Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

CestováníKonkrétní místa

Spravují:

czerny,
w_o_o_d_y,
dr.zloduchReklama
Sadako_ My Lovecraft is full of  dreams, tentacles and raptors!
Zajímalo by mě, proč na sobě mívají hanbok takřka výhradně Korejky a Korejci jsou v uniformě sovětského střihu.
Dadel Respect my authoritah! 
je to teprv pár měsíců v kinech, brzo to určitě bude na Dafilms nebo jiném Aerovodu
asskymo Zakládám oheň - kouř potěší - venkovana 
Což, já bych to rád viděl, ale u nás v Horní Prdeli to v kině dávat nebudou a přes půl republiky se nikam nepoženu. Stran (elektronické) distribuce to pěkně drží linii technologické vyspělosti Severní Koreje.
Dokument mimořádný, závěrečná scéna s děvčetem mi vyrazila dech a pronásleduje mě i dlouhé hodiny po shlédnutí. Povinnost nejen pro všechny z klubu.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  ohrozit mírový proces
Jsem ohledně jakýchkoliv předpovědí kolapsu KLDR velmi skeptický a ani zde to nevidím jinak. Nicméně autoři z ČLR jej predikují, což je zajímavé samo o sobě. Poukazují na nadcházející hladomor a na to, že v kombinaci se sankcemi to bude znamenat podlomení a selhání Kim Čong Unova pokusu o mírnou ekonomickou reformu v mezích zákona.

http://www.scmp.com/comment/insight-opinion/article/1946189/collapse-north-korean-regime-appears-inevitable-and-world?utm_source&utm_medium&utm_campaign=SCMPSocialNewsfeed
 
Tybo Karbonizujte koksohydráty !  
KLDR prodává Severokorejce i do Polska.
 
HejtmanSagner Disciplína vy kluci pitomí musí bejt.  Vox Populi,Vox Dei
Korejská lidová armáda (text + video)
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Zajimalo by mne, jaky je pomer ceny piva ku prumernemu vydelku v KLDR.
 
Dík.
Za zmínku stojí tato fotka ukazující památník sovětské armádě. Oproti oficiální propagandě (Koreu osvobodila Korejská lidová armáda založená r. 1932) text na památníku tvrdí, že korejský národ osvobodila sovětská armáda.
dr.zloduch usiel prec no ritku ma uz prepichlu 
Nějaké to foto (klik)

 
Tybo Karbonizujte koksohydráty !  
Severokorejská výuka tenisu. I tady bylo aplikováno Juche, kdyby byly rakety zelené, pak i Songun.

https://www.youtube.com/watch?v=VZI8-543HUA

 
Hezký kolotoč s raketami
Krasavec idem srat. 
Ja nesdilim nazor, ze by to bylo byt minimalne komicke, ale chapu, ze to tak na nekoho muze pusobit. Stejne mi prijde, ze jedna z mala moznosti poznat KLDR ve filmu byla decka u popelnic ci lide tlacici trolejbus. Muzu trochu srovnavat s dobou, kdy vladnul deda, protoze v te dobe tam byl i muj deda. Sice to byl stejny kocourkov, ale chudoba a statni kontrola nebyla pritomna v takove mire. Samozrejme informace od dedy beru s rezervou a beru je pouze jako jeho subjektivni pohled.
V paprscích slunce
Včera shlédl jsem. Lze doporučit. Tragikomické.
Zaujalo mi, že se naivně snažili režiséra po zveřejnění filmu nalákat na "důležité konzultace" (rozhovor nedokážu zpětně dohledat, podobný je zde).
 
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
 
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  sláva Ukrajině
Severokorejský vůdce Kim Čong-un na stranickém sjezdu slíbil, že jeho země nepoužije jaderné zbraně jako první. Ovšem jen v případě, že jiná jaderná mocnost nenaruší její suverenitu. KLDR je také ochotna normalizovat vztahy s těmi státy, které respektují její svrchovanost a vystupují přátelsky, ačkoli se vůči ní v minulosti chovaly nepřátelsky. Kim Čong-un to prohlásil v sobotním projevu na sjezdu vládnoucí Korejské strany práce.

KLDR bude podle Kima rovněž plnit svůj závazek nešířit jaderné zbraně a bude usilovat o ukončení jaderného zbrojení ve světě.

Severokorejský vůdce na sjezdu rovněž představil pětiletý ekonomický plán, zaměřený především na zlepšení dodávek elektřiny, napsal hlavní severokorejský deník Rodong sinmun.

Podle experta na KLDR Michaela Maddena, jehož oslovila agentura Reuters, je to významný krok, neboť Kimův otec Kim Čong-il se k odpovědnosti za národní hospodářství nikdy nepřihlásil. Podrobnosti plánu ale nejsou známy.

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/402850-kldr-nepouzije-jaderne-zbrane-jako-prvni-slibil-kim-ale-jen-podminecne.html
 
Na sjezd těším moc!
 
ahura_mazda Lukihäiriötä voidaan hoitaa 
Voskového Kima do každé rodiny!