Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Odpolední a noční. (Nebo to bylo jinde?)
Reakce na | Vlákno  
vysmatej_kuauik  
Pro Čechy a pro Němce?
Reakce na | Vlákno  
??
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Ještě řekněte, že zrušili dvojí ceny!
Cože??? Svět nikdy nebude takový jako býval. Kde jinde si teď dám salát se slaninou ve dvě ráno? :(
Sadako_ My Lovecraft is full of  dreams, tentacles and raptors!
Dík.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Od chvíle, co mi řekli, že kuchyň zavíraj v deset, už tam nemam důvod chodit...
 
Byl. Už to není, co to bývalo, ale lehce zahuleno je tam pořád. Řekl bych tak nějak průměrně.
Sadako_ My Lovecraft is full of  dreams, tentacles and raptors!
Byl někdo v nedávné době U Havrana?
Pořád je tam mlha hustá tak, že by se dala krájet? V sobotu tam nejspíš mířím na sraz a nevím, jestli s sebou mám vláčet doprovod, který i v nízké zahulenosti trpí, slzí a záhy prchá.
 
La Belle epoque
 
vysmatej_kuauik  
Jo to v Kulovym blesku, to je jiná liga, tamní obsluha.
ahura_mazda Lukihäiriötä voidaan hoitaa 
Ale ať jen nehudruju, kde jsou teď nejlepší steaky na Praze 1? (nepište mi prosím Čestr a radši ani nic jiného z Ambiente Group, už mám na ně pózičku). Děkuji.
 
ahura_mazda Lukihäiriötä voidaan hoitaa 
Na pivo je to možná fajn, ale evidentně by potřebovali proškolit kelnerku. O pivu, které roznášela, nevěděla nic a vše řešila odpovědí "jé, nevím, ale zeptám se." A pak přišla s úplně nesmyslnou odpovědí. Tedy, byla ochotná, to jo. Ale pokud už se hospoda prezentuje jako specialista na piva z malých pivovarů, neměli by skončit takhle na půl cesty :-/
vysmatej_kuauik  
Že byste došli až na Ovčín? No, tak tam nevařej, ale vybereš si podle papírku a oni ti ji přivezou. Ale teda je to nějakej mraženej prefabrikát.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
No já neřikám, že jídlo v pivovaru je nějakej zázrak (což je škoda, protože na pivo je to tam vyloženě fajn). A to albero... No, jednou jsem měl pizzu s sebou jednou jídlo tzam, v obou případech hnus.
bartolomeow Co kdyby se markyz de Sade narodil jako  
Pivovárek je fajn, U Slámů se to za poslední dva roky zhoršilo, že tam radši chodíme jen na pivo (2xstřevní potíže, střep v salátu atd.). Kousek od Slámů můžu doporučit Na Vinici - prostředím spíš kavárna, ale vaří dobře. Případně U Kašparáka kousek za Guttovkou - na lístku jen pár jídel, ale asi se tam nedá vybrat špatně, dobrá Plzeň, na výběr ze zahrádky, kuřáckejch a nekuřáckejch prostor..jen ty ceny trošku dražší, žádný drama, ale na každodenní večeři to není...
 
Ještě sme šli na nějaký fotbalový hřiště kde měli údajně domácí pizzu. Když sme dorazili tak zrovna vyndavali u dodávky mražený :))
 
vysmatej_kuauik  
Vidíš. Mně v mikroPivovárku jídlo přišlo jako dělaný z polotovarů nebo dovážený odněkud a udržovaný při životě (mluvím o poledním menu). Albero? Chodíme tam občas na O nebo pro pizzu, nám chutná. (děláme naproti). Jinak v Tvrzi - počítejte si piva, pokud je vás víc a platíte dohromady, jo? Už se nám stalo párkrát, že se spletli. Ale pivo dobrý, tankový.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Malešický mikropivovar jídlo neurazí, pivo nadchne.Ale pizza Albero je pro nás Niky více. Nevim, kdy tam byl kuauik, ale my celkem nedávno a bylo to osypkovej děs.
Tak sedíme v ty tvrzi a super