Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Křížek dětem  Oficiální stránky klubu KŘÍŽEK DĚTEM

  Právě probíhající projekty:

  - Dětská 2014 (Ladusa - do 15.9. 2014; pro Domov Beruška v Ostravě; obrázky, polštářky, záložky a magnety pro děti od 5 do 15 let)
 
- Senioři 3 (Maaajka - celoročně, obrázky hodící se pro dospělé - např. květiny, krajinky, zvířata a pro stařečky třeba auta, letadla, lodě - možností je nevypočitatelně)

Svůj obrázek, který jste si vybraly  pro určitý projekt můžete posílat na ukázku na e-mail: nahledy@klubvysivani.cz. Do předmětu e-mailu napište název projektu, do kterého chcete svůj obrázek zařadit.

Tabulka vhodných rozměrů obrázků pro rámování:
Tabulka je samozřejmě jenom orientační pro standardní velikosti rámečků. Je potřeba každý obrázek posoudit individuálně, pokud ustřihnete látku větší a obrázek správně umístíte doprostřed látky, tak tím nic nezkazíte. Větší látka se dá dodatečně při rámování ustřihnout, s menší látkou už se při rámování žádné další zázraky udělat nedají. Ideální okraje kolem obrázku jsou minimálně sedm až deset cm. Děkujeme.

rámeček min. rozměry látky max. rozměry obrázku

18x24 cm

22x28 cm

16x22 cm

24x30 cm

28x34 cm

22x28 cm

30x40 cm

34x44 cm

28x38 cm

Zodpovědné osoby: Angela, Bluemar, Ladusa ( koordinátorky všech projektů). Codik (moderátorka diskuse v klubu), junona (péče o záhlaví klubu a o obrázkové galerie),  spiider (webmasterka oficiálních stránek klubu), Bluemar (editorka textu pro oficiální stránky klubu)


Tak tahle česká klasika staroušky rozhodně potěší-super nápad!!!
jerrylee Deň bez vyšívania je ako deň bez slnka!  zase ďalší závislák 19.duben 2014 20:44:52
charita seniori
Rozárka - Josef Lada
Takhle vypadá originál. Ani tam není moc poznat jestli je to medvěd či hroch, ale mě se i tak moc líbil. M. Sherry mám ráda..
Ten medvědohroch:-) je původní, ale až když jsem to začala vyšívat, zjistila jsem, že to je vlastně obrázek k narození dítěte:-))Nahoře mělo být jméno a na té tabuli datum. Takže naše Bětka vymyslela ať dám nahoru jméno domova a na tu tabuli nějakou berunu:-)) Berunu 20 na 20 jsem nenašla a i tak by asi byla poměrové blbá, tak jsem to vyřešila těma mrňochama. A jestli z toho bude obrázek nebo polštářek nechám na Tobě až to uvidíš live :-)
hlásím
že se objevím už častěji , jupíí , DPH hotovo , po uzávěrkách , tak už bude víc času .
Takže z hledané berušky od M.Sherry je nakonec medvěd????? hroch ????? s beruškami na obrázku :-) Ivuš , ro je moc pěkný obrázek , díky moc . A pěkně prosím asi obrázek k zarámování , že ????
Krásné to máte (hlavně ty opičky)!
Kuš babo!!:-)) Kdepak, to neteř čeká vysněné miminko. Pořád jsem váhala jestli jí mám vyšít andělíčky a naštěstí se zadařilo i bez nich.
Moc hezký,neokoukaný obrázek.
Parááááda,je fakt moc pěkný.Tenhle obrázek je na polštářek snad přímo vymyšlený.
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino... 16.duben 2014 21:39:23
To je pěkné :-). Nebudeš babička, že ne ?:-))))))
Tak přidávám svou trošku do mlýna i když ještě nevyžehlenou. Předloha je od M.Sherry, ovšem malinko upravená k našemu účelu:-))Bohužel asi nic jiného nezvládnu neb jsem se dozvěděla, že čekáme v rodině miminko a já musím zvládnout vyšít další kapsář.
Krásný obrázek:)
Je kráááásný, taky se na něj těším, až ho budu vyšívat. A k tomu mám v plánu ještě "Obchod s hračkami". Jen ještě nemám ani jeden koupený :-)
Krásný , tento obrázek mě vždy tak trochu dojme :-) Květuš díky veliké , jsi doopravdy pilná vyšívačka :-)
Kvetulina křížek sem, křížek tam ...  Tady je Květulinino... 16.duben 2014 10:18:47
Sněhulák na polštářek :-)
Dimensions -
Helka je moc šikovná a hodná,že se na nás na sraz přijela podívat a přivezla s sebou svoje krásné práce,včetně tohoto veselého obrázku.
krásné
domov Beruška
Na srazu v Praze mi tento obrázek pro děti dala Helka P , tímto ji neště jednou děkujeme :-) a přicestoval s vyšívačkou až z Blavy :-) Trochu se pomuchlal v tubusu , ale nemám čas vytáhnout žehličku , jsem v poklusu :-(
mata.n každý nejako blázni :)  4.duben 2014 9:38:24
aj chalanov...môj má slúchadlá v ušiach strčené stále :)