Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Ale ne že mi to tam obsadíte! (taky líbí)
Heh, já teda nevim, kdy došlo k změně "staré" na "nové", byl jsem tam jen jednou loni na podzim, ale pivo měli Matušku Zlatou raketu a stout z Břevnova, obojí mi zrovna jako odpad nepřijde, spíš právě naopak.
Ale je fakt, že na to, jak mi všichni vnucovali, že právě budu jíst nejlepší burger svého života, to až taková hitparáda nebyla. Nicméně furt o pár tříd lepší, než by v Berouně nepoučený laik čekal.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
(kdyby byl alespoň domácí... jako dodala do nějaké restaurace Anabel...)
Mně to taky extra nevadí, jenom mi připadá, že sirup se sodovkou a nějakým vylepšením typu citrón, máta, meduňka, ozdoba, brčko je dostatečná definice domácí limonády.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
+1; Když jsem teď v neděli platil za karafu "domácí limonády" v Berounské Koze Roze 76,- Kč, abych dostal šťávu z kompotu rozředěnou trochou vyšeptalé sodovky (a nic víc), připadal jsem si trochu podvedeně. Za tu cenu by to mělo být trochu estetické a mít v sobě aspoň pár snítek meduňky, cokoli...

Jinak mně v Berounském BlackDogu chutná pořád, uvnitř se mi líbí, má to s přivřenýma očima i nějakou atmosféru, tu a tam člověk narazí na obsluhu šikovnou, většinou řídím, takže pivo je mi jedno, ale opravdu to už není ono.
Jestli umí uplácet zázvor v mojí limonádě z YO sirupu, zaslouží respekt. Mátová byla taktéž z máty.
Micana Hoďte si   mašli!
Pokud k tomu nedávají lžičku, tak si připadám trochu jako v té pohádce, jak si čáp s liškou vzájemně servírovali kaši, ale nějak extra mi to nevadí, na to mám příliš ráda maliny.
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu.
Ano. Mně ty nasládlý zrníčka vysloveně dělají dobře.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
za představu, jak ocs sedí v hipsta kavárně mezi současnou vlnou hipster-gentlemanů a učí je správně pít rozmačkané ovoce z lahve, dík!
oklahoman 42 
Novy Blackdog v Beroune nesaha tomu starymu ani po prd... ve starem krasne misto, pivko na cepu nezavisle, stridani, cena cca 200. Novy, restaurace ze se tam v cyklo nebo cundr kvadru stydim... pivko odpad, ceny cca 300... brrr. Uz nikdy... skodaho.
OK, v tom případě jsi cílovka, já ne
ocs sine ira et studio  OCSite
Maliny ne, ale borůvky celkem běžně, aniž by byly sebeméně rozmačkány.
Zkoušel jsi to někdy VYPÍT?
novej beroun stoji za prd, souhlas. ten starej mel nejakyho ducha, ten je ted taky fuč.

ale našel jsem si Želvu, takže s klidným srdcem pouštím blackdog k vodě.

ocs sine ira et studio  OCSite
(Asi nechci vědět, jak vypadají maliny, jejichž rozmačkané kusy jsou nepoživatelné. To tam u Vás mačkají včetně listů a šlahounů?)
Imho dost dobrej popis domácí limonády, netrvám na tom, aby v malinový limonádě plavaly nepoživatelný kusy rozmačkanejch malin, pže hipstři.
Domácí limonády , které dělají z YO sirupu, kohoutovky a vymáčknuté půlky citronu ... ale pravda, že kolega si je taky pochvaluje, tak asi aspoň umí trefit správné poměry přísad.
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
najmout lepsi genofond za vic penez, asi
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Nevím, jestli na platech, či na genofondu.