Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Sport a kultura těla

Spravují:

Squeeze,
hi,
jacana

Může vás zajímatReklamaATP     BIA     F1     FIS     IAAF     STAT     JoC    LOH - PROGRAM    LOH - ČT    RIO - POČASÍ TOPlist
<A TARGET="_BLANK" HREF=""></A> <IMG SRC=""> <A TARGET="_BLANK" HREF=""><IMG SRC="" WIDTH="150"></A>

jacana líbance s pojidly; kazový řez 
Keňský olympijský výbor byl dnes s okamžitou platností rozpuštěn - oznámil Keňský ministr sportu.

důvodem je nezvládnutí logistiky týmu, špatné přidělování akreditací + dopingový skandál
(kromě jiného nezvládli přesun týmu domů, nezjistili si kdy se zavírá olympijská vesnice a objednávali lety na pozdější dny, protože prý levnější - v důsledku toho část výpravy na dnes prý přenocovala ve favelách)

Nicméně generální tajemník Keňského olympijského výboru oznámil, že ministr sportu k rozpuštění nemá žádnou pravomoc a oni se ničím neprovinili. Vzhledem k tomu, že MOV před OH od Keni vyžadoval změnu legislativy omezující vměšování vlády, tak se zájmem čeká na vyjádření MOV.

Jen tak mimochodem - předseda Kěnského OV Kipchoge Keino dostal během závěřečného ceremoniálu zvláštní cenu předsedy MOV.
 
Ach tak, tak to se jdu teda doucit
 
dexter666  
(Ještě by se slušelo doplnit, že jsem to původně psal o golfu, po tom, co ho někdo prezentoval jako sport intelektuálně náročný, který hrajou samí inteligentní hoši)
(to je takové místní meme z jiného klubu, a ano, bylo napasováno na mnohé)
Tak podobne by se dalo popsat hodne sportu (co treba dela kolista jineho nez ze slape dve hodiny jak zfetovanej krecek ze ? ) ale ja obecne nejsem moc pritel odebirani sportu....naopak bych se vubec nebal nektere sporty pridat, namatkou treba florball by si to urcite zaslouzil...
Dadel Respect my authoritah! 
Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi zrovna vzpírání přijde jako sport, na který je potřeba snad nejmenší intelekt pro jeho zvládnutí. OK, je třeba se naučit číst příbalové letáky u steroidů, ale jinak je to přesně jen o zvednutí činky nad hlavu. I v šipkách, kulečníku a dalších ryze individuálních sportech je třeba nějaká taktika. Jo, možná bowling, tam ani tu dráhu nemusí člověk číst, prostě jen metá koule.
 
já bych teda vzpěračství z olympiády vyloučil už dávno, určitě spíš než třeba zápas, o kterým se dost uvažovalo.
 
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
nevím, důsledně jsem nezkoumala ... ale podle reportáží ARD a spol - v Keni se dá EPO sehnat skoro na nádraží
doc All generalizations are false, including 
No běžců, není zrovna oštěpař Yego v nějaké tréninkové skupině, kde už chytili několik hříšníků (z jiných disciplín)? Tehdá vylétl dost náhle.
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
Zametání pod koberec imho běží u keňanů běžců - tam se spokojili s tím, že trošku vylepšili legislativu a Keňa si pár lidí v tichosti pozavírala (ty, kteří byli vidět v reportážích ARD). Možná i proto, že je v kauze namočeno nebo alespoň vážně podezíráno pár britských vytrvalců, kteří tam jezdívají trénovat.
odstříh bych to všechno od Slovenska na východ(dramatizace záměrná)
dexter666  
Vzpěrači budou IMHO první, kde se doping v olympijských sportech nějakým stylem rozsekne, protože to takhle dál nejde, a musí to být jasné i všem těm připosraným bafunářům. Jen se bojím, aby to nebylo tak, že někdo vyhlásí vzpěračství za naprosto výjimečný případ, vyloučí sport z OH a budou se dál tvářit, že jinde se určitě dopuje mnohem míň a ne jen sofistikovanějc...
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
mezinárodní vzpěračská federace to má fakt těžký
po re-analýze vzorků z Pekingu 2008 mají další seznam hříšníků:
1x Azerbajdžan
PASHAYEV - 5. místo 94 kg, (stříbrný z MS 2009) anabolika

Bělorusko 3x anabolika :
Kulesha Iryna -4. místo 75 kg, (bronzová v Londýně); NOVIKAVA Nastassia - bronz do 53 kg; RYBAKOV Andrei - stříbrná 85 kg

Čína 3x hormony:
CAO Lei -zlato 75 kg ženy (stříbro MS 2009); Chen Xiexia - zlato 48 kg ženy; Liu Chunhong - zlato 69 kg ženy

Kazachstán 4x stanozolol : GRABOVETSKAYA Mariya - bronz +75 kg ženy; MANEZA Maya - v Pekingu nakonec nedošla na start, zlato z Londýna 2012; Irina Nekrassova - stříbro 63kg; Sedov Vladimír - 4. místo 85 kg (zlato MS 2009)

Rusko 2x anabolika : AKKAEV -bronz 94 kg (zlato MS a ME 2011); Dmitry Lapikov - bronz 105 kg (ME 2011 pozitivně testován - vyloučen)

Ukrajina 2x anabolika: Davydova Natalya - bronz do 65 kg; KOROBKA Olha - stříbro +75 kg, (MS 2011 dopingově odchycena)
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
No koukej makat. Strelci byli letos bez tebe bez medaile.
DadB jsem zralý na  šrotovné
Tak určitě! Znáš to, když seš zraněnej, tak seš zraněnej a nemůžeš hrát.
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
Planujes stihnout cely ten proces, vcetne baletu a pochroumanych zad?
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
tyjo! to jsou fakt hovada
DadB jsem zralý na  šrotovné
Moc se mi na letošní olympiádě líbil hned na začátku příběh té devatenáctileté Američanky, která ještě před čtyřmi lety nevěděla, co je to vzduchová pistole, protože v té době dělala balet nebo jiné krasobruslení - a pochroumala si u toho záda. Místo toho tedy začala střílet a teď vystřílela zlatou na 10m. A tak si říkám, kdybych teď začal trénovat, tak třeba za čtyři roky v Tokiu...
 
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
Jak jsem zjistila, doping je bohužel v parasportu rozšířen stejně jako u zdravých, při nákuku do některých částí databází CAS či antidopingovek se zdá, že možná i víc - ale spíš to bude tím, že je jich méně a tím pádem je vlastně častěji testují. A ještě mají problém se zakrýváním skutečného rozsahu postižení a tedy získáváním výhod při soutěžení.
jacana líbance s pojidly; kazový řez