Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská charita 2015 (Ladusa - do 15.9. 2015; pro Kliniku dětské chirurgie a traumatologie FN 3. LF UK v Praze; obrázky na polštářky pro děti i mládež, záložky a hlavně hodně magnetek)

  - Růžová charita - vánoce 2015 (Nefie - do konce října 2015; pro Mammahelp; obrázky do vánočních přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


děkuju, mě to přišlo veliké už od pohledu... budu ráda za předlohy, ať naplním tu načatou plastovku - nechám z toho celého pejska jenom hlavu, ta je tak akorát :-)
2 nitkama na plastovku bohatě stačí , velikost jsem ti psala do vzkazníku , těch 50 x 80 kř. už je hodně veliké , to by nemuselo držet
díky, díky, Ty jsi plastovková guru, na Tebe já dám :-) Taak budu pokračovat dvěma nitkami a udělám jeden motiv a pak se uvidí, jestli ne nebo není moc velký.
Ještě jednou moc děkuju.
ahoj,já vyšívám 2,velikost nevím ,já tak do 40
Tak jsem konečně našla správné dětské motivy na plastovku, vybrala vhodné barvičky a poprvé píchla... a hned potřebuju poradit. Mám plastovku 14 - kolika nitkami vyšíváte? Já začala 2, ale nevím, jestli to není málo. A pak také nevím, jak velké motivy jsou dobré na magnetky - ty moje mají zhruba 50 x 80 křížků - nebude to už moc velké?
Děkuju za radu.
 
jasně neboj s tím se počítá :-)))
dětská
mám z vás bééérušky Marušky :-) obrovskou radost :-)) , jaké jste pilňuchy

sarlota – hezký , že ses dala ukecat i na plastovku :-) a prosím ještě , jestli bys jednotlivé motivy mohla obstříhnout , díkes

jerrylee - parádní "písek " , díky :-) a mám tu od tebe ještě ty 2 už hotové polštářky z minula - ty taky půjdou na toto kolo
 
rybca konečně mezi svými...  moje album
Pěkný obrázek... ještě jsem ho neviděla. Asi ti budu muset svázat ruce... abys trochu zpomalila...
pěkný a není zimní :-)
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
jj, momentálne ma to drží, takže večer k tomu sadnem a pícham do polnoci :-)

novinka to nie je, je to už dosť starý obrázok, kupovala som to medzi prvými sadami. na sade je rok 2002. originál je to obrázok k narodeniu.
No Moni,Ty to sem teda sázíš,pomalu v každé klubu fotka hotové výšivky.Jak to děláš?Vyšíváš denně?
Moc pěkný obrázek,ještě jsem ho neviděla.To je novinka?
Borec,hlavně velká pochvala za výkon na plastovce.
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
DMC
na vankúš
 
magnetky pro děti
předloha free
 
No SUPER mimmi :-) , parádní magnetky . A manželovi vyřiď poděkování , že se též zapojuje :-)
ďalší príspevok...
 
Ďakujem :-) Manžel tvrdí, že ja to obstrihávam hrozne. Nie je to pravda, ale nehádam sa s ním, aspoň namiesto obstrihávania môžem vyšívať ďalej :-D
 
Moc hezké magnetky a jsi dobrá,že jsi zapojila i manžela :-)
nádhera ,ty jedeš
paráda :-)