Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pokud máte zavřené záhlaví stránky ,přečtěte si prosím info a pravidla klubu ,než přidáte příspěvěk

Klub byl založen pro povídání a info o všem , co se týká předloh
Jak a kde získat předlohu, rady k předlohám, vlastní poznatky a nápady . Jak předlohu vytvořit, jaké programy použít .
Ukažte, co jste vytvořili a co se chystáte vyšívat.Podělte se s ostatními o své vytvořené předlohy.


PRAVIDLA KLUBU:
1) Předlohy můžete vkládat své vlastní, předlohy vytvořené z obrazů , kreseb , obrázků, fotek atp. vytvořených někým jiným , mohou být chráněny autorskými právy , měli byste mít svolení autora k jejich zpracování v případě záměru komerčního rozšiřování ( podrobnosti- zákon o autorských právech )

2) Odkazy můžete vkládat na zajímavé stránky, na stránky s free-předlohami (to jsou takové, které přímo výrobce nabízí zdarma ke stažení).
Nevkládejte ale odkazy na stránky, kde se vyskytují nelegální kopie komerčně prodávaných předloh (např. diskuzní fóra , webové stránky , blogy ).
Dále je možné vkládat odkazy na oficiální prodejce vyšívacích sad v případě hledání nebo dotazu na konkrétní sady nebo předlohy.

3) Do diskuze však nevkládejte obrázky s kopiemi předloh(např. celá stránka nebo celá předloha) jiných tvůrců a výrobců , z vámi vlastněných "pokladů" , nevkládejte přímou poptávku po kopiích předloh nebo dotazy , kde by se daly najít

4) Pamatujte na to, že máme i další kluby o KV (viz odkazy níže), kde je možno nabídnout své " přebytky" , probírat sady, rady , dotazy, poklábosit si , atp., a tento klub by měl především sloužit povídání o předlohách .


5) Při vkládání prosby o předlohu z fotografie uvádějte prosím, i svou představu o velikosti (kolik křížků na šířku a na výšku, nebo cm) , materiálu (jaké mulinky, jaká vyšívací látka ), počtu barev,případně zvláštní přání (např. tónování do sepie).

Spřízněné kluby:

Křížek dětem , KV- kecárna , klub KV , KV- galerie , KV- poradna , KV- bazar, Ruční práce

free předlohy:
club-point-de-croix , Vermillion Stitchery , alita designs , free cross stitch pattern , fcoudre-broder-tricoter , rainbow gallery , xs.houseofcats

Skládání názvů, jmen, ... z abecedy různymi fonty:
free font patterns , alphabets - francouzsky , ruské předlohy fontů


free tvorba předlohy z obrázku coricamo

AKCE : VÁNOČNÍ KOLOTOČ 2011
klub této akce , podmínky , účastnice , odkaz na klub : vánoční kolotoč


Ivuško,ten kapsář je kouzelnej,vůbec si nevzpomínám,že jsem viděla fotku když jsi ho vyšila.Fakt krásnej a originální.
Ivaver
nádhera,super,díík
Já teď zrovna dodělala už druhý stejný kapsář, ale vyšila jsem šest obrázků ve dvou řadách a má šikovná sestra z toho ušila kapsář :-) Já bych o nezvládla ani z leknutí :-) Přikládám fotku toho prvního. Teď už jsem to nefotila.
já myslím,že holky vyšijí obrázek jaký se jim líbí a pak to skompletujou s látkou a ušijí,kapsář s aidou jsem ještě neviděla
ahojte holky,jsem tu snad po 5 letech,a i tolik let jsem nevyšívala,třeba si mě některá ještě pamatujete ze srazu. Až ted jsem začala opět vyšívat a sháním,jestli se dá,koupit kapsář na dětskou postýlku s kanavou na vyšití? poradíte
Velorex
Nevíte někdo, jestli existuje předloha nebo sada, která by uspokojila milovníka těchto vozítek?
Tak to jsem tedy netušila a vidím poprvé a odkaz je v pořádku , je to free poředloha :-)
Pokud vím a viděla jsem , tak Poslední večeře páně v křížkové podobě byla barevná . Jednu má Royal Paris jako gobelín a jednou byla myslím v nějakém časopise a taky barevná a ještě si myslím , jestli ji neměl Dimensions a taky v barvě .
V sepii jsem ji nikdy neviděla , nevím jestli o ní ví jiné pamětnice .
A prosím pěkně , tento klub neslouží pro poptávky po předlohách .
Poslední večeře Páně
Dobré odpoledne děvčata, sháním předlohu na Poslední večeři Páně v sépiové barvě, dřív jsem tuto předlohu měla, někam jsem ji však uschovala, ale tak dobře že se jí teď nemohu dohledat? Nevím tedy ani výrobce. Předem mocinko děkuji za jakoukoliv radu.
HEAD - Fairy sisters
Ahojky, mam velkou prosbu. Pomozte prosim:-) Po letech jsem vytahla predlohu jmenovanou v nadpisu. Mam vsechny strany predlohy vytisknute. V pocitaci sre mi ovsem predlohy ztratily....jestli ma draha polovicka....nevim, ale nejsou tam. Zjistila jsem vsak, ze se mi ztratil list s predpisem barev a prvni strana predlohy 0x70 na sirku v prvnim radku predlohy. Nemela byste nahodou nekdo tuto predlohu?
Ahoj, posly mi mejlovou adresu do vzkaniku. Zdena-
To nevím , free předlohy na zástěrky jsem něviděla .
Ty jo , ta je :-)) přesně podle mého gusta . Asi jí budu muset mít :-)
Heritage
Zase další novinka
lekninek Bůh nemůže být všude,proto stvořil matku  album 23.říjen 2014 19:42:18
Krásný večer
Děvčata nevíte o free předlohách na zástěrku lahví.A kdyby tam byly opilé myšky...byla by to nádhera.Díky za ochotu.M
Ahoj, nemáte některá tip na předlohu mopse. Něco menšího na krabici. Díky
Ahoj , v tomto klubu s předlohami ze sad " nekšeftujeme" :-)
Jedenkrát jsem tvůj příspěvek smázla , byl vložen 2 x .
palinas_cz   15.září 2014 23:12:20
Ahoj:) Tuto předlohu scháním taky a mohu ti poradit jak si vystačit pouze s předlohou a použít bavlnky jiné firmy. Kdybys ji sehnala, mohla bych ji potom s tebou třeba vyměnit:) Dík Pavla