Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Po extemporé s botkami v Ekonomice a se spodním prádlem v Antieudoxovi jsem se rozhodl založit tento klub. Je zaměřen na kvalitní oblékání, ale vejde se sem i příslušenství (o hodinkách občas šla řeč už na FIDu ;), společenské chování (i v televizi) či při pití čaje(*) či kvalitní jídlo a pití... (jakkoli speciálně na víno je lepší patřičný klub).

(*) Stránky ohledně společenského chování nejsou mé, tedy neručím za dostupnost ani za správnost obsahu ;) Považuji je však za dosti slušné. Znáte-li někdo lepší, dejte mi, prosím, vědět!

Tak pište! Kde se dají u nás sehnat slušné anglické boty, pokud vůbec někde? (U ševce, nejspíše asi.) Jaké máte zkušenosti s krejčovskými salóny -- a s kterými konkrétně? Kde vám ušijí sako, a kde vám jen zprasí látku? Kdo je nejlepší na košile? Nosíte raději prádlo Jockey, Schiesser, nebo preferujete bombarďáky od vietnamců po desetikoruně a k nim ručně šitý šátek Hermès? Nevíte jak správně uvázat motýlka, či naopak víte, kde jsou k mání kravaty "seven-fold"? Preferujete na sport tvíd, nebo bundu Barbour? Jaké klobouky preferujete (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)? Najde se mezi námi aspoň někdo, kdo nosí špacírštok? Sem s tím!

Pozor: tento klub není určen pro debatu o gentlemanství jako niterné vlastnosti, ale pouze pro diskuse o jeho vnějších projevech. Kupříkladu zde je na místě řešit otázku "může gentleman nosit proužkované trenýrky?" Příspěvky, sklouznuvší k dikci "může člověk, který nosí proužkované trenýrky, být gentlemanem?" však budou bez milosti mazány. Váš despotický moderátor.


LoTV: Já bych si na základě poměrně rovnoměrné pedagogické zkušenosti s oběma pohlavími troufl oponovat. Tedy oponovat v té jemnosti a křehkosti. Ohledně navrhované situace si také myslím, že by ho poslaly někam, ale také si myslím, že by takový návrh nebyl míněn vážně, nýbrž jen jako provokace.
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 19:02:59
je kolem mne moc živo, odkládám diskusi na jindy, a díky za názory (a tipy:-))
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:59:47
Nechce se mi tu otevírat genderovou otázku - determinace příslušnosti k pohlaví, některé věci určitě ovlivňuje současný trend vše dovoleno, ale i přes to mé vnitřní přesvědčení zůstává stejné - dívky jsou jemnější a křehčí a kdyby jim kluk naservíroval níže navrhovanou situaci, poslaly by ho někam.
ocs sine ira et studio  OCSite 7.listopad 2011 18:54:54
(Jako že bych třeba chápal, že byly zaražené, pokud zjistily, že namísto toho aby se zhaslo a začalo se něco opravdu zajímavého dít, všichni kluci čumí na nějaké blbé video, nebo tak nějak.)
ocs sine ira et studio  OCSite 7.listopad 2011 18:53:22
Nonevím tedy, obecně podle (nejen) mých zkušeností spíše bývají něžné dívky kapku napřed v tomto směru.
padlock Korupce jest základem státu.   7.listopad 2011 18:52:16
Že máš něco v živé paměti ještě neznamená, že v optice dnešních teenagerů nejde o zážitky z jakéhosi podivného pravěku.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni. 7.listopad 2011 18:50:47
Viz padlock o něco podrobněji.
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:48:36
pročpak?

mám docela v živé paměti situaci, kdy spolužák v osmičce přinesl amatérské porno fotky mizerné kvality, které si "vypůjčil"od bráchy, kluci minimálně navenek byli nadšení, ale holky z toho byly zaražené, předpokládám, že snily o romantice a tohle bylo krapet jiné
padlock Korupce jest základem státu.   7.listopad 2011 18:47:34
Hmm. Dcera má kritický věk (snad) již ve zdraví za sebou (19). Žádné velké průšvihy, zaplaťpámbů, ale takhle naivní jsem nikdá nebyl a raději moc nepátral. Stačí trochu grepnout fejsbůčki a blogísky a uvědomit si, že to podstatné zveřejněno není.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni. 7.listopad 2011 18:43:02
Tento názor zdá se mi býti úsměvným.
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:42:12
jo, to je hodně trapné pro všechny zúčastněné
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:40:32
woe!

myslím/doufám, že holky jsou pořád ještě stydlivější a kdyby viděly, co jejich spolužáky zajímá, považovaly by je za úchyly
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:39:28
tak, o to tu jde
padlock Korupce jest základem státu.   7.listopad 2011 18:29:36
Zkrátka - je potřeba oné spolužačce, která už má na kontě ono instruktážní video, vrazit litr a instrukce a nechat mladému na víkend prázdný byt/dům.
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:29:21
Jo, čtení, to je docela velký problém. Nikdy bych nevěřila, že zrovna mému dítěti se čtení knih bude zdát jako nudná záležitost, je PC závislák - z mého laického pohledu je docela dobrý samouk a nás strčí do kapsy.

Knihy u nás na každém rohu, beletrie, odborné. Jeho baví jen encyklopedie, sem tam se zachytne u nějakých fantasy. Myslím, že by četl víc, kdyby se tak neupínal k PC. Zrovna včera jsme to řešili - kompenzaci jednostranné zábavy něčím dalším, tak uvidím.
LoTV: A já bych právě podsouval tu romantiku. (Když jsi u BW z počátku minulého století, zhlédněte spolu Extasi.)
No, hlavní problém je v tom, aby si dotyčný klučina uvědomil, že život je trochu jiný, než ukazuje internet a běžná soulož neznamená dlouhý orální sex, pak vaginální a nakonec anální ...
lillyofthevalley   >°ß°< 7.listopad 2011 18:23:56
asi jo, no

ale já se ve všem snažím dětem ukazovat, že svět není jen BW (i když zlatá BW erotika z počátku min. století, no ale taky ne všechna) a že je obrovské množství cest... holt si asi tu HC už prošlápl, ale je to ještě telátko, tak je potřeba podsunout i něco jiného
padlock Korupce jest základem státu.   7.listopad 2011 18:21:34
V tom případě nebude žádný soft fungovat. Pokud už ví, co chce, tak ho chabou náhražkou neuspokojíš.
JH: Vždyť o nabourávání nic neříkám. Kluk si najde, co bude chtít, a těžko mu v tom matka zabrání. Rodiče mohou jen odmítnout platit (ať si to platí z kapesného), ale ohledně typu obsahu to stejně omezit nezvládnou, nanejvýš dosáhnou stavu vzájemné nedůvěry.

Tedy, já bych nechal kluka slintat, nad čím si slintá, a občas bych s ním koukl na nějaký dobrý romantický film o lásce, s tímhle vůbec nesouvisící. Či mu doporučil něco ke čtení.