Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Přivítám veškeré zkušenosti ohledně využívání bankovních služeb v České republice... poplatky, internetové bankovnictví, atd.
NEVÁHEJTE A POSTEŽUJTE SI!

Samozřejmě klienti zahraničních bank jsou se svými zážitky srdečně vítáni (aby vyniklo, jak česke banky sají).

Výhledově možná z toho udělám nějaké srovnání.

O SPERMABANKACH A MESTSKYCH MYTECH DISKUTUJTE JINDE

Štěně A hangover is the wrath of grapes.  23.listopad 2014 20:35:35
Když nemají pokladny, tak jak by sis to jako představoval?
Prostě když člověk používá jejich služby, je dobrý nebýt takhke pošetilý - mě to třeba nevadí.
TCO will unleash the wrath  of the electric tiger 23.listopad 2014 20:30:18
Mbank zrovna asi ne, zbytek tech lowcostu ma bezne pokladny, fio urcite.
mBank se prsi tim, ze jest bankou "bezhotovostni" at uz to krucinal znamena cokoliv.

Situace: Ukradena penezenka, kde krom veskere hotovosti je i karta od mBanky. Puvodni majitel penezenky nema zadny jiny ucet jinde, ani nema ve zvyku doma nechavat nejakou cash rezervu (jak posetile).
Na uctu penize jsou, ale dostat se k nim se zda byt v teto situaci nemozne (i kdyz existuje policejni protokol u dalosti etc) a opakovanou mantrou banky je, ze jsou bezhotovostni. Tudiz je potreba vyckat vystaveni karty nove, coz prece jenom chvilku potrva.

To jako fakt tyhle parodie na banky nemaji nejaky +/- standardni zpusob jak v takovemto pripade svym (ted tedy pravdepodobne budoucim byvalym) klientum v tehle situaci nejak vyjit vstric???
Štěně A hangover is the wrath of grapes.  1.listopad 2014 14:14:20
mBank bod!
mBank SPAM II.
Před pár dny mi volal podle hlasu starší pán. Nabízel opět kreditku a předschválenou půjčku. Tu jsem slušně odmítl a ohledně kreditky jsem upozornil, že jsem ji již také odmítnul nedávno u kolegy. On byl vcelku příjemný a neagresivní, já zrovna měl vcelku dobrou náladu, takže jsem se také nesnažil být nějak útočný, nicméně jsem se pomalu chystal na náročnou konfrontaci. Jenže ještě než jsem si stačil připravit stížnost na čím dál častější otravování, on mě naprosto překvapil: vidím, že peněz máte dost, tyto naše služby nepotřebujete a při sepisování smlouvy jste souhlasil s kontaktováním a nabízením těchto služeb. Rád bych Vás upozornil, že tento souhlas můžete zrušit, bohužel ne u mne, ale na některém z našich tzv. kiosků. Nechceme zbytečně plýtvat naším ani Vaším časem a nemáme zájem ztrácet spokojené klienty.
ok, to jsem nevedela...
KB si říká peníze za zobrazení zůstatku, protože MasterCard i VISA požadují za tuto transakci bakšiš. Banky, které si neříkají, to dotují z jiných zisků.
padlock Korupce jest základem státu.   24.říjen 2014 9:39:26
Ano. Zbytečné funkce by měli výrazně zdražit. Dosud jsem žil v přesvědčení, že na tuto skupina klientů má monopol spořka.
Heh, dobra posa...No u bankomatu vetsinou stoji pet minut ten, kdo si zustatek nezjisti a pak snizuje (jak pise hetero) a nebo plati sipa a mobily (jak pise el).
Zobrazeni zustatku zabere asi tak 10 vterin navic, sama ho vyuzivam spis sporadicky, ale dve kacky za to platit nehodlam.
el Sent from my  browser 23.říjen 2014 17:29:46
IMHO je tu ještě možnost, že platí mobily celé rodině. Nebo tak něco.
Předpokládám, že neví kolik tam mají, takže opakovaně snižují požadovanou částku k výběru a stále jim to píše, že chtějí víc, než tam mají.
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven! 23.říjen 2014 10:29:41
Nikdy jsem nechápal lidi, co si zjišťují zůstatek v bankomatu ... vždycky mě fascinuje, jak někdo stojí u bankomatu 5 minut, vyjede mu n lístečků a nakonec odejde bez jediné vybrané bankovky....
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  22.říjen 2014 22:32:43
:)
istaed no jo, no ...  22.říjen 2014 22:20:40
jo
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  22.říjen 2014 21:55:19
Ucet.
U me teda bylo posledni kapkou, kdyz jsem zjistila, ze si KB rekne o 2kc za zobrazeni zustatku v bankomatu (ne za vytisteni papirku, to bych jeste mozna pochopila).
istaed no jo, no ...  22.říjen 2014 19:06:19
GE zdarma umí co? (já účet, děti účet)
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle  22.říjen 2014 17:11:54
GE ho umi taky zdarma. I podnikatelsky. I jakysi spesl pro notare a pravniky atd.
cajti Kulička je v prdeli,   tak jdeme ven! 21.říjen 2014 20:07:23
Já mám u KB bez poplatků běžný účet osobní i podnikatelský ...
TCO moje babka dobře vaří,   ale nemá SWAG 21.říjen 2014 18:28:38
Ted jsem tu informaci dostal do mailu, je na ceste postou. (Podotykam, ze kdyby ji poslali 31. 10. v sedm vecer nemohl bych rict ani popel a byla by mi uplne k nicemu.)