Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

CestováníKonkrétní místa

Spravují:

czerny,
w_o_o_d_y,
dr.zloduchReklama
me se zas libi, jak se dostala do KLDR diky prehozeni aplikacnich dopisu. (V Jizni Koreji ji okamzite zaradili na seznam znamych komousu, coz bylo pro KLDR vyborne doporuceni. Noa ze se v zadance do KLDR se rozplyvala, jak chce studovat v Jizni Koreji, rozhodli se ji Kimochodi z vlasteneckych duvodu prevychovat, nebot jen v KLDR je ta spravna Korejska spolecnost nezkazena imperialistickou hnilobou)
Z KLDR je nesmírně složité se dostat. Pokud se to někomu povede, tak jen lidem z nejvyšší vrstvy. Příběhy o tom, že se podařilo utéct chudému zemědělci, jsou vymyšlené.
... je v kontrastu s tím, co se píše o ilegálním opouštění KLDR v mnoha jiných zdrojích.
DadB jsem zralý na  šrotovné
Kim vynalezl neděli a Hello Kitty v ulicích. Češka popisuje soukolí propagandy KLDR

http://magazin.aktualne.cz/ceska-studentka-poznala-v-kldr-soukoli-propagandy-radu-mytu/r~a668f17ccb6111e59c4a002590604f2e/
 
dopravní zácpa
 
shMoula sveho casu programator  serioznich databazovych aplikaci
 
Jak vypadají nácviky vojenských přehlídek
Několik zajímavých satelitních fotek, formace vojáků, replika Náměstí Kim Ir-Sena...
Pyongyang Prepares for One of the Largest Military Parades in its History
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
 
Takže Asiaty?
vysmatej_kuauik  
 
Baal_Zebub  
Představil jsem si odlidštěné masy lidí, pochodujících v trojstupech do barů a konzumujících alkohol, aby až zkonzumují stanovené množství, odeberali se do svých domů a ráno v 7 mohli zase sedět v kanceláři. Jako takový cargo kult. Nebo přímo civilizace robotů vykonávajících úkony, které vykonávali lidé, kteří je před miliony let sestrojili, ale sami nemají představu o významu pojmů "zábava", "práce" nebo "kocovina".
Japonsko podobně, ale halekají trochu víc. I když pořád málo proti Čechům.
A co se týče opilství, Asiati se dokážou skvěle ovládat. To znamená, že i když jsou ve tři v noci totálně na moc, tak sedí v sedm v práci u kompu a není na nich nic poznat. Korejci tohle vydrží, to jsem viděla, klidně několik dní za sebou. Do baru jdou rovnou po dvanáctihodinové šichtě z práce v obleku a s aktovkou v ruce, v noci chodí skupinky takových opilých kravaťáků (ale nehalekají), zatímco manželky na ně čekají doma (poté, co v deset večer vyzvedly děti z nějakého kroužku nebo doučování).
Já myslím, že tam chlastají stejně jako na Jihu sodžu. Pije se to i k jídlu podobně jako u nás pivo a vypijí toho k jídlu klidně dvě půllitrové lahve, ale je to mnohem silnější než pivo.
hasselhoff drunkyard  .
Me zaulo clanek v tom odkazu:

http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/severokorejci-si-vyrabi-alkohol-doma-vyuzivaji-brambory-obil/r~fc674664ac7611e58c6b0025900fea04/

Ale vazne, jak to tam s tim pitim je? Ten american co utekl za valky na sever a oni si ho tam nechali, v te svoji knize psal, ze se pravidelne opijel koralkou a byl v lihu i nekolik dni v kuse. Tady v tom clanku zase pisou, ze lidi chlastaji i na ulicich (ac tajne). Co za alkohol se vlastne da koupit v beznem obchode, pokud vubec nejaky? Co delaji s opilcema, pokud teda na ulicich nejaci jsou?
rampa Strach zabíjí myšlení 
Tak hlavně, aby to měli z čeho vyrábět, že.
HejtmanSagner Disciplína vy kluci pitomí musí bejt.  Vox Populi,Vox Dei
Juche forever! Čučche je věčné!
Severokorejští vědci podle tamních médií vyvinuli alkoholický nápoj, který sice dostane člověka do nálady, ale nic dalšího mu nezpůsobí. Konzumenti tohoto nápoje na bázi ženšenu tak vůbec neznají, co je to kocovina.
http://tinyurl.com/hw2twfm
 
Guyver Jakub Moravčík je mykatolický guru Jára   a jeho bůh je opravdu hovno bůh.
haunebu?
Morlor Né že by na tom záleželo, ale ano. 
Zas přijdou Kimovi na narozky jen generálové s bločkama :-(
eso Vysoká škola Okouna 
"There are several editions but most of them call for a halt of the broadcasts, threaten a military strike, and condemn the Park Geun-hye government and the U.S.’ “hostile” policy toward Pyongyang."

http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20160118000853

Dadel Respect my authoritah!