Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Poslední zápas: (kvalda LM) Rusáci vs. Sparta 2:2 (1:1)  více>>
Pranýř dle moderátoři: Vácha, Dočkal
Příští zápas: (Pivní liga) Sparta vs. Chachar 28. 7. 2015 15:00 (O2?)
Tabulka Gambáč ligy kompresor: 9. místo, 1 b. 0-1-0 0:0
ePoháry kompresor: 3. předkolo LM proti CSKA Moskva, 1. zápas 2:2
Ztráty: Kadlec (Frankfurt, NH), Schranz (Trnava NH), Kadeřábek (Hoffenheim), Picault (ÚP), Podaný (Slovan), Řezníček (Boleslav NH), Schick (Klokan, H), Nešpor (Gliwice, HO), Švejdík (Liberec), Shala (Liberec, H)
Nálezy: Steinhöfer (Aalen), Litsingi (Teplice), Fatai (Astra Giurgiu), Hušbauer (Cagliari NH), Paixao (Wroclav), Frýdek (Liberec), Mazuch? (Dněpr), Polom (Dukla NH), Hybš (Jihlava NH), Breznaník (Liberec NH)

Zajímavé webiki:
Cintát(y) dne uherského roku:
"Celý život fandím Slavii. Začalo to tak, že se mi strašně líbily ty její sešívané dresy. V dětském podvědomí mi připomínaly kašpárky z pohádky." ( + Josef Vinklář)


Skutečná síla Slavie se projevila při dvojutkání s Ajaxem, kdežto rudoplačky v souboji se silným týmem vyhořely.
Nazgul, Vládce Prahy, 5. října 2007

Arsenal - Slavia 7:0, 23. října 2007


Jen si Horvyho užijte, pomalej byl i v nejlepších letech, co teprv teď... navíc po sezóně v druhý japonský lize... je vidět, že to s tím koncepčním budováním kádru myslíte vážně :-) (Nazgul)

K témuž: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (0:0)
Branka: 65. Horváth


Píča nejsem, ale Kulič je postarší pán a když teď přestal dávat góly tak je jen otázkou času kdy přestane nahrávat na góly. Gratulace na Letnou :-) RPGMan (leden 2007)

Kuličovi přeju ve Spartě spoustu neproměněných šancí jako v FKMB a k přestupu, doufám, dojde brzy. Sice mám Kuldu rád, ale víte co... RPGMan (leden 2007)

K témuž: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (0:0)
Branky: 76. a 90. Kulič, 79. Matušovič, 83. Došek - 47. Pecka


Kúdela hrál finále mistrovství světa dvacítek proti Agüerovi. Ten střílí góly za Atlético Madrid, náš hráč je náhradníkem. Josef Chovanec (říjen 2008).

K témuž: 7.1.2009 Kúdela prodán do Mladé Boleslavi za cca. 12M.Dneska jsem vsadil natvrdo 2, tak doufám, že mne spartička nezklame! (Vlahopyča, 16. září 2010)

Sparta - Palermo 3:2, Liga outěchy.


Kurva já se těším, co předvedou za rok ty vaše buzny. Vy jste fakt neuvěřitelně nesoudný... Pak vám ma nekdo fandit...

(asskymo, 10. prosince 2013)


K tomu kvalda LM 2014 - Sparta - Malmö 4:2, 0:2 :-(


Archiv expertů (čti: MM)
5/2012: Saiver, Procházka, Kvasnička, Mádl
7/2012 (předligová věštírna): iDnes
: PALECEK (...)
: Torama (Zidane)

rampa Strach zabíjí myšlení 
Matěj mi připadá, že se snaží i dozadu. Má občas nějaký ten "blikanec" s rozehrávkou, ale IMHO maká. Dočkal, inu, tomu ten povedený rok (Sparta + repre) nějak stoupnul do hlavy a od té doby to není ono.
rampa Strach zabíjí myšlení 
A hráči tu taktiku dodrží...
rampa Strach zabíjí myšlení 
Jo, četl jsem tvůj příspěvek v klubu Fotbal a celkem mi dodal optimismus. A vidím to taky na těch 50:50, což bych před tímhle dvojzápasem nikdy nevěřil, že řeknu (napíšu). Snad se z toho neposerou a Ščasný jim předepíše rozumnou taktiku.
druhak jsou na to bránění ve středové řadě (většinou) sami
No, to by právě být neměli. Ovšem nesmí tam vedle nich být Matějovský a Dočkal, WTZ...
rampa Strach zabíjí myšlení 
Na jednu stranu musí říct, že tihle defenzivní (středoví) hráči to mají opravdu těžké, jednak jsou (většinou) první kdo zachytává protiútoky a druhak jsou na to bránění ve středové řadě (většinou) sami (když budeme brát střed hřiště a ne kraje). Na druhou stranu to Vácha s tím pomáháním soupeřům fakt dost přehání.
btw. Bičík podle Sportu nejlepší hráč a dostal osmičku. Tak si tak říkám, co by asi musel udělat, aby dostal třeba devítku? Dát gól?
Jo, a abych nezapomněl: DÁVID BIČÍK!!!
 
rampa: Já v tom takový průser nevidím. V téhle pozici jsme byli několikrát a dopadlo to podle hřiště - venku pláč, doma sláva. Samozřejmě, CSKA je velký kalibr, ale i proro se nějakého podcenění (protože nic jiného hra na 0:0 fskutečnosti není) nebojím. Bude to zase dobrý zápas s otevřeným koncem. Navíc oni mají vzádu minimálně stejný průchoďák jako my a oba trenéři to vědí ;-)
Jsem rád, že se moje predikce ohledně Váchy naplnila. Snad už si toho všimnou i trenéři a přestane hrát v základu ve Spartě i v reprezentaci. Páč v kolika posledních zápasech nahrál soupeři aspoň jednout do brejku? 5 v řadě?
rampa Strach zabíjí myšlení 
Tak včera hezký zápas, nicméně CSKA měli těch šancí až nechutně moc. Nicméně se zdá, že výkon většiny hráčů roste se soupeřem (a taky s tím, že nehráli proti betonárce) a ze strany Sparty se na to dalo koukat. Pravda, někteří hráč(i) na soupeře nehledí a bez ohledu na jeho věhlas mu stejně přihrávají. Jediný průser vidím v tom, že doma stačí hrát na 0:0.
 
(Čímž nechci říct, že by Vácha neměl jít už konečně do prdele. Ale Dočkal mě prostě dráždí ještě víc.)
 
Vácha je jasnej, ale není jeho chyba, že ho hned po příletu v Moskvě nesebrali pro příživnictví. Občas se mu něco povede. Ale Dočkal je úplně nahovno a ještě na to očidivně dlabe. Shala na plac!
Doufejme, že si Shala v Liberci zahraje... ovšem no. 1 na pranýř je Vácha, na tom se, hádám, shodneme všichni?
Ten Dočkal už asi není ani ve Spartě, nebo co.
 
Londo Hádáš-li se s debilem více než minutu,  hádají se dva debilové
vyhoďte ho, zmrda
 
Obrany zatím moc nehrají. Pro trenéry peklo.
 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Zatím je to.... zajímavé.
 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Aha, děkuji.
rampa: Ne, středová řada vypadá úplně přesně jak jsem psal já (netrefil jsem jen Brabce), Mareček hraje stopera.
rampa Strach zabíjí myšlení 
Takže do středové řady jeden defenzivní. Nečekaně. Ale jako asi jo, jen kvůli tomu rozhodil obranu.