Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Poslední zápas: (Pivní liga) Zlín - Sparta 1:1 (1:0)  více>>
Pranýř dle moderátoři: Ščasný, Otava
Příští zápas: (Pivní liga) Sparta - Slavia 25. 9. 2016 15:30 (O2)
Tabulka pivní ligy kompresor: 4. místo, 4-3-0, 13:5, 15 b.; ztráta: 2 b.
ePoháry kompresor: Outěcha, skupina K - Southampton 3 b., Beer Sheva 3 b., Inter 0 b., Sparta 0 b.
Ztráty: Krejčí (Bologna), Fatai (Ufa), Konaté (zapomnění), Brabec (Genk), Matějovský (Boleslav H)
Nálezy: Kadlec M. (Fenerbahce), Koubek (Liberec NH), Čermák (Boleslav NH), Holzer (Ostrava!!!), Karavajev (CSKA Moskva), Tomáš Rosický, Kadlec V. (Midtjylland)

Zajímavé webiki:
Cintát(y) dne uherského roku:
"Celý život fandím Slavii. Začalo to tak, že se mi strašně líbily ty její sešívané dresy. V dětském podvědomí mi připomínaly kašpárky z pohádky." ( + Josef Vinklář)


Skutečná síla Slavie se projevila při dvojutkání s Ajaxem, kdežto rudoplačky v souboji se silným týmem vyhořely.
Nazgul, Vládce Prahy, 5. října 2007

Arsenal - Slavia 7:0, 23. října 2007


Jen si Horvyho užijte, pomalej byl i v nejlepších letech, co teprv teď... navíc po sezóně v druhý japonský lize... je vidět, že to s tím koncepčním budováním kádru myslíte vážně :-) (Nazgul)

K témuž: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (0:0)
Branka: 65. Horváth


Píča nejsem, ale Kulič je postarší pán a když teď přestal dávat góly tak je jen otázkou času kdy přestane nahrávat na góly. Gratulace na Letnou :-) RPGMan (leden 2007)

Kuličovi přeju ve Spartě spoustu neproměněných šancí jako v FKMB a k přestupu, doufám, dojde brzy. Sice mám Kuldu rád, ale víte co... RPGMan (leden 2007)

K témuž: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (0:0)
Branky: 76. a 90. Kulič, 79. Matušovič, 83. Došek - 47. Pecka


Kúdela hrál finále mistrovství světa dvacítek proti Agüerovi. Ten střílí góly za Atlético Madrid, náš hráč je náhradníkem. Josef Chovanec (říjen 2008).

K témuž: 7.1.2009 Kúdela prodán do Mladé Boleslavi za cca. 12M.Dneska jsem vsadil natvrdo 2, tak doufám, že mne spartička nezklame! (Vlahopyča, 16. září 2010)

Sparta - Palermo 3:2, Liga outěchy.


Kurva já se těším, co předvedou za rok ty vaše buzny. Vy jste fakt neuvěřitelně nesoudný... Pak vám ma nekdo fandit...

(asskymo, 10. prosince 2013)


K tomu kvalda LM 2014 - Sparta - Malmö 4:2, 0:2 :-(


Archiv expertů (čti: MM)
5/2012: Saiver, Procházka, Kvasnička, Mádl
7/2012 (předligová věštírna): iDnes
: PALECEK (...)
: Torama (Zidane)

No, ten zákrok byl hlavně na redku, IIRC... Jinak Trpiše bych bral, i bych na něj do zimy počkal. Takže to bude nějaký obvyklý podezřelý, kterého zná dokonce i Otava :-/
1,3
Mimochodem, RIP Vácha. Ten už je taky jak Rosický.
 
1,5
Jako vážně?

