Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok, tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

There was a wide assumption that publishing Charlie Hebdo cartoons in the United States would produce a barrage of threats from Muslims; those threats have so far not materialized, for us at least, which perhaps speaks to the readiness with which many will assume the worst of Muslims.
Meanwhile, there has been next to no discussion of the threats of violence from Islamophobes, though in our experience those threats are rampant. That distance between the kinds of threats we are supposed to have received and the threats we actually did is a reminder of how easy it can be to misjudge our own society and its problems.
http://www.vox.com/2015/1/14/7541095/charlie-hebdo-muslims-threats
Já Jsem Takayuki Niimi
To je odplata za krádeže a povalování se v parcích brzy ráno a pokřikování "Tak co, bílej, deš mi vydělávat na dávky?". Tohle je určitě evidováno zvlášť, ni?
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou! 
Prolistuj si statistiky rasově motivovaných útoků v ČR.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
I ty škarohlíde. Přece si nebudeme takovou pěknou analogii takhle kazit :)
Kolik zastřelených nebo podřezaných cikánů coby důsledek "znesvěcení" státní vlajky evidujete?
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu
!
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou! 
Každá zpráva musí být vyvážená, proto nahonem přidali hoaxy z Daily Expressu a chybný statistiky
DadB jsem zralý na  šrotovné
Francouzské město nechce pohřbít romské dítě. Neplatilo daně

Starosta menšího města Champlan nedaleko Paříže odmítnul pohřbít romskou holčičku na tamním hřbitově. Christian Leclerc řekl, že na hřbitově už není místo a přednost dostanou ti, kteří platí daně, čímž vyvolal velký skandál, informovala BBC.

http://www.novinky.cz/zahranicni/357759-francouzske-mesto-nechce-pohrbit-romske-dite-neplatilo-dane.html
To pokračování je taky zajímavé...-))
Jan.S.Harold Nechť hříšníci opuchnou! 
A kdo mi teď očistí ten monitor??
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Bingo.
"Imigrační boom poslední dekády, kdy počet přistěhovalců narostl víc než za posledních dvacet let, má v zásadě dvě příčiny.

Tou první byla záměrná politika vlád Tonyho Blaira. Zájem britského byznysu na přísunu těch nejkvalifikovanějších i nejlevnějších pracovních sil se sešel s vědomým politickým zájmem labouristů předělat Británii tak, aby v ní bylo více cizinců z jiných kultur, protože to podle nich je samo o sobě dobré a navíc lze předpokládat, že tito lidé budou v budoucnu volit labouristy. To otevřelo stavidla hlavně přistěhovalcům z mimoevropských zemí.

Druhou příčinou bylo, že po našem vstupu do EU v roce 2004 se Británie jako jediná velká země EU rozhodla zacházet s novými členskými zeměmi jako s plnoprávnými členy EU a otevřela jim pracovní trh. Většina členských zemí včetně našich sousedů nás na svůj pracovní trh nepustila. Daly tak najevo, co si o ideálu „sjednocené a svobodné Evropy“ myslí: že země bývalého východního bloku jsou nezvaní hosté, neplnoprávní členové, jimž je možno některé základní svobody, na nichž je Unie založena, odepřít. Spíš už byli ochotni posílat do nových členských zemí peníze, než aby jejich voliči museli doma tolerovat přivandrovalce z Východu. Naše diplomacie a politika toto omezení pokorně skousla, místo hájení práv svých občanů přijala za svou západní perspektivu."


Takže za imigraci může jednak odporná proimigrační politika Británie...

a jednak odporná antiimigrační politika ostatních států EU.
Zatím marně hledám komentář, který by zdůrazňoval, že Cameron ve skutečnosti myslel nějaké černochy ze střední Asie a ne naše evropské bratry ze střední Evropy...
Alan Patterson The pro Europe/immigration camp argue that people coming here from Europe are what is enriching Britain and making us more prosperous.

