Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

lajdak, máša, captainn, 2rms, Inuška

Může vás zajímatReklamaJen se to nebojte říct otevřeně!
Máte-li něco pozitivního, nestyďte se s tím zajít k sousedům :D

K ostatním uživatelům se chováme slušně.

Pozn. Serou nás kompostí identity.

Trofozoit All my demons  now work for me. 26.listopad 2014 22:33:16
Cože? A kde je k tomu jako v metru detailní legenda?
pan_kreas Rozptyl do moře podléhá předpisům  pro pobřežní vody daného státu. 26.listopad 2014 20:16:58
U poptavkoveho otevirani dveri v metru me sere, kdyz ho zmacknu v dostatecnym predstihu a oddavam se slastnemu stand-by modu, jenze tlacitko se pak pred stanici resetuje a dvere se neotevrou a ja v zamysleni jedu dal. Deje se na A po nasazeni zabezpecovace LZA, a je to pry feature:(
Jedinci z řad řidičů líní na to, dát blinkr. Myšlenky číst neumím, tak jak mám asi tušit, že to hovado pojede doleva? Pak zuřivě brzdí a mega se diví, že po přechodu si někdo dovolil jít, debil.
To nemuzes srovnat. Harpyji ze socialky muzes obmekcit, kdyz to zahrajes na materske pudy nebo tak neco. Hysterickou ucitelku uchlacholis a krok za krokem navedes, silenou ostravskou ucetni vyridis, i ten Cobol obcas posloucha, cu mu rikas, a spolupracuje.

Univerzalni inzenyr sice mozna uzna, ze nejakemu oboru vubec nerozumi (za muj zivot asi dva), ale zato hned vzdycky UPLNE PRESNE vi, ze chybu delas ty a on to dela spravne, takze je TVOU povinnosti to opravit alehnedjako nebo si bude stezovat, nejlepe osobne. U dnesniho kouska byl ftip o to veselejsi, ze to de facto nebyl nas zakaznik a neplati nam aniprt, to si nas obchodni partner opet ulehcil praci.


aTo sem patri taky, tohle takypodnikani bez rizika.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :(  26.listopad 2014 18:16:58
b) no můžeš si to představit jako převozníka, kozu, zelí a vlka...
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu 26.listopad 2014 18:10:04
b) Moment, to je jako vážně třeba stisknout tlačítko tolikrát, kolik lidí pojede? O ničem podobném jsem jaktěživ neslyšel a jsem šokován.
c) Se u nás denně děje, stále nerozumím, sorry.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :(  26.listopad 2014 18:07:28
a) u nás to naštěstí není, bohužel jen na návštěvách, takže nevím, jestli tam je nějaká logika; nad výtahem jsem si nikdy ničeho nevšimnul, chodí se k nim z boku
b) OK, výtah je pro osm, vás jede děvět, otázka: kolikrát musíš zmáčknout tlačítko, abyste se vešli do výtahu?
c) nikdy jsi nedobíhal a nechtěl podržet výtah?
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu 26.listopad 2014 18:03:24
a) To už záleží na návrhu konkrétní budovy a konfiguraci výtahů; jestli u vás neplatí, že výtahy obsluhující ta samá patra jsou blízko u sebe (a tedy stiskneš, jdeš k výtahům a u nich zjistíš, který to je, protože tou dobou už to je nad ním napsané), tak uznávám, že to naštve, a přeji upřímnou soustrast.
b) Nerozumím.
c) Když ten výtah před tebou někdo přivolal, tak to jde, ne? Nebo taky nerozumím.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :(  26.listopad 2014 17:53:42
no většinou
a) chvíli trvá, než se objeví, kterž výtah přijede (což je obzvlášť příjemné, když chtějí mačkat další lidé za tebou)
b) nestačí zmáčknout jednou, ale musí každý (zvláštní, že zbytečné zmáčknutí v metru je špatně, zatímco výtah, kde musí mačkat každý je OK)
c) nemůžeš prostě jen vlézt do výtahu a svézt se o patro níž/výš, musíš prostě předem objednat vlastní
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu 26.listopad 2014 17:46:10
Není zač. Ještě mi došlo, že u těch tramvají fungují v Praze snad dva nebo tři systémy, protože nějaká tlačítka jsou v repasovaných starších vozech, jiná jsou na škodovkách a ještě teď z hlavy nevím, jestli to nevypadá zvenčí jinak než zevnitř... prostě je to celkově bordel na kolečkách. Avšak samotné metro jest zcela trivielní!
DJ Slamák Namířit kostnatý ukazovák  na tepnu mechanismu 26.listopad 2014 17:42:38
Tohle mě naopak nesere - vstoupím do budovy, stisknu čudlík a než dojdu ku zdviži, tato již většinou stihne přijet. Velmi příjemné!
horky_kafe ledovy caj je zabrany :(  26.listopad 2014 17:29:59
ale ještě k výtahům: serou mě ty ubermoderní, kde se volí patro daleko před výtahem...
horky_kafe ledovy caj je zabrany :(  26.listopad 2014 17:29:00
a nebo: blížím se ke stanici, mačkám
stejně jako přijdu k přechodu a zmáčknu tlačítko, protože proč bych měl řešit, jesti už někdo zmáčknul nebo jestli je pro slepý...
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  26.listopad 2014 17:28:21
Jako bývalý helpdesk musím konstatovat, že se to nedá srovnat, s Boženkou se vždycky nějak dohodneš, i když je hodně zatvrzelá.
Je to horší než >50 úřednice na čssz?
Jé dík! Já jsem teda spíš technickej talent než antitalent (v rámci středního pásma gaussovy křivky) , ale tohle jsem fakt netušila. Popravdě mě o tom nikdy nenapadlo přemejšlet - stojím u dveří, buď se otevřou, nebo mačkám.
ono by ses divil, kolikrát dveře v metru nikdo otevřít nepotřebuje. Zvlášť na odlehlejších stanicích trasy B a C. Mně ale spíš vadí potřeba lidí, mi šmátnout před ksicht v domnění, že právě oni jsou povolání otevřít dveře, které ten povel ani nepotřebují. Ale tak každý používá jako antistresové tlačítko něco jiného.
Jasne, ty kokoti hlavo. Mam kristalovou kouli a vim nastaveni tveho iPhonu uplne resne, i kdyz se bavime po telefonu, jako zazrakem samozrejme vim i to, co mas na monitoru. A jeste drzkuj, kdyz se te ptam, co presne delas. Univerzalni inzenyr >50 je typ debilu, ktery by mel svoje technicke obtize resit kyanidem....
Case Fortune and glory, kid.  Fortune and glory... 26.listopad 2014 17:14:20
"Ale když tak čtu ty stavy, tak je zjevně jen logické, že semaforová neblikající zelená na dveřích znamená 'máte červenou'"

To sis ty stavy moc dobře nepřečetl, jestli sis z nich vyvodil tohle.
Já si metrotlačítko nepamatuju, protože tam jezdím tak čtyřikrát do roka skrz Prahu, a řeším to tak, že nestojím první, nechávám to na ostatních a u průjezdních stanic se bavím ostatními mačkači. Ale když tak čtu ty stavy, tak je zjevně jen logické, že semaforová neblikající zelená na dveřích znamená "máte červenou". Oč krásnější by bylo červená-neotevřeme, zelená-otevřeme.
Nicméně zrovna v metru mi tlačítko přijde jako absurdní zbytečnost, protože nepotřeba otevřít dveře prakticky vždy a všude by tam mohla být tak ve středu v půl čtvrté ráno, kdyby jezdilo.