Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Vermillion Stitchery , alita designs , free cross stitch pattern , fcoudre-broder-tricoter , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky , ruské předlohy fontů


free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


Můžete mi je prosím zaslat také. děkuji
Sýkorky
Prosím máte někdo tyto předlohy? Moc děkuju P.
 
j.stejs můj relax 
http://www.papillon-creations.com/welcome_frame.php?lang=en našla jsem tady krásné předlohy mandal třeba se někomu hodí :)
 
Souhlasím s lilly82 a tvůj příspěvěk mažu :-)
Zkus bazar, možná ji některá má doma už vyšitou a ráda ti předlohu předá :-)
Promiň, ale tento klub není o handlování s předlohami, je mi líto. Zakazují to pravidla klubu.
Já se jdu snad zastřelit.
To je to, o čem psala ta Ruska Mám tu věc si 15 let, v poslední době ji používám denně, ale tohle jsem neobjevila.
(Ona regulace zadního stehu je jinak pod Edit - proved automatické ohraničení mezi výšivkou a látkou alternativně mezi barvami)..
Zkusila jsem to včera večer. Funguje to skvěle. Zdá se, že vánoce budou tvůrčí.
PM už mám leta a tohle by mě taky zajímalo . Zkusím to prozkoumat , co z toho vyleze :-) Kurňa , proč mám tak málo času na to , co by mě bavilo .
bradhal Ať Vám koně jdou... 
Tak ta finta na zadní steh tam je. Jmenuje se to "back stitch outline mode". Teď to ještě vychytat, aby to bylo nápomocné.
 
Souhlasím. Kdyby braly paypal, tak hromadně nakupuji.
Toto je také povedené
http://vk.com/club82345336
bradhal Ať Vám koně jdou... 
Tyto stránky jsem procházela včera. Ony jsou hodně šikovné (neřeším původ Rusko - Ukrajina). Uvedla jsem tu první jako příklad, jak to má hezky čistě udělané, ne přemrštěně velké a hromadu barev, přitom jasné, krásné. I když ruskou krásku v sarafánu určitě vyšívat nebudu, přesto musím obdivovat řemeslné zpracování té předlohy.
 
Ona není sama, kdo ty předlohy takto dělá. Těch Rusek, co to dělají je hodně.
http://www.stitch.su/gafenko_ekaterina/3/
Ona praví, že zadní steh může být hranaty - to, co používá TW a nebo JE a že těm dvěma to funguje. Alternativně je zadní steh spojitý a PM se dá nastavit různě. Podle mne, když jsem kreslila tu chobotnici, tak to nebylo úplně laso. Jede se myší, ale na rožku se zastavím a pokračuji dál. Plavný pohybem zadní steh dělá Xstitch Platina, či jak se to jmenuje, ale to je zase jiná cenová kategorie.
bradhal Ať Vám koně jdou... 
http://zlataya.info/publ/n_uch/komp/otrisovka/17-1-0-233 tady je třeba docela hezký popis, ale stejně mi uniká ta fáze kreslení. Moje znalost ruštiny padá přesně v tom místě, které mě zajímá a ani s překladačem mi to nedává smysl.

Jinak ty první stránky, co jsem dávala, to je něco. Paní je předlohový bůh, dělá na zakázku a podle sebe, ceny různé 200-400 rublů. Dokáže dělat rozměrem i barevností malé předlohy, jakože plácnu 120 na 180 a 30 barev, přitom vychytané do detailu. Žádný Haed, 300x400 a 90 barev a jak to propadne PM4, tak to hodit bez úpravy do prodeje. Bohužel zrovna teď se jí stalo, že nějakou její předlohu začala na svých stránkách nabízet jiná firma bez jejího souhlasu, takže toto album momentálně není přístupné.
 
bradhal Ať Vám koně jdou... 
Jasně. Je mi jasné to, že položit obrázek na pozadí, zvolit backstitch a obtahovat. ALE jde to dělat podobně, jak třeba výběr lasem, že držím myš, jedu po ploše a ona sama dělá linku nebo musím mechanicky odkliknout každý záhyb a schodek?
 
Takto to vypadá v praxi.
Položit obrázek na pozadí. Kliknout myší na zadní steh a pak to obtahovat podle předlohy.
bradhal Ať Vám koně jdou... 
Backstitch v PM4
Můžete mi některá poradit, jak dělat takovou předlohu? http://appolinaria74.gallery.ru/?p=albums&parent=iVOm To kreslí každičký steh zadního stehu ručně jako klik klik klik nebo je v PM4 nějaká finta, která umí třeba křivku a tak?
 
Ráchel je tak nějak vyzývavě zasněná :-) , ale má šmrnc. Určo půjde do pořadníku a ty jsi pěkná provokatrérka , když mi ji začerstva předhodíš :-)
Držím palce,ať se to v Samotíškách povede na výbornou.Doufám,že nám to všechno pěkně nafotíte.