Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

otvirak, chipushit

Může vás zajímatReklamaToto neni kecarna v realnem case. Je nepravdepodobne, ze vam nekdo odpovi do peti minut. Pokud si chcete poklabosit, bezte prosim jinam.

Aktualne:
  • 19.12.2013: film na motivy Sidliste bohu by mel mit premieru 26. listopadu 2014
  • 7.11.2013 recenze aktualniho dilu: Asterix u Piktů
  • 29.10.2013 vysel Asterix u Piktu, ale nikdo ho jeste nema
    ja zatim dal dohromady zivotopis novych autoru
Komiks Asterix CZ
Zaloha diskuse na Pruvodci, na kterou tento klub navazuje....
Asterix u Egmontu - mozno objednat
www.parcasterix.fr - Asterixuv park u Parize.

otvirak ...(ne)normalizuji...  24.březen 2012 20:42:07
prvni plakat k novemu hranemu filmu...nechci vypadat jako hnidopich, ale nema byt ten posledni, ctvrty, bez bot? :)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 14.prosinec 2011 10:42:56
Takže konec světa nepřijde s novým filmem, ale až nějakou dobu po něm? Hm, zajímavé:-) Třeba to bude koukatelné:-D
otvirak ...(ne)normalizuji...  13.prosinec 2011 9:54:46
tuzemska premiera hraneho Asterixe v Britanii (at se bude jmenovat jakkoliv) je planovana na 18.10.2012 [diky Honajzovi za rychlou odpoved na muj dotaz]
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 20.listopad 2011 18:01:37
Safra, zapomněl jsem, že se tu musí psát tag BR. No, kdo chce text písně, tak si ho v tom textu najde, nebo použije druhý odkaz na začátku.:-)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 20.listopad 2011 18:00:23
Asterix v Británii (animovaný) - The Lookout is out
Tak jsem hledal text (lyrics) pro písničku Cook da Books - The Look Out is Out známou z závěrečných titulků animovaného Asterixe v Británii a našel jsem diskusní vlákno, které se soupisu textu věnuje. Neufungovalo mi, ale Google cache pomohla. No a víceméně finální výsledek toho textu je prý: Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo The lookout is out, Let out a big shout maybe-we're all a team. There's room no more, The room is beserk- it just wont work with me Intermission time(we'll talk about it later) While I play in mind ( just sit back) watch the story fold(we'all been told to go now) So the ticket back is black jack. It's anybody's deal, let's try in the reel and maybe something-I've got a hunch The crunch is now on you, let's try something new, and maybe someone -could turn the wheel. Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo Toot-too doo doo doo, Toot-too doo doo doo, doo doo doo doo doo The lookout is out, Let out a big shout maybe- we're all a team. Fade out on the moon, It's too soon to tell, it just wont work with me. It's petition time(you take our punishment) Try another line( it's allright) Seek a different rhyme(we'll sing a song about it) Things will be just fine there's no fight. It's anybody's deal, let's see how you feel and maybe something- I've got a hunch. The crunch is now on you, let's try something new, and maybe someone could turn the wheel. Explanations: 1-we're all a team - they just pronouce so badly the M falls to the floor before it reaches the mike but its meant to be there trust me. 2-there's room no more, the way they pronouce again both badly and to fit the tempo it really just goes from there'e to room without anything between they just fake a sound there a lot of bands do that, same happens at turn the wheel. 3- While I play in mind : to visualise your play in your mind before actually commiting a course of action on the board. 4-YOU take our punishment, thats the petition, the same way the roman soldiers always petition NOT to go vs the gauls lol. 5) It is CRUNCH and NOT grudge , the crunch is on you as in a mix of the ball is in your camp and you are the one about to get the shaft at the same time. A nakonec je tam zmíněno, že tedy text zpívali Cook da Books, ale text napsal Jeff Jordan a hudba, jak je u v té době ve Francii časté, napsal Vladimir Cosma (známý též z Eso es, Jeden hot a druhý čehý, Křidýlko, nebo stehýnko, Četník z S.T. atd.).
otvirak ...(ne)normalizuji...  27.září 2011 14:02:11
Prodalo se 350 milionů sešitů s Asterixovými příběhy a vyjdou nové
http://kultura.idnes.cz/prodalo-se-350-milionu-sesitu-s-asterixovymi-pribehy-a-vyjdou-nove-p94-/literatura.aspx?c=A110927_083705_literatura_jaz

