Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok, tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  31.říjen 2014 17:22:37
Tu charakterizaci jsem si vymyslel hned jak jsem ji viděl, protože je zjevná na první pohled. Teprve potom jsem pátral, na jakých datech je založena (a ano chybně jsem porovnal ten listopad). Nicméně, primárně je lživá, protože na stejnou úroveň klade diametrálně odlišné incidenty (a ano, používat symbol bomby pro incidenty zahrnující postřelení Palestince je dost lživé samo o sobě) a vytváří falešný obrázek o podstatě konfliktu. Chápu, že se v tom nechceš patlat, protože, když bys chtěl zachovat svou integritu, musel bys se mnou souhlasit a z toho bys dostal nejspíš osypky.

Takže to radši zahraješ do autu. Jak typické, zbabělče.

:) Tander Lee, když jsi ale tuhle charakterizaci vymýšlel, tak sis myslel, že "lživá" je kvůli něčemu úplně jinýmu, než že označuje překročení hranice celníkem symbolem bomby, že je to tak?
Já jen, že nemám moc chuti se patlat v hovně, který si sám mažeš po ksichtě.
Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  31.říjen 2014 15:40:32
Milý japoku, takže, co přesně se ti nezdá na charakterizaci ikonografiky: http://www.okoun.cz/boards/infoporn?contextId=1066161316#article-1066161316 jako "lživé grafiky, kterou někdo udělal se zcela jasným propagandistickým záměrem"?
Zrovna ty, který jsi tak citlivý na manipulace, zkreslování a nepřesnosti všeho druhu, potřebuješ rozebírat, proč je lživý obrázek, který staví na stejnou rovinu překročení hranice celníkem a odpalování raket na obydlená území? (Přičemž oboje je znázorněno stejným symbolem bomby).
Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  31.říjen 2014 8:41:09
Jak by těch muslimů, co pijou alkohol bylo málo :)
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 31.říjen 2014 8:31:49
Poněkud mi tam chybí v době nedávné několikrát potvrzená velmi laciná prodejnost české populace.

. Nenechme se mýlit, islám na území českých zemí by nevypadal jako islám kuvajtský. Ani by nevznikla švejkovská pivní šaría. Z historických zkušeností víme, že by se s velkou pravděpodobností vyskytla hrstka fanatických islamožroutů a na druhé straně nezanedbatelná skupina, která by se snažila islámské předpisy nějak ochcat. jako že Prorok zakázal víno, ale o pivu nebylo řeči, případně by učili prasata přežvykovat...

"Jen v rychlosti připomenu, že národem byli po většinu evropských dějin myšleni lidé, které spojoval stejný politický záměr. Stejná představa o tom, jaká pravidla mají na určitém území platit a jak má být toto území spravováno. Českým národem byli míněni poddaní českého krále, a neřešilo se, kdo je jaké krve nebo jaké genetické výbavy. Společný jazyk je výhodou, nikoliv nutnou podmínkou. To ukazují příklady zemí jako Švýcarsko nebo Indie a ukazuje to i příklad mého pradědečka, který – ač etnický Němec s mizernou češtinou – se při sčítání lidu nechával zapsat jako Čechoslovák. Vyjadřoval tak svoje přesvědčení, že české země nemají být včleněny do Německa.

Proto může být dobrým českým vlastencem třeba vietnamský obchodník, který umí česky jen pár slov, ale kterému se mezi Čechy líbí. A proto součástí českého národa není paní Šabatová, i když se to snaží z kariérových důvodů předstírat."

A
ha
Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  29.říjen 2014 6:34:26
Co jsou to ti Češi vlastně zač? Nejsou to alfy jako Němi, spíš umírněné bety, a rozhodně lepší než gamy, délty, natož epsiloni...

V porovnání s jinými evropskými národy jsou Češi pořádnější, poctivější a pracovitější. Ne tolik jako Němci, ale zase se u nich nesetkáte s německou sveřepostí a agresivitou. Pokaždé, když dostanou příležitost, se ukážou jako neobyčejně šikovní. V hudbě, informačních technologiích, výrobě automobilů a konec konců i ve válečnictví. Což je zajímavé zejména proto, že je to národ malý. Jestliže 10milionový národ vyprodukuje srovnatelný počet významných skladatelů a srovnatelný počet skvělých programátorů jako osmkrát větší Německo, svědčí to o tom, že české poměry a české zvyklosti vedou k růstu talentů a zajímavých osobností. Pro Čechy je hodně důležitý rodinný život, jsou skeptičtí k velkým myšlenkám, neradi se perou a mají rádi dobré jídlo. John Tolkien hobity přirovnal k Angličanům jen proto, že neznal Čechy. Proto se mezi Čechy tak dobře žije.

(To je moc i na mě.)

Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 20.říjen 2014 15:55:21
Třeba tu morbiditu, která zní stejně příšerně jako vypadá? http://en.wikipedia.org/wiki/%C5%BBaqq
Nordic.pride Co více napsat :-)  Čeští lvi 16.říjen 2014 23:47:04
Zdá se mi rasistické a netolerantní nebrat ohled na kulturní specifika Malťanů. Paní autorka by měla v článku projevit více multikulturní tolerance a respektovat kulturní zvláštnosti maltské kultury.
Taky pohled
Titulky jsou evidentně silná stránka české novinařiny
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 15.říjen 2014 8:34:52
Jeden čas se na internetu vyskytoval článek, že Semín přestoupil na islám. Jo, byla to dřenda, ale Semín zřejmě podnikl kroky, takže článek už nejde dohledat (Myslím, že ho napsala Tydlitátová).
No, tak kdo pošle Semínovi dopis že je špinavej mohamedán a že ho tady nechceme?
wicked posh  13.říjen 2014 22:44:20
Pravo rozbit hubu manzelke v ramci tradicnej rodiny...
zdroj?
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 10.říjen 2014 0:12:26
Ještě mi žádný muslim do ničeho nekecal. Ale znám spoustu Čechů, co by to moc rádi dělali. A ještě u toho mají plnou hubu tradic.
Nordic.pride Co více napsat :-)  Čeští lvi 9.říjen 2014 22:36:38
Což by mohl to být důvod, proč jsou při průzkumech veřejného mínění u Čechů nejoblíbenější skupinou imigrantů :)
Nordic.pride Co více napsat :-)  Čeští lvi 9.říjen 2014 22:33:53
Vietnamci neomezují moje práva. Kupříkladu právo ve své vlastní zemi svobodně cestovat MHD se svým psem. Právo nebýt znevýhodňován při zkoušce proto, že nemám tu správnou národnost. Právo na nošení symbolu své víry a kultury stejně, jako ostatní národy. To je jen pár příkladů, které mne v rychlosti napadají...
To by burku na duši musela nosit spousta lidí...-))
Guyver Cum fossa et forca!   sralbotkové - DO KRYTU! 9.říjen 2014 9:20:15
A přitom zrovna mladému Kikinovi by burka jenom prospěla! Ovšem, zakryl by jenom křivou hubu, ne křivou duši.