Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyExternistéNové

Spravuje:

randomf

SaintPaul mám rád ty svoje   dobrmany
Bez každodenní mediální masáže by byla ta jeho "kuchařka" neprodejná.
zavonělo tu čecháčkovství...
 
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
Super.cz zná detailní informace o tom, jak nelehké rozhodování o odchodu to pro něj bylo. Když ho před rokem šéf nováckého zpravodajství požádal, aby přestal dělat reportéra a stal se tváří televize přes vaření, vůbec se mu do toho nechtělo. Pak si ale tu práci zamiloval a desítky dopisů vděčných diváků denně mu zvyšovaly sebevědomí. Takže když teď došel k rozhodnutí, že nemůže přistoupit na podle něj nevýhodnou smlouvu na pokračování historicky nejúspěšnější kuchařky této země (Nova nechtěla přidat ani kačku, myslela si, že mu bude stačit ta jeho vlastní vinou nevýhodná stávající smlouva), málem se tím utrápil.

„Je to pravda, odcházím. Rozhodl jsem se k tomu po nelehké a zralé úvaze a nejsou v tom žádné jiné důvody než osobní. Nikam ale jako nepřítel neutíkám! Nově děkuji za vše a v mém duševně i fyzicky zdravém srdci nadále zůstává. Mám ji rád!“ konstatoval Hruška s jasnou narážkou na to, že proti němu někdo na Barrandově udělal štvavou mediální kampaň v tom smyslu, že se zbláznil a skončil v psychiatrickém zařízení. Může si tvrdit, co chce, ale ta hořkost v něm kvůli tomu zůstává.

A co teď Hruška, kterému Nova zakázala vstup do budovy a až do konce výpovědní lhůty ho poslala na placené volno, bude dělat? Zahálce se prý věnovat odmítá.

„Chci si teď hlavně odpočinout a opět se vrhnout s hlavou plnou nápadů do práce, která mě naplňuje. A také vydělávat, abych mohl pomáhat druhým,“ dodal.
 
RYP?
 
Máma chtěla tu jeho "kuchařku" koupit (a vařit podle ní) a upustila od toho, až když jsem pohrozila, že nepřijedu domů na Vánoce...
kultakutri okusováno zubatými žabami 
kdyby byl teplej, tak by to bylo ještě pikantnější, néasi.
TCO má velký péro a  je v pohodě
Ten blbec si urcite mysli, ze za ten uspech muze on sam a nepotrebuje k nemu mit za prdeli Novu :-)
Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
Nyklas time!!!
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
Po úspěchu své kuchařské knihy, která vydělala miliony korun, se televizní reportér Láďa Hruška (36) rozhodl opustit televizi Nova.

http://revue.idnes.cz/lada-hruska-dal-vypoved-na-tv-nova-dl5-/lidicky.aspx?c=A150228_140451_lidicky_nh#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
 
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
Teď opravdu nevím kam tohle video dát
 
Krasavec idem srat. 
nechte si čvachtat!
 
Guyver Cum fossa et forca!  
To nebude on. Mám nějaké informace, že je teplej, takže za otroka by mohl být třeba u Rydla.
Chudák Láďa.
popis
 
Tohle potěší...
 
Guyver Cum fossa et forca!  
Ponorka inzeniera Isikawu? A teraz som ritny Donitz!
(posor posa!) I kdyby Klíma začal reálně žít ve splaškové kanalizaci, pořád bude tři patra nad Motlem. Čekám, kdy ho někdo najde u Medníka s prototypem nacistické miniponorky vraženým do prdele... (nebo originál dildem Lídy Baarové, to je úplně jedno)
Fejk, Klíma by se nemusel převlíkat.
RUM_cajz aj z mrtvoly by som kludne vodku vypalel 
Klíma na Primě dosáhnul podobnýho dna s tou jeho trapnou skytou kamerou. Viděl jsem jak se převlík za bezdomovce a žebral na ulici.
 
TCO má velký péro a  je v pohodě
Dovolte mi odnovit a poprat Kolesovi hodne Ladovych pochoutek.
 
!!! Ježíš