Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

SUNicko,
Bornholm

Může vás zajímatReklamaZavzpomínejte na svoje dětství. Na to co jste dělali, na oblíbené televizní pořady, hračky, oblíbená jídla, prázdniny... prostě cokoliv. Snažte se nebýt moc OT. Dík.

Související kluby:

Související odkazy:


merulka luke iam your mother. Noo what the ?  
Kde ma krecek spiz? Ve tvarickach vis!
cichlasoma_meeki  
víš, jak ta básnička zněla, aspoň zhruba?
dupinozka co kdyby vyšetřující personál byl nahý 
To mi připomnělo knížku "Rybky, ptáčci proměňáčci" - obrázky rybek a ptáčků dělené na třetiny, které se daly kombinovat.
merulka luke iam your mother. Noo what the ?  
Nepamatujete si knizecku basnicek format A5 o zviratkach jezek krecek apod pamqtuju si z ni bqsnicku o kreckovi chtel bych ji sehnat
 
borUFka_  
děvčata, nepamatuje si některá z vás panenku z lesklého tvrdého kartonu, veliká asi 50 centimetrů na výšku s hnědými krátkými vlasy, která měla šatečky jako knížku... zavřené to měla jako na obr. vlevo - namalovaný žlutý kabátek s hnědými flíčky, když se to otevřelo, měla namalovaný jiný obleček a na druhé stránce bylo nějaké krátké povídání /básnička.... sháním fotku té panenky, nemáte někdo tušení, pamatujete se?

 
jj, červenou Corvetu mám u našich, už s jedním chromým kolečkem, několikrát zkusmo lepeným. Pak jsem zjistil, že sousedi mají krásně zachovalou v jiné barvě (nikdy jsem to u nich dříve neviděl, až teď kdy jsem u nich byl s dětmi na návštěvě a to jsem tam jako dítě byl skoro denně).
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Mám v kanceláři a piju z ní! :-3
 
Simiolus  
To logo jsem miloval.
gorgona "cože?" ... to není otázka, to je epitaf 
 
jeff.device Letos má pro vás Santa  úplně nový pytel.
plechové modely značky taiyo, kam se na ně kolikrát hrabaly pozdější plastové a zinkové modely jiných značek. měl jsem mustanga, na kterého mi bohužel nedopatřením po čase někdo dupnul ...... sjíždím občas ebay, ale ceny zachovalých kusů jsou nekřesťanské
https://www.google.cz/search?q=taiyo+tin+toys&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiYjpnR4NTKAhUpp3IKHWFRDVkQ_AUIBygB&biw=1600&bih=782
 
jeff.device Letos má pro vás Santa  úplně nový pytel.
paráda
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Mýdlo Lotos jsem onehdy našla a mám ho v kredenci; stále nesmrdí a já furt přemýšlím, jestli ho vyhodit nebo uchovat nějaké příští generaci.
kultakutri okusováno zubatými žabami 
Kde? Dobrodružství rostlin jsem milovala.
Ano.
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
 
jeff.device Letos má pro vás Santa  úplně nový pytel.
Série kovových (až na kola a zadní křídla) formulí 1 a figurek indiánských náčelníků (s jménem na podstavecku, zcela jasne se mi vybavuje Tecumseh )
Taisa nález v normě 
!!!
Hetero toho pešek toho pešek toho pešek toho pe 
Kinder vejce jsem poprvé vyšlehal na Velikonoce cca 1983 u dcery komunistického papaláše, který tím chtěl koledníky namotivovat, aby na tu jeho vopici vůbec někdo přišel.