Using the same logic must surely mean that the exodus from Eastern Europe must reduce their prosperity and weaken their economies. Why would any real European leader want to weaken his country?

I would suggest that these leaders are failing to provide for their people.

Immigration to Britain is a sign of European failure. Many deserting the sinking ship.

Time to leave before we get dragged down with them.
To se mi líbí · Odpovědět · 20 · 28 listopad v 21:26

Les Frank Robinson We don't em because they are sinking our ship , spongers
To se mi líbí · 3 · 28 listopad v 22:50

Rob Murphy They want their unskilled workers and unemployed out the way ie come over here
To se mi líbí · Odpovědět · 18 · 28 listopad v 20:44

Michelle Louise Cordall We need to stand up for ourselves now instead of letting the other country's bully us in how to run our country!!
To se mi líbí · Odpovědět · 16 · 28 listopad v 20:56

Andrew Rees Would uk citizens get the same benifits if immigrated there I don't think so
To se mi líbí · Odpovědět · 14 · 28 listopad v 21:32

Mervyn Wright " In 1945–1946, almost the entire German minority in Czechoslovakia, about 3 million people, were expelled to Germany and Austria" So not so keen on immigration themselves then !
To se mi líbí · Odpovědět · 12 · 28 listopad v 20:48

Alan Patterson So Europeans are now the reason this country is no longer poor? Why were the countries they left not prosperous then?
To se mi líbí · Odpovědět · 12 · 28 listopad v 22:40

Graham John Paterson He should spend some time wondering why all of his people want to leave Czechoslovakia to come to England
To se mi líbí · Odpovědět · 25 · 28 listopad v 20:46

Karen Falch If a country's infrastructure cannot handle it, they should be able to say no.
To se mi líbí · Odpovědět · 8 · 28 listopad v 21:30
Vicky Graham Pathetic ploy from the Czech government.

Cameron (as much as I dislike him) is trying to find a solution to people abusing the benefits system. It has nothing to do with fighters from WWII....Zobrazit více
To se mi líbí · Odpovědět · 8 · 28 listopad v 21:17
Susan White What about the thousands coming in via France and getting lifts on our lorries? and boats? who have disapeard in to our UK, we have got thousands who are not in the EU claiming our benefits what he going to do about this lot!! not heard a thing.
To se mi líbí · Odpovědět · 8 · 28 listopad v 20:51

Alan Patterson Immigrants should not be given free health care.
To se mi líbí · Odpovědět · 7 · 28 listopad v 22:53

Zuz Haslam It's about time something was brought in to protect everyone on both sides.
When we lived in the Isle of Man no one was allowed any assistance until they had lived there at least 5 years. It stops people from abusing the country's benefit system by sho...Zobrazit více
To se mi líbí · Odpovědět · 7 · 28 listopad v 21:13

Jon Price May wish to point out that without Britain the whole of Europe would be speaking German and ruled by a bunch of nutters........just saying. Never forget
To se mi líbí · Odpovědět · 6 · 28 listopad v 23:10

Alan Patterson We know why living and working in Britain is so attractive to Europeans Tomas Prouza should concern himself with why his people want to leave, instead of lecturing Britain on decisions we need to take concerning immigration and benefits. People in glass houses shouldn't!
To se mi líbí · Odpovědět · 7 · 28 listopad v 21:53

Mark Cantillon Idiot! War time is different. We muck in to help each others security. That's not the same as low skilled workers or tradesmen doing jobs British are capable of doing at cheaper rates plus getting top up benefits because of their low wage
To se mi líbí · Odpovědět · 6 · 28 listopad v 21:15 · Upraveno

Stuart Mills I think these guys should remember that without the sacrifice made by GB and her Allies, the so called "Czech nation" would simply be an annexe of Germany!! .....
To se mi líbí · Odpovědět · 6 · 28 listopad v 20:49
Dokážu si představit, co by Prouzovi řekl můj strýc, který se těch bojů účastnil. Ten chlap je naprostý blbec.
Ti Švýcaři