Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

Barclay, jaaja

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

TomBac tam kdysi chodil a stěžoval si na arogantní obsluhu.
Máte někdo zkušenosti s Korea House na I.P.Pavlova?
lehce jsem googlila a tedy se domnívám, žes prošel časovým tunelem. bohužel evidentně dvakrát.
potvrzuju, převážení velmi realistických gumových atrap Dunkin' Donuts se hlavně na zelené trase metra rozmohlo jako mor
normálně vysíral
radamec Staňte se členy  FRA 8.červenec 2014 21:21:32
Dnes ráno se mnou jel metrem od Muzea na Malostranskou chlápek, co vezl krabici Dunkin' Donuts. Neuváženě jsem z toho usoudil, že otevřeli pobočku na Václaváku, ale když jsem ho prošel nahoru a dolů, nic jsem nenašel. Internet taky mlčí, takže to asi byl bývalý zaměstnanec, který recykluje patnáct let staré krabice. Nicméně neví někdo víc?
Gusto77 jsem náchylný k zahálce...  4.červenec 2014 14:46:58
Jo U Stolu doporucuji, hlavne kvůli jídlu. Pár měsícu je tam nový majitel, obsluha se postupně vyměňuje tak se to snad zlepší. Plusem je, že je nekuřácká...
Byli jsme tam v sobotu. Na zahrádku vycházela slečna tak jednou za půl hodiny a ani neobešla všechny stoly. Jedni lidé odešli po dvaceti minutách od příchodu bez jakéhokoliv kontaktu s obsluhou, jiní si začali objednávat dvě piva najednou. Neměli nealko pivo, neměli desítku, neměli aperol, neměli víkendové rybí menu. Jídlo bylo ovšem velmi dobré. A předchozí dvě návštěvy někdy před rokem taky spokojenost.
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI 3.červenec 2014 19:58:04
ha, dnes sem sla okolo a rikala si, ze prubnu
Sadako_ My Lovecraft is full of  dreams, tentacles and raptors! 3.červenec 2014 10:41:07
Restaurace U Stolu, Lucemburská 6
Web - dobré steaky, výborné ryby a mořské potvory, dokonce jsem jedlo i rybí polévku, které se jinak snažím spíš vyhýbat. Plus moc milá a ochotná obsluha.
Do hospody, kde pro majitele kyselej ksicht je slabej výraz, nechodila bych.
Chodim tam relativne casto, podobny pruser se mi tam nestal, ale je pravda, ze zejmena pokud obsluhuje (predpokladam) primo pan majitel, tak je to takove....no, kysely xicht je jeste mirny vyraz. Naopak servirky mi prisly vzdy vesele, prijemne.
Nj, ale když si přečteš zdejší klub a recenze různě po netu, tak zjistíš, že máš spíš ty štěstí, než já smůlu...
MaLer Tak určitě!  2.červenec 2014 13:46:01
Ja tam obcas chodim a uznavam ze obsluha je velmi promenliva, ale podobny pruser to nikdy nebyl ani vzdalene.
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  2.červenec 2014 13:24:24
Kdyby to nebyl (aspon v Praze) v posledni dobe uz standrad, tak bych te asi politovala a mozna se spravedlive rozhorcila!
Londo Fandím Schalke 04 a co ty?  Já Slavii 07 1.červenec 2014 17:07:30
xixi
J_H_ I'm so long lets smoke tea  1.červenec 2014 15:54:34
LOL
PETER´S BURGER PUB
tl;dr version: Už to tu někdo zmiňoval, tak jen hlásím, že stav je setrvalý - jídlo tam mají velice dobré, obsluhu příšernou.

Měli jsme vegetariánský burger, farmářský, jeden ze salátů a burger "proutník", oba druhy hranolek, všechno chutnalo velice dobře, i pivo bylo dobrý. Jídlo nemůžu rozebírat víc, protože ostatní zážitky naprosto převážily. Už se tam ale v nejbližší době nevrátím (kdyby to nebyla hůrá akce a měl jsem čas projít net, tak bych tam s jejich reputací za obsluhu ani nešel).
Ani nevim, kde začít a nechce se mi na to vzpomínat. Objednávku pro 4 lidi nám taky donesli natřikrát po dvou urgencích, navíc v rozmezí asi 15 minut mezi prvním a posledním obslouženým. Hranolky, na které původně zapomněli úplně, prý budou na účet podniku.
No, najedli jsme se a chtěli zaplatit, účet donesli společný (po "chceme zaplatit" už nečekali ani sekundu, takže jsme si o rozdělený ani nemohli požádat), hranolky na něm samozřejmě byly započítané. Rozdělený účet nám prostě neudělali, ale po chvíli blahosklonně nabídli, že nám donesou kalkulačku (!), ať si to rozpočítáme. Jako třešničku na dortu se ten vocas ještě tvářil překvapeně a uraženě, že nedostal ani korunu dýška...
asi tak zcela nerozumím...

Jerome - pro mě bohužel není výhra skoro žádný podnik, kde se kouří a kde hraje hudba... průnik obou kategorií je víceméně prázdný, bez muziky už si dneska ani ruce neumeješ...

Wednesday - zrušená, vyklizená.
JeromeHeretic Chci mit IQ 5, pro nic se netrapit,  na nic nemyslet 29.červen 2014 17:06:01
A ze teda Kolibka neni zadna vyhra...