Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Popisoval jsem celý mechanismus*. Nemluvě o tom, že pokud k pašování dochází pod záštitou islamistických organizací, které z toho profitují, tak co jiného něž organizování to je?

A pokud jde o to organizování na základní úrovni, tak exemplární brutalita a násilí je také poměrně stará metoda, jak nějaké území vyčistit a dát do pohybu co nejvíce lidí. Zvlášť když mohou všechny zločiny proti lidskosti a válečné zločiny páchat pěkně za plné mediální pozornosti. Takový luxus neměli ani nacisté.

*) Pro shrnutí: Islámistický stát páchá cíleně medializované násilí (a je v jeho zájmu), aby se do pohybu dalo co nejvíce lidí, kteří budou zatěžovat infrastrukturu sousedních blízkovýchodních i vzdálenějších evropských zemí. (Neznamená to, že je odpovědný za VŠECHNY uprchlíky na světě). Dále si myslím, že velká část pašeráckých sítí je přímo napojena na islamisty (kdo jiný by tam měl mít pod palcem organizovaný zločin), kteří na tom profitují a využívají je k tomu, aby do Evropy dostávali svoje lidi (ti přejdou do akce za 2 až 5 let). A pak jen připomínám, že Islámský stát docela posiluje, což znamená, že se mu daří a že musí mít slušnou podporu v celém muslimském světě.

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Ty jsi psal něco jiného, a to že Islámský stát organizuje masovou migraci všech možných lidí, nikoliv jenom svých agentů.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Islamic State militants 'smuggled to Europe a navíc inkasují zisky z pašeráckých sítí. Nepsal jsem to náhodou už docela dávno? Jak to do sebe krásně zapadá... :(
 
Jo, jo. Hlavně, že lákají naše lékaře, ajťáky, řemeslníky.....a ani to nemusí být uprchlíci..:-))
FarsaiD funyny 
Tak se pojď nasírat do KkA, tam to bude mít, narozdíl od tohoto bohem zapomenutého klubíku, málem celosvětový impakt.
DadB jsem zralý na  šrotovné
Nasral jsem se
Za časů komunismu našly na Západě azyl tisíce lidí z východoevropských zemí, nyní se tytéž státy uprchlíky zdráhají přijmout. Ve svém komentáři to napsal německý týdeník Die Zeit.

http://zpravy.idnes.cz/die-zeit-uprchlici-vychodni-evropa-komentar-cesko-fsn-/zahranicni.aspx?c=A150513_093226_zahranicni_aha#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
 
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Sečteme-li chudé z Afriky, Blízkého východu a jižní Asie, vychází nejméně 2,5 miliardy potenciálních imigrantů. (To jsou lidi s příjmem 5 až 10 dolarů na den, kteří si tedy mohou našetřit na cestu.)

zdroj (POZOR NEVIDITELNÝ PES)

 
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
To víš, necháš to bez dozoru a takovej bordel. Ale tigr tě zastupoval dobře.
Tyvole člověk tu chvíli není a má 200 novejch.
 
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Je to prostě nějaká naprostá pitomost nebo nějak zásadně zkreslené jinými vlivy. Třeba tedy mají PPP per z 2777$ pro rok 2000 na 5597$ v roce 2013, což přesně odpovídá průměrnému 6% růstu.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Aha. Tak to opravdu nechápu, proč ze země, kde se HDP zvyšuje o 18 % za rok, někdo utíká. Ale jsou to oficiální data ze spolehlivého zdroje musíme tomu věřit. LOL.
To vidíš dost blbě, protože je to tam po letech, ne po obdobích. Ty jednotlivé pětiletky jsou rozkliknutelné a pak se teprve můžeš dostat na jednotlivý roky, takže pdp.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/islamic-state/11418966/Islamic-State-planning-to-use-Libya-as-gateway-to-Europe.html (článek je z 11. 5.; a určitě je to napadlo až teď. Jak to, že vlastně ještě není Islámský stát rozdrcen a vymazán z mapy, když je to tak minoritní záležitost, kterou vlastně skoro žádní muslimové nepodporují? Navíc leží na docela přístupném území, žádné afghánské hory.)
 
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Já tam tedy vidím 2507,7$ pro období 2000-2004 a 3005,5$ pro období 2010-2014. Což je reálné (byť je zajímavý ten rozdíl oproti mnou nalezenému číslu). Nicméně pokud věříš (či jsi schopný napsat), že se HDP per capita v jakékoli zemi může za 14 let zvýšit 8x (tj. cca 18% průměrný roční růst), tak je asi marné vůbec cokoli o ekonomice s tebou probírat.
Určitě má toxku...-)
tohle je ten Bůh o kterém všichni mluví?
Jan.S.Harold Je suis  Družba
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
lol
 
Ropa, 2014/15 bude propad. A Boko Haram tomu taky nepřidá a všudypřítomná korupce... Jinak je to velmi bohatá země, takže Nigerijce nebrat.