Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

IBNReklama


Výbavu potřebnou k rozpoutání holocaustu koupíte v supermarketu, ukázal netradiční test

Test prokázal, že kompletní technologie a stavební materiál k vybudování domácí plynové komory lze sehnat v běžné maloobchodní síti.

Londo Fandím Schalke 04 a co ty?  Já Slavii 07 19.březen 2014 19:05:39
Byl to japok.
!!!
danielsoft Je to tak, nebo jak?  Co říkal ten nevoják? 17.březen 2014 18:29:05
Já jsem chvíli fakt myslel, že je to pravda a ani se moc nedivil.
Podle nejnovějších informací se vedení České pošty po dlouhém jednání s ministrem vnitra panem Chovancem rozhodlo omezit nabízené množství produktů obchodních partnerů. Veřejnosti jistě neuniklo vzrůstající napětí mezi vedením České pošty a jejími zaměstnanci. Jádrem sporu je právě výše zmiňovaný prodej produktů partnerů. V posledních dnech diskuzi rozvířil plánovaný prodej cigaret, ke kterému naštěstí pod tlakem veřejnosti a odborů nakonec nedošlo.

“Česká pošta ovšem na tento způsob prodeje zcela nezanevře, bylo by škoda nevyužít místních znalostí poštovních doručovatelů,” uvedl v rozhovoru s naším redaktorem tiskový mluvčí České pošty Ivo Mravinac. Reagoval tak na dotaz, zda zrušení prodeje cigaret předznamenává odklon od tohohto způsobu prodeje. Potvrdil také, že v následujících měsících čekají v tomto směru Českou poštu velké změny.

Podle jeho vyjádření došlo ke sblížení názorů při jednání vedení podniku s prezidentem Federace výkonných zaměstnanců České pošty, panem Miroslavem Prokopem, který tento prodej a praktiky vedení vůči zaměstnancům již delší dobu kritizuje. Vedení přislíbilo výrazné zmenšení portfolia produktů partnerů a tím i tlaku na zaměstnance jež tyto produkty nabízejí.

Minulý týden totiž došlo k zásadní dohodě mezi vedením České pošty a panem Peterem Hamedejem, koordinátorem výboru Náboženské společnosti Svědkové Jehovovi (NSSJ). Poštovní doručovatelé budou od dubna letošního roku navštěvovat kurzy biblického studia a asertivního jednání, aby od července, namísto odpadkových pytlů, různých pojištění nebo stíracích losů mohli svým zákazníkům nabízet i jiné hodnoty.

Veškeré náklady spojené s proškolením zaměstnanců České pošty ponese NSSJ. Školení budou probíhat v Sálech Království patřící společnosti. NSSJ se také zavázala zaplatit České poště za každý předaný časopis Strážná věž nebo Probuďte se! částku 3,60 Kč bez DPH. “Bude to výrazné finanční oživení hospodářského výsledku našeho podniku,” uvedl Ivo Mravinac a pokračoval: “Udělali jsme si předběžnou analýzu a podle posledního sčítání obyvatel bylo v roce 2011 v ČR 4375 tis. hospodařících domácností, což už při předání pouhých 4 výtisků ročně do každé domácnosti přinese 63 mil. Kč! A teď si to vynásobte dvěma!”

Svědkové Jehovovi se také zavázali vyplatit stokorunu přímo poštovnímu doručovateli za získání nového člena do sboru. K přesné evidenci bude použito nejnovějších technologií. Každý zaměstnanec pošty obdrží sadu samolepek s osobními RFID kódy, které bude lepit na časopisy. Díky tomu bude přesná evidence vyplácených provizí.

Mluvčí také zmínil i další body smlouvy, ze kterých vyplývají dodatečné příjmy pro podnik. Například podíl na získaném dědictví, nebo roční bonusy za množství získaných členů.

Objevili se samozřejmě i kritici tohoto obchodu. Například Federace židovských obcí podala prostřednictvím svého předsedy pana Petra Papouška stížnost k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který bude uzavřené smlouvy zkoumat. Podle předsedy úřadu, Ing. Petra Rafaje se úřad bude smlouvami zabývat v co nejkratším termínu aby v případě kladného stanoviska mohly obě smluvní strany dodržet původně naplánovaný harmonogram.

Londo Fandím Schalke 04 a co ty?  Já Slavii 07 21.únor 2014 13:09:35
!!
REKLAMNÍ SDĚLENÍ
Infobaden News ve formě tištěného periodika
objednávejte na e-shopu Charity GumsZavedením nové služby reaguje redakce IBN
na požadavky konzervativních uživatelů, sběratelů
a osob bez stálého internetového připojení.

podrobná tisková zpráva k produktu
Spadla klec! Kardinál Duka zatčen, bude stíhán za nelegální obchodování s odpustky

Podle vyšetřovatelů Duka zneužil informace, které získával jako vysoký církevní hodnostář.

spotter pro tentokrát zase   vysírá 19.únor 2014 16:48:40
Rychlé šípy do Soči nesmí. Foglar byl homosexuál, tvrdí Rusové

Ruské úřady odmítly udělit mladým umělcům vstupní víza do země.

Dr._Macak **---**  ..///.. 2.únor 2014 21:15:54
Pěkné to je!
DJ Slamák patřičná míra arogance, dávka hlouposti   a neschopnost poznat hodnoty od pahodnot 31.leden 2014 15:04:52
Zemanjazz!
Smetanova Vltava na Pražském jaru končí. Festival zahájí Dunaj–Odra–Labe

Nová symfonická báseň Smetanova cyklu Má vlast se bude hrát na přání prezidenta Miloše Zemana.

Poplatky za dřevo budou hradit i ti, kteří na čarodějnické procesy nechodí, zvažuje Herman

Koncesionářské poplatky na provoz a výkon rozhodnutí České inkvizice se budou účtovat všem.

Chůzi po vodě byste zvládli taky. Je to jen v hlavě

Vzdělávací semináře Renaty Donnerwetterové odhalují účastníkům techniku waterwalkingu.

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  extrémní demokracie 25.leden 2014 13:48:42
!!!!