Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyExternistéNové

Spravuje:

randomf

rushid Nemáte právo číst tento stručný textík  22.listopad 2014 22:56:50
ne
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel  22.listopad 2014 19:53:07
Kuře marinované v tatarce!
Ty vole, válka matlalů! Ještě ať se k tomu přidá Babica...
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  19.listopad 2014 12:45:50
sak hej jerklover
Nmaster Every sperm is sacred,  every sperm is good. 19.listopad 2014 12:37:01
"YO DAWG! We heard you like eating shit..."
Tvl ted jsem zjistil, ze ten plagiat mame doma. Babca jede!!!
Ma pro celou planetu si přeju světový mír  18.listopad 2014 21:46:48
ty pyčo
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 18.listopad 2014 21:43:48
Prazacka Líp už bylo...  Foto kvítí 18.listopad 2014 21:39:08
http://www.knihynovotna.cz/kniha/varime-levne-a-chutne-podle-ladi-hrusky/3060/
Tato kniha obsahuje recepty podle nichž uvaříte pokrmy chutně, levně a rychle. Naleznete v ní ale ještě mnohem více - skutečnou kalkulaci dle současných cen, tipy a rady, ale také u obsahu kritickou recenzi každého jídla. Můžete si zde přečíst i názory na toto vaření očima Z. Pohreicha, J. Sapíka, P. Havlíčka, aj...


http://tn.nova.cz/clanek/nekdo-padela-kucharku-ladi-hrusky-chteli-ji-prodat-jeho-otci.html
Falešná Hruškova kuchařka, objevena dnes v jedné prodejně s levnýma knihama: IMG 0539 Nechápu, opravdu nechápu...
Estrela ...vůně, vůně,   vůničky... 17.listopad 2014 14:18:23
Včera šel nějaký pořad, ani nevím kde, a tam zase "vařily" dvě dámy...jedna z nich byla Linda Rybová...a bylo to taky dost výživný!
skull Přijedu domů, spočítám 12 mega a   voholim si ptáka 15.listopad 2014 22:24:45
Malina Obrowska, ktera diky vsem zarucenym pripravkum na hubnuti, ke kterym doposud delala reklamu uz vazi cca jen 3 kvarky... jo, to je super volba!
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel  15.listopad 2014 19:49:12
Nova se rozhodla klesnout ještě níž a po Babicovy a Hruškovi má teď pořad Halina Pawlowská. Jmenuje se to u Haliny v kuchyni a je to asi to největší dno. Otřesný vtipy u kterejch mi bylo trapně za celou Tv Nova a když jsem viděl, že někdo dokáže podělat i omeletu jsem to vypl a pustil si Hrušku, protože u toho se aspoň občas zasměju, ale u tý Haliny to je asi už fakt moc, spíš smutný.
... a babička, vyhlášená kuchařka, smutně sklopila hlavu
TCO will unleash the wrath  of the electric tiger 14.listopad 2014 17:36:47
Dedictvi.
"Nikčo, co tam máš napsaný?"
"Seznam dárků."
"A můžu se podívat?"
"Jo."

...
Babička: Kuchařka L.H.
...
Je to potvrzené, opisuje z Mimibazaru:

http://www.novinky.cz/zena/styl/351986-fenomen-lada-hruska-a-jeho-kuchynska-euforie.html

Občas projíždím populární blogy o vaření, nejen ty naše, ale i americké a anglické. Někdy je to až k nevíře, co lidi doma vyrobí a pak se s tím prezentují.
Pan_Azathoth chudák pomýlený zelený pičusek víme!  11.listopad 2014 9:59:36
spotter pro tentokrát zase   vysírá 11.listopad 2014 1:50:36
jiný pohled je méně vznešený.. čert vem Novu, Láďu.. a soustřeďme se na predispozice, z kterých nakonec dostatečně velké hejno polozoufalých lidí dojde k optimalizovaným výsledkům. Toho, u čeho je dobrý důvod neoptimalizovat ve prospěch zdraví, chuti a smyslu. Lidé, kteří z jasně limitujících faktorů, jako je menší kvalita, menší výběr cenově dostupných surovin i menší povědomí o kuchařské praxi, volí jednodušší a méně energeticky náročné alternativy potravy. Je to zparchantělá evoluce vaření, nebo snad devoluce. Někteří lidé to dělají nevědomky, částečně však v tom nachází funkční model "přežití s omezenými prostředky" .. Bohužel.. Klausovic despocie nám tu nadělala třídu poddaných, kteří se mnohdy ne vlastní vinou dostali do sociální skupiny, v které nikdy nechtěli být. Tyhle blivajzové ňamky jsou prazvláštní lidová tvořivost vyhoněná steroidy mediálního zájmu. Dávno před Láďou existovaly trampské recepty, kterým se mastňáci smáli dokud nedostali v kempu hlad. Kdo má zájem, může si přečíst i recepty ze studentské kuchařky a zavzpomínat na svá telecí léta s chlebem a hořčicí. A fiškus Láďa? Ten se prostě po karieře zprávaře potřeboval chytit tématu. A jedna reportáž ho nasměrovala, protože měla nebývalý ohlas. Pak už to bylo jen o zapracování a medializaci fenoménu, který tu už dávno pod povrchem existoval. Následovat v mediích ho budou pouze zlatokopové, kteří zavětří šanci jak si urvat z mršiny svoje sousto. Když to přeroste nad únosnou mez a stane se nějakou nižší normativní rovinou, bude to kulturní ztráta... i dobré jídlo je totiž kulturním bohatstvím. Láďova kuchařka je pouze symptomem toho bullshitu, který se nám tu delší dobu děje.
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík  11.listopad 2014 0:45:47
Jeste jinak. Cert vem Novu, Ladu a narod pitomcu. Ten problem je mnohem hlubsi. Lada "objevitel neprozkoumanych cest" ve sve podstate dela to co tady v poslednich letech lze pozorovat cim dal casteji. A tim je neucta ke vzdelani, fortelu a zkusenostem predku. Lada zboucha langose bez brambor, je to levne a budeme si cvachtach. A tu kravu u plotny ani nenapadne, ze jeji prababicka by ji za to dala mokrym hadrem pres hubu.
On vlastne rika, ze vsichni ti nasi predkove, kteri ten jednoduchy a uzasny recept dedili po generace (a ani je nanapadlo menit jeho podstatu) byli vlastne naprosti pitomci a my jim to ted ukazeme. Protoze nyni je tady On, spasitel a radce, ostrouhavsi vsechna ta leta zkusenosti na dren. A ukaze nam jedinou pravou cestu, jak se dobrat poznani toho skutecneho langose.

A ze se nam tech vykupitelu a objevitelu jednoduchych reseni tady vyrojilo pozehnane.
Toto proste nemuze dopadnout dobre.