Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Poslední zápas: (Předkolo Outěchy) Thun vs. Sparta 3:3 (1:2)  více>>
Pranýř dle moderátoři: Holek, Hybš, Mareček, Litsingi
Příští zápas: (Pivní liga) Pelta vs. Sparta 13. 9. 2015 15:00 (O2)
Tabulka Gambáč ligy kompresor: 1. místo, 13 b. 4-1-0 12:3
ePoháry kompresor: Outěcha, Skupina K - Schalke 0 b., APOEL 0 b., Sparta 0 b., Tripolis 0 b.
Ztráty: Kadlec (Frankfurt, NH), Schranz (Trnava NH), Kadeřábek (Hoffenheim), Picault (St. Pauli), Podaný (Slovan), Řezníček (Boleslav NH), Schick (Klokan, H), Nešpor (Gliwice, HO), Švejdík (Liberec), Shala (Liberec, H)
Nálezy: Steinhöfer (Aalen), Litsingi (Teplice), Fatai (Astra Giurgiu), Hušbauer (Cagliari NH), Paixao (Wroclav), Frýdek (Liberec), Hybš (Jihlava NH), Breznaník (Liberec NH), Jiráček (Hamburk)

Zajímavé webiki:
Cintát(y) dne uherského roku:
"Celý život fandím Slavii. Začalo to tak, že se mi strašně líbily ty její sešívané dresy. V dětském podvědomí mi připomínaly kašpárky z pohádky." ( + Josef Vinklář)


Skutečná síla Slavie se projevila při dvojutkání s Ajaxem, kdežto rudoplačky v souboji se silným týmem vyhořely.
Nazgul, Vládce Prahy, 5. října 2007

Arsenal - Slavia 7:0, 23. října 2007


Jen si Horvyho užijte, pomalej byl i v nejlepších letech, co teprv teď... navíc po sezóně v druhý japonský lize... je vidět, že to s tím koncepčním budováním kádru myslíte vážně :-) (Nazgul)

K témuž: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (0:0)
Branka: 65. Horváth


Píča nejsem, ale Kulič je postarší pán a když teď přestal dávat góly tak je jen otázkou času kdy přestane nahrávat na góly. Gratulace na Letnou :-) RPGMan (leden 2007)

Kuličovi přeju ve Spartě spoustu neproměněných šancí jako v FKMB a k přestupu, doufám, dojde brzy. Sice mám Kuldu rád, ale víte co... RPGMan (leden 2007)

K témuž: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (0:0)
Branky: 76. a 90. Kulič, 79. Matušovič, 83. Došek - 47. Pecka


Kúdela hrál finále mistrovství světa dvacítek proti Agüerovi. Ten střílí góly za Atlético Madrid, náš hráč je náhradníkem. Josef Chovanec (říjen 2008).

K témuž: 7.1.2009 Kúdela prodán do Mladé Boleslavi za cca. 12M.Dneska jsem vsadil natvrdo 2, tak doufám, že mne spartička nezklame! (Vlahopyča, 16. září 2010)

Sparta - Palermo 3:2, Liga outěchy.


Kurva já se těším, co předvedou za rok ty vaše buzny. Vy jste fakt neuvěřitelně nesoudný... Pak vám ma nekdo fandit...

(asskymo, 10. prosince 2013)


K tomu kvalda LM 2014 - Sparta - Malmö 4:2, 0:2 :-(


Archiv expertů (čti: MM)
5/2012: Saiver, Procházka, Kvasnička, Mádl
7/2012 (předligová věštírna): iDnes
: PALECEK (...)
: Torama (Zidane)

Abych trochu parafrázoval Red Dwarf: A pane trenér, to vy poznáte takhle z fotografie?

