Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Vosje, Protiva, chipushit

Může vás zajímatReklamaVítám Vás :)
Toto je klub o monarchii obecně.

Kromě jiného má tento klub také za cíl uvést více do povědomí veřejnosti, že existuje v naší zemi monarchistická strana

Koruna Česká

a trochu Vám tuto stranu přiblížit a představit.


Tak lidičkové, už je tam poslouchatelný demáč.
sir_Guyver Všem nepřátelům země české -  svatováclavským tuřínem mezi světla! 16.únor 2014 9:50:27
To je jednoduché. Já pod vlivem endokanabinoidů a mafťas u svatém mykatolickomonarchistickém ProLife vytržení, za zdatného sekundování Protivy. Na rozdíl od nich podporuji myšlenku, že pokud má dojít k restauraci monarchie, pak do stavu před Bílou Horou a Obnoveným zřízením zemským. Zvláště žádoucí je nedovolit propojení státních struktur se strukturami katolické církve (o mykatolické nemluvě).
Náhodou, číst to tu je docela dobrá komedie. Nad některými příspěvky přemýšlím, v jakém asi stavu byl dotyčný píšící :-).
chipushit jsem pětinásobná babička   28.leden 2014 12:19:57
výstraha
Nechte toho, nebo vás zablokuju!!! Už je toho dost. Pokud se chcete hádat, můžete ve vzkazníku!!!
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 25.leden 2014 9:23:56
Protiva jaksi nerozlišuje znečišťovatele od počišťujícího. Viz můj textík.
Tander Lee ... gradientně fašizující humanista  ... taky jeden z nás 25.leden 2014 9:04:26
+1
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 24.leden 2014 13:27:43
Maftík jaksi dosud nepochopil, že k monarchii neodmyslitelně patří rytěřování. Se vším, co s tím souvisí. Včetně úcty k nepříteli, který si úctu zaslouží. Pokud myslí, jedná a bojuje jako sprostý chám, bude s ním jako se sprostým chámem nakládáno.
Protiva obyčejný chlap, příšerný dědek  24.leden 2014 13:22:55
Prosím, jděte už do zadku s těma vašimi barvitými popisy, co si kdo o kom myslí. Do kterého klubu s nimi vlezete, tam to znečistíte.
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 24.leden 2014 12:57:02
A víš, že mě vůbec nezajímá, co si o mě myslíš? A co si o mě myslí takoví, co jsou ti podobní? Co platí o vránách, platí o kachnách dvojnásob.
Vždycky, když předvedeš náznak toho, že by s Tebou mohla být rozumná řeč, to následně okamžitě pohřbíš. Takže si chuchni a oxiduj si u sebe doma.
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 23.leden 2014 9:45:28
Dodatečné okecávání. Nic víc. Vyřiď si to s Lorencem.
Guyver - přesun z klubu buzny versus klerofašisti
Proč do toho pleteš Lorencovy kecy netuším. A co se týče podpory v kandidatuře na prezidenta, tak jsou dva přístupy: první, za nímž stojí např. Koruna Česká, je ten, který zastává, že monarchista nemůže principielně nikdy nikoho podporovat v prezidentské kandidatuře (i kdyby jediný možný kandidát na monarchu byl ultravšivák a nějaký kandidát na prezidenta jeho přesným opakem). Jde zde o čistě formální stránku věci: ať jde naše země klidně co nejrychleji do prdele; i kdyby to nějaký dobrý prezident mohl zabrzdit, je to nepřípustné, protože je to prezident a víc nás nezajímá. No a druhý přístup, zastávaný Monosem, byl ten, že pokud je víc kandidátů na prezidenta a mezi nimi jsou lepší a horší kandidáti, pak proč nepodpořit toho lepšího (pokud splňuje určité podmínky, samozřejmě), pokud se domnívám, že by to zemi mohlo pomoci a její osud mi není lhostejný.
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 5.leden 2014 19:57:47
On je spíš na vydloubávání očí klíčem od auta.
Protiva obyčejný chlap, příšerný dědek  5.leden 2014 19:25:13
Pro, mně za mně. Ať si to rozdá s ostatními uchazeči o český trůn třeba ve volném stylu. Já u toho sekundovat nebudu. Stejně si myslím, že věci půjdou svojí cestou bez ohledu na psí kusy okolo.
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 5.leden 2014 7:15:26
Divně se na něj kouká i tak. Ale jeho královský titul by byl nahnutý. Hrozící vzpoura vlivných vazalů a podobně. Asi jsem se trochu uťal, vypadá to, že se neprohlásil za českého krále, ale za vládce Macurlandu, což je autonomní území obce Líbeznice. Takže pouhý lokální rí.
Protiva obyčejný chlap, příšerný dědek  4.leden 2014 17:44:36
Aha, chceš říct, že pokud by si Macura zadřel třísku do prdele ev. si tamtéž zarazil hřebík, že by se na něj taky koukalo divně ......
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 4.leden 2014 7:16:30
Dřív museli králové tahat meč z šutru, troubit na díru v šutru, přimět šutr aby křičel, u knížat stačilo zatknout otku... dneska stačí sroubit Paletový trůn Palety si Macura zvolil ne proto, že se z nich snadno udělá cokoli, ale proto, že paleta je symbolem Macurovy sociální revoluce. Coby stavební materiál k roubení levných příbytků pro sociálně slabé.
Čtu si teď Píseň ledu a ohně od G.R.R. Martina, tam mají Železný trůn, vykovaný z ukořistěných mečů. Ty jsou ale pořád ostré a když se král pořeže, předpokládá se, že ho trůn nepřijal. Není to sice důvod k sesazení, ale na panovníka se kouká divně. Pokud by se Macura škrábl o hřebík, případně si zadřel třísku...
Protiva obyčejný chlap, příšerný dědek  4.leden 2014 0:39:49
No, třeba je to nácvik nějakého nového čísla pro masopustní průvod ..... a konkurence musí bejt, jinak by to nebyla taková sranda ...
sir_Guyver Všem nepřátelům země české-  svatováclavským tuřínem mezi světla! 3.leden 2014 12:41:26
No, zatím mu krachla politická strana Ježíš Je Pán, Nechme Se Vést Duchem Svatým A Ať Je Ježíš Naším Pánem. Byla jí pozastavena činnost, protože nedodal nějakou zprávu o hospodaření nebo tak.

Franta Jílek právě zakládá monarchistickou stranu REX, zatím ve stádiu petice. Zítra pořádá Tříkrálový pochod za monarchii

Což je zřejmě trucpodnik k jinému Tříkrálovému pochodu za monarchii
(Zpívá se: Zachovej nám Hospodine, Za Císaře Pána, Svatý Václave, Hospodine, pomiluj ny, Šly panenky silnicí, Kolíne, Kolíne a Do lesíčka na čekanou.)

Věru, monarchistický kabaret, hodný Klobásistánu.

Protiva obyčejný chlap, příšerný dědek  3.leden 2014 11:17:03
A jakej má ještě program, kromě toho že vystupuje proti domácímu násilí?