Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a Internet

Spravují:

MaLer,
drowner,
alexxx1Reklama
arnost snad nechci tak   moks
(Minen tedy air 2, nikoliv pro)
arnost snad nechci tak   moks
Potvrzuji, ze pro obdobny usecase: patentni vyroba divnych zvuku je to nastroj take dostacujici.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Já mám teď dva měsíce ten iPad Pro. Vzhledem k mému užívání nic jiného než jen ty podělaný aplikace nevyužiju, takže si ani neumím představit, co jiného by tam mělo běhat. K mé práci ideální, můj superoblíbený Air více méně sedí smutně doma na poličce a jen občas ho provětrám. Shrunutí: pro lidi, co 60% času dělají na stroji analyticko-indukční činnost (překlady rukopisů, srovnání textu, práce s mapami a pod) a 40% času na tom čtou a dělají si poznámky pro další práci (či pro radost), je to ideální.
bwian I'm a lucky bastard! 
V tom URL mají ZNAPS, ale je to jiná značka. Ale pozor, kvalita těchto věcí asi není nic moc, jak pozoruji diskuze na tom Kickstarteru. Hledal bych nějaké reference. Nebo měsíc (snad) počkejte, dám vědět, co ty ZNAPS.
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Principiálně stejne, jiná značka. Teda myslím:-)
ocs sine ira et studio  OCSite
O tom už psal Bwian, nebo je to něco jiného?

Každopádně obadík, vypadá to velmi rozumně (ještě tak kdyby to bylo pro ten normální velký konektor a ne jen pro tu supermoderní vymyšlenost; ale pokud by to opravdu fungovalo tak, jak slibují, i ten nový iPad bych si kvůli tomu koupil :))

Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
arnost snad nechci tak   moks
Ono tedy spis cekam, az mi prestane air 2 stacit, coz coz bude imho nejdrive tak za rok.
Zmenšená 9,7 palcová verze už je, pokud nečekáš na ještě menší.
arnost snad nechci tak   moks
Ja tedy uz tri roky mam doma jen Ipad a vicemene mi to v nicem neprekazi. Ten Pro mi prijde mozna moc velky, takze spis pockam na tu zmensenou verzi.
bwian I'm a lucky bastard! 
Já čekám na dodávku tohoto: http://znaps.myshopify.com

Ale koupil jsem to přes Kickstarter nebo jiné Indigogo, je to mnoho měsíců zpožděné a kvalita bude asi všelijaká. Až to dorazí, dám vědět, jak spolehlivé to je (ale mělo by to umět i data).
Accordionist  
Jenom u budíku.
Ten iPad Pro mě pěkně sere. Je to krásný, skoro k sežrání, pencil super, ale... Snažím se ho mít rád a kus mne je z toho nadšený, ovšem druhý tomu prvnímu kusu říká, že je to úplně nahovno, protože na tom jsou jenom ty podělaný aplikace. Ale věřím, že se to mnoha lidem musí strašně líbit. Konec hlášení.
 
Já si nevšimla, že ti jde o iPad, pardon. Na telefon to existuje http://m.ikea.com/cz/cs/catalog/functional/30560/30563/
Na iPad uvítala bych rovněž. Pokud bys uměl v počítači vymodelovat 3D model požadovaného, asi by pak bylo možné vytisknout to na 3D tiskárně.
ocs sine ira et studio  OCSite
A co přesně myslíš, že myslím tou „indukcí“? :) Byla by, kdybych k ní měl ten protikus, co o něm píši v závorce stran technického řešení, že se musí namontovat na iPad; ale ten jsem nikde nenašel. Připadá mi samozřejmé, aby jej dělalo tisíc firem v tisíci variantách, ale... asi něco přehlížím, neboť jsem nenašel ani jednu :(

el: bez dat bych se obešel, kdyby to fungovalo, bylo pohodlné a nabíjelo (a dalo se na to aspoň trochu koukat), data dožene wifi. Ale zatím jsem nic takového nenašel — dokonce ani bez dodržení podmínky v závorce :/

el Sent from my  browser
Jinak teda mám pocit, že se něco jako "mag safe" pro Lightning dělá, ale umí to podle mně jenom nabíjení a ne data (ale to bych kecal).
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
iPad nelze bezdrátově nabíjet, minimálně ne bez toho, aby na něm byl permanentně nasazený nějaký bazmek.
el Sent from my  browser
No já jsem chtěl kdysi kolébku na iPad Air a Apple to prostě přestal vyrábět, měl jsem na dvojkový iPad a pak prostě smůla. Pak jsem nějakou kolébku sehnal, ale bohužel má přesně ten problém, který popisuješ, člověk to tam musí trefovat - jenže prostě jsem lepší nesehnal :-(
Bezdrátová nabíječka není pro tebe dobré řešení? Tam ti může být konektor ukradený. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/wireless_charging/30611/
ocs sine ira et studio  OCSite
Existuje nějaká pohodlná kolébka pro iPad, tj. taková, kde se nemusí pokaždé minutu ladit přesné usazení konektoru, ale kam se prostě ten krám jen tak pohodí, a on se (a) spolehlivě usadí a nespadne, (b) spolehlivě připojí a dobíjí?

(Technické řešení by asi, myslím, vzhledem k tomu, že ten applovský konektor není žádný zázrak, muselo zahrnovat dvě části; jednu nastálo připevněnou k iPadu s lepším konektorem — nejspíše asi něco jako podobného MagSafe, ne-li rovnou indukce —, a druhou tu vlastní kolébku s protikusem. To už mi je vcelku děsně jedno; hlavně aby to rozumně fungovalo.)

Hledám po Netu, ale hledám marně. To jsem opravdu jediný člověk na světě, který by byl ochoten něco takového koupit, a proto to nikdo nevyrábí?!? :-O