Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Realtime Gaychat index1. Přikázání: Nesrat se do ničeho a do nikoho na Okoun.cz. Například NENÍ DOBRÝ NÁPAD zakládat nekonstruktivní kluby.
2. Přikázání: Nestíháš číst klub? Čti compressor.

V případě kreativní krize využijte některého z dostupných generátorů:

Kompost Strip Creator - Caracho's Strip Creator - Haiku creator - Animtext creator - Šipka creator - Bublina creator - Standa creator - Epilepsy creator - Ještě horší creator - Image Komposter - MTG karty creator

silencer 私の映画を鑑賞  (。◕‿‿◕。)
Jo, takže to došla od tebe? Ale vpoho, nezlobim se... mám naštěstí okno nad vchodem, takže když ji i po půl hodině neomrzelo vyzvánění sem na ni vylil kybl vody a -18°C vyřešilo zbytek.
Stepan.Kolesa Zakázková výroba veselých salámistů 
Včera k večeru se maska zase vtírala do mojí přízně. Kolem šestý jsem jí teda pustil do bytu, nalil jí dvoudecku a celou dobu jsem si z ní dělal srandu (hlavně kvůli těm odstátejm uším a tý vyrážce na prdeli). Kolem osmý odešla s brekem a nedošlo ani k sexu z lítosti. Je možný, že pak zase opruzovala někoho z vás ...
Shake krmte troly! 
a přes celý záda bych si rád nechal vytetoval velké hovno
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Nejspíš nádor na chyndě. Když nechce vyšpulit....
řekni jaký nádor máš a já ti povím, jaký jsi.
Mluvi se zde o rakovině?
Tak a dost srandy. Jsou tu závažnější témata. Mohou se týkat i vás.
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
To je směšné achacha, tuze směšné achacha. Odpusťte mi achacha, že se směji ...vám!
Já to věděla! Miluje mě!
Kurwa, na koho to reaguju...
Voteplouch 2.0
pošlete tento obrázek ještě dalším deseti lidem
a požádejte je, aby udělali totéž. Když to tak uděláte splní se vám přání. Když to nepošlete, nebudete mít lásku Boha, Ježíše atd. a ztloustnete.
vitor poruga ném in vassom aparatula 
lol seo
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Zní to lákavě sex 1-na-1, swing, sex hry, anální sex, orální sex, sex 1-2 krát, ale jestlipak už jsi odeslal dárek?
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čau Jak se máš? Ráda bych se představila. Jmenuji se Masque. Já jsem pravě prohlížela seznamovací webové stránky v Internetu a nalezla jsem tvůj profil. Rozhodla jsem se ti napsat. Myslím si, že v budoucnu bychom mohly být kamarádi, pokud nemáš nic proti tomu. Moc bych to přála. Já nejsem vdaná. Nikdy jsem nebyla vdaná a nemám děti. Narodila jsem se 5. února 1989. Je mi 23. Mám ráda poslouchat hudbu všech směrů a stylů a také ráda vařím. Máš nějaké koníčky? Libí se ti poslouchat hudbu? Pokud bys chtěl dál se mnou komunikovat na http://seashell.ficat.info/ Opravdu doufám, že můžeme být kamarády a, že se můžeme dozvědět hodně zajímavého jeden o druhém. Děkuji ti, že jsi přečetl můj dopis!. Jenom tvá Masque.
já taky.
Shake krmte troly! 
asi si nechám na pravé předloktí vytetovat varle
Děvka! Mně psala to stejný!
Hannibal_Lektijer   SUPPORTUJ!
Čau Jak se máš? Ráda bych se představila. Jmenuji se Mira. Já jsem pravě prohlížela seznamovací webové stránky v Internetu a nalezla jsem tvůj profil. Rozhodla jsem se ti napsat. Myslím si, že v budoucnu bychom mohly být kamarádi, pokud nemáš nic proti tomu. Moc bych to přála. Já nejsem vdaná. Nikdy jsem nebyla vdaná a nemám děti. Narodila jsem se 5. února 1989. Je mi 23. Mám ráda poslouchat hudbu všech směrů a stylů a také ráda vařím. Máš nějaké koníčky? Libí se ti poslouchat hudbu? Pokud bys chtěl dál se mnou komunikovat na http://seashell.ficat.info/ Opravdu doufám, že můžeme být kamarády a, že se můžeme dozvědět hodně zajímavého jeden o druhém. Děkuji ti, že jsi přečetl můj dopis!. Jenom tvá Mira.
Stepan.Kolesa Zakázková výroba veselých salámistů 
Příště to dokoukej do konce ty couro!!