Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

...:-)) a 60. léta...sex, drogy a rock....
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
To ano, ale současně dosti protirežimní. Asi jako u nás "máničky" v 70. letech, zatímco dneska můžeš mít vlasy až na zem a je to každýmu víceméně jedno.
Reakce na | Vlákno  
Já se obávám, že i současně to není nic jiného než módní trend.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Bohužel. Iniciativa je to sice skvělá, ale jásat bude na čase tehdy, až se bude moci Alinejad bez obav vrátit do Íránu a až nebude těm lajkovacím hrozit žádný postih za jejich lajky a poslané fotky. Jinak řečeno, ruce si podáme v okamžiku, kdy budou takové stránky jen záležitostí módního trendu.
Co je na tom příběhu zvláštního?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Konečně příběh nad kterým si můžeme všichni podat ruce.

Iranian woman wins rights award for hijab campaign

An Iranian journalist has received a human rights award in Geneva for creating a Facebook page inviting women in Iran to post pictures of themselves without their headscarves in defiance of rules requiring them to wear a hijab.

Masih Alinejad, 38, launched Stealthy Freedoms of Iranian Women last year, attracting more than half a million likes on Facebook in a matter of weeks. Thousands of women took off their veils in public and sent in their photos to be published.

The Geneva Summit for Human Rights and Democracy, a group of 20 non-governmental organisations, gave Alinejad its women’s rights award for “giving a voice to the voiceless and stirring the conscience of humanity to support the struggle of Iranian women for basic human rights, freedom and equality.”

Alinejad said she was delighted to win the award and hoped it would raise awareness about Iranian women demanding basic rights.

“From seven-year-old schoolgirls to 70-year-old grandmothers, women in Iran are all forced to wear the hijab,” she said in a statement published on the summit’s website. “Hopefully this award will create an opportunity for the voices of Iranian women who say no to the forced hijab to echo throughout the halls of the United Nations.”

Alinejad, who lives in exile, told the Guardian last year that she was not opposed to the hijab and that her mother was veiled, but she had created the page because she wanted people to have the freedom to choose.
 
FarsaiD funyny 
Po pěti minutách bych seděl na samotce.
 
TCO má velký péro a  je v pohodě
Sedi FarsaiD a Chajim v cele bez oken a bez dveri...
 
Pochybné zdroje cituje každý pokud se mu to hodí..:-)) třeba http://www.worldbulletin.net/news/155485/israel-opens-dam-gates-flood-gaza
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Česká diskuze o islámu je nejlepší v evropě
 
FarsaiD funyny 
Tigr je piča.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Líbí se mi že sotva den poté, co se vyvrátí další enormní hoax o vlně znásilňování ve Švédsku, založený na slepém opisování z pochybného zdroje, nás pan FašosaiD ujistí, že česká diskuze o islámu je kvalitní. Tuším to dělá někde mezi kopáním Šneka a střílením politiků, kteří propagují právo hovořit o imigraci.
 
DadB jsem zralý na  šrotovné
Tomio Okamura a 140 státem podporovaných romských organizací.

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Okamura-Usvit-Nekonecni-Romove-363543
 
Nedivím se. Nic se nemá přehánět. Měli by ho častěji pozvat do nějakého pořadu, umí spoustu věcí rozumně vysvětlit.
Jsi srdíčko.
FarsaiD funyny 
Harold je piča.
 
Jan.S.Harold Je suis  Družba
wtz, český pičování vo čemkoli je dycky nejlepčí!!!
FarsaiD funyny 
Česká diskuze o islámu je možná nejotevřenější a nejlepší v Evropě. Mendel je piča. Japok je piča.
 
Reakce na | Vlákno  
No co, alespoň má osobní zkušenosti. A nedělá si iluze.