Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Sport a kultura těla

Spravují:

Squeeze,
hi,
jacana

Může vás zajímatReklamaATP     BIA     F1     FIS     IAAF     STAT     JoC TOPlist
<A TARGET="_BLANK" HREF=""></A> <IMG SRC=""> <A TARGET="_BLANK" HREF=""><IMG SRC="" WIDTH="150"></A>

s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
V pravidlech je taky, ze nesmi prijimat nadmernou pomoc a vsichni se vystrelujou od aut, auta dotahuji do baliku, borci se za auto vezou kdyz "opravuji technicky problem" atd. Ale zaroven chapu ze se balik nezastavil, kdyz sky medokaze dodat novy kolo v par desitek vterin, pac pan reditel rozhodl. Alespon doufam, ze se vyjadruju srozumitelne po tech piveckach.
Tak je to píčovost, WTZ, ale co naděláš, když to v těch pravidlech prostě je.
Reakce na | Vlákno  
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
Ja Sky moc nemusim, ale tahle penalizace mne sere. Tak at se vratej do doby, kdy si kazdej veze vlastni kovadlinu. Doprdele, kdyz reditel zavodu zastavi kolonu, tak at nepenalizuje. Proste se mi libi, jak si pomohli. OGE je prima.
Tak Porte hlavně podle všeho dostal ještě 2 trestné minuty za přijetí nedovolené pomoci od soupeře - náhradní kolo mu totiž dal krajan z Oricy. Čímž mu teda ve finále moc nepomohl, no... ale člověk by si skoro myslel, že jeden z favoritů Gira bude znát pravidla ;-)
Reakce na | Vlákno  
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
Řekne se sprinterská etapa, ale tohle bylo to nejhezčí, co jsem letos viděl. OGERocks! Moc jsem dneska nechápal, ale přišlo mi, že Porte moc nestíhal, když se ho snažili dotáhnou zpátky. Prima giro. Plné vášní a pocitů...
 
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
nic jim nenašli a ta částka taky neodpovídá... ;)
No, speciálně v případě Astany bych se možná radši neptal ;-)
Reakce na | Vlákno  
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
Ale jak to ta astana dělá? Fak zatím dělají celý závod
 
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
Tinkováci zatím (jestli si to dobře pamatuju) nikdy neměnili strategii. Takže Kreuziger bude furt u Contadora. A myslím, že i Kreuziger bude radši. Protože na kapitána fakt nemá hlavu. Ale rád bych se mejlil, wtz. Třeba Contador to ruku udrží, oni vydržej víc než psi.
Geko Never Compromise.Not Even in The  Face of Armageddon
rovinatá je, ale má 264 km, takže to zase úplná pohoda nebude
 
Ne, já blbě koukám. Na Eurosportu mají ti šulini proměnné škálování osy y *faceaplm*
Dneska je ta etapa docela rovinatá, ne? Nebo blbě koukám na rozpis?
Inu, uvidíme. Fskutečnosti už dnes.
Já to spíš bohužel vidim tak, že zítra začne Contador ztrácet v nějakém kopci, protože se nebude moct pořádně opřít rukou a jít ze sedla, a oni tam matláci nechaj Kreuze s nim, aby "minimalizovali ztrátu". Snad se mýlim.
dexter: No, ona spousta lidí si myslí, že Porte ani Aru celé tři neděle nevydrží bez výpadku, takže si pořád myslím, že to s tím Contadorem zatím zkusí a finální rozhodnutí přijde po individuální časovce.
Tady se asi ukáže, jakou pozici Křižák má v týmu. Moc se mi nechce věřit, že by Contador byl s tou vykloubenou pazourou schopnej jet o vítězství.
s0: No, jsem zvědav na další strategii Tinkoffu, jestli pojedou pořád na Contadora na celkové pořadí. Variant mají víc: můžou jet na vrchaře (Basso, Rogers), můžou zkusit jet na celkové pořadí s Kreuzem (20 sekund není nic), můžou zkusit vyhrát některé prestižní horské etapy...
Reakce na | Vlákno  
SP: Mobul s teleobjektivem?
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
Ta by ale zakazala i cyklistiku. Krome dojizdeni do samosky pro rohliky, ofkoz.
SaintPaul mám rád ty svoje   dobrmany
<věrapohlová>já bych ty mobuly zakázal </věrapohlová>