Rok 96, Žižkov: Popral se Šimurkou.
Rok 00/01, Jablonec: „Vyvolával umělé konflikty, aby ukázal svou sílu," říká jeden z klíčových hráčů tehdejší doby. Nechce mluvit pod svým jménem, protože ještě Hřebíka může jako trenéra potkat: "Vždycky si vybral někoho ze starších a začal na něj nepříčetně ječet. Vozil se po Budkovi nebo po Jirouskovi."“
Rok 02, Sparta I: „Hřebíkova deka“
Rok 03/04, Dynamo Moskva: Tam se mi sice nepodařilo zjistit, co přesně byl problém, ale citát hovoří za vše: Prezident Zavarzin si později stěžoval: "Bude trvat rok, než dají mužstvo po Hřebíkovi dohromady."
Rok 05, Sparta II: Konflikt zejména s Poborským, ale i dalšíma staršíma hráčema. K tomu tak příšerná hra Sparty, jakou jsem nikdy jindy Spartu hrát neviděl a doufám, že už neuvidím. Proti tomu byl včerejší výkon pastva pro oči (Kdo si vzpomíná na slavnej domácí zápas s Ajaxem, kdy jsme nepřelezli půlku, a přesto dali gól, protože se Matušovič trefil asi 35 metrů? Na domácí zápas s Baníkem, kdy už to bylo víc komický než tragický? Nebo na zápas v Thunu, kdy jsme nastoupili v rozestavení 4-6-0 a „překvapivě“ prohráli?)
Rok 11, Sparta III: Opět nevycházení se staršími hráči. A zejména takovej psychickej stav hráčů, že když nějak dali gól, nasrali si do trenek, stáhli se a zase „překvapivě“ dostali gól. Zase, na ten poslední zápas na Dukle dlouho nezapomenu.

To jsem jedinej, kdo si to pamatuje?

A vůbec, do prdele, proč já tu s tim zamidrákovaným debilem zase ztrácim čas? Tímto se odmítám dál na téma Hřebík bavit.
doc All generalizations are false, including 
Tak u Škody se tak trochu čekalo, až mu skončí smlouva, jinak by přestup hrozil tahanicema kvůli konkurzu jako v případě Morávka (a dost možná by už si ho nikdo prodat nelajznul).
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
HAHAHAHAHA
Sudí Příhoda má po derby nohu v dlaze, zranění mu způsobil sparťan Holek
 
(Hrozný je spíš to, jak dokáže Spartu přehrát tým Slávie, sestavenej z docela průměrnejch hráčů. Jejich dvě největší hvězdy jsou van Kessel - toho času kvůli výkonnosti na lavičce a třicetiletý střelec Škoda, do svých cca šestadvaceti neznámý ligista a druholigista, který to dotáhl nejdál do Bohemky. Tolik k té hráčské kvalitě.)
 
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
Jojo, konec prvního angažmá, na ten se marně snažím ještě teď zapomenout... Druhé — škoda slov.
Lepší IMHO měla tak před šesti lety... (Matějovský, Řepka, Kladrubský, Kucka, Wilfried, V. Kadlec, Kweuke...) ale těžko říct.
Tipuju Otavu.
 
A jakýže superhvězdy teď má Sparta, můžeš mi to připomenout? Já tam až na výjimky vidim líný lemry kterejm je zatěžko popoběhnout.

Hřebík byl ve Spartě trenérem 2x - jednou s ní v LM přehrával zvučné soupeře, ze kterých si současné rádobyhvězdy i se svým trenérem dělaj do kalhot už před zápasem a pak to podle toho vypadá. Podruhé nesmyslně vzal nabídku po vyhozeném Strakovi v nevhodné době. Kdy jindy ještě prokázal, že je neschopnej při práci s lidma?
Už je to na 1,7.

Před dvěma hodinami byl 2.
Všem, kterým se nechce makat.
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
Osobně myslím, že všem je dobře tam, kde Hřebík je.
Ve Fortuně už klesl kurz na Trpiše na 1,9.
To si Karl zase namastí kapsu.
 
Já osobně si myslím, že jemu je dobře tam kde je.
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
Ano, v té větě je klíčové slovo "mládež". Ale to se tu probíralo už v letech 1877, 1911 a 2013.
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
+1
Pramení to z jeho práce v posledních letech, kdy mládež rozjel velkým způsobem a naprostá neschopnost při práci z lidma asi vymizela, protože trenéři mladých ho obdivují a vnímají jako dobro.

Já jsem s ním měl možnost mluvit krátce a musím říct, že má charisma neuvěřitelný.