Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Poslední zápas: (Pivní liga) Sparta vs. Teplice 1:0 (0:0)  více>>
Pranýř dle moderátoři: Rozhodčí, MM, Lafata...
Příští zápas: (Pivní liga) Hradec vs. Sparta 4. 4. 2015 14:30
Tabulka Gambáč ligy kompresor: 2. místo, 48 b. 15-3-3 35:9, ztráta: 5 b.
ePoháry kompresor: Pápá
Ztráty: Hušbauer (Cagliari, HO), Přikryl (Dukla, H), Bednář (Příbram, H), Vacek (Boleslav, H), Breznaník (Liberec, H)
Nálezy: Picault (Fort Lauderdale), Shala (Odds BK), Miller (Boleslav, H), Chvátal (Senica, HO), Schranz (Trnava, HO), Kadlec (Frankfurt, H), Řezníček (Příbram, HO)

Zajímavé webiki:
Cintát(y) dne uherského roku:
"Celý život fandím Slavii. Začalo to tak, že se mi strašně líbily ty její sešívané dresy. V dětském podvědomí mi připomínaly kašpárky z pohádky." ( + Josef Vinklář)


Skutečná síla Slavie se projevila při dvojutkání s Ajaxem, kdežto rudoplačky v souboji se silným týmem vyhořely.
Nazgul, Vládce Prahy, 5. října 2007

Arsenal - Slavia 7:0, 23. října 2007


Jen si Horvyho užijte, pomalej byl i v nejlepších letech, co teprv teď... navíc po sezóně v druhý japonský lize... je vidět, že to s tím koncepčním budováním kádru myslíte vážně :-) (Nazgul)

K témuž: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 1:0 (0:0)
Branka: 65. Horváth


Píča nejsem, ale Kulič je postarší pán a když teď přestal dávat góly tak je jen otázkou času kdy přestane nahrávat na góly. Gratulace na Letnou :-) RPGMan (leden 2007)

Kuličovi přeju ve Spartě spoustu neproměněných šancí jako v FKMB a k přestupu, doufám, dojde brzy. Sice mám Kuldu rád, ale víte co... RPGMan (leden 2007)

K témuž: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (0:0)
Branky: 76. a 90. Kulič, 79. Matušovič, 83. Došek - 47. Pecka


Kúdela hrál finále mistrovství světa dvacítek proti Agüerovi. Ten střílí góly za Atlético Madrid, náš hráč je náhradníkem. Josef Chovanec (říjen 2008).

K témuž: 7.1.2009 Kúdela prodán do Mladé Boleslavi za cca. 12M.Dneska jsem vsadil natvrdo 2, tak doufám, že mne spartička nezklame! (Vlahopyča, 16. září 2010)

Sparta - Palermo 3:2, Liga outěchy.


Kurva já se těším, co předvedou za rok ty vaše buzny. Vy jste fakt neuvěřitelně nesoudný... Pak vám ma nekdo fandit...

(asskymo, 10. prosince 2013)


K tomu kvalda LM 2014 - Sparta - Malmö 4:2, 0:2 :-(


Archiv expertů (čti: MM)
5/2012: Saiver, Procházka, Kvasnička, Mádl
7/2012 (předligová věštírna): iDnes
: PALECEK (...)
: Torama (Zidane)

Sobota 14:30, to je zase co za termín?
 
Londo NO NIC, ZAVÍRÁM TO TU PRO PSANÍ, PODĚKUJ  PANU LONDOVI, JE TO DĚSNĚ CHYTRÝ A MILÝ
 
rampa: No, na mě to působilo jako klasický výmysl původem z antihřebíkovského tábora, navíc by to prostě nedávalo smysl - jako, co se mělo stát? Že jsme dvakrát remizovali venku, z toho jednou nedal Lafata penaltu v 85. minutě a podruhé to bylo v Jablonci, kde jsme hráli s ze tří čtvrtin obměněnou obranou, takže spousta lidí čekala, že tam prohrajeme? Ale no tak... tak blbej přece není ani Otava (teda doufám).

A že by byl Lafata zase takový slušňák... není to první penalta, kterou nafilmoval. Jo, je první ve Spartě, takže se o ní bude teď minimálně týden psát. Ale svatouška z něj nedělejme. Má obava míří spíš k mladším hráčům, kteří byli tehdy u Lžimberského divadélka a je v nich ta křivda, která teď vlastně najednou přestane být tak jistá... což na druhou stranu může paradoxně i pomoct... asi radši půjdu spát ;-)
rampa Strach zabíjí myšlení 
Nejenom Lavička, ale celá hra, fakt se na to dalo koukat a po takovém výkonu by mi ani ta remíza nevadila. Titul je stejně v pdachu... obávám se ale, že Lafata je taky v pdachu, páč je to známý slušňák a po tom, co předvedl...
Jenom doufám, že jestli mají Lavičku "naplánovaného", že taky mají naplánovaného nástupce a nebude to nějaké rychlé neŠťastné řešení.
Obávám se, že tohle vítězství nám psychicky zrovna moc nepomůže... Lavička dnes u mě dobrý. Spekulace o odvolání jsem v TV neslyšel, nicméně četl jsem je někdy v týdnu. Dávám tomu tak 50 %. U Otavy je možné všechno.
 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Bylo mi Lafaty v tom pozápasovém rozhovoru líto. Apropo, ta informace o Lavičkovi je MM, nebo má nějaké reálné základy?
 
