Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  Růžová charita - jaro 2016 (avina - do 5.3. 2016; pro Mammahelp; obrázky do přáníček, obrázky, záložky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů, motivy podle ročního období ve kterém se budou prodávat)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Děkuji, tyhle barvičky jsem sháněla speciálně pro růžovku a za mě jasně motiv srdíčko, to snad jsem měla na všech příspěvcích......
Pěkně barevné záložky.
děkuji moc :-)
zítra odesílám
 
Jsem ráda , že to vidím " naživo " na fotce , výborný nápad :-)
Moc pěkné, paní, která je šije moc šikovná, a patří jí naše děkuji, protože bez ní by naše výšivky nebyly tak lákavé k prodeji. Výšivka hned má jiný rozměr a rázem i užitnou hodnotu.
Krásné:o)))
Tohle je dobré nakopnutí k vyšívání pro Růžovku.
rybca konečně mezi svými...  moje album
A ten nápad! Že se to dá ušít zrovna takhle... Zlatko, oddychla jsem si... že jsi taky normální :-) A celé kolo stuhy ze mě nedostane ani finanční odměna :-) Naštěstí znám své možnosti, tak překonám svoji vrozenou lenost a něco vytvořím... jo vlastně tomu se teď prý neříká lenost ale prokrastinace... :-) Tak vidíš, já to mám i s diagnózou :-))
Je to moc pěkné , sama bych si takovou kabelku klidně koupila
Fakt moc hezké,jak se dá i taková mini výšivka krásně využít.
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
To je strašně pěkný, musím teda fakt smeknout, protože mammahelpky jsou moc šikovné.
Pěkný den, dnes mi přišly z Mamma HELPu fotky výšivek zpracovaných do velmi pěkných kabelek. Posílám jako inspiraci a motivaci :-)
 
Jani, tak dobře ukecala jsi mě. Chci být chválená......, ale celý kolo stuhy ze mě nedostane ani pochvala:o)))))
rybca konečně mezi svými...  moje album
Jasně že charitu každá vyšívá pro ten svůj pocit, že dává něco ze sebe někomu druhému jenom tak... zadarmo, taky proto je to charita, nikdy by mě nenapadlo počítat, kolik mě ta moje výšivka finančně stála... ovšem taková pochvala před nastoupenou jednotkou... ta hřeje... :-) Zlatko... ty jsi přece taky lev, dokonce narozená ve stejný den jako já... neříkej mi, že tu pochvalu nechceš jako vůbec... to mi fakt neříkej :-)
Já avi , vyšívám na charitu proto , protože mě těší udělat někomu radost , a třeba mu pomoct . A jelikož poděkování považuji za základní lidskou slušnost , tak ho i ráda přivítám a popožene mě dál .
Na tento způsob charity přispívám ráda, protože mám pocit, že do toho vkládám kousek sebe. Když pracuji na výšivce, tak si říkám, které dítě si vybere můj obrázek, která žena si koupí tašku či polštář s mým motivem. Mám radost, že dělám radost a v rámci Růžovky se ještě prodejem vydělají peníze na pomoc nemocným. Nicméně si myslím, že i třeba hromadné " děkuji děvčata " na konci kola charity je fajn a potěší. Takže za mě stačí hromadné děkuji na konci charity a moc ráda mám fotky všech výšivek, které děvčata vyšily. To, ale tuším, obě charity dělají. :-))) Vše dobré vám všem, Olga.
:o))))
Díky všem co se rozhodly, že vezmou jehličku a něco vyšijí. Těším se na každý vyšitý kousek kanavy, stuhy, aidy - fakt jo :-) bude super, když sednete a i možná trošku se zlostí z toho , že je to na poslední chvíli, vyšijete pár jarně-velikonočních a nebo jakýchkoliv křížků :-) a kdo nestihne nebo nemůže teď vyšívat, třeba najde chvilku během roku.
A lvi se prosím hlaste do vzkazníku, přidám pochvalu navíc :-) (Rybča a Bluemar nemusí, tam si to budu pamatovat).
 
Zrovna od tebe jako Lva bych očekávala minimálně dvě kola stuhy:o))))))