Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Pan VIL by si tohle nikdy nekoupil...
 
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Pane V.I.L., přehlásilo vás to.
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
 
Svatý Pejtl sp❤a 
Si se přestěhoval za Hasalíkem do Polska?
Dneska jsem si koupil tohle a je to fakt výborný. Doporučuju!
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
V zásadě máš pravdu, no - to rozjuchané skupinové video jsem zvolila spíš proto, že tam ukazují různé cviky, které se cvičí na lekcích i tady - kde ale máš obvykle tak šest lidí a lektor mezi nimi prochází, takže má šanci opravit aspoň nejhorší chyby. Plus jak zmiňovala dessese, obvykle u těžších cviků ukazuje nějaké jednodušší variace

Proč tam chodí chichotalky, co se ani nezvednou do planku, to taky nevím a je mi to vlastně jedno. Pro mě je to fajn v tom, že se na lekci přimněju tyhle věci dělat pravidelně a vydržet to celých těch x sérií, co ta lekce trvá. Doma sice cvičím taky, ale ne tak dlouho/intenzivně.

Pokud jde o dřepy z výskokem, ty se samozřejmě dají cvičit bez TRX, ale úplně na nic to není - člověk má větší tendenci dělat tokové ty široké "polodřepy" s váhou skutečně na patách, a držet u toho rovná záda, pač ten pohyb je tak nějak v oblouku, jak se držíš toho lana, co má být celou dobu napnuté. Plus lemry přenesou část zátěže na ruce, udělají tak těch dřepů víc, zapojí celé tělo -> PROFIT.

Chodila jsem k trenérce (bohužel po skončení prázdnin má beznadějně plno), co cvičila na střídačku cvik na TRX a cvik bez TRX, takže tam nějaké nadužívání odpadalo úplně.

Přeskoky jsou zlo a nikdo je nemá rád, bez ohledu na zapojení TRX.
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky
tak posuzovat hodinu z jednominutovyho videa mi prijde trochu jako nesmysl. Na videu to vypada, ze vsichni cvici stejne, avsak v realu bych to spis tipovala tak, ze lektor cviky da alespon ve dvou/trech verzich podle toho, jakou ma kdo fyzicku....

Vetsi prusvih mi prijde to, ze vetsina lektoru nechodi mezi lidi a nekontroluje je.
Nepochybuju, že po 40 minutách toho budu mít plné zuby, spíš jsem se podivoval nad tím, že spousta lidi nedá dýl než pár sekund planku.
Svatý Pejtl sp❤a 
Já nemam nic proti TRX jako takovýmu (sám ho mam doma auž jsem na něm... no dobře no, ještě necvičil, ale dostanu se k tomu!). Ale na tom videu co jsi posílal ty (a druhej bod se týká i toho od djamy) mi vadí dvě věci:

1) je tam naprosto nesourodá skupina cvičenců s různou fyzičkou (od tlouštíků, přes lidi relativně v formě a6 po důchodce) a je nesmysl pro takovou skupinu dělat jedno univerzální cvičení (ale to je problém nejenom TRX, ale všech těhletěch skupinovejch cool workoutů)

2) takový to "když mam kladivo, všechno mi připadá jako hřebík" - proč používat TRX na věci kde nemá smysl - ty přeskoky co dělá zhruba v čase 1:02 a pak "dřepy" s výskokem, tam má TRX jakej význam? Stejně tak k čemu je dobrý, pro ty fifleny cos popisovala, dělat plank na TRX, když ho vydrží sotva pár vteřin? Proč nezačnou s normálním, klidně na kolenou.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Pusť si to video od djama, takhle my tam tu "zumbu" děláme.
Po 40 minutách až toho spíš náš plné zuby, než ne.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
No vlastně jo! Jen kufr mi chyběl.
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky
neni to podminkou.... I na podlozce je to dost narocny.
Svatý Pejtl sp❤a 
Nohy nebo ruce nebo obojí.
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Cimrmanův běh :D
Chápu to správně, ze ty nohy musim mit na nějaké nestabilní podložce?
BBarret nezizaj rob co mas! 
Jak si to uděláš, tak to máš, pilates a zumba to být nemusí.
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky
jestli chces vyssi level, zkus se z lehu nadzvednout v planku 5 cm nad zem :o))) Popr. jit z planku na 6 dob do lehu :)
Svatý Pejtl sp❤a 
Já to zkouším párkrát do týdne a pohoda.
Svatý Pejtl sp❤a 
Tak jako upřímně, udělat prkno (to je AFAIK ceskej výraz) správně (tj. rovný záda, nohy usebe, ramena od uší, zpevnit celý tělo) na dyl jak par vteřin pro začátečníka není zas taková prdel. Obzvlášť na trx nebo nějaký balancni podlozce.
Desese Muj nejvetsi konicek  kyticky
jde o to, aby jsi mel zadek v jedne linii a nepropadal se v bedrech. S vyspulenym zadkem to zvladne kazdy...