Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

Barclay

Může vás zajímatReklamaDiskuze o silniční dopravě, předpisech, zákonech, železničních přejezdech, tunelech, dálnicích, pánech v klobouku, levě orientovaných ženách (jezdí zásadně v levém pruhu) i mužích - prostě doprava (i doleva).

Úplné znění silničního zákona: doc pdf

Odmítnutí podání vysvětlení (mohl bych způsobit trestní stíhání nebo stíhání za přestupek sobě nebo osobě blízké)
u PČR: §61 odst. 3 zák. 273/2008 Sb.
u MP: §11 odst. 4 zák. 553/1991 Sb.
na úřadě: §60 odst. 1 zák. 200/1990 Sb.

Databáze ukradených vozidel

Spřátelené kluby:
Silniční doprava - body


No samozřejmě. Ten jednosměrnej úsek má asi 300 metrů a jsou tam 4 hrany vybroušeného asfaltu, takže všichni jedou pomalu.
el Sent from my  browser
To jsou dementi, vždyť to musi mit strašný overhead.
Varování - v žádném případě nejezděte po I / 11 mezi Týništěm a Kostelcem nO, to je prostě katastrofa. Cestou tam začínala fronta už před pumpou v Lípě a když se ani po 5 minutách vpředu nic nehýbalo, tak jsem se otočil a jel přes Borohrádek.

Cestou zpátky jsme to riskli, v našem směru bylo asi 15 aut, takže pohodička ... jo, HOVNO pohodička!! Ti zas*** vylízání debilní silničáři tam střídají na semaforech směry po 4-5 autech!!!!! To jsem ještě nezažil. Rozsvítí se zelená a po 20 sekundách je tam zase červená. Těch 15 aut tam projíždělo na čtyřikrát. V opačném směru (po deváté večer!) fronta přes kilometr.
 
D8 je díra na peníze, politiky jsem marně varoval, cena teď bude astronomická, říká geolog Cajz
Trasa D8 je to nejhorší možné řešení. Navštívil jsem ministry, senátory, hejtmany, snažil jsem se vysvětlovat, ale naprosto marně. Mohl bych cítit zadostiučinění, ale je mi z toho strašně smutno, říká geolog Vladimír Cajz, autor posudků na možné trasy dálnice D8. (videorozhovor na DVTV)
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Jak to teď vypadá na dálnici mezi Berounem a Prahou? Pořád je to permanentně ucpané?
 
DadB jsem zralý na  šrotovné
Dík všem. Nepotěšilo.
 
bierbitzch get da watter nigguh! 
a plati sa cez internet, nalepky uz zmizli.... eznamka.sk
padlock Korupce jest základem státu.  
od hranic
Hned od hranice:
http://www.ndsas.sk/spoplatnenie-dialnic/49148s

(kam jedeš? po staré se do Blavy dá dojet s minimální ztrátou)
CrazyJoe žere malé děti  a nevrací kočárky
Kdysi (5+ let zpátky) byla zpoplatněna už od hranice (tj. od mostu přes Moravu), a oblíbený trik slovenských výpalníků policajtů byl odchytávat a pokutovat řidiče bez známky už na (bývalém) hraničním přechodu, kde si třeba chtěli tu známku koupit.
DadB jsem zralý na  šrotovné
Dotaz: Dálnice Brno-Bratislava
Když mám jen českou známku a na přechodu Břeclav/Brodské plynule přejedu na slovenskou dálnici, je zpoplatněná hned od hranic, nebo až od první křižovatky Kúty (cca 4 km), na které se dá sjet na normální silnici? Nerad bych se tam někde dohadoval. Dík.
 
el Sent from my  browser
Mluvili o tom v rádiu, když jsem jel teď domů a o silničářovi tam nepadlo ani slovo (spíš z vyjádření vyplývalo, že to byl nějaký nezodpovědný řidič) a výslovně říkali, že to žádné zdržení nezpůsobí.
padlock Korupce jest základem státu.  
On si tam zapomněl cigára. Přece pro ně nepůjde pěšky.
A asi i další:

Silničář poškodil nový povrch D1. Oprava se kvůli tomu prodlouží
Na opravovaném úseku D1 mezi Velkou Bíteší a Devíti kříži poškodilo vozidlo nový betonový povrch vozovky. Škodu Ředitelství silnic a dálnic odhaduje zhruba na deset milionů korun. ČTK to řekl mluvčí ŘSD Jan Rýdl. Podle informací ČTK šlo o vozidlo některého ze silničářů, který se na stavbě komunikace podílel. „Vozidlo objelo stavební stroje rozestavené před začátkem čerstvě pokládaného úseku, přetrhlo červenobílou pásku a projelo po části nově položeného úseku, než řidič zjistil, že vjel na čerstvý beton,“ uvedlo v tiskové zprávě ředitelství silnic. Poté, co se otočil a snažil se odjet zpět, byl zastaven pracovníky stavby, kteří přivolali Policii ČR, uvedlo v tiskové zprávě ŘSD.

DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
Myslím, že tu stavbu ve skutečnosti řídí Michael Palin.
 
DJ Slamák Ze záchoda do samsáry voda zvíře nese  vravim kurva japonsky hajzel je rozbity
...a ten jim ujede taky!
 
Nakonec se bude stavět ten 13km tunel ...
Dálnice D8 má další problém, vedle svahu ujíždí i estakáda
O milimetry ujíždějící svah v blízkosti sesuvu z roku 2013 není zdaleka jediný problém dokončované dálnice D8. Skutečným průšvihem totiž může být most u Prackovic, který se každým dnem propadá. Velikosti denních deformací jsou přísně tajné. „Pilíře nejsou zakotvené v pevném, nepohyblivém podloží. Pohybují se neustále, zhruba tři měsíce, je to obrovský problém. Kdo ví, co to udělá, až na dálnici vyjedou kamiony. Co se stane, ví jen pánbůh,“ líčí odborník. Před stavbou dálnice v tomto území ostatně varovali až na ojedinělé výjimky všichni přední odborníci v republice s výhradou, že pokud se se stavbou začne, bude nutné provést řadu speciálních a nákladných stavebních opatření. „Prakticky žádná opatření se neprovedla s výjimkou zajištění a likvidace obřího sesuvu,“ poznamenal soudní znalec.
Jistí lidé už měli dávno zakoupené pozemky v trase dálnice, no a přece byste jim nechtěli ten zisk při odprodeji upřít.