Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská charita 2015 (Ladusa - do 15.9. 2015; pro Kliniku dětské chirurgie a traumatologie FN 3. LF UK v Praze; obrázky na polštářky pro děti i mládež, záložky a hlavně hodně magnetek)

  - Růžová charita - vánoce 2015 (Nefie - do konce října 2015; pro Mammahelp; obrázky do vánočních přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


A mohla bych poprosit o odkaz na ten program na úpravu fotek,tedy pochopitelně pokud je to nějaký free.Děkuji.
Abych tady pořád neotravovala s vkládáním a úpravou fotek.
Jejda , díky za záložky , těch je zatím poskrovnu , mají hezké motivy . Plastovka taky fajne :-) , už se mi začíná kupička vašich výšivek navršovat .-)
Zítra posílám i s pejskem,ten už tu někde je.Předlohy -volné z internetu
 
Jak jinak , než bezva magnetky , ty jsi jaguš nezmar :-) Díkes
vyfotím , natáhnu do PC a upravím v programu na úpravu fotek a vložím sem přes janformana :-)
Jako vždy,Hanička -jaguška nezahálela ani u móře.Jsou opět překrásné a šmrncovní,ty sovičky jsi udělala krásně barevné.
z netu
z dovči
 
Ladu,moc děkuju.
Jak jsi to dokázala otočit a ještě tak pěkně ostrá fotka.
Přeju,ať jsi brzy v pořádku,ty bacily mají na Tebe v poslední pěkně spadeno,co?Neměla bys zajít na imunologii?
Mého muže ze čtvrtka na pátek položila chřipka jak "sviňa",je úplně grogy skoro nejí a i vyčistit zuby nebo se osprchovat ho totálně vyčerpá.
baletka od mamami
tady trochu lepší obrázek
 
Už se Leni na tvé výšivky těším :-)
Fialinka je úžasně výkonná :-) " Bobana " máme podruhé :-) je krásný , čtenářské záložky jsou pěkné , ty jsem ještě neviděla a " mackovia " jsou úžasní :-) Pokud sem fualinka nechodí , vyřiď jí , prosím , obr dík :-)
Mili , skolilo mě opět nějaké nastydnutí , takže jsem 2 dny ležela , vyfotím dnes odpolko a dám sem fotku trochu jasnější .
Koukám :-)
Holky 12.6. Jsem odjela na dovolenou a před pár dny se vrátila a nestačím se divit co tu za tu dobu přibylo věcí. Já už mám taky něco hotovo dětičkám i na růžovku ale ještě jsem toho naplánovala s tím, že minimálně jeden obrázek a spousty magnetků udělám na dovolené. Jo skutek utek. Na vyšívání jsem se ani nepodívala, natož abych na něj sáhla. Vábení moře bylo nějak silnější :-DDD Takže ač teď doma předěláváme bydlení tak jsem si řekla, že dnes minimálně na 2 hodiny vezmu vyšívání a usadím se k bazénu na zahradu abych se polepšila. :-) Všechny příspěvky od obrázků, přes záložky a magnetky a šité medvídky jsou moc a moc krásné :-) Přeju všem krásné teplé léto, v těchhle teplotách já prostě ožívám :-)
 
Krásná baletka - jsi šikulka :-)
Naše slovenské kamarádky vyšívačky jsou ohromně šikovné
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák
ďalšia várka od našich vyšívačiek - fialinka
časopis the world of cross stitching free z netu a šitý mackovia
 
kráásný
super Ivčo :-))
Jejda , už máš obrázek hotový :-) Je moc pěkný , díky veliké :-)
Ten má na dětskou premiéru , ještě jsem ho nikdy neviděla .
A hraček jsem si na obrázku ani nevšimla , když jsem si ho u tebe prohlížela
Gratulace velíká :-) a taky díky , že ses s plastovkou poprala :-) . Až budeš vyšívat 50-tou , už ti to nai nepřijed :-) Magnetky nám hezky přibývají .

Mám teď hodně roboty ( účetní závěrka a DP firmy s hospodářským rokem) , takže tak cca za 14 dní , až budu mít doufám hotovo , udělám " sčot " , jaký je "stav na vodních tocích" :-)