Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská charita 2015 (Ladusa - do 15.9. 2015; pro Kliniku dětské chirurgie a traumatologie FN 3. LF UK v Praze; obrázky na polštářky pro děti i mládež, záložky a hlavně hodně magnetek)

  - Růžová charita - vánoce 2015 (Nefie - do konce října 2015; pro Mammahelp; obrázky do vánočních přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Máš vzkazník :-)
Růžovka
Nečekala jsem, že tu úplně zmrazím diskuzi... Jen jsem hledala někoho, kdo by se ujal růžovky, protože už jí nemůžu věnovat tolik času, kolik si zaslouží. Tohle kolo samozřejmě dotáhnu do konce, předávat půjdu asi tento týden...
 
Růžovka
Ráda bych našla dobrou duši, která by se ujala růžovky...
 
Tedy, to je taková nádhera a takto pohromadě je to úplně luxusní. I slzička mi ukápla. Velký hold skládám všem vyšívačkám, které se zúčastnily i Laduše a jejím kolegyním za zkompletování. :)
Zatím mi nic nepřišlo, napsala bych Ti...
jen se chci zeptat jestli pošta už dorazila :-)
Dobře, uvidíme se v Praze na srazu, domluvíme se, co bude potřeba zařídit.
Ale klidně můžete některá dojednat dětskou charitu na rok 2017 :-)
Když už jsi " nakousla " dětskou charitu na příští rok , dávám sem info :

ve větším foru se dohodlo , že na PŘÍŠTÍ ROK DĚTSKOU CHARITU VYNECHÁME

a celý rok se bude věnovat RŮŽOVCE , aby se na ní sešlo víc příspěvků od nás . vyšívaček

Podrobné info , zaměření , popřípadě termíny , poskytne Nefie
Holky to je úžasné to vidět takhle pohromadě. Laduso, máš můj obdiv, za ušití polštářků. Lituji, že jsem se tentokrát neúčastnila, příští rok to napravím. Už máte plány na další charitativní akci pro děti? Mohla bych se zeptat dětských sestřiček z Dětské kliniky v Hradci Králové, co se mnou studují.
Tak já se taky přidám :-) předávka byla úžasná , sestřičky moc milé a hlavně nadšené ze všech našich výtvorů a chodily neustále od jednoho k druhému .
Za ne úplně narovnané magnetky se omlouváme , už nám na ně nezbyl žádný další volný stůl .
Vše ostatní už psala Květulina a já za sebe osobně můžu říct , že jsem odcházela s nádherným pocitem smysluplnosti naší práce .
 
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Předání výšivek - Thomayerova nemocnice Praha
S dovolením vám sem napíšu dojmy a vložím pár fotek z předání vašich výtvorů.

Na předání jsem byla já, Laduša a Ivaver. Přivítaly nás velmi příjemné sestřičky v čele s jejich vrchní sestrou a paní učitelkou ze školky. Všechny dárky jsme rozložily ve školce, kterou mají přímo na oddělení. Nadšení sestřiček, které dárky přebíraly, bylo obrovské. Děti se tentokrát neúčastnily, ani jsme nechodily po pokojích (za což já osobně jsem ráda, protože je to velmi emotivní). Veškeré rozdělení je zcela v rukou sestřiček a já vím, že s dárky naloží velmi dobře. Od všech máme vyřídit obrovské díky a jak vyjádřila jedna ze sestřiček "Dárky za bolestné dávají všude, ale tohle máme jenom my". Potěší to, protože víte, že to co děláme má velký smysl. I já vám všem moc děkuji.

A tady slíbená fotodokumentace (nejsem nejlepší fotograf, tak, prosím, omluvte kvalitu :-).

 
arlekinazc  
Tolik krasy!! :-)
Holky nádhera, všechny, co s účastníte vyšívání na charitu máte můj obrovský dík a poklonu až k zemi, protože najít si v dnešní době čas na to, abyste udělaly radost někomu jinému je úžasné.
 
Ivčo,vymyslela jsi pěkné motivky,v jednoduchosti je krása.
Kdyby ti nestačila , Ostravu dozásobím :-)
to jsou krásné motivky , úplně na mě dýchla atmosféra vánoc
Ještě jednou děkuji za příspěvek na růžovku.
můj drobný příspěvek na růžovku. To červené jsou ušité dárkové pytlíčky, na modré jsou motivky na přáníčka
 
Dievcata nadhera...a slubujem ze buduci rok nieco urobim aj ja...toho roku nejak nevydalo...