Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Občas zažíváme něco, co je natolik bizarní či groteskní, že se to prostě nedalo dokonaleji vymyslet, něco, co se odehrává v tak vhodných souvislostech, že to musel napsat život (osud, bůh) sám.

Tento klub je určen pro vzájemné vyprávění takových zážitků a příhod. Vše od mimořádně povedených přeřeknutí či tiskových chyb přes komické souhry okolností až po osudové zvraty nesoucí punc dokonalého plánu Prozřetelnosti je v tomto klubu vítáno.


jo, to jsem dělal taky, seděl jsem u počítače v koutě, jednou rukou na klavesnici jsem střídavě mačkal dvě klávesy (možná to byla jedna) a druhou rukou jsem podstolem ... ten den jsem byl vyhlášen nejproduktivnějším pracovníkem ve skupině
jo, to jsem dělal taky, seděl jsem u počítače v koutě, jednou rukou na klavesnici jsem střídavě mačkal dvě klávesy (možná to byla jedna) a druhou rukou jsem podstolem listoval v knížce co jsem si četl ... ten den jsem byl vyhlášen nejproduktivnějším pracovníkem ve skupině
Nějak mi to uteklo nebo neuvízlo.
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu.
Neni promlceny.
Je unaveny,
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Tak úplně promlčený snad ještě ne, ale už tu bylo v letech 2015, ....
 
operator304 my name is Subject Beef,  hear my rusty trombone...
AFAIK taky uz promlceny
Svatební oznámení
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Ale to se tak traduje.. poprvé jsem byla na týden na návštěvě v Praze v létě 1997.. tragický povodně na Moravě (v místě našeho pozdějšího bydliště v Olomouci, tehdy jezdili na loďkách), musela jsem se tam zdržet, protože nejezdily vlaky.
No, pak jsem byla podruhé na delší dobu v Praze o prázdninách 2002.. povodňová vlna na Vltavě, odjížděla jsem tuším kolem zatopenýho Karlína, i tu internetovou kavárnu na Karláku, kam jsem chodila po směně na ty internety, museli evakuovat.

xid: Oznámení čeho? Na trestní je to snad už promlčený ;))
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
!
Minulý týden jsem si na ebayi koupil flashmetr, a teď jsem zjistil, že ten člověk, od kterého jsem si to koupil, je John Casado. Člověk, který dělal design třeba loga Esprit nebo New Line Cinema.

https://en.wikipedia.org/wiki/John_Casado
Měl jsem si říct o podpis...
 
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Mě by zajímaly detaily o té povodni
Taisa nález v normě 
Díky. Pohled z "druhé" strany. To tak nějak vhodně zapadá do celkového obrazu.
Lze to číst jako "Oznámení"?
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Tak já jsem před mnoha lety brigádně pracovala na digitalizaci dokumentů ČSSZ, takže předpokládám, že za dalších cca 13 let nebo později se možná dostanou i k těm současným formulářům ;))

(ten samotný systém byl taky super, cutting edge OCR software a tlupa outsourcovaných šimpanzů, kteří kontrolují chyby nebo problémy softwarem nalezené, vrchní šimpanz za každou část směny vytváří koláčové grafíky počtu zkontrolovaných formulářů ve své skupině a určuje nejlepší 3 šimpanze a pochválí je, což každý napjatě sleduje v desetiminutové pauze, místo marných pokusů dostat z automatu na jídlo (jediné v blízkém okolí) sendwich, protože na tom přímo záleží jeho plat, teda ne úplně.. primárně záleží vlastně na procentu nalezených chyb jehož koeficientem se počet násobí a které se testují náhodným výběrem za každý týden nebo měsíc.. jenže protože tyto kontroly prováděli pracovníci ČSSZ, kteří je obvykle spíš neprovádějí, tím pádem podle smlouvy nikdo nedostal tu nejvyšší "nejpřesnější" sazbu už nějakou dobu bez ohledu na to, jak se snažil být přesný a pečlivý, výsledkem drsné selekce byla pochopitelně po čase u každého co největší rychlost, OLOL... doufala jsem, že se s těmi formuláři nebudu muset nikdy v reálu potkat, ale tak zas jsem tam mohla potkávat budoucího manžela a za tu hroznou povodeň za tu fakt nemůžu..)
Taisa nález v normě 
IMHO se jedná o klasické "dej blbci funkci a vymyslí lejstro"
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
neni amt jako amt, ja zase s cssz zkusenosit dobre (na mal s dotazem odpovedela urednice okamzite a uzitecne, na zavolani s jinym dotazem take prima reakce) naopak na jinych amtehc se mi nelibilo, zejmena vzp
To je taky jedina chvile, kdy ho uplatnuji. Subinky veskereho pohlav urednice rady vybavi dvoucentimetrovym stosem naprosto irelevantnich formularu a naznaci, ze po doruceni vyplnenych lajster, potvrzenych uplne nepravdepodobnymi osobami, by se mozna mohly (po potvrzeni shora, samozrejme) zacit zabyvat skutecnym problemem. Pri predposledni navsteve ovsem urednik pochopil, ze jsem se tam neprisel jen tak ohrat a jsem v takovem rozpolozeni, ze sam nevim, co bych mohl napachat, a zacal konat rovnou. Pri te posledni byly korektni i ty ostatni baby.á Oni na to snad maji skoleni ci co, bez asertivity az arogance si ani neskrtnete. Doufam, ze pri dalsi navsteve nebudu v dolni fazi, zkazil bych si kredit.
ocs sine ira et studio  OCSite
Protože je za to platíš.

A čím více práce sobě i Tobě přidělají, o to víc peněz Ti napřesrok seberou, aby jako na ty zvýšené pracovní nároky měli.

Taisa nález v normě 
A práci sobě i nám s formulářem "záznam o úrazu" přidělávají přesně proč?
ČSSZ není pojišťovna, pojišťovny mají konkurenci, a proto zákazníkům nabíhají, pokud to jde (platit se nechce kdekomu, ofkóz). ČSSZ je monopol a podle toho se chová - oni ví, že nemáš na výběr a musíš k nim.