IMHO koupit hráče a pak mu nedat ani jednu šanci v základu se ukázat a vše hodnotit podle tréninku je takové...neprofesionální. Pomíjím možnost, že to byl opravdu totální dřevák, který na těch tréninzích nestíhal o třídu a ostatní se mu za to smáli, i když při úrovni našeho "scoutingu" je vlastně i tohle možné...
Protože na to nikdy neměl...
Jj, už jsem to potichu aktualizoval v záhlaví. Těžko říct, proč u nás vlastně nakonec vůbec nedostal čuchnout...
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
17:12 Americký útočník Fabrice Picault přestoupil ze Sparty do St. Pauli. Čtyřiadvacetiletý fotbalista podepsal s německým klubem roční smlouvu s opcí na další rok.
 
Mazuch asi nepoužitelný až do ledna. MM vyinvestigovaly fikanými dotazy na Ščasném, že s Jiráčkem se naopak počítá už na Jablonec. Což by jeden neřekl, když Mareček má 4 žluté...
 
Rozpis. Začínáme v Řecku (to tam zrovna nejsem), končíme v teplíčku na Kypru (takže zase bez postupu). Na APOEL nemůžu, ale na Řeky zašel bych. Na Schalke umí jít každý.
 
1. 10. (tj. 2. hrací den) jsem na dovolené. V Řecku. Takže to budeme určitě hrát doma se Schalke.
 
To snad ne :) ???
Co, kurva, za termín je zas neděle 15:00?!
 
Jako, mám rád ofensivní fotbal se spoustou gólů, ale... nicméně nervy to dnes opravdu nebyly. Nejlepší IMHO Costa, naopak mizerní Holek, Hybš a Mareček. Litsingi taky nevím, jestli je úplně hráč pro Spartu... a Breznaník je psychpat a já ho tu nechci.
 
:,-(((((((((( A já se těšil, že uvidím ten gólostroj v HD.
Tak dneska 4-5-1 jako proti Dukle, jen s Hušbauerem místo Matějovského... taková sázka na jistotu, teď je otázka, čeho je to jistota...
 
Jen si sem odložím pro případ, že se Křéřovy MM na poslední chvíli nepochlapí a nezapnou (placený) přenos: http://www.laola1.tv/en-int/calendar/0.html
 
Jinak jsem koukal na toho Jiráčka, a on kupodivu v tom Hamburku docela i nastupoval, a to i vloni, i na jaře. Jsem myslel, že to proseděl na tribuně...
 
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
ty vlasy!!!#@^&$@#&*@^$#!
 
Já si myslím, že mu jde o oboje. Ale já bych asi taky raděj hrál a prachy oželel, ale nejsem v jeho situaci... Nějak zatíženej na prachy vážně nejsem, jen mě zajímalo, jak se to vyřeší takovejhle případ, v tak soutěživým a prestižním prostředí.
Tak. Ostatně, pokud bral mega€ ročně, mohlo mu i za ty tři roky v Německu zůstat za neht už dost na slušný život i po konci kariéry. Zrovna on vždy působil dojmem docela skromného kluka, takže celkem věřím, že všechno neprobendil za kurvy a auta...
dexter666  
Nevím, jestli se moc nezaměřuješ jen na ty prachy. Třeba mu taky ještě jde o svoji ne úplně zahozenou kariéru. Kdyby další rok seděl výhradně na tribuně, tak může sbalit prachy a jít tak akorát do prdele. Takhle se třeba ještě ve Spartě chytí, a buďto bude hrát pár let tady, nebo si na starý kolena ještě jednou vyrazí vydělat do nějakejch Emirátů, Turecka, nebo jiný prdele.
rampa Strach zabíjí myšlení 
U Jiráčka bych i celkem věřil tomu, že dá přednost aktivní kariéře (hraní v základu) před penězi a sezením na tribuně. Nicméně je to samozřejmě výhradně můj pocit a třeba to je celé úplně jinak.
Pořád dokola. Je mi prostě divný, že se hráč vzdá takovejch peněz. Ale má ve Spartě 4 letou smlouvu, tak s platem 1,5 Kč měsíčně a jistou budoucností... třeba mu slíbili potom nějakýho tenéra mládeže, nebo něco, blbej není. Ale OK. Já věřím, že se rozehraje a bude posila.