Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská 2014 (Ladusa - do 15.9. 2014; pro Domov Beruška v Ostravě; obrázky, polštářky, záložky a magnety pro děti od 5 do 15 let)
 
- Senioři 3 (Maaajka - celoročně, obrázky hodící se pro dospělé - např. květiny, krajinky, zvířata a pro stařečky třeba auta, letadla, lodě - možností je nevypočitatelně)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Děkujem za srdíčka :-) jsou zase trochu jiná :-)
SUPER ! Díky moc . Až budu mít po blbicni , zasravím se u rtebe , ju ?
arlekinazc   26.srpen 2014 11:41:21
Par magnetek
ladusa
logo "Křížku" je vyšito
díky Leni - víc vzkazník
Jasňačka , já teď stejně nemám na nic čas , takže " výrobu " :-) rozjedu až v 2 . polovině září .
Senioři
Laduš tak to teta přednesla na poradě, ale dmov pro seniory i penzion je vybavený - není to tak dlouho co se stavěly, je to relativně nové, takže kdo co dal ta mají na zdech. Ale příští rok se bude otevírat penzion - zařízení pro seniory s alzheimrovou chorobou a to už by zájem měli....
Ahoj Ladu, mohla bych ti obrázek na dětskou charitu dát na srazu? Nebude to pozdě? Kdyžtak si trochu pospíším a pošlu ti to poštou.
domov Beruška
Se omlouvám , přes jedno zapomínám na druhé :-( , ale ještě si občas i něco pamatuji :-)
Slíbila jsem aktuální stav (= co mám doma u sebe ) Vašich výšivek pro domov Beruška .
Tady je :
obrázky na rámování - 8 ks
obrázky na polštářky - 27 ks
záložky - 28 ks
magnetky -74 ks
Takže bude mít každý klient dpmova svůj polštářek , s obrázky je to trochu bída , ale ještě doufám nějaké dojdou .
Díky za radu .
Zdezby vyšivka  22.srpen 2014 12:46:32
Jestli mohu vstoupit do diskuze, děvčata umístění obrázků v dom.důch. bude možná malinko problém. Vesměs všude velice dobře fungují ergoterapeutky a nynější senioři a seniorky jsou docela čiperní a ochotní vytvářet cokoliv pěkného m.j. i vyšívání obrázků většinou gobelin.stehem. Poohlédněte se spíše po hospicech popř.charitou vedených domech pro dlouhodobě nemocné. (Ne LDN pod zdrav.zařízením).
Fajn , tak zkus tjistit , jestli by měli zájem . Ostatní vzkazník
Senioři
Holky mohla bych se zeptat v důchoďáku v Domažlicích. Teta tam dělá účetní tak to nadhodim. Může být?
KUŠ , ty kecko :-) jen ho hezky do Škrdel přivez hotového , určo své místo najdou .
rybca konečně mezi svými...  moje album 21.srpen 2014 13:30:06
Nooo... stejně toho Ladu nikde nechtějí, tak to už ho ani nemusím dodělávat, co ?
senioři
Minulý týden jsem byla v Lito a stavila se v zařízení , s kterým jednala maaajka cca před 2 roky . V domově Sv.Zdislavy je vyměněný personál , je tam i nová paní vedoucí .
Dnes mi od ní přišla zpráva , že děkují za nabídku , ale mají dostatek svých vyrobených obrázků , takže o vyšívané zájem nemají .
Takže PROSÍM dumejte , jestli ve svém okolí nemáte domov seniorů , popř. se zeptejte , zda by byl o vyšívané zarámované obrázky zájem .
Tímto prosím i maajku , zda by se ozvala , jestli neměla ještě nějaký další typ .
rybca konečně mezi svými...  moje album 20.srpen 2014 12:32:21
No co co, řeklo se do říjnových Škrdlovic, nevím, proč někteří nedočkavci už to mají hotové... já mám ještě spoustu času :-)
Nejenomže máme plastovkou královnu , ale už i záložkovou . No super :-) . Zlatko , vyřiď prosím mamince Kačky , že si jí velice vážíme za její záložkovou výkonnost a pochopitelně veliké díky za další záložky .
Supééér,mně se nejvíc zamlouvá ta zmrzlina!!!!
Domov Beruška
Tak ještě jedna várka od Kačky maminky:20140818 205807
image url upload