Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

ajaj
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Před půl rokem tursistická sezóna teprve začínala, že? Možná se na zimu s kuchyní zase zlepší. :)
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Byl jsem tam začátkem září dvakrát na oběd. První den jsem přišel až ke druhé, takže z poledního menu jsem si vybral už jen salát. Předražená troška salátu s hromadou cibule a tuňákem z plechovky.

Za dva dny jsem se vyskytl poblíž už kolem dvanácté, tak jsem jim dal ještě šanci. Příšerně pomalá obsluha, polévka žádný zázrak, zázvorová limonáda byla cítit po zázvoru asi jako kdybys protáhl brčko zázvorovým sirupem. Hlavní chod bylo nějaké krůtí nadívané pancettou a švestkami, švestková omáčka a rýže. Švestky nějak zabité bez valné chuti, krůta suchá, pancetta je pancetta, tam se nedá nic zkazit. Ale panebože ta rýže... suchá, nedovařená, moučná... prostě hnusná. Takže jsem hromadu nechal na talíři a to už se číšník nezeptal, jako u polévky, jak mi chutnalo a jestli bylo všechno v pořádku.
Tam jsem nebyla, zkusime! Ad Mistral - jednu dobu jsme tam chodili celkem casto, maji dobry vino a davaj k tomu prazeny mandle, kterejma jsem se jednou malem udusila :) jidlo bylo taky dobry, ale mozna se zhorsili, byla jsem tam naposled pred pul rokem
Serendipity a stejně nevím, co tu dělám  a kdo vlastně jsem
Jeste La Finestra.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Proč Mistral ne? (nebyl jsem tam dlouho, ale před dvěma roky se mi zdál ok)
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Já se v mexické kuchyni nevyznám, ale hodně mi chutnalo v nově otevřeném pivním baru Diego na Urxově. Stejný majitel a personál jako ve Frídě na Karlínském náměstí.
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Mistral ne-e
Ja byla v ty i v ty jenom jednou, tak uplne srovnavat nemuzu, ale dobry to bylo voboje :)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Jaká je to LA? Je tam nějaký rozdíl od Americké? Já tam jednou chtěl a byla tam nějaká erazmácká párty, tak jsem to vzdal. LA považuji stále za jednu z nejlepších mex. restaurací, kdekoli v Evropě.
U Staromaku (i u Staromestske): Las Adelitas, Pasta Fresca, Mistral
 
Dockhouse byval dobrej, ale nebyla jsem tam asi 5 let :)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ambiente se zhoršilo personálně. Ve velkém zavedli poměrně velkou změnu v přístupu obsluhy k zákazníkům, a nyní, když si na to lid přivikl, chce více, minimálně nechce zhoršení stavu. Asi jsem to už tady někde psal, plno "druhogeneračních" a dalších pinglů, co dělají v Ambi, mají pocit, že jsou něco více. To vede k tomu, že se chovají jako normální čeští čuryňi. Netýká se to více všech a stále je obsluha v Ambi (mimo ty čuraskárije) stále velmi dobrá, ale je to znát a je také vidět, že si to majitelé nedokáží, přes nejlepší snahu, ohlídat sami.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Nikdo, do žije v Praze víc než dva roky, a netrpí nějakou vadou, neříká žádnému metru Staromák. Metro Staroměstská je v těsné blízkosti Staromáku. Ale i tak: docela zajímavě se jeví Mincovna, neočekávej žádný zázrak, ale je to podnik přímo na Staromáku, který není cílen přímo na exploataci turistů.
Desese Pohybem ke zdravé   páteři :)
My byli hodne spokojeni tady: http://www.dockhouse.cz/
Desese Pohybem ke zdravé   páteři :)
ja tam prave byla taky pred lety a pak dlouho nic. No a posledni dobou slysim hodne o tom, ze se Ambi restaurace zhorsily, proto me to zajimalo.....

Jinak, kdyby jste mel nekdo typ na dobrou restauraci v okoli Staromaku (toho namesti, ne metra), budu rada :)
Aranel get up, get out,  you lazy lout
!!!
Ano
"A když už budete u baru, hoďte ty tři pivka na pětku a cestou ven vyšůrujte chodbu u záchodů."
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
+1