Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Vermillion Stitchery , alita designs , free cross stitch pattern , fcoudre-broder-tricoter , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky , ruské předlohy fontů


free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


miluna vždycky všechno nějak dopadne 
vzkazník
Turante křížky a zase křížky  něco málo na ukázku
Ahoj, nevíte prosím o nějaké předloze andílka, nejlépe spícího, který by byl vhodný k úmrtí miminka? Děkuji
 
a nebo na pinterest.com, dat do vyhladavače cross stitch pattern a co chceš a vyjede ti toho mraky.
zkuste tento odkaz
Nevíte kde by se dali najít nějaké předlohy na bylinky - motivy na pytlíčky? Nějak nic nemůžu nají - doma jsem prohlížela časopisy, ale nic jsem zatím nenašla - případně jestli nevíte v jakém časáku to někdy vyšlo (mám doma starší praktické ženy, Anny, Rozárky, Malování jehlou apod - české časopisy) - abych to nemusela všechno prohlížet. Vím, že jsem doma něco takového měla, ale znáte to - když to potřebuju tak to nemůžu najít.
 
Sraz Škrdlovice 20.5.2015- 24.5.2015
Ahoj holky, kdo mi neposlal zálohu a nepošle ji dnes, tak už ji neposílejte. Zaplatíte to na srazu. Jen mi napište, že jedete.. Díky.
 
Sraz Škrdlovice 20.5.2015- 24.5.2015
Sraz Škrdlovice 20.5.2015- 24.5.2015 Ahoj holky,.. vyhlašuju Sraz Škrdlovice 20.5.2015- 24.5.2015 Prosím hlaste se mi do vzkazníku - kdy přijedete, jakým jídlem začnete, skončíte. Zálohy prosím posílejte na 517 102 018/2700, 220 Kč/noc x počet nocí nejpozději do 10.5.2015 Děkuji.
 
Jsou tam 4 žluté, dvě tmavší a dvě světlejší, stačí nahradit zelenou.
To jsou barvy, co se dávají na prales.
Mrknu do barevnice,večer,teď jdu dovařit oběd....španělský ptáček s rýží.
Barvy 986 a 987, to jsou ty tmavé, 907 (to je ta kolem bílé) a 704 (mezi papouškem a těmi tmavými)
No děkuju,to vypadá dobře.Ale myslela jsem,že k tomu bude potřeba ta předloha.Nějak tomu nerozumím,jak jsi to udělala,abych se pak sešla s tou původní předlohou.Je to Vervaco a sadu si teprve příští sobotu vyzvednu na srazu od p.Bergové
Podívám se ti na to.
změna barev
Prosím,prosím nějakou šikovnou tvořilku předloh o odpověď. Koupila jsem si tuhle sadičku a potřebovala bych oko čičinky v zeleném provedení(jako má moje ruská modrá),myslíte,že by to šlo nějak nahradit?
 
PM "umí" obšití, ale je to na dost nepoužitelné.
to ani nečekám, že to udělá samo :-). Vždycky je to potřeba řádně upravit. Myslela jsem prostě jestli nějak to obšívání neumí udělat aspoň nahrubo a já "jen" doladím. No už jsem se s tím poprala. Je to jen malý obrázek, no a Týna už vyšívá další záložku :-) - se jí to zalíbilo
tvorba předloh
Ono na každé vytvářené předloze se ti samo nic neudělá , program ti převede obrázek do křížkové předlohy , to ano .
A pak to chce tvoji trpělivost , abys ručně " doladila" předlohu do konečné podoby VYŠÍVATELNÉ a koukatelné . Včetně obšívání . Vlastně je potřeba si i obrázek předem upravit . A pochybuji , že by byl nějaký program natolik dokonalý , abys převedla obrázek , sedla a mohla hned vyšívat .
Nějaký program má dnes kdekdo a podle toho taky spousta předloh na netu vypadá :-((
 
:-D Tak já za "ručně" považuji vytištěnou předlohu a tužkou dokreslené obšívání. Pochybuji, že by kterýkoliv program uměl udělat obšívání automaticky. Ale třeba to některý umí, jen jsem se s ním prostě nesetkala nebo jen nenašla tu správnou funkci. :-)
Karmela - jj děkuji, obávala jsem se toho, udělala jsem to nakonec ručně.
lidam - děkuju - to je právě to "ručně" a toho jsem se chtěla vyhnout.

Ukázala bych jak jsem dopadla, ale je to motiv Disney a ty jestli se nepletu tak se nesmí ukazovat - nebo můžu?