Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  Růžová charita 2017 - téma Moře (avina - do 28.2. 2017; pro Mammahelp; můžete vyšívat námořníky, majáky, mušle, kormidla, námořní uzly atd. ….na záložky, na vsadky to tašek, na přáníčka…. fantazii se opět meze nekladou)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Růžová charita 2017
Je konec roku a já bych Velmi ráda vyhlásila pokračování "Růžovky" pro Mammahelp. Jak mnohé víte, velmi oblíbenou tradiční prodejní akcí je Kloboukový den v Denisových sadech v Brně. V letošním roce byl inspirován létem a hlavně mořem. Protože se akce líbila, hodlají ji ve stejném duchu zopakovat i v roce 2017. Byla jsem požádána, zda by nebylo možné tentokrát vyšít i něco s touto tematikou. Takže budete-li mít chuť můžete vyšívat námořníky, majáky, mušle, kormidla, námořní uzly….na záložky, na vsadky to tašek, na přáníčka….fantazii se opět meze nekladou. Výšivky prosím posílejte do 28.2.2017, aby měla děvčata z Mammahelpu dostatek času vše zpracovat a připravit na prodej. Nechám na Vašem uvážení, jak budete zásilky posílat. Vzhledem k tomu, že jedna obálka tentokrát nepřišla vůbec, přikláněla bych se k doporučenému dopisu. Pěkný den všem a pro inspiraci námořnice od Clarke :-)
 
Krása, ale já tam svoje a dcery dílka nevidím bohužel:(
 
rybca konečně mezi svými...  moje album
Jé to je nádhera... a dokonce i já si tam vidím po dlouhé době svoje dílka...tak příští rok zase :-)
no, doufám, že do té doby najdu i já svůj příspěvek.. asi ho někdo sežral, či co :-) Udělám něco nového.
Zlati Růžovka pokračuje :-) v roce 2017 jako když najdeme :-)
Krásné :o)))
Pěkně se to sešlo. Díky za ošetření celé akce :o)
Nádhera.....
a víte jaká jsem blbka? Zapomněla jsem do Škrdlovic přivézt kus vyšitých stuh:o)))))
Moc pěkný pohled, Ivi, děkuji za předání.
charita
a když už jsne u té charity , příští rok bude už zase dětská , bude opět pro dětská oddělení nemocnice , vyhlásím cca v prosinci . Tak si už , berušky , můžete nabrousit jehličky :-)
 
To je moc pěkné podívání na všechno pohromadě :-) a koukám , že máme navíc i výrobky jiné , než výšivky . Díky avi za organizaci :-)
Moc krásný pohled,kolik se toho sešlo.Ivčo,díky za předání.
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Moc pěkné vidět všechno pohromadě.
Růžová charita - vánoce
Pár dní po srazu jsem v Mammahelpu předala Vaše výšivky a další Vámi vyrobené drobnosti. Všem mám vyřídit srdečné díky a velký obdiv od děvčat z brněnského centra. Některé výšivky budou děvčata zpracovávat v Brně, jiné poputují do dalších center. Náušnice, háčkované výrobky a přívěsky společně s dašími vlastními výrobky budou děvčata nabízet na stánku Mammahelpu v brněnském Velkém Špalíčku 23.-24.11.2016. Všechny jste srdečně zvány. A tolik toho bylo ,a ještě nco málo z předávání ,
 
Heřmánek Závislost na  jehle
Avina
Tak teď jsem se zděsila - měla jsem zafixováno, že Růžovka končí na konci října a ono to bylo 5. 10. Můžu to ještě poslat, nebo je beznadějně pozdě?
 
to jsme na tom stejně - balím a až Eliška přijde ze školy, tak bude balit ještě ona a pak hurá za Vámi.
:o))) já jsem dnes ráno začala balit v mezičase, když jsme řěšila kamion masa z Německa. Takže asi polovina věcí zůstane doma, mám v tom totální chaos.
Hledej Šmudlo:o)))))
nevíš, kam jsem zahrabošila to, co chci na růžovku přivézt zítra?
Moc pěkné příspěvky na růžovku