Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  Růžová charita - vánoce 2016 (avina - do 5.10. 2016; pro Mammahelp; obrázky do přáníček, záložky, ozdoby a stuhy, větší obrázky, malé obrázky na kabelky, které se v prodeji nejvíce osvědčily -na to se hodí jakýkoli obrázek menších rozměrů, motivy podle ročního období ve kterém se budou prodávat)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Viď ?? :-) jen jsem nepochopila , co je to modré po obloukem sprchy . Je to modré , má to tykadla svázaná do mašličky ... copak by to asi mohlo být ?? Prvně mě napadl tranzistorák , ale ten by neměl anténu svázanou do mašle ... podobná záhada jako flaška na mléko držená kopytem / žalud :-))) na tvé výšivce ve Škrdlách ...

a jinak se omlouvám, za překlepy , píšu v rychlosti a nejraděj bych si dala pěstí do huby , v galerce jsem napsala zapoměla místo zapomněla , a tady v Křížku se mi taky vede ..... nevím , kam chvátám :-(
Ty jsou cuprovniii super kousky
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Ladu skvělé, ta ovce je boží :-))
super obrázky Ladu
a tady ty 2 obrázky na budoucí dětskou
RTO " Butterflies in my garden " a DMC " Time to relax"
 
Květulina , Zdenička
to jsou pěkné maličkosti :-) a ty mini kabelky jsou moc hzké , už se těším m na šaty a boty :-)
 
růžovka
Už jsem něco na vánoční kolo dávala , ale ještě po něčem mrknu a něco vyšiji .
A mj mám už 2 obrázky na příští rok na dětskou :-) , nějak mi chybí to šití polštářků :-)
 
chtěla bych Vám všem popřát krásné a pohodové prázdniny :-) Bude-li chuť a najdete - li chvilku spíchnout nějakou drobnost na Růžovku, bude to úplně super! Výšivky budu vybírat na podzimním srazu takže sněhuláčci, vánoční stromky a ozdoby jsou vítány :-) Samozřejmě i cokoliv jiného - stuhy, záložky, drobné motivky na přáníčka :-) Díky moc a ještě jednou létu a prázdninám zdar!
 
jste úžasné :-) moc pěkné věci
 
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Mili, to jsou sadičky, mám je doma už stráášně dlouho( co jsem vyčetla, tak rok výroby 2007) a pořád se mi na nic nehodily, až teď na Růžovku. Ještě mám 2 šaty a 3 botky.
Zdeni,paráda!!!Děláš nám tady chutě na dortíky :-)a s Květou se honíte kdo víc a rychleji,co???:-))
Další pěkná kabelčička,ty jsou na Růžovku snad přímo vymyšlené.Fakt dobrá volby a super rychlá a pěkná práce.Jsou z časopisu nebo je to sada?
no, víc jich bohužel nemám :-(
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Hezký :-))

Já jedu v oblečení a ty v dobrůtkách :-), už si připravuji na rám šatičky a botičky :-)
DMC na Růžovku
 
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino...
Druhá kabelčička na Růžovku
Anchor
 
výborně!!! kdo bude další????
Tak já se taky přidám :-) Něco miniaturního do DMC
 
moc pěkné Květuš :-) a kdo se přidá?
paráda