Mám tři náhradní baterky, které střídám, když potřebuju mít mobil dlouho v provozu a kolem není možnost ho dobít (jedna aplikace ho vybíjí natolik, že vydrží tak dvě tři hodiny). Jednou jsem je takhle postupně vybila, přijdu domů, dám nabíjet, a co nevidím - úplně všechny měly 100 %. A jako nabité se i chovaly, přestože jen pár hodin předtím jsem s každou z nich nechala mobil chcípnout.
Tander Lee  
Padesátieurovka zatím nepatří do kategorie "nevalně užitečná". To nevyjde. Zkus tisíc lir.
Pamatujete na na našeho poltergeista, co klonuje (nevalně užitečné) předměty? Opět udeřil.
Jako malé děcko jsem se učila jíst takovou tou zmenšeninou příboru. Žádný plast tehdy, kvalitní nerez z Toneru.
Přišla další generace, příbor byl vytažen z archivu, omyt a připraven k dalšímu použití do mého kuchyňského šuplíku v italské domácnosti.
Včera manžel servíroval dort. Koukám, že se přehmátl a místo dezertní vidličky mi dal tu dětskou, to se stane, ona je velikostí podobná. Názorně ukazuju: "Dezertní vidlička má přece jeden hrot takový širší, hele, tady ta druhá... ta druhá... je úplně stejná jako ta první."
Rozhodně vylučuji, že by se v naší české rodině vyskytoval víc než jeden exemplář toho příboru. Poměrně s jistotou vylučuji, že bych si za deset let v italské domácnosti nevšimla dětské vidličky z Toneru Czechoslovakia, když máme vidliček všehovsudy deset. Dost pochybuju, že by k nám od někoho během pár minulých dnů přicestovala, měli jsme tu jen dvě místní návštěvy.

Dala jsem do zásuvky padesátieurovku.
 
van_Rijn Wovon man nicht sprechen kann  ...
Nabíjí energií na boj proti vovi? Co všechno ty zechcaný devonský vápence nedokážou, to by jeden nevěřil.
Guyver Pane Jonáš, máte kámen?  A mohla bysem ho vidět?
Určitě se v té oblasti ještě budeme vyskytovat.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
U nás se vejde i hodně lidí, ale ok :)
Guyver Pane Jonáš, máte kámen?  A mohla bysem ho vidět?
Vzpoměl jsem si na to, ale byla nás taková větší parta (oslava "letních narozenin"). Bydleli jsme ve Všeradicích U Toma.
Guyver Pane Jonáš, máte kámen?  A mohla bysem ho vidět?
Před dvěma roky jsem tam zapomněl takový zajímavý šutr, tak jsem se pro něj vrátil. Byl tam kde jsem ho nechal. Čímž skřítkům děkuji.
Jj, jsme s Anabel "sousedky" :)
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Ani se neobjedná na návštěvu :(