Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

Barclay

Může vás zajímatReklamaDiskuze o silniční dopravě, předpisech, zákonech, železničních přejezdech, tunelech, dálnicích, pánech v klobouku, levě orientovaných ženách (jezdí zásadně v levém pruhu) i mužích - prostě doprava (i doleva).

Úplné znění silničního zákona: doc pdf

Odmítnutí podání vysvětlení (mohl bych způsobit trestní stíhání nebo stíhání za přestupek sobě nebo osobě blízké)
u PČR: §61 odst. 3 zák. 273/2008 Sb.
u MP: §11 odst. 4 zák. 553/1991 Sb.
na úřadě: §60 odst. 1 zák. 200/1990 Sb.

Databáze ukradených vozidel

Spřátelené kluby:
Silniční doprava - body


bwian I'm a lucky bastard!  27.listopad 2014 17:07:59
Jo, nicméně už je tam dvojitá čára.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen 27.listopad 2014 17:06:39
Stoupani na Milesovku? Ale tam to neni tak uplne sdilenej pruh, jako na tom moste, jen nekde muzes predjizdet v protismeru.

_______________________

<- auta co jedou do prahy z kopce

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
_____________________________________

auta co jedou do drazdan do kopce ale radsi to meli vzit itricitkou ->

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

auta co jedou do drazdan do kopce ale radsi to meli vzit itricitkou ->

________________________
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, nicim se netrapit,  na nic nemyslet 27.listopad 2014 16:31:54
Ja si z mladi vzpominam, ze byly takove useky v mistech, ktere byly do kopce, takze pravej pruh byl pro pomala vozidla a jine nakladaky, prostrednim jezdila auta normalne nahoru do kopce a dolu vedl ten treti pruh. Nekdy byl ten pruh smerem dolu celej za bilou carou, jako ze jedouci dolu nesmi predjizdet a nekdy tam byla prerusovana. Akorat si samozrejme nepamatuju, kde to bylo. A byly to jen ty useky kde bylo potreba pridat ten pomalej pruh kvuli krpalu.
bwian I'm a lucky bastard!  27.listopad 2014 16:14:58
I u nás je na pár místech. Například na tahu na Drážďany, co chybí ten kus dálnice (teda, teď už tam není, ale před cca 2 lety ještě byl). A viděl jsem to i jinde u nás, ale už si nevzpomenu, kde to bylo.
Tander Lee skotačivý poník na louce s květinami  27.listopad 2014 12:26:50
Ve Francii používají dosud. (Také to není dálnice). Snad jsem si ho ani nikdy netroufnul použít :)
AFAIK snad ano, INRI je to dobrý nápad (jen bychom tomu teď už neříkali dálnice), bohužel vyžaduje po účastnících silničního provozu použití mozku, čímž je momentálně nereálný.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen 27.listopad 2014 12:07:22
Bývalo i v čechách.
1958, dalnice u Lainate, Italie. Ten spolecny levy pruh je docela husty, to tak byvalo i jinde?
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen 27.listopad 2014 11:54:29
To máš recht. Takže z průzkumu vychází, že největší ublíženci jsou Britové a my na tom jesme o mnoho lépe. To by asi sedělo, ačkoli to je dost smutné.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen 27.listopad 2014 11:50:17
Když je hezky a sou ztažený okynka, tak je nadávání slyšet. Ondynojc na mne jeden z bavoráku řval, že sem píča /myslel si, že si stoupnu do štaufu ve žlutě vyšrafovaném prostoru a znemožním mu odbočování vlevo, neb netušil, že tam sou pruhy dva, bohužel značené pouze vertikální značkou, takže to ze svého směru nemohl vidět, a já jen projedu protože mám přednost/ a slyšel jsem to celkem dobře, řval jak tur.
Nazaret: To je snad jedno, ne? Tak bys odpověděl ne. Jiní odpověděli ano. Asi to jako agresi cítí. Což opět mnohé vypovídá, a to i o nich samých.
MAM DOTAZEK VIM JAK FUNGOVAT U OBIRACU V CR ALE TED SEM NA SLOVACI JAK SE MAM CHOVAT KDYZ ME ZASTAVEJ JASNY S POLICAJTAMA NEMLUVIME ALE MUSEJ PODAT POUCENI A TAK? NA DEFENSOVI SEM NIC NENASEL TAK NEVIM JAK POSTUPOVAT
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen 27.listopad 2014 11:35:07
Až na to, že tu třetí kolonku nějhak nechápu, proč je počítáno jako agrese. Je pravda, že takřka pkaždé, když vyjedu, tak mi někdo nedá přednost (a to do toho nepočítám souběžnou jízdu a zipování), ale to podle mne není proto, že by dotyční byli agresivní, ale prostě protože jsou nepozorní idioti.
IMHO se nad tím zamýšlíte špatně ;-) Ten průzkum nelze interpretovat jako "nejagresivnější řidiči jsou v Británii", to je MM (ostatně AF je už dost otravný bulvár, tak čemu se divit). On by se měl interpretovat jako "britští řidiči se cítí nejvíce ohroženi agresivitou ostatních britských řidičů". Tj. nelze to hodnotit jako nějaké objektivní měření, je to o vnímání domácích řidičů v dané zemi, jakékoliv "mě se v XYZ řídí lépe než v ŽŇĽ" je mimo. A takto vnímáno to podle mě zajímavé je.
Zamyslet se můžeme, ale co tak můžu porovnat provoz v těch zemích, tak by to bylo Rusko, pak dlouho nic, Ukrajina, Turecko, pak někde níž Česko a někde dole Německo a Velká Británie.
Až třetí? To je ještě dobrý!
cajti: WTZ. Ale stejně...
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven! 27.listopad 2014 9:44:05
Já bych se zamyslel nad metodikou toho průzkumu. Protože první dvě kategorie - být obětí agresivního gesta nebo verbálního útoku - já naprosto nejsem schopen zaznamenat (jestli za mnou někdo dělá v autě fakováka fakt nevidím, jestli něco řve, tak nemaje kabrioletu neslyším) a že přede mě někdo vjede bejvá spíš nepozorností nebo kokotismem dotyčného řidiče. Tam zase neposoudím, kdy už je to agrese ....
Ošlivý zlý průzkum, fuj. Nebo že bychom se měli přece jenom zamyslet?
bmind BigBad  27.listopad 2014 9:00:04
Je:

* červená
* růžová
* oranžová
* zelená

a nemusíte se hádat :-)