Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Po extemporé s botkami v Ekonomice a se spodním prádlem v Antieudoxovi jsem se rozhodl založit tento klub. Je zaměřen na kvalitní oblékání, ale vejde se sem i příslušenství (o hodinkách občas šla řeč už na FIDu ;), společenské chování (odkaz díky mpts!) — i při pití čaje či kvalitní jídlo a pití... (jakkoli speciálně na víno je lepší patřičný klub).

Tak pište! Kde se dají u nás sehnat slušné anglické boty, pokud vůbec někde? (U ševce, nejspíše asi.) Jaké máte zkušenosti s krejčovskými salóny -- a s kterými konkrétně? Kde vám ušijí sako, a kde vám jen zprasí látku? Kdo je nejlepší na košile? Nosíte raději prádlo Jockey, Schiesser, nebo preferujete bombarďáky od vietnamců po desetikoruně a k nim ručně šitý šátek Hermès? Nevíte jak správně uvázat motýlka, či naopak víte, kde jsou k mání kravaty "seven-fold"? Preferujete na sport tvíd, nebo bundu Barbour? Jaké klobouky preferujete (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)? Najde se mezi námi aspoň někdo, kdo nosí špacírštok? Sem s tím!

Pozor: tento klub není určen pro debatu o gentlemanství jako niterné vlastnosti, ale pouze pro diskuse o jeho vnějších projevech. Kupříkladu zde je na místě řešit otázku "může gentleman nosit proužkované trenýrky?" Příspěvky, sklouznuvší k dikci "může člověk, který nosí proužkované trenýrky, být gentlemanem?" však budou bez milosti mazány. Váš despotický moderátor.


jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
Vyfot se v nem!
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Springer ušil krimplenový smoking s plyšovými klopami, zapínání vzadu, špatná firma, nedoporučuji.
 
Podle etikety žena sundává kloubouk a rukavice jen při návštěvách u někoho doma, ale i tehdy si je může ponechat. Takže nesundávat. Tedy tak zní pravidlo z dob, kdy ženy klobouky a rukavice běžně nosily.
ocs sine ira et studio  OCSite
Má jiné zájmy. Dceru. Koně. A tak.
Jerry Springer: Gentleman till the end (už končím, nebo mě OCS zastřelí:-)
 
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
vydavatelstvi axel springer chysta nove medialni akvizice
 
Kde je vlastně Eudoxovi konec? Na Okounu jsem ho neviděl někdy od druhohor.
ocs sine ira et studio  OCSite
Copak Španěl, ale Moravák!
Chudák Springeršpaněl, takový hezký pes to je!
ocs sine ira et studio  OCSite
(Studio Springer má opravdu docela dobrou pověst -- tedy jen z druhé ruky; žádné vlastní zkušenosti nemám -- ale s těmi čistě SEOvitými příspěvky mne už neštvěte, nebo smažu vše, v čem se to slovo vyskytuje.)
 
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
rusim vas vznikajici laskyplny vztah? o pardon, jiz jdu
Reakce na | Vlákno  
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
chbe
el Sent from my  browser
Ale kuš!
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
Zatím 2x, pokaždé spokojenost.
Reakce na | Vlákno  
Jak už tu někdo doporučoval, také jsem pro studio Springer. Poměr cena/výkon je neuvěřitelně super! Vyhověli mi ve všem a vyhovovala mi i komunikace. Nechal jsem si k obleku ušít i košili a ta je taky skvělá, krásně padne a materiál je velmi příjemný. Mám více obleků, ale ten od nich mám nejraději.
 
jkom THE WORLD IS MY OKOUN  WEBIKI
ebCh
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
OC má dnes smířlivou náladu, tak to zatím toleruje; nicméně pravda je, že hodláte-li se hrabat v popelu zesnulých bez ohledu na vhodné odění k dané příležitosti ještě dlouho, odebrat byste se tam s tím mohli :)
v kancelari na skrini jsem mel urnu s cimsi popelem, kdyz jsem se ptal sluzebne starsich kolegu, nikdo mi nedokazal rict ci je to popel a ani jak je tam dlouho
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Bojim se, ze nas ocs brzy vyhodi do http://www.okoun.cz/boards/hroby_a_pohrbivani
 
el Sent from my  browser
Děláš to často? :-)