Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Poslední zápas: (Outěcha) YB Bern vs. Sparta 2:0 (0:0)  více>>
Pranýř dle moderátoři: Nwm, prostě zase kakat :-((((
Příští zápas: (Zimní pauza) Lavička vs. Vyhazov
Tabulka Gambáč ligy kompresor: 2. místo, 37 b. 12-1-3 26:7, ztráta: 1 b.
ePoháry kompresor: Pápá
Ztráty: Hušbauer (Cagliari, HO)
Nálezy: Picault (Fort Lauderdale), Shala (Odds BK)

Zajímavé webiki:
Cintát(y) dne uherského roku:
"Celý život fandím Slavii. Začalo to tak, že se mi strašně líbily ty její sešívané dresy. V dětském podvědomí mi připomínaly kašpárky z pohádky." ( + Josef Vinklář)


Skutečná síla Slavie se projevila při dvojutkání s Ajaxem, kdežto rudoplačky v souboji se silným týmem vyhořely.
Nazgul, Vládce Prahy, 5. října 2007

Arsenal - Slavia 7:0, 23. října 2007


Jen si Horvyho užijte, pomalej byl i v nejlepších letech, co teprv teď... navíc po sezóně v druhý japonský lize... je vidět, že to s tím koncepčním budováním kádru myslíte vážně :-) (Nazgul)

K témuž: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (0:0)
Branka: 65. Horváth


Píča nejsem, ale Kulič je postarší pán a když teď přestal dávat góly tak je jen otázkou času kdy přestane nahrávat na góly. Gratulace na Letnou :-) RPGMan (leden 2007)

Kuličovi přeju ve Spartě spoustu neproměněných šancí jako v FKMB a k přestupu, doufám, dojde brzy. Sice mám Kuldu rád, ale víte co... RPGMan (leden 2007)

K témuž: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (0:0)
Branky: 76. a 90. Kulič, 79. Matušovič, 83. Došek - 47. Pecka


Kúdela hrál finále mistrovství světa dvacítek proti Agüerovi. Ten střílí góly za Atlético Madrid, náš hráč je náhradníkem. Josef Chovanec (říjen 2008).

K témuž: 7.1.2009 Kúdela prodán do Mladé Boleslavi za cca. 12M.Dneska jsem vsadil natvrdo 2, tak doufám, že mne spartička nezklame! (Vlahopyča, 16. září 2010)

Sparta - Palermo 3:2, Liga outěchy.


Kurva já se těším, co předvedou za rok ty vaše buzny. Vy jste fakt neuvěřitelně nesoudný... Pak vám ma nekdo fandit...

(asskymo, 10. prosince 2013)


K tomu kvalda LM 2014 - Sparta - Malmö 4:2, 0:2 :-(


Archiv expertů (čti: MM)
5/2012: Saiver, Procházka, Kvasnička, Mádl
7/2012 (předligová věštírna): iDnes
: PALECEK (...)
: Torama (Zidane)

Dle Křéťových MM to bude Miller ze Škodovky.
Tak mě napadá, že máme v Bohemce Švengera... ale toho asi už odepsali...
A neměli jste ještě toho… malýho…?
Se zeptej Joseho... Já bych vzal na půl roku na hostování Blaženu ;-)
Prijde Cech?
Houstone...
13:27 Sparťanský brankář David Bičík se podropil artroskopickému zákroku v koleně. Mužstvu bude chybět dva měsíce. Vedení klubu se za něj snaží získat náhradu.

Na Křéťabulváru Otava připouští, že to je i kvůli tomu, jak na podzim chytal se zraněním paty. Radši no comment. Volnej je momentálně Zlámal, jestli po něm skočí, zlomím nad Otavou & spol. definitivně hůl :-/
dexter666   22.leden 2015 9:43:33
A když jsem se mu smál, že už je to víc herec než fotbalista, tak jsem tu dostal sodu, že mu křivdim...
Sestřih ze včírka. Nechci hodnotit podle sestřihu pouťáku, ale na první zápas mi přišlo, že by si Shala mohl docela rozumět s Dočkalem a Matějem. Což by bylo fajn.

Jinak MM píší (a citují při tom i přímo Lavičku), že Bednář měl mj. i špatné výsledky fyzických testů. Co s takovým hráčem...
Londo NO NIC, ZAVÍRÁM TO TU PRO PSANÍ, PODĚKUJ  PANU LONDOVI, JE TO DĚSNĚ CHYTRÝ A MILÝ 21.leden 2015 17:02:13
Sparta - Žilina 1:1 (1:1), gól: Dočkal

Sestava: Štěch - Kadeřábek, Holek, Brabec (45. Kováč), Costa (45. Podaný) - Matějovský (61. Vacek), Vácha (45. Mareček), Shala (68. Picault) - Dočkal, Krejčí - Lafata (73. Schick)
Hele, ale tady přestává veškerá sranda, schovejte už někdo toho Dočkala někam do sklepa, jinak nám tu vydrží stěží do švestek :-/
Mně hlavně přijde, že nadělal víc škody než užitku (i) když nenastoupil.
Asi má dohlídnout na Zemana (není-li to kachna)... upřímně: chyběl by tu někomu ještě? V poslední době pokaždé, kdy nastoupil, nadělal víc škody než užitku :-/
Taky je pravda, že ten přestup se táhnul jak tureckej med... držím mu palce.
rampa Strach zabíjí myšlení  15.leden 2015 22:18:27
Vezmi si, kolik fotbalistů zazářilo v místních dírách a po přestupu do Sparty se chytli/vyhořeli. Těch vyhořelejch bude IMHO o hodně víc, nicméně to neznamená, že to nebudou ve Spartě zkoušet další a další (samozřejmě za předpokladu, že je do té Sparty budou chtít).
Takže jestli se Hušbauer chytne je jen a jen na něm, protože vypadá, že tu šanci dostane. Navíc bylo kdysi v nějakém rozhovoru s Hřebíkem cosi o tom, že čím náročnější liga, tím se hráč dokáže vybičovat k větším výkonům, protože prostě musí, jinak by si nekopnul, Hřebík tam pro to měl snad dokonce i nějaký index. Takže já Hušbauera naprosto chápu, že si to šel zkusit. Sice se s největší pravděpodobností vrátí domu, ale furt je lepší si říkat "zkusil jsem to, nevyšlo to", než si nadávat a říkat "kdybych já to tehdy zkusil, třeba by to vyšlo".
dexter666   15.leden 2015 21:36:41
Já ti fakt nevím. Jak se chce ukázat v nějaké díře kde hrají na střídačku první a druhou ligu? Aby dokázal tak zazářit aby si ho všimli z větších klubů, tak by musel mít potenciál třeba jako Bony, a to objektivně nemá.
Navíc si uvědomme, že Hušbymu už taky není dvacet... Pro něj to byla asi fakt poslední šance.
rampa Strach zabíjí myšlení  15.leden 2015 12:14:44
Jak psal JBee, je to o šanci, ukázat se v lepší soutěži, než je naše liga. Holt se to povede jednomu z deseti, ale IMHO jim to za to stojí, protože co kdyby oni byli zrovna ten jeden z deseti, že. A na Rakouskou, nebo Tureckou je čas (v podstatě) kdykoliv, z Italský se volá (většinou) jenom jednou.
Asi budeš mít pravdu. Jinak souhlasím, Sparta je podle mě jeho strop, bude z něj druhej Vacek.