Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

To je argument ad sociologem.

Opakujes svuj ruzenecek dobre, ale strilis do spatneho terce:
Furt jde o to, ze jsou nejake pravidla podle kterych se hraje. Pravidla se vykladaji a upravuji a opravuji a je to ok.
Pak taky existuji takovy, kteri ty pravidla ignoruji systematicky a zcela planovite - a proc ne, tohle je svobodna Zeme, at si klidne zerou lejna.

A je fajn nemichat mezi sebe hnedojedy a ostatni ucastniky.
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
Asi jo, když není argument, je ad hominem. Hlavně že sis pošahal pytlík.
To bude nejaky relevantni vnitrni sociologicky hlas.
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
Tak mě pouč pane sporťáku. Ale něco mi říká, že nemáš co říct.
No a presne to same by mohl napsat FarsaID o tom svym stejnym tematu, kdyby ze sebe chtel delat vola.
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
To vaše ad hominem je už nudné, ale budiž, klidně ti to vysvětlím:

Všeobecně se o státem podporovaném dopingu ví. Ví se o něm v Rusku a Číně + některé rozvojové země na tom nejspíše nebudou také nejlépe. Vinu rusů nepopírám, je jasné, že se do nich WADA a olympijský výbor pustí, ale k čemu ty ideologické točky? Tohle se tam děje od padesátých let. Proč se do toho nešlápne jinde? Proč se na mezinárodní úrovni zároveň řeší kárné řízení vůči dopujícím sportovcům a zároveň neexistuje shoda v tom, co vše vlastně doping je? Tebe to osobně asi nijak nezasahuje, takže vidíš hlavně tu ideologickou stránku věci, tedy státem řízený doping. Já vidím hořekující maníky z WADA v době, kdy si nandrolon sežene kdejaký Pudlo a z dopování se stává dokonce i v mysli mladých amatérských sportovců běžná věc, která "k tomu patří". Z venku to opravdu vypadá, že se chci někoho zastávat, ale v tomto má máslo na hlavě od organizací jako je WADA, po sponzorské agentury a sportovní lékaře naprosto každý a jestli je třeba proti něčemu vystoupit, tak proti tomuto.
Zkuseny sociolog by tu ilustraci asi lechce pochopil, ale klidne ti to vysvetlim:
Stejne jako je z ruznych duvodu tezky bojovat s dopingem (zlocinem), je tezke byt nejak absolutne objektivni. Asi je nemozne porazit doping a je nemozne byt dokonale objektivni.
Spis nez o definitivni vitezstvi jde vzdycky o proces, jeho nastaveni a kontrolu.

Anebo se na to muzes vykaslat a hrat uplne jinou hru. A pak se divit, kdyz se tomu tvemu pristupu jini divi.
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
To bych nesrovnával. Situace na mezinárodním dopingovém poli spadá do stínové hry.
Kde jsme to rozebirali ten jemny rozdil mezi bojem proti dopingu a statem podporovanym dopovanim?
FarsaiD funyny 
Neznám médium (a hodně teď sleduju ta US), které by nepotlačovalo pozitivní a neutrální zprávy o ideologických odpůrcích.
Hezky blognuto.

Je sance, kdyz jste nasli konecne svuj idealni zpravodajsky kanal, ze prestanete pusobit jako pobrekavajici banda zamindrakovanych starych panen po prechodu?
arnost snad nechci tak   moks
no jedna vec je svoboda medii a druha vec je zamerne ovlivnovani obsahu zpravodajstvi ze strany vedeni, ne?

nikdo (soudny) prece nekritizuje primu za negativni zpravy o uprchlicich, ale kvuli eliminaci tech neutralnich a pozitivnich.

FarsaiD funyny 
Asi ne. Ale ten šok multikulturních fanatiků, že jednotlivé TV mohou zastávat různé názorové proudy, je k nezaplacení. Když vznikne z Primy "republikánská lidová" (TM) TV, třeba trochu přiblblá jako ty ostatní, já budu spokojený.

Brněnský Viktor Lošťák to dobře vystihl:

Proti svobodě médií, právě teď a ve velkém detailu. Televize Prima v posledních týdnech odvysílala několik reportáží, které byly kritické vůči iniciativě HateFree a lehce se otřely o další neomarxistické struktury. Protiúder na sebe nenechal dlouho čekat.

Aktivistické nátlakové skupiny začnou mluvit o nevyváženém zpravodajství, o překrucování, vytvoří kampaň proti "nenávistnému" médiu. Začnou vydírat zadavatele reklamy, aby s Primou rozvázali smlouvy, jinak jejich firmy zdiskreditují, označí je za podporovatele extrémismu a fašismu. Část podnikatelů se opravdu zalekne a přinejmenším se začne ptát vedení televize. To znejistí, nejistota se přesune k vedení zpravodajství, a výsledkem bude návrat k tendenčnímu zpravodajství. Tak funguje cenzura v neomarxisty ovládaném mediálním prostoru.

Hořekování nepomůže. Je třeba vyjádřit co nejhlasitěji podporu televizi Prima a rozjet obrácenou kampaň. Poukázat na média, jejichž zapravodajství je hlásnou troubou neomarxistické propagandy, oslovit zadavatele jejich reklamy... Dát ochutnat aktivistům jejich vlastní medicínu.

Silná podpora televizi Prima a odpor vůči snaze ji zglajchašaltovat, ukáznit a zařadit zpět mezi poslušné propagandisty je schopna přinést velké výsledky. Odvážná televizní stanice může ze své výlučné pozice nakonec významně těžit, a to i ekonomicky. Umím si představit, že pokud vytrvá a tlaku neomarxistů odolá, postupně svou pozici zváží i další soukromá média - už jen z ekonomických důvodů.
Tander Lee  
Žádné televizní zprávy nemají slušnou úroveň. Tak možná někdy v noci na ČT24.
Ty uz v zapalu svateho boje delas i prohlaseni, ktere se daji overit :-).
FarsaiD funyny 
Jen ti říkám, co se stane - výsledkem bude větší sledovanost Primy.
On to je argument ultimatnich zoufalcu: Vy se nam smejete, ze se v reklame svlikame do naha a mazeme hovnama. Ale mluvite o nas, tak to funguje.
FarsaiD funyny 
Slyšíš opatrný potlesk. Opatrný proto, že jejich zprávy nesleduju a nevím, jestli mají i v ostatním zpavodajství slušnou úroveň.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Slyším pláč. :3
FarsaiD funyny 
!!! přesně

Souhlasím, že postoj, že invaze muslimů je hrozba, by měl být naprosto automatický.