Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

Když si uvědomíš, co chystá Pelikán za zákon, tak mám pocit, že "politické nekorektnosti" je málo...-)) Jsem zvědavá, jak se bude dotyčný zákon uplatňovat v praxi... pokud tedy projde.
arnost snad nechci tak   moks
tak on ma svym zpusobem pravdu, ze popirani politicke korektnosti je dnes vetsinovejsi fenomen, nez samotna politicka korektnost, pricemz opravdu se u te deklarovane politicke nekorektnosti da vysledovat ono "odmitani odpovednosti za sva slova".

zaroven poctive uznal, ze verbalni tabuizace nekterych obratu jen tezko neco napravi a naopak dokladal nektere pozitivni momenty nakorektnosti (negr v hiphopu)

u mne napriklad deklarovana politicka nekoreknost obratem zaradi mluvciho mezi hulvaty pokousejici se (casto i hloupe) vyuzit vycpelou retorickou figuru k vlastnim cilum

a to jeho poskakovani bylo opravdu na zabiti
Reakce na | Vlákno  
Mně na něm rozčilovalo, jak pořád "poskakoval". S popíráním "politické korektnosti" si pěkně naběhl. Veselovský na něj byl velmi hodný...-)
sam_hofgins  
Asi znám "špatné lidi", ale málokteří internetoví bojovníci hodlají přijmout odpovědnost za svá vlastní slova. Čest výjimkám!
aha, nevšiml jsem si, že je to video
arnost snad nechci tak   moks
Tak na zacatku si imho Slacalek dal prilis velky cil, ukazat ze fenomen politicke korektnosti neexistuje, existuje hlavne boj proti politicke korektnosti, pricemz mu Veselovsky dal peknou ukazku politicke korektnosti (ze nekteri politici nepouzivaji souslovi romska kriminalita), v dusledku toho Slacalek trochu otupil ostri a nakonec celkem pekne shrnul, ze bojovnici proti politicke korektnosti spise nechteji primout odpovednost za vlastni slova (coz mi prijde aspon castecne trefne)
Zdroj?
arnost snad nechci tak   moks
Tak Veselovsky na druhou stranu tu tezi, ze politicka korektnost u nas neexistuje celkem slusne rozstipal.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
 
Baal_Zebub  
To by ještě bylo dobrý, já už jsem četl fejsbukové Ori-analýzy, podle kterých tak úhledné písmo a hákáč mohla vyplodit jedině ruka trénovaná každodenním psaním na tabule před kavárnou!
No vida, nakonec to vsechno naplanovala Krnda, aby posbirala lacine bodiky, lezici na zemi: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153976551789961&set=a.10150855719624961.416267.649299960&type=3&permPage=1
 
igi mors ontologica  -
Ja bych zaky do skoly taky nepoustel. Vsechno jen komplikuji.
 
Pochvalili jsme, podekovali.
 
No go zone.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  erudované politické komentáře
Taková jsou fakta.
kure.na.paprice Chutná mi   kuře na paprice
Koukám, že ti uprchlíci mají kolem hlav svatozáře ;-)
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
hezké, teď si jen počkáme, až nám oznámí, že v Evropě vlastně žádní uprchlíci nejsou
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  erudované politické komentáře
Tak nevím, v Rakousku, kam imigranti přišli, klesla kriminalita. V Holandsku vláda plánuje zavírat věznice, páč tam nemá koho dávat. V Německu došlo k navýšení trestných činů o 4,4% (přičemž klesl počet antisemitistický a sexuálně motivovaných). Ve Švédsku se podílejí čerství azylanti na jednom procentu všech policejních výjezdů v jakékoliv roli.

Ve středomoří klesl počet čerstvých příjezdů na minima srovnatelná se situací před "krizí".

Proč kurva ještě kdokoliv řeší uprchlíky.
 
Paříž, Paříž. Tam jsem taky nebyl.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea