Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Sarnegarth,
Tander Lee

Může vás zajímatReklamaO zákoníku práce, o zaměstnanosti.

jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
Silnější sova mrdá.
 
Jé, ahoj Vlaho, co si, prosím, myslíš o brzkém vstávání a nočním sportování? Jde to dohromady? A je třeba chránit sovy před diskriminací skřivany, když je zřejmé, že průměrná sova je mnohem větší a silnější než průměrný skřivan?
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Máte kliku, že jsem se dosud nezapojil do diskuze, protože jakmile bych to udělal, tak dostanu napomenutí od Srandegartha a celá diskuze na téma noční sportování by byla smazána.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Jo a hokej, třeba. Ledy jsou často volné až večer, kolega takhle se svým týmem chodí trénovat v době něco jako 21-23, před jedenáctou je v práci viděn zřídka.
(Má doma tři děti a antipsychotika spíš nebere)
 
(respektive, v šest ráno vstanu... většinou jsem zkoušel jít spát třeba v devět večer po náročném dni, tak to dopadlo vzbuzením se někdy okolo půlnoci až jedné, šel jsem dělat třeba hodinku nebo dvě něco produktivního a pak znovu spát, jak se hlásily klasické rytmy)
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Kdyby do devíti...
Vercoquin  
Povazujete-li dobu 20:00-22:00 za noc, pak sportuji jiz leta pravidelne v noci.
To jsem dělal jen na střední, dneska se mi to stane občas o víkendu. Ale ano, čekal jsem, že se toho někdo chytne, jako "toho pravého důvodu".

On je ale problém v tom, že já prostě nejsem v deset večer ospalej. Když si jdu lehnout, tak usnu (já osobně usnu kdykoliv, i když nejsem ospalej), ale ráno vstanu v šest polomrtvej a do devíti budu přejetej. A pak večer v deset zase nebudu ospalej - to přijde tak v jednu ráno nejdřív.

Rád bych zdůraznil, že já nemám moc problém s posouváním časů (hlavně kvůli tomu, že usnu do pěti minut kdykoliv můžu) a tudíž celou dobu neargumentuju za sebe, ale znám lidi, kteří mají problémy se všemi aspekty tohohle posunu.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Já chodím běhat i celkem pozdě večer, třebas v děvět-deset. V zimě je to stejně jedno, pač tma je od čtyř, takže pod lampy/s čelovkou musím tak jak tak.
Větší fitka mají otevřeno do deseti, některá i déle. Bazény to samé. Kdyby tam nikdo nechodil, tak imho spíš zavřou.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Kdykoli jsem se o něco takového pokoušel, bylo to zásadně v noci.
Elskerstein Ich liebe die Berge!  Mein Lebensraum
Je mi líto, nikoho takového neznám.
Dá - ale ty to děláš?
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Teď sem s tim du!
Sadako_ My Lovecraft is full of  dreams, tentacles and raptors!
Proč by se večer či v noci nedalo sportovat?
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
A když bez léků neusneš dřív?
Sarnegarth kvalitní nerezové povrchové  čerpadlo SAER M 99
Wolfii: Tak „chodit spát ve tři ráno“ bude asi ten kámen úrazu, že ano.
Sarnegarth kvalitní nerezové povrchové  čerpadlo SAER M 99
Jan.S.Harold: Já po příchodu ze školy taky častokrát na chvíli vytuhnul a to jsem chodil spát před desátou a vstával v těch cca 6.30.
Ve škole jsem obvykle fungoval systémem: "Jdu spát ve tři ráno, vstanu v sedm a plynule pokračuju," a to až do třeťáku nebo čtvrťáku, kdy jsem začal spát v hodinách, ale tam už to bylo všem fuk.
 
cestujicivnoci  
Mě by zajímalo, jak to s tím denním a nočním režimem vlastně je.
 
xixaxo S mírou, se vkusem  trhám anus kaktusem
(Upřímně, jakékoliv pokusy o další debatu jsou zbytečné, protože tu zkrátka jako obvykle někteří z přítomných mají ve všem jasno, nehodlají své názory měnit a nechápou, že by svá tvrzení měli mít něčím podložená. Takže zkrátka všichni, co se těžko přizpůsobují všeobecnému dennímu režimu, jsou rádoby výjimeční, kteří prostě jen nechtějí vstávat jako průměrní lidé. Prostě Okoun. Cpt. Obvious over and out.)