Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská 2014 (Ladusa - do 15.9. 2014; pro Domov Beruška v Ostravě; obrázky, polštářky, záložky a magnety pro děti od 5 do 15 let)
 
- Senioři 3 (Maaajka - celoročně, obrázky hodící se pro dospělé - např. květiny, krajinky, zvířata a pro stařečky třeba auta, letadla, lodě - možností je nevypočitatelně)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


dotaz pro Bluemar
Markét , prosím tě , která jste vyšívala tu čtvrtou " puberťačku" pro Berušku - je to ležící na břiše s volkmenem a čučí do nějakého časáku ???? Nenašla jsem ji ani na stránkách křížku .
Dej mi prosím vědět . Dík laduša
PLS
prosím clarke , Aničku a ioreth o zprávu , jestli jednaly s někým o seniorské . Ráda bych jí také dodělala a zbavila se jí :-)
dětská
tak jsem zmákla DPh a dnes došila polštářky .
Zítra zkouknu , co se dá ještě zarámovat a zarámuji . Pokud bude aspoň trochu slušné denní světlo ( dnes je tu jak na konci listopadu = fujtablově ) , vyfotím a dám sem fotky hotových polštářků a zarámovaných obrázků .
Až budu mít hotovo kompletně , domluvím se s paní vedoucí domova na předávce .
Je to sice stálá každoroční charita, ale taky si myslím, že by se měla včas připomenout, podzimní kolo se vždy se vyhlašovalo a připomínalo někdy v červenci, aby bylo dost času na to připojit se, teď prostě čtrnáct dní mi nestačilo na to abych si připravila předlohy a ještě to vyšila, takže to skončí v jarním kole růžovky. Teda asi bych to stihla, ale kvůli smutným okolnostem, které mne tu nečekaně zasáhly jsem na to prostě neměla morálku to včas vyšít.
Sice je stálá, ale poslední dva roky skoro nebyla, protože na ni Sněhurka neměla čas, tak se podle mě ani moc nevyšívalo....ale možná se pletu :)
Tady je to dobře popsáno i když se jedná o rok 2011, tak se myslím nic nemění http://krizekdetem.klubvysivani.cz/ruzova-vysivka-2011/
co přesně je smysl "růžovky"? V popisu skupiny není a jak jsem přišla později nejsem v obraze. Jaké výšivky jsou žádoucí? Děkuji
Taky něco málo dovezu na Růžovku i dětskou.
Růžovka je "stálá" charita, termíny bývají dvakrát ročně - jaro před Velikonocema a na podzim.
My něco vezeme do Škrdel, bohužel to bylo vyhlášeno moc pozdě.
Termín prodloužit nejde. A moc toho není, bohužel. Na jaře se toho sešlo víc...
To to " vybarvování " šlo rychle :-) v Praze jsi měla jen obrysy . No , ale čemu se při tvých turbojehlách divím , že :-) Díky moc , už se těším ,až si obrázek jako jednu z posledních vlaštovek ve Škrdlách převezmu .
To bylo řečí na srazu"musím dodělat Spongebob" a vida,už je hotovo. Ten se bude líbit,je veselý.
Dětská
Spongebob na dětskou charitu - free předloha
Není zač. A sešlo se ti toho víc na růžovku? Nebudeš prodlužovat termín?
Leni, dnes mi v pořádku přišla obálka s obrázky. Moc děkuji!
Hlásím , že obrázek v pořádku dorazil , díky moc , je parádní a neokoukaný . To bude moc hezký polštářek :-)
Nemusíéš mít ujímání :-) , nejsi poslední a já taky ještě nemám hotovo , takže v pohodě , žádné komplikace jsi nezpůsobila .
Růžovka
:-)
Růžovka
Záložky pro Mammahelp - majáky od Vervaca, Shaun od Anchoru a kočky.
Jsem málo četla :-) to je na růžovku :-)