Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská charita 2015 (Ladusa - do 15.9. 2015; pro Kliniku dětské chirurgie a traumatologie FN 3. LF UK v Praze; obrázky na polštářky pro děti i mládež, záložky a hlavně hodně magnetek)

  - Růžová charita - vánoce 2015 (Nefie - do konce října 2015; pro Mammahelp; obrázky do vánočních přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


magnetky
Tak se prosím ozvěte , čí magnetky jsou , dělala jsem si puntíky , co mám vyfotit a na jména jsem jaksi pozapomněla . Obrázky si pamatuji , magnetky ne :-(( Díky a omlouvám se za zmatky
 
Moje jsou jen Ninžové a dva koníci
 
Markét , dík , žes mě upozornila , přemýšlela jsem , od koho jsou a napadla mě mimi , ptorotože říkalaq , že nemá všechny vyfocené . A ty , které byly k vyfocení , jsme dávala zvlášť .
Omlouvám se a na stránky křížku to dáš správně , že jo :-)
asi mimi 7 jsou magnetky od mamky :))
Nabídka
Takže děvčata, po domluvě s ostatními jsme se rozhodly poskytnout soubor se záznamem Mrazíka ze Škrdlovic. Mluvily jsme také o tom, že do Křížku dětem by bylo třeba zase sehnat nějaké peníze. Takže bychom byly rády, kdyby každý, kdo má zájem o záznam z Mrazíka přispěl částkou na Křížek. Minimální částka je 40Kč. Vyšším peněžním darům se bránit nebudeme. Pokud je tedy zájem, pište do vzkazníku.
 
a teď
co jsem přebrala ve Škrdlách a není to tady na křížku :
lidam ,
bradhal - Heritage ,
mamka Bluemar ,
stepa ,
kvetulina
Narya( Zdenička)
asi mimi 7
a jaguša - 2 x zmrzlina vpravo nahoře je KPZ lidam a bylanky :-)
 
jaji , vladka ,byszla
super , díky za info :-)
 
Jani , tak max do 7 cm , ale i ten je už dost veliký . Ideální jsou motivy tak 4 x 4 cm nebo podobné velikosti + - na výšku či šířku , pochopitelně nemusí být jen čtvercové
Když vidím radostně se koupajícího pesana na tvém obrázku , tak mi hned naskočila moje " jozevčice" , která koupání nesnáší a bere ho jako jednu z největších křivd :-)
Obrázek je supr veselý , díky m oc :-)
Děkuju za nabídku, ale nějaké stuhy doma mám, tak to nebude potřeba :-)
ladusa
Do konce června pošlu 3 obrázky na polštářky. Pak se ještě uvidí, jestli bych zvládla nějakou záložku.
 
 
holky, jak velké děláte ty magnety? V létě na zahrádce bych jich také pár třeba zvládla - mám tu nějaké zbytky plastovky, tak ať to využiji...
 
A já mám těch magnetů zatím 24ks
Už jsem zadala záložky Kačky mamince, takže neboj, budou:o))))))
ladusa - určitě jeden polštářek budu mít
záložky mohou být jak na vyšívací kanavové stuze , tak i na plastovce , co je vám bližší , na vyšívací látku moc ne, ty se blbě dokončují
pokud nemáte možnost vyfotit a dát sem obrázek , vyfotím já a vložím

mammilaria - rozdávala jsem kanavovou stuhu s růžovým okrajem na záložky na regiony (víceméně na růžovku ale je možno použít i na dětskou ) , tak jestli chceš , pošlu ti záložkovou stuhu , písni mi prosím do vzkazníku adresu a kolik bys jich byla schopná vyšít , poslala bych ti ji
 
holky moje zlatý :-)
díky za zprávy , uzávěrka je 15. září 2015 , takže je času ještě dost .
Jen jsem chtěla vědět , zda můžeme s dalšími výšivkami počítat .
Moc si toho vážíme , že si na dobrou věc najdete čas .
 
Ladus mam dva obrazky na polstarky, zatim 29 magnetek a 6 zalozek. Zalozky jsou taky na plastovce, snad to nevadi. Urcite jeste neco vysiju. Omlouvam se, ze pisu bez hacku a carek. Pisu z tabletu, pocitac uz se mnou nekamaradi. Proto taky neposilam foto, neb to neumim. Vsechny vysivacky moc zdravim. Zdena
 
Laduš,mám už vyšitý malý obrázek,až bude čas vyfotím.Ještě stihnu do termínu pár magnetek a jestli je potřeba,budou i záložky.