Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Znáte tajemná zákulisí PRAHY 6? Znáte místa, o kterých si myslíte, že je ostatní neznají?

Prostě klub pro všechny Okouny z Prahy 6 a jejího okolí.

 

 

 

 


ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
To bych blil.
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
a to je mi pěkné - dík
cent bo neni nebo,  lampy..
tak do čtvrtka..
Vážení spoluobčané, dle informaci od PVK zřejmě došlo ke kontaminaci bakteriemi usazenými ve slepém rameni vodovodního řadu během údržby přípojky v ulici Na Andélce. Dnes odebraly PVK vzorky a budou provádět rozbory, jejich předběžné výsledky by mely byt známy zítra. Od dnešního dopoledne jsou prováděny průplachy potrubí vodou s vyšší koncentrací chloru kvůli desinfekci. Ve čtvrtek nejpozději by mělo byt jasno, je-li voda nezavadna. Do té doby budou v ulicích cisterny s pitnou vodou. Vodu z vodovodu lze užívat pouze jako užitkovou, nedoporučuje se ani k čištění zubů. Dle vyjádření hygieny není onemocnění obzvlášť závažné, v žádném případě neohrozí na životě. Lékaři doporučují užívat běžně dostupné léky na žaludeční a střevní potíže a dostatečně zavodňovat, aby nedocházelo k dehydrataci. V postižené lokalitě budou dnes do pozdních večerních hodin posíleny hlídky městské policie, aby informovaly občany a pomohly potřebným.
 
cent bo neni nebo,  lampy..
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
pidišroubky...
Vypadly mi z foťáku. Takový pidipotvůrky držící přezku popruhu. Nevíte, kde bych je snadno obstaral?
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Tak to jsem ráda.
Takže ještě jednou díky. Včera jsem se tam odpoledne ještě zvládl objednat a stavit, a s výsledkem jsem poměrně spokojen. Tedy, já sám jsem si říkal, že paní Radová to umí líp, ale to může být také dojem ze zvyku, protože když jsem dorazil domů, manželka mne zhodnotila jako dobře obslouženého.
Aha, díky.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Já chodím už několik let na Puškiňák k paní Maráškové, která tohle přesně umí: nesnaží si být kreativní, nýbrž mně ostříhá a obarví, jak si řeknu, vlastní radou či návrhem přispěje na požádání.
Dotaz
V posledních letech jsem se chodil nechat jednou za několik měsíců ostříhat k paní Radové do Studia76 na Letné (u zastávky Korunovační). Teď je ovšem paní Radová na mateřské, a kolega, který ji zastupuje, neumí ostříhat člověka podle přání (ve smyslu "přibližně jako jsem tady na fotce na tramvajence" nebo "aby to zůstalo přes uši" — na vyzkoušení se už obětoval syn, ale tomu to dorůstá rychleji než mně). Máte nějaký tip, ke komu zajít?

(Jsem si vědom toho, že Studio76 je na Praze 7, ale zkouším nejdřív okolí Hradčanské. Prostě tu chybí klub pro Letnou bez ohledu na číslo Prahy.)

 
Micana Hoďte si   mašli!
Anketu jsem včera vzorně vyplnila! Doufám, že nás takových svědomitých budou miliony.
s těma jednovozama jsem četla nějaký prohlášení, že budou vyměňovat tak, aby i na jednovozných linkách byly pravidelně nízký. současně ovšem taky to, že když ti nejede přímá nízká tramvaj, máš jet dvěma autobusama.

jinak tady http://www.praha6.cz/aktuality/anketa-zmeny-v-mhd-2015-2015-01-20.html se můžou lidi vyjádřit
Micana Hoďte si   mašli!
Leč zbytek změn mě teda dost rozesmutnil - byla jsem zvyklá dostat se pohodlně víceméně kamkoliv tramvají z Hradčanské: teď zmizelo přímé spojení do Karlína i přímé spojení k Andělu (respektive pro nás byl ideál až na Barrandov, ale to jsem stejně brala jako bohapustý luxus), ubyla osmnáctka směr Hvězda, navíc bude zřejmě míň nízkopodažních spojů (to ovšem jenom vyvozuju z toho, že u některých trmavají se budou nasazovat jednovozy, a ty bývají nízké jenom málokdy).
zwiad Listening to radio  to feel sane
A to děkujeme, i když se nabízí otázka, jestli bylo skutečně nutný rušit 276
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Ahoj, nemáte prosím někdo doma (ideálně Dejvice, Bubeneč) síťku na pinčes, kterou byste mi mohli zítra půjčit? Díky.
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
no jo - máš pravdu - ´sem tam nasypal špatný písmenka
Reakce na | Vlákno  
cent bo neni nebo,  lampy..
Hm, Billa rip. Obchod to je na hovno, uličky široké asi metr a do toho dva lidi s vozíkem, ale na rozdíl od Kauflandu berou stravenky.
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Popravdě - netušil jsem, že si jeden může vytvořit pouto k blbý (a v lecčem mnohem horší) sámošce. Jsem zlomen - nevím, kam budu chodit nakupovat. A ať to bude - co to bude - stejně si tam nezvyknu. S oblíbenými pokladními Hamburgadžem a Žigou hodlat rozloučím se osobně.
Reakce na | Vlákno  
mum Mrtve rameno  smutne reky
Tu si pamatuju jeste jako Delvitu... a ted se mi vybavila scena, jak tam Yokotashi po svem usmlouval cenu rohliku s pani precenovackou, matronou strednich let: "Tak mi na to dejte slevu. Dyt se na me podivejte, jak jsem vozralej!" Tezka nostalgie.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
V květnu zavřou Billu na Jugo partyzánů (VŠCHT bude barák komplet přestavovat). Znal jsem ji, ale stejně RIP