Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

Mastodont  
Ahoj
 
Elskerstein Ich liebe die Berge!  Mein Lebensraum
Když nehodláš debatovat, tak nereaguj. O kriminalizaci informací a náccích tu mluvíš ty, ne já. Rizika i výhody by měly být součástí výuky na ZŠ.
Reakce na | Vlákno  
o128 Svět je založen na paradoxu 
Pokud jsme příliš naivní a příliš zkorumpovaní na tyhle sračky tedy neziskovky, tak kdyby to co teď dělají, dělal soukromník, dopadlo by to jako třeba ubytovny.

A to by ti nevadilo.

Fajn myšlenkový pochod.
A kde je tam teda ta shoda mezi fasistickyma magorama a HateFree?
Mastodont  
Podle Googlu je ten Albahri kvalitní matroš.
 
FarsaiD funyny 
Ale zastal se jich spontánně a okamžitě, ještě před tím než se přišlo na to, kdo je tlumočník.
FarsaiD funyny 
Je to tak.
Mastodont  
Zlý zákeřný muslim snažící se poškodit křesťany Konvičkovi samozřejmě vyhovuje.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Ahoj FarsaiDe, chtěl bych se zeptat, z jakých podkladů vycházíš, když tvrdíš, že jde o běžné muslimské domácí násilí?
FarsaiD funyny 
V podpoře těchto uprchlíků. V názoru, že Prima/tlumočník rozhovor zmanipulovali. To bude tak všechno.
Tlumočníkem byl mimochodem salafista Albahri, na kterého jsem tu nedávno odkazoval skrz takové to běžné muslimské domácí násilí.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Nebydlej, bydlej ve výletní chatě a nabízí se jim přestěhování do 2+1. V chatě nechtějí zůstat na furt a zajímá je, kde budou bydlet. Kravín je výmysl.
nezavisly_penis  
no a bydlej teda v tom zkurvenym kravine nebo nebydlej teda v tom zkurvenym kravine, kdyz uz je ta picovina tema vikendu, zetimco si pulka sveta brousi pytle na loveni cechu, aby mohl poradne pustit zilou ceskemu statnimu rozpoctu?
v čem?
arnost snad nechci tak   moks
Vypada to na zacatek pekneho pratelstvi.
FarsaiD funyny 
Pozoruhodné je, že vedení IVCRN a Hate Free stojí momentálně bok po boku.
 
markoun nesnaž se 
přeju hodně štěstí. pokud jsi sociální pracovník o to více. doufám že z mých předchozích příspěvků nebylo možno poznat že jsem proti uprchlíkům, ale spíš proti parazitům kteří na nich obchodují. to že zmrdané a já doufám že jen zmrdané hlavy jako japok si to vykládají jinak proti tomu ani popel. je tu ta degracie ne? až do tý doby kdy se provalí jejich napojení na dotace a výmysly a neslušně trávený čas na netu třeba v tomto klubu v jejich pracovní době že japoku píčo a pak vytáhnu s těma lidma z vesnice a takovejm kurvám prostě useknem víš co. DDDD
Reakce na | Vlákno  
markoun nesnaž se 
můj problém je v tom že zakládat tady neziskovky je stejně naivní jako si myslet že NSDAP zachrání německo a svět. jsme příliš naivní a příliš zkorumpovaní na tyhle sračky. až to bude v soukromích rukou, neřeknu proti tomu ani popel. ale ne KURVA z veřejných peněz, píči tco komunistická!
Debatovat o tom s tak renomovanym sociologem, jako jsi ty, hodlat nedelam. Jen ti sdelim, ze nazory skutecnych odborniku na problematiku, terennich pracovniku, jakoz i moje osobni zkusenosti jsou proste jine. Preventivni "Drogy jsou spatne, aaano?" a kriminalizace sireni informaci o realnych rizicich skodi vic, nez drogy samotne, uzivane s rozumem.

BTW uz nekdo nasim nacickum sdelil existenci a slozeni nemecke Panzerschokolade a tajemstvi Adolfovy vitality? Mohl by to byt zajimavy sociologicky experiment, ale ja uz mam drzku rozbitou dost, takze ten projekt prenecham mladsim s rychlejsimi reflexy.
markoun nesnaž se 
kurva to bude hnusnej amorální maglajz!