Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Case Fortune and glory, kid.  Fortune and glory...
Tak on dr. Fung na konceptu "intermittent fasting" staví veškerou svou práci, takže jeho návrh řešení nebyl příliš překvapivý a dal se předpokládat ;) Ale má hodně zajímavé názory, které k problematice cukrovky a obezity přistupují z úplně jiné strany, než standardní medicína, a hlavně má teda pozoruhodné výsledky u svých pacientů. Na tom blogu je rubrika "patient profile", kde jsou průběžně zveřejňovány životní osudy některých z nich, hodně pozoruhodné čtení, doporučuju (tedy přinejmenším tomu, koho takové věci zajímají - ale s hubnutím to souvisí velice úzce).
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
cože
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
To je s podivem, že když rekonstruuješ dům a začneš bořením zdí, tak ti střecha padne na hlavu.
koukamnatojakoblazen  
Takže půsty a ketonová dieta...
koukamnatojakoblazen  
Dík!
el Sent from my  browser
Jestli měříš 160, tak to ještě chvíli potrvá.
Case Fortune and glory, kid.  Fortune and glory...
BTW, jak se tu nedávno mluvilo o tom "rozjebaném metabolismu"...dva související články od dr. Jasona Funga, který se zabývá alternativní léčbou cukrovky (poměrně dost úspěšnou):

Jak si účastníci soutěže Biggest Loser "rozjebali metabolismus" a mají ho v podobném stavu i šest let po soutěži:

https://intensivedietarymanagement.com/biggest-loser-diet-explained/

Jak si dát metabolismus do pořádku (podle dr. Funga, přinejmenším):

https://intensivedietarymanagement.com/fix-broken-metabolism/
 
Trofozoit Where the fear has gone there will be -  nothing. Only I will remain.
Ehm.. extrémně vysoké hladiny kofeinu vás ale nutně neproberou.. spíš naopak. Kofein především vypíná informaci o tom, že jste unavení, pokud jste opravdu unavení (speciálně pokud navíc nemáte energii ve formě glukózy), tak dál koník nepojede. Na to potřebujete nějaký silnější perník.
Pokud chvilkově potřebujete probrat a fungovat a nejste už úplně vycucaní předešlýma šesti kafema, je lepší ten energeťák než kafe, protože on v sobě obsahuje i ty cukry, které během toho nabuzení potřebujete spálit. Akorát je to obvykle taky kyselé jak čert, a není divu, že ty noname značky chutnají jako zvratky, pH bude asi podobné. Čili na žaludek to nebude nic extra, dlouhodobě, jako ostatní limonády, akorát tady ještě v kombinaci s tím kofeinem.

Kromě toho lidi se sklonem k hyperaktivitě má obecně kofein ve vyšších koncentracích spíše uklidňovat, proto že stimuluje taky ty jindy ospalé inhibiční neurony. Akorát teda autonomní nervový systém je stále nabuzený, takže je to takový kontroverzní pocit.
 
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Mam to stejne, kafe vubec nepiju, ani caj moc ne, ten vyjimecne, kdyz jsem nemocna. Kdyz jsem potrebovala zustat vzhuru, sahla jsem po energetaku s tim, ze me to nejak teda nakopne nebo tak neco... a prd.
tak od 11. dubna, co jsem změnil jídelníček a začal hodně chodit z 98 na 91...
ale zatím žádné sexi vyrýsované lícní kosti a místo pekáče buchet furt vana:(
jnovak Aldebaraňané necestují v raketách,  nýbrž naopak, rakety v nich...
Ta obliba energiťáků mě děsí taky. Jinak kafe piju hodně (až 2-3 dvojitá espressa denně) a jednou za rok si dám měsíční i delší detox. Jednou jsem vydržel bez kafe i půl roku. Abstinence ani časté pití neměli vůbec vliv na to, jak jsem se cítil unaven ani kdy jsem chodil spát. Ale... ano, když jsem kafe nepil, tak jsem se ze začátku subjektivně cítil o něco líp, jen mi pořád chyběla ta chuť, vůně a ten rituál :-)
Jojo. Fuj.
Protože škrob je hnus, zabije chuť a strukturu jakýhokoliv jídla.

(z dietního hlediska jinak nwm)
kulida Prodávám svoje fotky.  Chceš?
Co je spatneho na zahustovani omacky skrobem? Teda, mozna se chci zepat jinak, proc je lepsi zahustovat omacku moukou, chlebem nebo bramborem, jak jsem naucena z domova, nez ji zahustit skrobem?
 
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Aha, to je pozoruhodné! Takže ta čísla, která ukazují zvyšující se počet alkoholiků a cirrhotiků, jejich klesající věk a stoupající počet žen alkoholiček, stoupající počet TČ pod vlivem alkoholu jsou lež! To mě tedy uklidnilo.
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Energetaky bych nedala do pusy. Preslazeny patoky. Posa.
 
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Ja mám s kávou ten problém, že vďaka nízkemu tlaku sa mi po nej krúti hlava a raz som dokonca po silnej káve v práci (som bola zvyknutá na domáce slabé instantné patoky) dostala panický záchvat, bo som labilný debil.
Ale v posledných týždňoch som si nejak zvykla na jednu denne a dobré je to, 2 kg dolu! (výrazne mi znižuje chuť niečo ešte večer žrať)
 
ste mutant. i like it.
Já říkám "na mě kofein nefunguje" a kafe jsem měl za posledních 30 let asi dvě. Tuhle jsem musel vstávat o pár hodin dřív a odpoledne jít do kina, dal jsem si šest energiťáků, protože vím, že mě usazení u filmu uspává (kdykoliv, kdekoliv, prostě jak se setmí, na okamžik usnu, pak se leknu, probudím a jsem dalších 10 hodin čilý) a stejně jsem 10 minut po setmění světel usnul.
 
Elskerstein _-"-_"-_"-_ 
Myslel jsem, že jsem v tomto sám. Mě stačí jeden na večer a je konec.