Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Sport a kultura tělaBojová Umění&Sporty, Střelba...

Spravuje:

Odo

Může vás zajímatReklama
Nejlepší karatista by stejně Bruklý.
nemyslí hrdinný anonym náhodou Park Jung Tae?:))))))) Park i Hwang se znali už dávno před mistrovým pobytem v ČSSR. Tak ted čekám kdo bude další forever a the one po Bažovi a Parkovi. Co třeba Jung Woo Jin jeho žáci to v Praze taky zkoušeli.......
Cruel_Mistress   21.červen 2009 12:21:13
:-D Tak to fakt netušim, komu byl představen, ale myslim, že na funkci to nebude mít vliv. Byl jsem v tý době ještě malej parchoš, ale češtinu jsem měl určitě lepší než ty :-)
Po prvne v CR a pri jake prilezitosti a komu
vi nekdo od vas vubec kdy a kde Hwang byl predstaven a komu. v tu dobu byl 5. dan. vite kdo mu ten 5. dan udelil? peace
PARK YONG TAE -the only a real ONE
Kdyz to je prave problem, ktery mi na semikontaktu vzdycky vadil. Pokud bys dal dobry tvrdy zasah, tora yopcha by se nekonalo. A tos mohl byt rad, ze delal tora yopcha, protoze bez otocky by ti stihl nasypat tak 4-5 kousku. :)
Nadpis vašeho příspěvku
za poranění se vylučuje a trestá a to je idea tkd od zakladatele. samozřejmě ta technika je hustá jako Ri Chol Nam sám. myslím že to je docela pádný dukaz že přece jenom výskok a otočka o 360 stupnu muže fungovat. Já jsem se pral s Hwang su ilem, který ri chol nama ve finále MS porazil a dal jsem mu uder ve výskoku. v tu chvíli mě přepadla pikosekundová euforie z toho jakej jsem borec kterou okamžitě vystřídal udiv z dvouch tora yopcha, který jsem obdržel dřív než jsem přistál.
Změna neproběhla žádná, spíše naopak vylučuje se za daleko banálnější "poranění". Podle mě zde došlo k rozhodnutí zcela mimo pravidla. Leda že by lékař toho zraněného závodníka uschopnil a ten se pak vzdal dalšího boje :)
Husty... az na tu krev z oka :)
K libeni nemelo byt, ze ho sejmul, ale samotna technika, kontr, nacasovani, sila ... parada.
Byla nejaka zasadni zmena pravidel a posun od semikontaktu? Pred lety by takovyhle zasah asi diskvalifikoval utocnika.
Lookaasheq   5.duben 2009 0:00:35
Hustý. Musim ale říct, že nejvíc se mi líbilo, že ten týpek na konci stál na svejch.
Kluci, tohle se vam urcite bude libit.
http://www.youtube.com/watch?v=0alNms-kbsU&NR=1
hustý... vtipy tohohle typu na letišti si může dovolit snad jedině pionýr TKD :)))
Cruel_Mistress   13.březen 2009 10:58:11
Víš s kym spíš? GM R.K. Ha fakt mazec. "Only Human Weapons" :-))) Jsou ftipy, kterým bych se radši vyhnul. Obzvlášť na letišti.
je divný ale když spim lidi si kolem mě omotavaj veci kolem hlavy....islámisti skutečná scenka z letiště celní úředník s unuděným výrazem:" do you have an weapons, liquids...?" gm Rhee Ki Ha hrozící megapěstí:" Only human weapons!!!" celní úředník očima s většíma než obličej: "Come with us, please!!!" grandmastr odchází v hojném doprovodu celníků do uzavřené místnosti kde ho během více jak hodiny svlečou, zrengenujou, prohlídnou mu všechny zavazadla..... zlý jazykové master miller tvrdí že došlo i k nasazování té ošklivě gumové rukavice sahající až po předloktí k zastrčení do.....
obtočí si kolem hlavy MiKiho bandae :)))
Cruel_Mistress   3.březen 2009 12:08:51
obtočí si kolem hlavy MiKiho
harabodži
a když ne, tak si obtočí kolem hlavy mikinu :)))))
chci taky něco umět
ještě že umím chrápat, to hned zvedne ostatním náladu