Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Vermillion Stitchery , alita designs , free cross stitch pattern , fcoudre-broder-tricoter , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky , ruské předlohy fontů


free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ 2011
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


moc děkuju
Ahojky , stejně jako ivabuky - zkus se optat , zda nemá někdo k prodeji nebo na výměnu v bazaru .
pěkný večer, chci poprosit, nemáte někdo předlohu myšky Minnie ? chci vyšít záložku do knížky dětem , moc děkuju
Zkus se zeptat v klubu KV - bazar , tam děvčata poptávají a nabízejí k prodeji nebo na výměnu sady a už nepotřebné předlohy .
Ahoj Jani. Je to rusky Oven - přeloženo Skopec.
Janičko to je Obeh :-)
Prosím nevíte někdo od koho je toto?
ivabuki76   16.duben 2014 14:44:48
Prosím o pomoc
Dobrý den, včera jsem byla na těchto stránkách poprvé a všem klobouk dolů za ty nádherné výšivky. Já sama také vyšívám a prosím, zda by mi některá z vás nepomohla radou, kde seženu nějaký krásný obrázek- papír. předlohu anděla či andílků. Nebo je možné si to i vyžádat od někoho z vás? Děkuji za odpověď ivabuki76@seznam.cz
Sraz Škrdlovice květen 2014
ahoj holky, vyhlašuju :

AKCE: čtyřdenní sraz
místo konání: Škrdlovice
termín: 14.5.2014- 18.5.2014 (nájezd už ve čtvrtek, někteří i ve středu:), kdo chce)
kontakt: Angela (přihlášky - nahlašte počet osob, kdy dorazíte, kdy odjedete, jakým jídlem začnete, jakým jídlem skončíte), děkuji.

Prosím zálohy na účet: 517102018/2700, 210 Kč/noc.. takže krát počet nocí. Prosím napište mi nick do poznámky, jak to budete platit. Pokud možno do konce dubna. Děkuji a těším se na vás.
Tak ten je dokonalý. Impozantní.
No právě, že včera čistě náhodou Petr uviděl obrázek a hrozně se mu líbil, což u něj je co říct :-) a já ho měla uložený už dlouho a teď nevím jestli k němu existuje předloha nebo ne...
Já ti neporadím, ale vyšitý by byl nádherný!
Nevíte někdo jestli existuje předloha k tomuto obrázku? Mám uložený obrázek a nevím jestli je někde originál předloha, nebo vytvořená předloha po domácku....
Netušíte někdo jestli existuje nějaká předloha berušky od M. Sherry? A nejlépe na nějakých 20x20křížků nebo maličko větší:-))
Tieto sovy sú od San-Man Originals.
Pak je někde na Netu jedna pěkná volná (reklamní) a několik menších.
Myslím , že ji má Vervaco jako sadu .
sháním předlohu Audrey Hepburn
http://www.pinterest.com/pin/109141990944136576/
F Cross Stitch by PinoyStitch, $7.50