Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Jojo, to mi taky přišlo vtipný, předvedli to během jednoho semináře. Kruháč je zlo, lidi ho chtěj, tak ho zavedeme, ale ten náš bude dobro.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Tak to je dobrá motivace :-)
Carevna dredatá ošuntělá naturopatická smradlavá 
Držím se. Blbé je, že jsem celou druhou půlku listopadu byla nemocná, takže jsem nemohla cvičit, ale jedla jsem v rámci možností +- normálně, takže jsem nic nenabrala ani neubrala. Ale jde na mě poznat cvičení, protože se mi už znatelně rýsují horní dva břišní svaly (zbytek je pod špekem), pivas se koncentruje na břiše, neleze mi do boků, a jediné kalhoty, co mám, jsou mi volné ve všech rozměrech. Ale co je nejhlavnější - chlapec přiznal, že když jsme se někdy v půlce prázdnin loučili po takovém menším pivním tahu, tak dodnes cítí v dlaních můj skvělý zadek, ou jé.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Arenu Pavly Kladivové máme u školy. Když nám na vrátnici přistál štos zvacích letáčků, musela jsem se smát - jednak to nomen omen (infantilní, vím) a druhak otevřít si fitko hned u FHS, to jeden musí být fakt optimista :-)
Heh, zrovna z ni si vcera dogmatici z naseho gymu delali srandu (previbrovani z "kruhac je fuj" na "tak my vam ho teda nabidneme, ale bude to ten nejleps na svete")
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Jako koular samotar muzu za sebe rict, ze koule pres vyhrady k moznemu sektarstvi v gymech, funguje velmi efektivne. Za to malo penez je celkem dost muziky. Cvicim se zelezem 2 - 3 x tydne po pul hodine a to je prijatelna davka i pro lenivce a prokrastinatora jako jsem ja. Pod zbytkem sadla na pupku rasi dve prvni buchty a kolem patere po cele delce narostly takove nejake dve svickove nebo co :) Doporucuji vyzkouset... A hlavne si to nechat poradne vysvetlit, delat to spravne neni jen tak. A bez tech 10 kil sadla se mi taky tak nejak lepe zije.
kde?
zimní cejcha už je patrná, začíná období rotopedu a veslařského trenažeru


a je potřeba větší vůle pro procházky se psem
 
a vůbec čemukoli, co se nedělá u nich v "gymu
koukamnatojakoblazen  
Voni maji posu i proti joze? WTF???
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Tak jsem se přidala k jedné z několika pražských funkčně-ketlbelistických sekt a jako dobrý, ale začínám mít kapku pozičku na tenhlecten dogmatismus a hejt nejen vůči přístrojovým fitkům a "komerčním" funkčním tréninkům (wtf, cvičení u nich mě vyjde dráž než Jatomi na Palladiu), ale i vůči běhání, józe a vůbec čemukoli, co se nedělá u nich v "gymu".

Mno, zatím to mám na tři měsíce, tak uvidíme.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Tak jak to pokračuje?
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
https://aeon.co/essays/hunger-is-psychological-and-dieting-only-makes-it-worse

Mňa to úplne neoslovilo, ale odkazoval Michal Kašpárek, tak asi bude dobré. Na tú low-carb stravu, čo tam odporúčajú ale nedám dopustiť.
 
Copak já vím jak to funguje? Ale funguje to.
Serendipity a stejně nevím, co tu dělám  a kdo vlastně jsem
http://www.ordinace.cz/clanek/ortorexie/ Hele ona to může být i diagnóza...
 
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Proč lepek?
Jako že ten lepek vychodíš?
Wednesday Všichni jednou umřete... 
A kramfleky :)
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Furt mám o 5! cm víc!