Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  Růžová charita - vánoce 2016 (avina - do 5.10. 2016; pro Mammahelp; obrázky do přáníček, záložky, ozdoby a stuhy, větší obrázky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů, motivy podle ročního období ve kterém se budou prodávat)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Heřmánek Závislost na  jehle
Avina
Tak teď jsem se zděsila - měla jsem zafixováno, že Růžovka končí na konci října a ono to bylo 5. 10. Můžu to ještě poslat, nebo je beznadějně pozdě?
 
to jsme na tom stejně - balím a až Eliška přijde ze školy, tak bude balit ještě ona a pak hurá za Vámi.
:o))) já jsem dnes ráno začala balit v mezičase, když jsme řěšila kamion masa z Německa. Takže asi polovina věcí zůstane doma, mám v tom totální chaos.
Hledej Šmudlo:o)))))
nevíš, kam jsem zahrabošila to, co chci na růžovku přivézt zítra?
Moc pěkné příspěvky na růžovku
Růžovka něco málo
Coricamo a free
 
a je to moje první cílené vyšívání na charitu, ach jo :o(((
Tak já to zkusím s růžovým Vanishem. Ale včera mi asi odešla pračka do věčných lovišť, takže praní je problém. Dnes zkusím vyčistit filtr a uvidím. A do Škrdlovic už novou pračku nestihnu koupit, letím na služební cestu do Francie. Že já je nevyšila všechny fialové, fialový skřítek je v pořádku.
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
jarko, mne vždy zatiaľ pomohol ružový vanish. nechala som to v ňom namočené cez noc, potom hodila do práčky na 40 (alebo kľudne aj 60) a vždy to odpralo.
Krásnéééé..
Holky krásné příspěvky na růžovku. Já ostuda do vyšívání tentokrát nepíchla už asi od května :-( Jen jsem si na plno věcí nastříhala látku, připravila bavlnky a předlohu a vůbec se k tomu nedostala... Škoda že už termín skončil. Příští se určitě zapojím jako obvykle. Začnu dělat do zásoby hned teď v pátek a v sobotu až budu sedět u voleb. Bude ještě horší účast než minulý týden, takže na to času jistě bude :-)
 
"krasnyje gnomiki" alias červení skřítci (vyjímka potvrzue pravidlo), volně staženo z netu - na charitu - jen mi pistila červená barva, to budu ještě řešit :O(((
 
já mám stejný problém - pustila mi červená DMC, není to moc vidět, ale já to vidím :O((( Co s tím mám dělat? Podotýkám, že jsem vyšívku jen ponořila do studené vody bez jakéhokoliv přípravku, aby zmizela modrá mřížka.
Děkuji, obálka již dorazila. Výšivky jsou moc pěkné.
Jejda , já děkuji za veřejnou pochvalu :-) a jsem ráda , že jsi spokojená se stuhami . Tyhle "vervakácké " záložky jsou vděčné a hezké .
Červené bavnky jsou mrchy , občas pustí i červená Dimensions a některá z holek tu kdysi říkala , že jí pustila červená DMC , někomu i Anchorka .
BTC jsou " prehistorické bavlnky z dob " hlubokého sociálismu" :-) , taky jich ještě pár mám .

Takže na červenou vždycky bacha a nepoužívat žádné pomocné přípravky na vyprání (jako Vanisch a podobně).

PS: a jukni do vzkazníku - napísu ti vzkaz
díky, to je přesně ono!
Ahoj všem, jsem tu úplně nová, vracím se po několika letech zase k vyšívání, a protože byt je mrňavý, opravdu jsem uvítala existenci Křížku dětem - hotové věci prostě udělají radost někomu jinému. Hned jsem si pořídila u Laduši kanavovou stuhu a vrhla se do toho. Ani jsem jí nepoděkovala, jak jsem se na to těšila. Takže ještě dodatečně a veřejně, Ladušo, díky! Tak úhledně zabalenou zásilku jsem už dlouho neviděla. No a protože času už bylo velmi málo, vrhla jsem se na dvě už klasické Vervaco záložky (barevnost není originál, vyšívám vším, co je po ruce). Toho knihomola jsem dodělala teprve před pár hodinami a protože tam byla mřížka tužkou, jala jsem se ji vyprat. To se povedlo bez potíží, leč... ta hromská červená! A to se před vypráním oba kousky rochnily v octě. A z toho kocoura ta červená nepustila - zvláštní. Takže pošlu jen toho kota a červíka zkusím ještě vyprat, buďto to pustí, nebo holt budu muset vyšít ještě kousek pozadí (třeba stůl). A někde si budu muset poznamenat, že ta červená BCT pouští. Zdá se mi to, nebo červená obecně má větší tendenci pouštět?
 
Terezko...moc povedené :D
něco pro charitu - časopis Dekor, vánoční motiv je z knížky Vyšívání
 
Bezva motivky na přáníčka. Ráda je do mammahelpu ponesu :-) Díky