jen potvrzeni nedavno kubikusem postovane novinky...
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 3.září 2011 14:05:28
Já bohužel pod vlivem i tohoto sešitu kdysi do školního slohu (no spíš do takové humorné fantasy povídky, kterou jsem napasoval na domácí sloh) Normany použil, a byl pak opraven.
otvirak ...(ne)normalizuji...  2.září 2011 10:33:23
no... ano... to jsem asi myslel ze kazdy vi... ehm... nebo jsem pro stromy nevidel les... takze dobra pripominka... ehm :)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 1.září 2011 17:19:59
Což jsi mi připomněl ještě jinou věc, která mi poslední dobou vrtá hlavou. U A. a Normani na svém webu to nemáš v hnidopichání, ale setkávám se s tím, že Vikingové/Normané/Varjagové se objevili až právě ke konci prvního tisíciletí, takže jejich zjev v Asterixovi je také historická chyba.
otvirak ...(ne)normalizuji...  29.srpen 2011 13:44:51
ahaaa.. ted jsem si vsiml na imdb "drobnosti":
Based on René Goscinny and Albert Uderzo's "Asterix in Britain" and "Asterix and the Normans", both published in 1966.

toz to su teda fakt zvedav
otvirak ...(ne)normalizuji...  29.srpen 2011 13:33:14
aaale, spis bych cekal na nepatrne zmeny, proste misto Sefixe, nebo jak se jmenoval Svalixuv nacelnik, bude te jedine odolavajici vesnici/oppidu sefovat zena, aby to bylo jako echt-britske...

btw: kdyz tak dumam... Obelixovi je 35, Depardieu ma 62... slusnej vykon... ale uznavam, bez nej by to nevznikalo...
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 26.srpen 2011 21:46:38
Tak to by ještě mohl být mix s A. Odyssea, nebo kde byl ten agent s mouchou.
otvirak ...(ne)normalizuji...  25.srpen 2011 17:41:29
no, nazev odkazuje na Asterixe v Britanii a rekl bych na Jamese Bonda... uvidime, zda vycucaji nejakou keltskou kralovnu, nebo je nazev jen velmi volny :)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 25.srpen 2011 14:25:47
A v témže příspěvku:
"Při této příležitosti snad stojí za povšimnutí, že koncem příštího roku má přijít do kin další dlouhometrážní hraný film Astérix et Obélix au service de sa majesté (Asterix a Obelix ve službách jejího Veličenstva), ve kterém postavu Asterixe ztělesní Eduard Baer a postavu Obelixe tradičně Gérard Depardieu. Film režíruje Taurent Tirard."

Ups, o čem to teda bude, to jsem zvědav... Ale optimista už nejsem. Aspoň ten Eduard Baer mi přijde lepší volba pro Astérixe než v OH, ale stejně Clavierovi to šlo lépe. Mimochodem dle IMDB si Eduard Baer zahrál Otise v Misi Kleopatra, ale nevybavuji si teď, kdo to byl.
otvirak ...(ne)normalizuji...  18.srpen 2011 6:43:52
zajimave, diky... nova kresba... to jsem zvedav, latka je hodne vysoko...na rozdil od poslednich scenaru :)
kubikus ....ten má vkus  17.srpen 2011 22:47:31
Asterix ma novy tvurci tym
Vice informaci: http://www.komiksarium.cz/?p=11339 No to jsem zvedav. Uderzo jiz sepisuje zavet. Z mist pouhych 20km od Brna vzdalenych Otviraka zdravi Kubikus.
otvirak ...(ne)normalizuji...  13.červen 2011 10:19:30
Mvek: nene, nemyslim ze animovana Britanie byla spatna :)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 12.červen 2011 21:11:34
Myslíš, že je animovaná tak špatná? To mně zase nepřišla, ale já bych neuměl vybrat nejlepší a nejhorší animovaný A. film, protože skoro každý je v něčem "jiný", což je dáno i časovým rozestupem. Nejméně rád se znovu podívám na jedničku, ale přitom je dobrá, a navíc asi nejvěrnější předloze. Takže asi by u mě "zvítězila" Amerika, i když to ovlivnil dabing, a přitom sešit A. a velká zámořská plavba, jsem měl rád (vida, mohl bych si znovu přečíst, už je to dávno a pamatuji si málo). Nejraději se podívám na 12 úkolů nebo možná Překvapení pro C., ale to díky té francouzské písničce, a že jsem to viděl kdysi v kině.
otvirak ...(ne)normalizuji...  6.červen 2011 13:49:01
Mvek: no uvidime, treba se jim podari dosahnout na kvalitu aspon animovane britanie... ale teda skoda investic, stacilo by proste znovupustit do kin tu animovanou :o)
Mvek Believe me, I am emotionally compromised  Blog a osobní stránky - Mvekův brlogh 6.červen 2011 11:33:20
To zas bude před kiny nab*ito:-).