Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská 2014 (Ladusa - do 15.9. 2014; pro Domov Beruška v Ostravě; obrázky, polštářky, záložky a magnety pro děti od 5 do 15 let)
 
- Senioři 3 (Maaajka - celoročně, obrázky hodící se pro dospělé - např. květiny, krajinky, zvířata a pro stařečky třeba auta, letadla, lodě - možností je nevypočitatelně)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


sen ioři
Děvčata z " Ostravy a okolí" vyšívaly Ladu - 10 ks , 1 je ještě ve " stádiu výroby " , takže obrázků bude dost .
Majko , ozvi se mi , začátkem srpna pojedu do Lito a pokud si pamatuji , jednala jsi před 2 roky s nějakým litoměřickým zařízení . Není problém , abych tam zašla a doomluvila předávku .
Majko, já mám Afričanku pořád doma u sebe, ale kdykoliv pošlu. Stačí mi napsat do vzkazů tvou adresu.
Předevčírem jsme byly s mladou na dětské klinice v Lochotíně a obdivovaly jsme místní křížkovou výzdobu!
Já si myslím, že se to pochopit dá a určitě se na Tebe nikdo zlobit nebude. Pravda je, že o seniorskou charitu je minimální zájem a upadá trošku v zapomnění. O to víc chápu ty, které přispěly a teď se nic neděje. Hlavně že obrázky nezůstanou zapomenuty někde v šuplíku.

Možná by Maajko bylo ještě dobré udělat resumé kolik obrázků je fyzicky připraveno k předání a jestli víš ještě o nějakých na cestě, případně od koho. Abychom věděly o jakém množství se bavíme a jak velké zařízení by to tedy mělo být.
Charita pro seniory
Milé dámy chci se Vám všem touto cestou veřejně omluvit, že charita pro seniory se takto zdržuje. Obrázky mám stále já a nyní se pokouším kontaktovat zařízení, kde jsem již byla domluvená, že by si je chtěli vystavit, ale bohužel marně. Kontaktovala jsem ještě další 2 zařízení, ale ještě jsem nedostala žádnou odpověď. Nicméně chtěla bych podotknout, že největší problém bude skutečně v tom, že nejsem schopná vyčlenit na charitu tolik času, kolik by si zasloužila a kolik si takto zasloužíte i vy, které jste na ni přispěly.

Chtěla bych Vás poprosit o pomoc s výběrem zařízení, kam tyto obrázky poputují. Pokud víte o jakémkoli zařízení, starající se o seniory, které by mohlo naše obrázky chtít, prosím kontaktujte mě na mém e-mailu.

Závěrem bych chtěla říci, že po dokončení tohoto kola charity pro seniory bych ráda svou funkci předala někomu jinému. I já totiž musím uznat, že mé vedení této charity pro seniory nebylo ani zdaleka ideální a prostě a jednoduše to nezvládám, i když jsem si na začátku myslela, že to zvládnu s přehledem. Prosím nehněvejte se na mě za to. Kdokoli by proto měl zájem charitu převzít ať se neváhá ozvat. Děkuji
Majka
Laduša
díky moc
Napsala jsem maaajce email , ať se ozve . Pak dám vědět .
charita pro seniory
holky jsme moc moc šikovné! záložky, magnetky :-) fakt super..ale nedá mi to..kde je charita pro seniory? je to víc než rok co jsme posílaly obrázky ...a stále ticho po pěšině :-( mrzí mně to..již se mi stalo jednou, že můj obrázek vyšívaný pro staroušky se nedostal tam kam měl...teď z toho mám stejný pocit...Zůstane někde pohozený v šuplíku? Není to neúcta k práci nás všech, které jsme na charitu pro staroušky vyšívaly? To je těch obrázků tak málo? To není žádné zařízení které by mělo o naše obrázky zájem? Nebo kde je chyba?
Moc pěkná fára,ta se budou líbit.
ty jsou parádní
ta jsou fakt parádní - super!
auta od Zety1 pro domov Beruška
tak tady slíbená fota , předlohy Rozárka . Jsou parádní , pro větší kluky super :-)
a druhé ještě znovu velikánský dík
Dobře. Já teď taky moc nestíhám.
Nááádherný obrázek,to se muselo vyšívat jedna báseň.
Chjo :-( zas pospíchám a píšu jak magor :-(
Omlovám se , dnes jsem za světla nestihla , mám fofr :-( . Žehlicí prkno vytahuji až teď a obrázky jsou potřeba "přetáhnout" po složení v obálce .
Díky moc , teď mi čas nezbývá , ale na kocui srpna byxh se u tene zastavila , jo ? Předem brnknu .
Látku mám, dám se do vyšívání.
mooc hezký obrázek
Máš pravdu , jsou fakt krásné . Jak já víly nemusím , tak tyhle dětské se mi líbí hodně :-)