Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


el Sent from my  browser
Polévek, masa, zeleniny + ovoce (zejména ANANASU) můžete sníst kolik chcete a nepřiberete.

No a to je prosím pěkně ta hovadina. Je důležité jíst dobrá a kvalitní jídla, ale když toho člověk sežere moc, tak prostě bude tloustnout. Uznám, že sníst deset kilo celeru dá práci.

kultakutri se vrací do normálního života 
Přestaňte sem mimibazar, laskavě.
(To není repost nějakých oněch dřenitelných fejsbůčki?)
 
Vachutka, neznate? Velmi slizke.
Case Fortune and glory, kid.  Fortune and glory...
můžete sníst kolik chcete a nepřiberete

...sounds legit...
 
stromka If we don’t change, we fall behind. 
;o)))
schrodingerova   .
vaše dovolená mne naplňuje sžírající závistí, nebudu jíst ani zítra!
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Tak!
No, možná jsem to trochu nadsadil. Možná nejde žrát úplně každé maso. To víte, středomořská strava vepřovému moc nepřeje. Měli tam hlavně jehněčí, krůtí, telecí či hovězí no a pak hlavně RYBY (všechny možné druhy a způsoby úprav, taky olihně, sépie apod. potvory). V našich podmínkách by asi šlo přidat ještě maso králičí. No a kdo ví, mám hodně rád i olivy, dopřával jsem si je, třeba mají při hubnutí taky něco do sebe. - Zkrátka, doktorka Kateřina by z nás možná měla radost, no, to množství by se jí asi moc nelíbilo, ty naše vytahané žaludky po návratu jsou asi hlavním mínusem našeho způsobu trávení dovolené! ... ;o))) ... ale to se spraví, doma už tak nežerem.
 
Carevna dredatá ošuntělá naturopatická smradlavá 
Kecy, když už.
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Bezva, teď si jen zkontrolujte, že jste zhubli ty 1-2 kila tuku a ne vody, a bude to prima.
Ma člen kurzu chápání jednoduchých vtipů 
pal do piči
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Keci v kleci.

Pardon. Keci v KLECI.
Co to je, tohleto? - Tak ještě jednou a stručně: Polévek, masa, zeleniny + ovoce (zejména ANANASU) můžete sníst kolik chcete a nepřiberete. Přílohám se pokud možno vyhýbejte. Zelenina ji bohatě NAHRADÍ. - Bez zeleniny to prostě nefunguje, ta je pro naše zdravé trávení nutná.
 
schrodingerova   .
dnes už nebudu jíst
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Co to je tohleto?
 
Dovolená "all inclusive" = na štíhlou linii NAPROSTO ideální !!!
Máme TIP - právě jsme se vrátili z 11-ti denní dovolené, na níž jsme (si) dokázali, že dovolená "all inclusive" je ideální na štíhlou linii !!! - Ač jsme doslova žrali skoro až k prasknutí ráno, v poledne i večer všeliké dobrůtky - tak já jsem zhubnul 2 kila a moje žena 1 kilo (proč ona méně? - asi to bude tím, že ona se tolik nepřejídala z obav o svou štíhlost).... Celý vtip ovšem zřejmě bude spočívat ve VOLBĚ skladby toho jídla: Naše vrchovatě naložené talíře totiž přece jen vypadaly o dost jinak, než talíře všech těch dam a pánů, kteří vypadali jako "koule"! ... .. . ;o)) ... Polévek, masa, zeleniny (a jako dezert vždy klidně i zákusek + ovoce, zejména pak vždy pár kousků ANANASU) můžete sníst kolik chcete a nepřiberete. Snad jen jedno malé upřesnění stran nápojů: Mezi jídly jsme se váleli na pláži, cachtali se v moři, popíjeli alkoholické drinky či pivo vždycky tak nějak dle chuti a aktuální nálady - ale v zásadě jsme ke každému alkoholickému nápoji vždy objednávali a pili i vodu (3 dcl)... .. . ;o)) . .. ... Krásný den všem!
 
+1
Jemišumafuk co tam píšou - když se večer dostatečně najím, nemám pak chuť žrát jako zvíře do dalšího večera...
 
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
+1