Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská 2014 (Ladusa - do 15.9. 2014; pro Domov Beruška v Ostravě; obrázky, polštářky, záložky a magnety pro děti od 5 do 15 let)
 
- Senioři 3 (Maaajka - celoročně, obrázky hodící se pro dospělé - např. květiny, krajinky, zvířata a pro stařečky třeba auta, letadla, lodě - možností je nevypočitatelně)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Díky za zprávu. Jsem ráda, že tentokrát mohu přispět alespoň takto, když už jsem nic neupíchala.
Heřmánek Závislost na  jehle 29.říjen 2014 11:54:25
Mě vynech, já jsem poslední dobou líná jako veš a rozhodně si nezasloužím pochvalu. Jsem ticho jako pěna a netroufám si ani pípnout, přestože v duchu tě mohutně chválím a obdivuju!
a ještě
dodatek k poděkování pilným vyšívačkám , které nejsou v seznamu uvedeny a v předchozích kolech přispívaly taky více obrázky ( při Berušce jsem se soustředila na letošek a nějak mi to nedocvaklo ) ,
takže k pilňuchám patří také : sendy , Heřmánek , alerkinacz, Lenka F
příspěvěk na dětskou
Dnes v pořádku dorazil na účet finanční příspěvek od byszly . Díky moc za takovou částku , bude se hodit . To co zbyde , půjde na další kolo dětské . laduša
Laduško, smekám před Tvým finišem. Je to nádhera. Dveře do Veby máš stále otevřené, jen příště musím nejdřív myslet a pak teprve jednat :o) což je pro mě někdy problém. Jsem ráda, že jste i zbytky, které přišly neplánovaně, využily. Díky Lenka
Však já věděla že jsi nejšikovnější :-) Slibuju před svými druhy, že se příště polepším a ušmiknu větší kus látky :-) :-)
Ladusko, jses fajn baba i babicka. Kolektiv vysije, ale bez tveho zakonceni by to nebylo ono. Je to krasa. Patri ti velky dik.
tvůj obrázek jsem " narvala " do rámečku doopravdy " o prsa " , to bylo ne o cm , ale o mm :-)
Nádhera! Laduško máš můj neskutečný obdiv! Jako vždy perfektní a precizní práce ! Díky!
jessikajessika   27.říjen 2014 8:02:39
Holky to je fakt nádhera ani to neumím popsat a dětem to určitě udělá obrovskou radost o:))))
Taky tak.Já ještě k tomu mám hned obr chuť hned vyšívat něco na další kolo.
Vypadá to překrásně,super jsi to zarámovala a perfektně ušila polštářky.Musela jsi s tím mít hromadu práce,moc děkujeme,že se tomu věnuješ.
Ale v závěrečném poděkování jsi právě nějak zapomněla na sebe,že jsi to všechno dotáhla do tohohle nádherného konce a že naše výšivky udělají radost bud´jako obrázky nebo polštářky,záložky i magnetky.
I když jsem letos nezvládla ani ň na charitu, (zasvěcené pochopí), chci vám všem říct, že jste úžasné a je to prostě nádhera a jsem ráda, že mezi vámi mohu být. Jste skvělé a finální výsledek naší Ladušy je jako vždy excelentní. Takže díky holky:o))))))
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino... 26.říjen 2014 21:09:49
Krása, co víc dodat.

Já jsem vždycky, když je to takhle pohromadě, strašně sentimentální a hned bych bulela. JSME DOBRÉ :-))).
Ladusa-krásné moc,jsi šikovná
Berušky :-) ,
kdyby nebylo vašich pěkných obrázků , nebylo by to , co je zpracováno . Já s vašimi výšivkami pracuji moc ráda , pro mě je to relax a únik od účtařiny , kterou sice bytostně nesnáším , ale přilepšuje mému rozpočtu a dotuje obchůdek :-)
Že mám doma při šití bordžuch a nitě po celém bytě , mě netrápí , stejně mi ho nikdo neuklidí a počká si na mně :-)
A pak když se " vyloupne" finální výrobek , mám z něho obr radost a pak ještě větší , když se líbí i vám :-) A o tom to je , když se líbí , je předpoklad , že se bude se líbit i obdarovaným :-)
PS: a nechto toho , nebo vám zpychnu :-) a nebude se mnou žádná řeč :-)))
Nejvíc jsem si mákla na příspěvku s fotkami .
No a letos se to táhlo pěkně dlouho :-( , to víš prduška a milující babička má strašně málo času , že i nestííhá vyšívat , co si předsevzala a musí recitovat :-)))
Vypadá to nádherně :))
Veliké poděkovámí patří hlavně tobě Laduš za práci kterou jsi si s tím dala a věřím že to dětem udělá radost.
Pohromadě to vypadá úchvatně.
Laduš, tobě hlavně velký dík za obrovský kus práce, kterou sis s tím dala. Takhle pohromadě to vypadá naprosto luxusně.