Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Růžová charita - jaro 2015 (Nefie - do začátku března 2015; pro Mammahelp; obrázky, záložky, obrázky do přáníček s Velikonoční tématikou, magnetky, stužky na ručníky, utěrky, pytlíčky na bylinky...)

 Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino... 20.listopad 2014 21:32:24
Moc pěkné. Mám obrovskou radost, a jsem vždycky strašně dojatá, když vidím, že naše "práce" má smysl.
Holky, to je krásné. Slzy se mi derou do očí. A je vidět, že to má smysl :-)
v první větě mi vypadlo ... že mooooc děkujeme :)))
Holky jste všechny moc šikovné, ještě jednou všem moc za příspěvky na charitu. A těm, co nevyšívají a rády se zapojily finančně taky moc děkujeme. Ono je to hodně náročné i pro ty, co vyšívají. Když si třeba vezmu jen Květu nebo Ladušu, kdy obě věnují nejmíň 3 obrázky a k tomu každá 300, tak je to vyjde pěkně finančně draho, když započítáme i materiál. Navíc Laduša s tím má práce, musí nakoupit látky, rámečky, ušít to a pak jet z Liberce do Ostravy a předávat to. A benzín zadara neteče :) Proto jsme nesmírně rády, že ty, co nestíhají vyšívat se podílejí finančně...díky moc holky :)
taky se nám hůř mluvilo , při pohledu na dětské nadšení se stáhne hrdlo :-) a těšíme se , že zase na děti přispěješ :-)
Neskutočne krásne, ste ozaj šikovné, obetavé, usilovné a všetko s tým spojené. Dávam si už teraz novoročný záväzok, že budúcej charity sa zúčastním aj ja!!! Keď som uvidela tie fotky z predávania detskému domovu, mám slzy v očiach, ja by som tam revala v jednom kuse.
rybca konečně mezi svými...  moje album 19.listopad 2014 6:55:59
Jéžíš... to víte, že ho dodělám a osobně jim ho tam dovezu... doufám, že si ho budou více vážit, až jim podrobně vylíčím všechny moje příkoří, které jsou s ním spojené... Mám prostě svoje tempo, no...
Si piš:-) hlavně jsme to důrazně opakovaly rybče několikrát , prototže dětskou odpoledne předávala s námi :-)
No mě přišlo že tam jeden chybí .o))))))
Krásné fotky až mě vyhrkly slzy, já bych to nemohla předávat řvala bych u toho jak ta bučena :-)))
a doufám,že jste jim řekly,že mají nechat místo na 1kousek Lady :-))
Díkes za info , reaguji až dnes , neb jsme minulý týden předávali Ostravu a opět jsem v poklusu
Ahoj , nový dům seniorů se vyřídil velice rychle během 1 týdne , tak jsem tě i tak trochu vypustla z hlavy , promiň . Tak někdy příště :-)
Chodí, ale méně často, protože nestíhá:-). Pokud je o obrázek zájem, ráda jej pošlu. Je ale zarámovaný.
no super :-) taštičky se mi taky moc líbí :-) holky jste šikulky..já jsem tentokrát nepřispěla, tak určitě příště - kdyby to mělo být jedno přáníčko :-) Nefie díky
jessikajessika   13.listopad 2014 11:25:50
ty tašky jsou fakt krásný o:))
Poděkování
Tady si můžete přečíst poděkování z Mammahelpu, jsou tam na fotkách vidět i tašky, které z našich záložek šijí
http://www.mammahelp.cz/category/akce-brno/
Stačí vyšít na stuhu, 50 cm, klidně víc, upraví si podle potřeb samy. Co se jim nebude hodit, ušijí něco jiného, jsou šikovně a kreativní, mají plno nápadů a hledají, co by se mohlo dobře prodávat. I když je to někdy těžké, lidé nechápou význam charitativního prodeje, čekají ceny jako v těch výprodejích "vše za 20,-"...ne, že přispívají na charitu, na dobrou věc...ale to je na jinou a dlouhou debatu.
Hezké :-) , takže na kanavovou vyšívací stuhu drobnější opakované motivy na ručník ? Tak jsi to myslela ? Nevíš , jak asi velké ty ručníky šijí ? Prosím tě , můžeš to zjistit a dát sem info ? Dík laduša