Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


vejš :)
lillyofthevalley   chci tam!
jo, tak to jo.... výběh ledních medvědů nebo pavilon opic? <lotvneftipník>
jj, i to je supr cena
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Za odvoz nevím, ty za 1-1.5k fungovaly dobře.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak to někdy zkus.
ad pračka s ledničkou: nevím co kvalita, nikdy jsem neměla potřebu to zkoušet, ale na různých stránkách typu Daruji za odvoz..jsou pračky a ledničky co měsíc...
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
(Jinak teda byt bez pračky nechápu, když se nám rozsypala lednička, koupili jsme společně - novou, rozbalenou, odřenou, zlevěnnou -velkou lednici asi za 3k. Když jsem se pak stěhovala do garsonky, koupila jsem na Aukru za 1500 ledničku a za 1500 pračku, při stěhování jsem to pak po liru zase prodala. Ale s některými spolubydlícími asi není řeč - když už není s majitelem.)
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Trik je v tom, najít byt pronajatý až dlouho, kde moc nerostl nájem, takže je kolem těch 20-22k se vším všudy, a někdo z osádky bez náhrady vypadl. Což chápu, že když to potřebuješ ideálně zítra, se nehledá zas až tak dobře.

Já jsem to pojala jako challenge a našla jsem postupně tři různé, kam mě vzali se se dvěma psy.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
(No jasně, proto se divím, že bydlí v kamrlíku za Andělem za 7k. Za 7k jsem bydlela v pěkném pokoji v Dejvicích, když jsem si to mohla dovolit, ale ještě se mi nechtělo vyhazovat za celý byt - ono to bylo pohodlnější, než malá garsonka.)
No, k tem samostatnym pokojum, hledali jsme ted pokoj a na Letny nebo nekde podobne, Zizkov, Dejvice jsou pokoje za 7 komplet hned pryc. Za 8 byla celkem pekna mistnost, mrnava ale s vlastni koupelnou, WC a balkonkem, ale na Rajsky zahrade. Za 7 na Letny v byte bez pracky :/ atd. Neni to tak easy, ale asi se najit da... ale taky jsem se divila, myslela jsem ze za 5k v pohode a ono ne.
 
V Troji
lillyofthevalley   chci tam!
Kde?
(on ale psal ze 30 nebere. jakože 30 není málo, 30 je dost)
Moirain + AoF +1

Garsonku pronajímáme za 6,5, z toho 4 je nájem, 2,5 poplatky. 6 bude spíš pastouška.
 
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Já teď strávil několik týdnů hledáním podnájmu a aktuální situace je vážně zoufalá. Ke zdejším číslům si přidej tisíc až dva.
Moirain za všechno se platí.. 
nedorozumění ;); garsonku sakumprásk za šest jsem asi viděla, suterén, vlhko, bez předsíně, ani to, že to bylo pět minut pěšky od práce mne nepřesvědčilo
RUM_cajz BOOOOOM ŠLAK!!! 
Tak to asi nehledá dobře, já tam teď chvíli squatuju a na dlouhodobý bydlení to určitě není. Možná pro studenty.
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Imho víceméně to píšu? Za víc než 6K bych najít uměl, 6K a méně ne.
Moirain za všechno se platí.. 
když to bereš jako + poplatky, tak se dá, otázka kdo co považuje za obyvatelné, včetně poplatků jsem bydlela po započítání přeplatku na službách za 7500 Kč v garsonce, ovšem na sídlišti, s čímž by někdo problém mít mohl
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
(Ale chápu, že hledá, tak to asi ví.)