Londo NO NIC, ZAVÍRÁM TO TU PRO PSANÍ, PODĚKUJ  PANU LONDOVI, JE TO DĚSNĚ CHYTRÝ A MILÝ
Ta byla přísná – a já jsem rád, páč proč by takový penalty měli sudí pískat jenom Plísni, žejo.
 
Lafata je jen stín toho hráče z podzimu. Trochu jsem se bál, že k tomuhle dojde - výpadek formy u takhle starýho hráče znamená asi konečnou a očividně to David hodně špatně snáší.
Gorre Wherever I Stand,  I Stand With Israel
Divny ze zrovna Lafata no
rampa Strach zabíjí myšlení 
Ach jo, máme tohle zapotřebí? A zrovna Lafata?
 
Galax: Ale vzpomeň si, že ze začátku to tak nebylo. Hrálo se odvážněji, střídal, nasazoval mladé kluky... Já mám pocit, že Víťa má pořád staženou řiť, co bude. Pomalu po každé plichtě se odvolává. Proto bych vyrazil Otavu, aby viděl, že je jeho pozice silná a nemusí se stresovat budocností a může se plně soustředit na fotbal.
Pokud tedy nemá Křéťa v ruce nějakou tu miliardičku, kterou se chystá ve Spartě rozfofrovat; pak se můžeme bavit o kvalitním zahraničním trenérovi a pár hotových hráčích, na něž si ukáže (a takoví jistě nebudou z pivní ligy a nebudou zadarmo)...
Na zápasy Plzně nikdo nekouká. V tom tví jejich největší krása, ale i nebezpečí...
Já souhlasím. Nikoho odvolávat nechci, náhrada nejistá a ty trenérský tragédie máme všichni ještě v paměti. Ovšem, že Víťova Sparta už nemá delší čas tu jiskru v oku, je jasný. O titul tady tolik nejde, jde o to, dostat se nějak do Evropy, takže druhý místo občas klidně přežiju, když na to půjde koukat, ale ta LM, ta schází hrozně moc.
Takový masochista, abych sledoval zápas Plzeně se Slavií, ještě nejsem...
Londo NO NIC, ZAVÍRÁM TO TU PRO PSANÍ, PODĚKUJ  PANU LONDOVI, JE TO DĚSNĚ CHYTRÝ A MILÝ
Viděl někdo tu Plíseň? Já to po tom Pilařově neodpískaným faulu ve vápně vypnul...
 
Galaxian: Teď to chce jít zase zápas od zápasu a vyhrávat, třeba jako vloni... Plzeň taky nevyhraje všechno. A pokud vyhraje, titul si 100% zaslouží.
Osobně to mám tak, že pokud budeme mít 70 a víc bodů ("rozjeté" je to na nějakých 67), a přesto budeme druzí, není to žádný průser. Vlastně budu dlouhodobě mnohem radši, když budeme tu první, tu druzí, ale bude to napínavé, bude se hrát hezký fotbal a budeme kopat v pohárech, než když budeme sice každý rok první, ale fotbal bude stát za piču a v pohárech budeme vypadávat se Švédy.

Ale ten Víťa, ten mě trápí. Já fakt nevím. Zase to není taková tragédie, aby to stálo za nějaké odvolávání, na druhou stranu žádná hitparáda to taky není. Jako, pokud by místo něj mělo přijít nějaké trenérské eso typu Kloppa, tak ať si balí třeba zítra, ale pokud by to měl být zase nějaký obvyklý podezřelý typu Ščasného, nebo jiného Joža, tak to si radši nechme Lavičku... IIRC má, btw., smlouvu na dobu neurčitou (stejně jako Hašek). U trenéra dost nevídaná věc. Já bych nakonec, jak známo, volil takový kompromis: Lavičku bych si zatím nechal, ale vyhodil bych Otavu ;-)
Tak co teď? Má Víťa ještě co nabídnout? Střídajícího Řezníčka/Marečka v osmdesátý?
 
rampa Strach zabíjí myšlení 
Vy jste si, pane kolego, zase trošku zapřeháněl, že.
Dle komentářů včera dobře zahráli Konaté, Řezníček i Shala. Pokud je to pravda, tak možná v sobotu by tam jeden z nich mohl jít mimořádně už v 75. minutě...
 
No, uvidíme.