Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Přivítám veškeré zkušenosti ohledně využívání bankovních služeb v České republice... poplatky, internetové bankovnictví, atd.
NEVÁHEJTE A POSTEŽUJTE SI!

Samozřejmě klienti zahraničních bank jsou se svými zážitky srdečně vítáni (aby vyniklo, jak česke banky sají).

Výhledově možná z toho udělám nějaké srovnání.

O SPERMABANKACH A MESTSKYCH MYTECH DISKUTUJTE JINDE

Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
To by mě stalo hodně, teda.
mBank odstavuje taky, ale obvykle něco jako ze soboty na neděli 1:00-5:00.
Celý víkend je peklo, pač to je doba, kdy obvykle řeším věci, pač na to mám konečně čas.
Trofozoit All my demons  now work for me.
AirBankplk
Jediný závažnější opruz s jejich IB je to, že ho dost často a na dlouho odstavují. Od doby co tam mám účet (tj. půl roku) asi po páté a přitom zrovna příští týden "Od pátečního večera do nedělního oběda si naše internetové bankovnictví vezme krátkou dovolenou". Tyvole den a půl? Já vím, že to hlásí týden dopředu, ale v ČSOBce měli za celý ty roky co tam jsem odstávky delší než den asi tak dvě.
Plus teda, občas mají i dost neplánované odstávky, což mě docela štvalo, protože pak nefunguje ani mobilní aplikace, naštěstí jsem potřebovala vědět akorát zůstatek tehdy, ale zajímalo by mě, jestli to jako tak úžasně inovujou přád, nebo jim to pořád blbne.
JBee Pojede vlakem do Bukurešti  a odtud pěšky, třeba i v dešti
rampa: Ano, pamatuješ si to dobře. Ještě připomeňme mladším ročníkům, čí vláda tehdy ten tunel (z nějž následně byla krásňoučká arbitrážička) přikryla: "popelníček by nebyl?"... ekonomický smysl to tehdy nedávalo.

Problémy Lehman Brothers právě nebyly izolované, navíc "trochu" jiné povahy, než že se prostě nepovedlo prorazit s nějakým produktem. Tam chápu, že moc rozumných kupců po ruce nebylo, přesto, být po mém, bych je nechal lehnout, WTZ.
rampa Strach zabíjí myšlení 
Lehman Brothers byla založena v roce 1850, zavedená banka s hromadou klientů.
Poslední případ, kdy u nás nalil stát peníze do banky byl rok 1999 a IPB (respektivě, pohledávky skončily v ČKA). Taky banka s historií.
Jinak, v současnosti je ČS zisková a naopak se z ní snaží vyvádět peníze do rakouské matky (což jestli se připojíme k Bankovní unii a oslabí pravomoce ČNB ohledně dozoru, může být taky průser).
JBee Pojede vlakem do Bukurešti  a odtud pěšky, třeba i v dešti
rampa: Srovnáváš nesrovnatelné - ČS je zavedená banka s hromadou klientů, Zuno byl prostě business plán, který nevyšel. Also, kdyby to postihlo izolovaně jen ČS, nemusel by si stát celkem dělat starosti, protože tak velkou banku by jistě s radostí někdo koupil...
rampa Strach zabíjí myšlení 
Nechci se hádat a používat slova jako "žvaníte", nicméně čistě hypoteticky, co by stát asi dělal, kdyby totéž postihlo Českou spřitelnu?
A ten kontext vyzněl z vašeho příspěvku, ale jestli jsem to špatně pochopil, tak tedy pardon. A tu závorku jsem tam pak dopisoval jen jako svoje zamyšlení, nikoliv reakci na příspěvek.
JBee Pojede vlakem do Bukurešti  a odtud pěšky, třeba i v dešti
Co to, probůh, žvaníte, kolego? Kdy naposledy ČR lila prachy do nějaké banky? Navíc tohle je přímo dcera jedné ze "starých" bank. A jak jste vydedukoval, že mi na tom přijde něco v nepořádku? Naopak! Jak psalo Štěně, hipsterských bank je na našem trhu přespříliš.
rampa Strach zabíjí myšlení 
Konkurence, neznáte? Velmi příjemné (do těch starejch bank totiž při průseru leje prachy stát, tedy daňový poplatník, takže tady je prodej či krach IMHO naprosto v pohodě a podle zásad svobodného trhu).
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Možná je tě hipster bank na našem trhu prostě moc, ne?
JBee Pojede vlakem do Bukurešti  a odtud pěšky, třeba i v dešti
Nicméně tohle děcko bylo úplně jiný level sraček, IMHO.
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven!
To že Raifka je dlouhodobě ve sračkách je snad známé,ne?
JBee Pojede vlakem do Bukurešti  a odtud pěšky, třeba i v dešti
Nestraš! Já to teda ještě neměl čas zkoušet, ale mně se moc nelíbila ani stará verze mBank. Fio mi ihned přišlo 100 x přehlednější.
TCO má velký péro a  je v pohodě
To stare je takove inzenyrske, clovek uplne vidi ty velke veci, ktere by se s tim daly delat. A kdyz s tim clovek stravi par mesicu, tak je to fakt super. To nemyslim ironicky, to stare Fio se dalo pouzivat.

Ja v tom novem Fio vidim jednoduchost predchozi mBank, ale uvidime jak se to bude dat pouzivat. A ja ted nakonec s odporem pouzivam i tu mBanku, protoze jsem uz liny menit hlavni ucet.

Nejlepsi webove rozhrani mela beztak stara Expandia :-).
Na lepší se zvyká rychle. Takže jestli nové bude přehledné a funkční, zvykneš si v pohodě. Já tedy se starým problém taky nemám a z toho co mi prošlo rukama, fakt zatím jednoznačně nejlepší. Ale mouchu jsem taky našel. Nefunguje mi import dat do banky, tak doufám, že s tím něco v nové verzi udělali.
Tander Lee kašmír a hedvábí na   www.pashmina.cz/
Steré se mi líbí víc. Doufám, že ho ještě pár let ponechají.
s0 přizdisráč a vyznavač Zákona 
Super! Uz tam nejsou vyskakovaci vokna. Tomu rikam redesign. Dik!
TCO má velký péro a  je v pohodě
Dik, na prvni pohled se mi to libi. Halt, mBank se prestehovala...
Halef Méně závisti,  více prestiže.
Byl jsem v listopadu v Texasu s MC Debit od ČSOB. V autopůjčovně, hotelu, obchodech i automatu na Colu bez problému fungovala, nikdo se na credit/debit neptal. Jen stojan na benzince se mi nepodařilo ukecat. Bankomat nevyzkoušen.
renatask ...změna je život... 
Muzou. Porad musis tvrdit ze je to kreditka....