Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Znáte tajemná zákulisí PRAHY 6? Znáte místa, o kterých si myslíte, že je ostatní neznají?

Prostě klub pro všechny Okouny z Prahy 6 a jejího okolí.

 

 

 

 


díky
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
šesták?
Nějak se mi nepodařilo najít něco víc o budované "relaxační źóně" šesták - u kulaťáku to dřevěný podium (jsem napřed myslela, že to bude nějaké jeviště) kam vysadily stromy. Víte o tom něco???
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
zónová obrana aneb podzim 2015 - jaro 2016 - podzim 2016 - ???
Parkovací zóny měly být od 1. dubna postupně zaváděny na Praze 4, 5, 6, 8 a 9. Nyní je však magistrát odložil na druhou polovinu prázdnin a to na základě požadavků městských částí.
“To umožní těm dotčeným magistrátním institucím a hl. m. Praze se dostatečně připravit na implementaci těch veškerých opatření a potom i pro obyvatele Prahy 6 to bude výrazně komfortnější, protože se budou moct o prázdninách adaptovat no nově příchozí změny, které s tím souvisí,” uvedl Martin Churavý, tiskový mluvčí MČ Praha 6.
Cywe, to je ptydepe - pán je evidentně Churavý, o tom není pochyb.
 
Micana Hoďte si   mašli!
Já jsem zvědavá na to, jak se smíšené zóny osvědčí, protože IMHO to je to, po čem se volalo - aby bylo víc míst, kde může odstavit auto ten, kdo veze domů babičku a chce u ní zůstat na kafe. Že by byly pořád zasekané, z toho strach nemám, myslím, že díky parkovacím automatům se to tam bude točit dost.
Jinak teda tajím dech a zvedavostí nespím, protože když jsme se před rokem přestěhovali z Národní Obrany do Eliášovy, zjistila jsem, že teprve TEĎ mám s parkováním problém. Asi by mi stačilo, kdyby se mi jednou za třikrát povedlo nechat auto do padesáti metrů od baráku, to by byl nebývalý luxus.
Ale jsem z těch, co jezdí málo a po vnitřním městě vůbec, parkovat daleko mi krom víkendové nakládky-vykládky nevadí, tak mě to nějak nedrtí. Spíš mě děsej lidi, kterým by nevadilo budovat podzemní garáže na Puškiňáku.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Mně nepřijde principielně špatně zpoplatnit provoz auta ve městě, pokud se ty prachy využijou na řešení externalit, rekonstrukce ulic, aby se po nich líp chodilo i parkovalo (to se třeba v Bubenči daří docela pěkně) a tak. Za kilo na měsíc fakt nečekám rezervaci parkovacího místa.

Naopak modré zóny jen a pouze pro rezidenty s trvalým bydlištěm úplně všude, zejména tam, kde se stejně nedá zaprkovat nikdy, pač i těch rezidentů s auty je tam moc, mi přijdou mimořádně debilní. K čemu mi to auto je, když s ním nemůžu opustit svůj okrsek.

Ale jak říkáš, nejsme ve při, asi.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Myslím, že nejsme vepři - ´šak jsem psal: "Ale třeba se mýlím a Bubeneč / Dejvice jsou jiné než Holešovice a jiné Žižkovy."
Myslím, že to právě dopadne úplně stejně jako v již ozónovaných čtvrtích. Znám Holešovice pod Veletržním palácem, znám Vinohrady (Riegráče - Škroupovo nám.). Přijedeš v 9 večer a nechytáš se. Na Puškinově nám. se nedalo zaparkovat už v polovině 90. let. Pochybuju, že se to zónami zlepší (ale 100,- /měsíc...co to je, že jo)
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
V Dejvicích/Bubenči je parkování úplně stejně napytel, jako v Holešovicích a na Žižkově.
V Holešovicích jsou protipřistěhovalecké modré zóny a máš jako pocit, že to nějak pomohlo?
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Obávám se, že nejen u smíšených zón. (Ne)bude mi líto příznivců, až zacvakají 1200 ročně a pak v praxi zjistí, že před svým barákem stejně nezaparkují. Ale třeba se mýlím a Bubeneč / Dejvice jsou jiné než Holešovice a jiné Žižkovy. Vyženeme tu pakáž, co si tu bydlí a nemá tu trvalé bydliště, a parkovacích míst bude ójéje.
abadonna Vidíte přece, že má brýle 
Já bych tam strašně rád šel. Moc rád. Ale vím, že tam jít nemůžu, protože bych byl asi zatčen za napadení úřední osoby. Postřílet ty zkurvený zmrdy, který mi okolo baráku udělají smíšenou zónu, takže sice budu platit za parkování, ale zaparkovat se mi nepodaří.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
z webu Prahy 6
Pozvání na debatu s občany
Přijměte srdečné pozvání na debatu s občany k chystanému zavádění zón parkovacího stání a dopravních opatření po otevření tunelu Blanka.
Debata proběhne ve čtvrtek 3. března od 17:30 hod. v budově Národní technické knihovny (Technická 6, Praha 6).
 
Micana Hoďte si   mašli!
No jo, no, to pak je jediné řešení fakt sámoška nebo velkobordel.
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
"Prostory jsou přes 23 let nevyužívány a nyní jsou bezpečně zajištěny a zakonzervovány proti případnému vandalismu či jinému poškození. Samotný rozsah oprav a investic bude nutné stanovit až v rámci připraveného projektu, záměru, či podnikatelského
plánu. Zcela nezbytná bude kompletní rekonstrukce elektroinstalace, generální oprava vzduchotechniky, generální oprava rozvodů
SUV a TUV, obnovení zapojení na TZB koleje ČVUT." (materiál ČVUT)
"Kolik by si měl případný zájemce připravit na pronájem? "Podobný objekt podobné velikosti se pronajímá kolem 170 tisíc za měsíc," naznačuje David Holý". (iděs 2013)

Micana Hoďte si   mašli!
Jednu dobu se mluvilo o tom, že tam bude divadlo - pamatuju si to trochu zmateně, ale myslím, že o to měl zájem původní soubor z Komedie (Pařízek a spol.), když odešli z Komedie. Nevím, proč to nevyšlo, šli do Studia Hrdinů (původně provizorium) a pak se myslím nějak rozprchli. Každopádně kina škoda.
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
nejspíš se nikdo jinej majiteli o pronájem nepřihlásil
spic už jen wtf 
"Očekávaná povinná hodnota byla nulová nebo neplatná. Pravděpodobný pokus o zásah do systému. Skript byl ukončen. Událost byla zalogována. "
Micana Hoďte si   mašli!
Ty brďo. Tak zas ale kin je tady spousta všude kolem.

(Pozitivní je, že by díky Penny mohl zkrachovat Albert.)
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Co tam taky jinýho, že jo...
Rozhodnutí - stavební povolení: maloobchodní prodejna - Penny market, Praha, Bubeneč č.p. 694, Terronská 6, „Kolej Orlík“
https://www.praha6.cz/system/file.php?File=f416_28302.pdcrc=adac54bf8ce88f423decbbcbf9fe7505
 
Jinak ovšem díky, zkusím se tam zeptat.
To oni čistí kůži i Na Hutích, ale prý v té kombinaci právě nevědí, co s tím udělat.