Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Přivítám veškeré zkušenosti ohledně využívání bankovních služeb v České republice... poplatky, internetové bankovnictví, atd.
NEVÁHEJTE A POSTEŽUJTE SI!

Samozřejmě klienti zahraničních bank jsou se svými zážitky srdečně vítáni (aby vyniklo, jak česke banky sají).

Výhledově možná z toho udělám nějaké srovnání.

O SPERMABANKACH A MESTSKYCH MYTECH DISKUTUJTE JINDE

haasha when your life flashes before your eyes,  make sure you've got plenty to watch
...zaplati za to...
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Spis min, ale tím si to nebudeme kazit.
Jede jede mašinka je náhodou vhodná pro každou příležitost...
oklahoman 42 
Kupodivu mne v CNB nevyhodili a litr mi rozmenili... :) Bedna byla poradna, na svatbe hrali Koblizci, PunkFlojd a jeste jedna kapela, kterou jsem si nezapatoval... :) Spis do punku nez do jede jede masinka... Ovsem co s tou bednou, kde bylo odhadem 20k v korunach bude kamos delat, to fakt nevim. :)
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Svatby za to nemůžou. To vohnouti.
asskymo Zakládám oheň - kouř potěší - venkovana 
Junda k popukání. A navíc veskrze originélní! Ještě bych jako megašvandu navrhoval mu k noze přivázat nějakou těžkou věc, to se taky jen tak na svatbách nevidí a publikum bude převelice ohromeno! A nezapomenout pak předčítat ta veselá přáníčka ve stylu "Mějte se hodně rádi, ať vám to v posteli řádí, to vám přejí vaši nejlepčejší kamarádi", ale na to si najděte nejstarší poloslepou a koktavou tetu nebo nejvíc ožralého strýce, to zábavu rozhýbe naprosto dokonale. A pak taky tanec, takový půlhodinový had na "Jede jede mašinka" je taky fantastický nápad, chromou příbuznou zapojit i s vozíkem. PS: Nenávidím svatby.
Reakce na | Vlákno  
Trofozoit All my demons  now work for me.
Kamarád si taky skočí do ČNB a zaplatí za to že mu vrátěj tu oklahomanovu tisícovku.
Reakce na | Vlákno  
ken_tek machine.Unexpectedly,I'd invented a time  - Alan Moore
+1
Reakce na | Vlákno  
el Sent from my  browser
Kamarád bude hrozně rád…
Po tom co mi paní která mě má na starost řekla, že je to zajímavý podnět, který určitě předá vedení, mě to taky napadlo.
Nechci ho jebat, jenom chci zjistit, jestli skutečně existuje nějaká jiná cesta k zablokování karty, než ta známá.
renatask ...změna je život... 
Tak to bych skoro rekla ze to je schvalne...
Hele, jestli chteš tátu zjebat, tak to udělej, ale vzhledem k tomu cirkusu na mBank IB stojím za hassha. V tom aby se hovado vyznalo. A ukliknout se může každej.
Banky by to potvrzování důležitejch kroků měly mít asi ošetřený líp, ale já takhle na prace.cz přišel o 2 kredity v hodnotě 400 Kč/ks. Udělali nový prostředí, kde jsem si tak prohlížel možnosti a nevědomky jsem 2x klikl na aktualizaci inzerátu, kde mi to kredity ihned odečetlo bez nějakého upozornění. Až když jsem chtěl zadat nový inzerát, jsem se divil, že po mě chtěj další prachy. Po vysvětlení situace mi dali za pravdu, že to nemaj dokonale ošetřený a jeden kredit mi milostivě vrátili.
No jo, ale tlačítko "Zablokovat kartu" zase až tak úplně nesrozumitelný přeci není. Nebo ano? (panika)
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Jako placenou službu ti to poskytne každá banka. Ideálně můžeš zajít k prazdroji - ČNB.
oklahoman 42 
Dotaz... ma banka (kterakoli) povinost rozmenit bankovky na mince v libivolnem mnozstvi? Kamarad se bude zenit a chceme mu dat truhlu plnou co nejmensich minci... tak kam zajit napriklad s tisicovkou, kde bych dostal tisic jednokorun? Diky.
 
haasha when your life flashes before your eyes,  make sure you've got plenty to watch
Z vlastni (zamerne a uspesne) zkusenosti o blokaci karty v genialnim novem IB mBank muzu rict, ze ten postup je tak dementni a nesrozumitelny, ze je klidne mozne to udelat omylem, pokud clovek zurive klika a potvrzuje kde co.
Dotaz IB mBank
Otec si zablokoval platební kartu. Je to nevratný krok a obnovení ho bude stát 100,-. Vzhledem k tomu, že jsem ho do mBank uvrtal já s odůvodněním, že nebude nic platit, je to naprosto super.

Zjišťoval jsem, jak se to mohlo stát. Jedinou - mně známou cestou - je v detailech karty, zmáčknout tlačítko "Zablokovat kartu". Poté se to zeptá na dávod zrušení a poté se to ještě prý (dle sdělení ženy na mLinkce) zeptá na potvrzení blokace.

Otec tvrdí, že chtěl něco platit kartou na internetu, nešlo to, tak někam volal, tam mu řekli, že nemá aktivovanou platbu u obchodníků (asi), tak šel do IB, tam dělal bůhvíco, pak tam prý viděl něco jako "Blokace karty - aktivní" a prej odškrtnul(?) zaškrtávátko "Aktivní" a prý to stejně nepomohlo, tak mi zavolal.

Především je klidně možné, že nic z toho, co říká, není pravda. On je na tyhlecty internety trochu levej. Každopádně tvrdí, že nic jako "Zablokovat kartu" nemačkal.

Existuje nějaké racionální vysvětlení, nebo fakt kecá od A do Z a fakt zmáčknul "Zablokovat kartu", zaškrtnul důvod blokace (defaultně "zrušení karty" a potvrdil nějakou otázku, že fakt jako doopravdu chce zablokovat kartu?
 
josefhrebicek Hřebíček je dobrý na zuby.  hřebíček
Počítat do toho životko je opravdu podivné :)
jkjkjk ?? !! 
No ono šlo hlavně o to povinné životko a neúplnou smlouvu, viz plné znění nálezu: http://www.finarbitr.cz/galerie/tinymce/rozhodnuti/264_SU_2013_nalez.pdf a kdyžtak magorová :-) http://www.finarbitr.cz/cs/financni-arbitr/zakladni-informace.html