Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská charita 2015 (Ladusa - do 15.9. 2015; pro Kliniku dětské chirurgie a traumatologie FN 3. LF UK v Praze; obrázky na polštářky pro děti i mládež, záložky a hlavně hodně magnetek)

  - Růžová charita - vánoce 2015 (Nefie - do konce října 2015; pro Mammahelp; obrázky do vánočních přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


To je boží živočich :-)
Ahoj,kdysi jsem to nasla nekde na netu
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Super, ten se bude líbit.
RTO
na polštářek pro děti
 
Chtěla bych poděkovat Nefii za organizaci růžovky :-) Díky Jani, že to pro nás děláš, že si najdeš čas pro nemocné i zdravé ženy i přes to, že mnohem větší ohlasy jsou na dětské charity. Taky bych chtěla poděkovat Vám všem které přispíváte pravidelně i všem ostatním co aspoň jednou přispěly, aspoň jednou vzaly do ruky jehlu a vyšily záložku nebo přáníčko, nebo cokoliv jiného. Já osobně si velmi vážím toho že Mamahelp nás nominoval na cenu Ď :-) http://www.cena-d.cz/ Myslím, že tím vyjadřují poklonu a dík za to co děláme a to je krásné :-)
 
zlaťuchy moje :-)
ani nevíte , jak mě těší vaše sebezapření ve vyšívání magnetek na plastovku :-)
 
Já hlásím že už se taky peru s plastovkou, ale ani malinko mě to neba :-( Prostředník mám celý rozpíchaný - na to mi žádný náprstek nepomůže a hlavně mi to jde jak psovi pastva :-) Ale slibuji před svými druhy, že aspoň tuhle jednu plastovku zaplním!!!
 
Skoleni zad ne, pripomen se v patek,, jsem zpet v ldn a v patek uz snad domu na stalo ,pak neco poslu, des psat na tabletu
Ahoj Hani , jsem moc ráda že je ti už tak dobře. Magnetky jsou super jako vždy. Já se hlásím taky na školení , nebo alespoň nějaké ty malé předlohy bych potřebovala a pak by začal ten pravý boj s plastovkou :o))))
jaké? Stačí plastovka,hihi
já chci školení na magnetky :-)
Vždycky se na tvoje magnetky těším :-) Jak jinak , než parádní :-)

A já ze samé roboty mám vyšito 3/4 obrázku hafíka na polštářek .

Už budu mít pracovně příští týden hotovo , tak budu mít čas se tu objevovat ne tak zřídka jako doposud .
no ,může se stát že přijede z práce až k ránu ,tak to by se nevyspal
Jak jestli to synovi vyjde???Mladí by to měli vymyslet tak,aby Tě tam mohli dovézt,měla bys to jako odměnu za operaci a bolestné .
jj,prej si mě přijdou vyfotit do nemocničního časáku
jsem na LDN s RHB, už mám francouzský i když bych je měla dostat až příští týden po kontrolním rentgenu ,ale protože mě to nebolí a na berlích už jsem lítala jak na koštěti,tak mě je rehabilitační půjčila,příští týden v pátek rentgen a v pondělí už domů a bude po rekreaci,už zkouším i bez nich ,ted doma ,ale zatím zvládám tak dva kroky,už se těším na duben na Prahu ,jestli to synovi vyjde ,že by si udělali s rodinkou výlet a mě vyklopili na srazu
Ti museli v té nemocnici koukat, jakou to mají pilkou pacientku :-) Moc krásné.
Hani,jde Ti to skvěle,dopravní prosředky jsou parádní.Vždycky máš magnetky krásně barevné.
Jak se Ti daří,už jsi na nějaké RHB?
Ahoj,
tak jsem se na rekreaci v nemocnici neulejvala ,předlohy z netu:
 
Růžová výšivka - poděkování z MammaHELPu
Poděkování Křížku dětem
Vždy, když se blíží Velikonoce a nebo Vánoce, vzpomenu si na paní Janu Horákovu, která přináší do brněnského Mamma HELP centra výšivky z Křížku dětem. Křížek dětem je charitativní česko-slovenský klub křížkového vyšívání. Členkami tohoto klubu jsou ženy všech věkových kategorií (od studentek po babičky), které mají rády ruční práce a především křížkovou výšivku. V rámci jednotlivých projektů vytváří výšivky, které pak darují dětem, seniorům nebo nemocným spoluobčanům. Jeden z projektů - „Růžová výšivka“ je určen pro podporu „boje proti rakovině prsu“. Mamma HELP s Křížkem dětem spolupracuje již od roku 2006 a za tuto dobu jsme dostali spoustu krásných výšivek, ze kterých vyrábíme obrázky, přání a záložky, nebo je aplikujeme třeba na tašky. Vznikají tak krásné výrobky, které nabízíme při našich benefičních prodejích. Moc si této spolupráce vážíme. Vzhledem k tomu, že nemůžu poděkovat jednotlivým autorkám za jejich angažovanost a zejména čas, který této činnosti věnují, rozhodla jsem se v letošním roce nominovat Křížek dětem za Jihomoravský kraj na cenu Ď. Berte to prosím jako naše poděkování.
St. Absolínová


http://www.mammahelp.cz/podekovani-krizku-detem-2/ - zde najdete i fotky, jsou tam vyfocené i další kabelky ze záložek, které jsou - podle mě - naprosto úžasné